Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11930
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4819
    Týden:
    32
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.08. 10:00 Hodonín - Jihlava 5:9 (4:3)
    So 19.08. 10:00 1.FC Slovácko - FŠ Třebíč 20:4 (8:3)
    So 19.08. 10:00 Prostějov - Sparta Brno 9:0 (4:0)
    So 19.08. 10:00 Zlín - Zbrojovka Brno 7:9 (3:2)
    So 19.08. 14:00 Kroměříž - Líšeň 2:10 (1:5)
    So 19.08. 15:00 Sigma Olomouc - Vyškov 14:0 (8:0)
    Ne 20.08. 10:00 Znojmo - Havlíčkův Brod 9:4 (5:2)

    13.kolo

    St 23.08. 11:00 Havlíčkův Brod - Sigma Olomouc 0:25 (0:12)
    St 23.08. 14:00 Zbrojovka Brno - Prostějov 10:2 (4:1)
    St 23.08. 15:30 Jihlava - Znojmo 7:4 (4:1)
    St 23.08. 17:00 Zlín - Vyškov 10:3 (4:0)
    St 23.08. 17:00 Sparta Brno - 1.FC Slovácko 4:14 (3:9)
    St 23.08. 17:00 FŠ Třebíč - Kroměříž 4:8 (2:3)
    St 23.08. 17:00 Líšeň - Hodonín 6:3 (4:1)

    2.kolo

    So 26.08. 10:00 Vyškov - Zbrojovka Brno 5:6 (0:4)
    So 26.08. 15:00 Havlíčkův Brod - Hodonín 7:5 (3:2)
    Ne 27.08. 10:00 FŠ Třebíč - Prostějov 2:14 (2:7)
    Ne 27.08. 10:00 Jihlava - Kroměříž 17:4 (6:2)
    Ne 27.08. 15:00 Sigma Olomouc - Znojmo 13:1 (3:0)
    Po 28.08. 17:00 Sparta Brno - Zlín 3:8 (1:4)
    St 30.08. 17:00 Líšeň - 1.FC Slovácko 4:1 (1:0)

    3.kolo

    Čt 31.08. 16:00 Znojmo - Vyškov 1:2 (0:2)
    So 02.09. 10:00 Hodonín - Sigma Olomouc 4:17 (3:6)
    So 02.09. 10:00 Prostějov - Líšeň 8:0 (3:0)
    So 02.09. 10:00 Zlín - FŠ Třebíč 24:2 (10:1)
    So 02.09. 10:00 Zbrojovka Brno - Sparta Brno 6:4 (2:2)
    So 02.09. 10:30 1.FC Slovácko - Jihlava 8:7 (4:4)
    So 02.09. 14:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod 5:7 (4:4)

    5.kolo

    Čt 07.09. 16:30 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 5:4 (2:3)
    So 16.09. 10:00 Prostějov - Havlíčkův Brod 9:3 (5:1)
    So 16.09. 10:00 Zlín - Jihlava 12:8 (6:3)
    So 16.09. 10:00 Zbrojovka Brno - Líšeň 1:2 (1:2)
    So 16.09. 13:30 Sparta Brno - FŠ Třebíč 0k:3
    So 16.09. 14:00 Kroměříž - Znojmo 6:3 (4:25)
    Ne 17.09. 10:00 Hodonín - Vyškov 4:0 (1:0)

    4.kolo

    So 09.09. 14:00 Jihlava - Prostějov 8:1 (3:0)
    So 09.09. 15:00 Havlíčkův Brod - 1.FC Slovácko 10:5 (5:4)
    Ne 10.09. 10:00 Vyškov - Sparta Brno 5:2 (1:1)
    Ne 10.09. 10:00 FŠ Třebíč - Zbrojovka Brno 2:8 (1:3)
    Ne 10.09. 10:00 Líšeň - Zlín 4:1 (2:1)
    Ne 10.09. 10:00 Znojmo - Hodonín 5:0 (1:0)
    Ne 10.09. 15:00 Sigma Olomouc - Kroměříž 15:0 (10:0)

    6.kolo

    So 23.09. 10:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 4:12 (1:3)
    So 23.09. 10:00 Hodonín - Kroměříž 3:6 (1:1)
    Ne 24.09. 10:00 Vyškov - FŠ Třebíč 11:5 (3:0)
    Ne 24.09. 10:00 Líšeň - Sparta Brno 2:1 (2:1)
    Ne 24.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Zlín 1:11 (0:7)
    Ne 24.09. 10:00 Znojmo - 1.FC Slovácko 3:11 (0:5)
    Ne 24.09. 15:00 Sigma Olomouc - Prostějov 9:1 (2:0)

