Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 120
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4737
    Týden:
    22
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 00:00 Vysoká - Řepín 1:0
    So 21.08. 00:00 Mlékojedy - Veltrusy 0:1 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Vojkovice - Tišice 1:0
    So 21.08. 00:00 Neratovice - Horní Počaply 0:0
    So 21.08. 00:00 Všetaty - Libiš B 2:2
    So 21.08. 00:00 PTZ Nelahozeves - Pšovka Mělník B 2:2

    2.kolo

    So 28.08. 00:00 Řepín - Pšovka Mělník B 1:0
    So 28.08. 00:00 Libiš B - Mšeno 1:0 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Horní Počaply - Všetaty 2:2
    So 28.08. 00:00 Tišice - Neratovice 2:0
    So 28.08. 00:00 Veltrusy - Vojkovice 1:2
    So 28.08. 00:00 Vysoká - Mlékojedy 2:1

    3.kolo

    So 04.09. 00:00 Mlékojedy - Řepín 2:2 (1:1)
    So 04.09. 00:00 Vojkovice - Vysoká 1:1 (0:1)
    So 04.09. 00:00 Neratovice - Veltrusy 1:1
    So 04.09. 00:00 Všetaty - Tišice 1:5
    So 04.09. 00:00 Mšeno - Horní Počaply 3:2 (1:1)
    So 04.09. 00:00 PTZ Nelahozeves - Libiš B 1:2 (0:2)

    4.kolo

    So 11.09. 00:00 Libiš B - Pšovka Mělník B 1:0
    So 11.09. 00:00 Horní Počaply - PTZ Nelahozeves 0:2
    So 11.09. 00:00 Tišice - Mšeno 2:2
    So 11.09. 00:00 Veltrusy - Všetaty 1:4
    So 11.09. 00:00 Vysoká - Neratovice 5:0
    So 11.09. 00:00 Mlékojedy - Vojkovice 3:2

    5.kolo

    So 18.09. 00:00 Vojkovice - Řepín 0:3
    So 18.09. 00:00 Neratovice - Mlékojedy 1:1
    So 18.09. 00:00 Všetaty - Vysoká 3:2
    So 18.09. 00:00 Mšeno - Veltrusy 4:1
    So 18.09. 00:00 PTZ Nelahozeves - Tišice 1:2
    So 18.09. 00:00 Pšovka Mělník B - Horní Počaply 3:1

    6.kolo

    So 25.09. 00:00 Řepín - Libiš B 1:0
    So 25.09. 00:00 Tišice - Pšovka Mělník B 2:1
    So 25.09. 00:00 Veltrusy - PTZ Nelahozeves 0:1 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Vysoká - Mšeno 2:0
    So 25.09. 00:00 Mlékojedy - Všetaty 3:1
    So 25.09. 00:00 Vojkovice - Neratovice 2:1

    7.kolo

    So 02.10. 00:00 Neratovice - Řepín 1:3
    So 02.10. 00:00 Všetaty - Vojkovice 4:3
    So 02.10. 00:00 Mšeno - Mlékojedy 1:3
    So 02.10. 00:00 PTZ Nelahozeves - Vysoká 0:0
    So 02.10. 00:00 Pšovka Mělník B - Veltrusy 5:0
    So 02.10. 00:00 Libiš B - Horní Počaply 5:2

    8.kolo

    So 09.10. 00:00 Řepín - Horní Počaply 3:2
    So 09.10. 00:00 Tišice - Libiš B 0:3
    So 09.10. 00:00 Vysoká - Pšovka Mělník B 2:0
    So 09.10. 00:00 Mlékojedy - PTZ Nelahozeves 2:0 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Vojkovice - Mšeno 1:3
    So 09.10. 00:00 Neratovice - Všetaty 4:1

    9.kolo

    So 16.10. 00:00 Všetaty - Řepín 1:4
    So 16.10. 00:00 Mšeno - Neratovice 5:0
    So 16.10. 00:00 PTZ Nelahozeves - Vojkovice 3:1 (0:1)
    So 16.10. 00:00 Pšovka Mělník B - Mlékojedy 4:2
    So 16.10. 00:00 Libiš B - Veltrusy 2:4
    So 16.10. 00:00 Horní Počaply - Tišice 0:0