    7.kolo

    Čt 28.09. 10:00 1.FC Slovácko - Hodonín 5:3 (2:1)
    So 30.09. 10:00 Prostějov - Znojmo 7:1 (3:0)
    So 30.09. 10:00 Zbrojovka Brno - Havlíčkův Brod 7:3 (2:1)
    So 30.09. 13:30 Sparta Brno - Jihlava 6:9 (4:5)
    So 30.09. 14:00 Kroměříž - Vyškov 3:4 (1:2)
    Ne 01.10. 10:00 FŠ Třebíč - Líšeň 1:13 (0:8)
    Ne 01.10. 15:00 Zlín - Sigma Olomouc 4:4 (2:1)

    8.kolo

    So 07.10. 10:00 Hodonín - Prostějov 1:5 (0:4)
    So 07.10. 14:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko 1:9 (0:3)
    So 07.10. 15:00 Jihlava - FŠ Třebíč 10:5 (2:2)
    Ne 08.10. 10:00 Vyškov - Líšeň 2:6 (0:4)
    Ne 08.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 4:2 (3:1)
    Ne 08.10. 10:00 Znojmo - Zlín 3:12 (0:5)
    Ne 08.10. 15:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 9:5 (6:3)

    9.kolo

    So 14.10. 10:00 Prostějov - Kroměříž 3:1 (1:1)
    So 14.10. 10:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 13:3 (4:2)
    So 14.10. 13:30 Sparta Brno - Sigma Olomouc 2:13 (1:5)
    Ne 15.10. 10:00 Zlín - Hodonín 12:2 (6:2)
    Ne 15.10. 10:00 FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod 7:4 (4:3)
    Ne 15.10. 10:00 Líšeň - Jihlava 8:1 (5:1)
    St 01.11. 16:30 1.FC Slovácko - Vyškov 11:2 (4:1)

    10.kolo

    So 21.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Líšeň 3:7 (0:1)
    So 21.10. 10:00 Sigma Olomouc - FŠ Třebíč 15:3 (4:0)
    So 21.10. 10:00 Znojmo - Sparta Brno 2:4 (2:1)
    So 21.10. 10:00 Hodonín - Zbrojovka Brno 2:10 (0:6)
    So 21.10. 10:00 1.FC Slovácko - Prostějov 8:3 (5:2)
    So 21.10. 14:00 Kroměříž - Zlín 2:6 (0:5)
    Ne 22.10. 10:00 Vyškov - Jihlava 4:5 (2:2)

    11.kolo

    So 28.10. 10:00 Prostějov - Vyškov 2:2 (1:0)
    So 28.10. 10:00 Zbrojovka Brno - Kroměříž 14:2 (5:1)
    So 28.10. 10:00 Jihlava - Havlíčkův Brod 13:6 (6:2)
    Ne 29.10. 10:00 Zlín - 1.FC Slovácko 13:0 (11:0)
    Út 31.10. 16:00 Líšeň - Sigma Olomouc 2:5 (2:2)
    St 01.11. 15:00 Sparta Brno - Hodonín 2:4 (1:3)
    St 01.11. 15:00 FŠ Třebíč - Znojmo 5:6 (2:2)

    12.kolo

    03.11. 15:00 Kroměříž - Sparta Brno 3:3 (2:0)
    So 04.11. 10:00 Sigma Olomouc - Jihlava 9:2 (5:0)
    So 04.11. 10:00 Znojmo - Líšeň 3:2 (1:1)
    So 04.11. 10:00 Hodonín - FŠ Třebíč 7:2 (5:1)
    So 04.11. 14:00 Prostějov - Zlín 2:4 (1:3)
    Ne 05.11. 10:00 Vyškov - Havlíčkův Brod 8:1 (5:1)
    Ne 05.11. 10:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 4:3 (1:2)

    14.kolo

    So 24.03. 10:00 Jihlava - Hodonín 12:0 (6:0)
    So 24.03. 10:00 Sparta Brno - Prostějov 7:3 (3:3)
    So 24.03. 10:00 Zbrojovka Brno - Zlín 7:6 (2:2)
    Ne 25.03. 10:00 Vyškov - Sigma Olomouc 1:17 (0:8)
    Ne 25.03. 10:00 Havlíčkův Brod - Znojmo 6:3 (2:0)
    St 04.04. 16:00 FŠ Třebíč - 1.FC Slovácko 4:14 (2:3)
    St 18.04. 17:00 Líšeň - Kroměříž 2:1 (2:1)

    15.kolo

    30.03. 10:00 Zlín - Sparta Brno 15:0 (6:0)
    30.03. 10:00 1.FC Slovácko - Líšeň 7:1 (6:1)
    So 31.03. 10:00 Zbrojovka Brno - Vyškov 6:0 (3:0)
    So 31.03. 10:00 Prostějov - FŠ Třebíč 7:3 (2:1)
    So 31.03. 10:00 Kroměříž - Jihlava 2:9 (2:5)
    So 31.03. 10:00 Hodonín - Havlíčkův Brod 5:10 (4:3)
    Ne 01.04. 10:00 Znojmo - Sigma Olomouc 0:12 (0:3)

    16.kolo

    So 07.04. 10:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 10:6 (3:2)
    So 07.04. 10:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 3:4 (1:1)
    Ne 08.04. 10:00 Vyškov - Znojmo 6:4 (4:3)
    Ne 08.04. 10:00 Sigma Olomouc - Hodonín 8:2 (6:0)
    Ne 08.04. 10:00 Líšeň - Prostějov 3:1 (1:0)
    Ne 08.04. 10:00 FŠ Třebíč - Zlín 1:7 (1:4)
    Ne 08.04. 13:30 Havlíčkův Brod - Kroměříž 9:10 (8:6)

    17.kolo

    So 14.04. 10:00 Sparta Brno - Vyškov 1:1 (0:1)
    So 14.04. 10:00 Zbrojovka Brno - FŠ Třebíč 14:3 (9:2)
    So 14.04. 10:00 Prostějov - Jihlava 5:8 (1:2)
    So 14.04. 10:00 1.FC Slovácko - Havlíčkův Brod 10:5 (7:1)
    So 14.04. 15:00 Zlín - Líšeň 9:3 (5:0)
    So 14.04. 15:00 Kroměříž - Sigma Olomouc 4:8 (1:4)
    Ne 15.04. 10:00 Hodonín - Znojmo 7:5 (5:3)

    18.kolo

    St 11.04. 10:00 Vyškov - Hodonín 2:3 (1:2)
    St 11.04. 17:00 Líšeň - Zbrojovka Brno 2:4 (0:3)
    St 18.04. 15:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 8:3 (3:0)
    St 18.04. 15:00 Jihlava - Zlín 3:5 (2:2)
    So 21.04. 10:00 Znojmo - Kroměříž 1:5 (0:4)
    Ne 22.04. 10:00 Havlíčkův Brod - Prostějov 10:6 (4:1)
    Ne 22.04. 10:00 FŠ Třebíč - Sparta Brno 8:6 (3:4)

    20.kolo

    Čt 26.04. 15:00 Sigma Olomouc - Zlín 5:0 (0:0)
    Út 01.05. 10:00 Havlíčkův Brod - Zbrojovka Brno 8:16 (0:4)
    St 02.05. 15:30 Jihlava - Sparta Brno 6:4 (4:2)
    04.05. 15:00 Hodonín - 1.FC Slovácko 8:2 (7:1)
    Ne 06.05. 10:00 Vyškov - Kroměříž 0:5 (0:3)
    Út 15.05. 15:00 Znojmo - Prostějov 2:6 (2:4)
    St 23.05. 17:00 Líšeň - FŠ Třebíč 4:3 (4:2)

    19.kolo

    So 28.04. 10:00 Sparta Brno - Líšeň 2:4 (0:2)
    So 28.04. 10:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 8:4 (6:2)
    So 28.04. 10:00 Prostějov - Sigma Olomouc 1:14 (0:4)
    So 28.04. 10:00 1.FC Slovácko - Znojmo 14:3 (8:2)
    So 28.04. 15:00 Kroměříž - Hodonín 3:6 (1:2)
    Ne 29.04. 10:00 FŠ Třebíč - Vyškov 5:5 (3:4)
    Ne 29.04. 11:00 Zlín - Havlíčkův Brod 18:1 (9:1)

    26.kolo

    Út 08.05. 10:00 Kroměříž - FŠ Třebíč 5:6 (3:6)
    Út 08.05. 15:30 Sigma Olomouc - Havlíčkův Brod 18:2 (5:0)
    St 09.05. 15:00 Vyškov - Zlín 2:7 (0:0)
    St 09.05. 15:30 Hodonín - Líšeň 1:2 (0:0)
    St 09.05. 16:00 Znojmo - Jihlava 6:13 (4:1)
    St 09.05. 16:30 1.FC Slovácko - Sparta Brno 3:6 (1:3)
    Čt 10.05. 17:00 Prostějov - Zbrojovka Brno 7:1 (2:0)

    21.kolo

    So 12.05. 10:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 4:3 (3:1)
    So 12.05. 10:00 Prostějov - Hodonín 10:2 (3:1)
    So 12.05. 13:30 Sparta Brno - Havlíčkův Brod 8:6 (3:3)
    So 12.05. 15:00 Zlín - Znojmo 16:0 (5:0)
    Ne 13.05. 10:00 Líšeň - Vyškov 2:1 (1:1)
    Ne 13.05. 10:00 FŠ Třebíč - Jihlava 10:11 (6:3)
    Ne 13.05. 10:00 1.FC Slovácko - Kroměříž 10:2 (4:0)

    23.kolo

    30.03. 10:00 FŠ Třebíč - Sigma Olomouc 1:16 (1:8)
    St 16.05. 15:00 Zbrojovka Brno - Hodonín 11:1 (7:1)
    So 26.05. 10:00 Jihlava - Vyškov 10:2 (5:0)
    So 26.05. 10:00 Zlín - Kroměříž 8:3 (4:1)
    So 26.05. 10:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 2:5 (0:1)
    So 26.05. 13:30 Sparta Brno - Znojmo 4:4 (1:3)
    Ne 27.05. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod 6:6 (5:4)

    22.kolo

    St 16.05. 15:00 Vyškov - 1.FC Slovácko 1:9 (0:7)
    Čt 17.05. 17:00 Jihlava - Líšeň 8:4 (5:0)
    So 19.05. 10:00 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč 6:4 (3:3)
    So 19.05. 15:00 Kroměříž - Prostějov 2:8 (1:5)
    Ne 20.05. 10:00 Sigma Olomouc - Sparta Brno 9:2 (4:1)
    Út 22.05. 15:00 Znojmo - Zbrojovka Brno 6:10 (2:4)
    St 30.05. 15:00 Hodonín - Zlín 1:8 (1:2)

    24.kolo

    So 02.06. 10:00 1.FC Slovácko - Zlín 3:5 (3:0)
    So 02.06. 10:00 Hodonín - Sparta Brno 3:8 (1:3)
    So 02.06. 15:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno 4:5 (2:3)
    Ne 03.06. 10:00 Vyškov - Prostějov 3:6 (1:2)
    Ne 03.06. 10:00 Znojmo - FŠ Třebíč 5:2 (1:2)
    Ne 03.06. 15:00 Sigma Olomouc - Líšeň 10:1 (5:0)
    St 06.06. 15:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 2:11 (1:4)

    25.kolo

    Út 01.05. 10:00 FŠ Třebíč - Hodonín 8:6 (4:3)
    St 23.05. 15:00 Jihlava - Sigma Olomouc 5:5 (1:3)
    Út 05.06. 15:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 8:5 (4:2)
    Út 05.06. 16:30 Sparta Brno - Kroměříž 2:4 (1:2)
    Út 05.06. 17:30 Zlín - Prostějov 5:1 (2:0)
    Ne 10.06. 10:00 Havlíčkův Brod - Vyškov 17:1 (6:0)
    Ne 10.06. 10:00 Líšeň - Znojmo 7:1 (5:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 2 2 285:55 68
    2. 26 22 0 4 202:101 66
    3. 26 21 1 4 233:73 64
    4. 26 18 1 7 210:143 55
    5. 26 17 1 8 107:86 52
    6. 26 17 0 9 192:124 51
    7. 26 13 1 12 129:114 40
    8. 26 9 1 16 141:229 28
    9. 26 7 1 18 93:172 22
    10. 26 7 0 19 88:175 21
    11. 26 6 3 17 73:162 21
    12. 26 5 3 18 86:152 18
    13. 26 5 1 20 84:194 16
    14. 26 5 1 20 103:246 16

    Nejčtenější ze sportu