    10.kolo

    So 23.10. 00:00 Řepín - Tišice 1:1
    So 23.10. 00:00 Veltrusy - Horní Počaply 4:2
    So 23.10. 00:00 Vysoká - Libiš B 0:0
    So 23.10. 00:00 Vojkovice - Pšovka Mělník B 2:4
    So 23.10. 00:00 Neratovice - PTZ Nelahozeves 5:0
    So 23.10. 00:00 Všetaty - Mšeno 1:2

    11.kolo

    So 30.10. 00:00 Mšeno - Řepín 1:1 (1:0)
    So 30.10. 00:00 PTZ Nelahozeves - Všetaty 0:1 (0:1)
    So 30.10. 00:00 Pšovka Mělník B - Neratovice 4:0
    So 30.10. 00:00 Libiš B - Mlékojedy 2:0
    So 30.10. 00:00 Horní Počaply - Vysoká 1:4
    So 30.10. 00:00 Tišice - Veltrusy 1:0

    12.kolo

    So 06.11. 00:00 Řepín - Veltrusy 5:1
    So 06.11. 00:00 Vysoká - Tišice 6:0
    So 06.11. 00:00 Mlékojedy - Horní Počaply 2:2
    So 06.11. 00:00 Vojkovice - Libiš B 0:1
    So 06.11. 00:00 Všetaty - Pšovka Mělník B 3:6
    So 06.11. 00:00 Mšeno - PTZ Nelahozeves 2:2

    13.kolo

    So 13.11. 00:00 PTZ Nelahozeves - Řepín 4:2
    So 13.11. 00:00 Pšovka Mělník B - Mšeno 2:1
    So 13.11. 00:00 Libiš B - Neratovice 5:2
    So 13.11. 00:00 Horní Počaply - Vojkovice 4:1
    So 13.11. 00:00 Tišice - Mlékojedy 2:1
    So 13.11. 00:00 Veltrusy - Vysoká 2:3

    14.kolo

    So 26.03. 00:00 Řepín - Vysoká 0:1 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Veltrusy - Mlékojedy 3:0
    So 26.03. 00:00 Tišice - Vojkovice 1:2
    So 26.03. 00:00 Horní Počaply - Neratovice 0:0
    So 26.03. 00:00 Libiš B - Všetaty 1:0
    So 26.03. 00:00 Pšovka Mělník B - PTZ Nelahozeves 1:2

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 Pšovka Mělník B - Řepín 2:1
    So 02.04. 00:00 Mšeno - Libiš B 1:0
    So 02.04. 00:00 Všetaty - Horní Počaply 3:3 (2:1)
    So 02.04. 00:00 Neratovice - Tišice 0:6 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Vojkovice - Veltrusy 0:2
    So 02.04. 00:00 Mlékojedy - Vysoká 0:1

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Řepín - Mlékojedy 3:0
    So 09.04. 00:00 Vysoká - Vojkovice 1:0
    So 09.04. 00:00 Veltrusy - Neratovice 3:3
    So 09.04. 00:00 Tišice - Všetaty 1:2
    So 09.04. 00:00 Horní Počaply - Mšeno 3:2
    So 09.04. 00:00 Libiš B - PTZ Nelahozeves 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Pšovka Mělník B - Libiš B 3:2 (0:1)
    So 16.04. 00:00 PTZ Nelahozeves - Horní Počaply 9:1
    So 16.04. 00:00 Mšeno - Tišice 5:0
    So 16.04. 00:00 Všetaty - Veltrusy 1:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Neratovice - Vysoká 3:0
    So 16.04. 00:00 Vojkovice - Mlékojedy 2:1

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Řepín - Vojkovice 2:3
    So 23.04. 00:00 Mlékojedy - Neratovice 0:2
    So 23.04. 00:00 Vysoká - Všetaty 4:1
    So 23.04. 00:00 Veltrusy - Mšeno 3:3 (1:2)
    So 23.04. 00:00 Tišice - PTZ Nelahozeves 3:1
    So 23.04. 00:00 Horní Počaply - Pšovka Mělník B 2:2 (0:1)

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Libiš B - Řepín 0:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Pšovka Mělník B - Tišice 0:0
    So 30.04. 00:00 PTZ Nelahozeves - Veltrusy 5:0
    So 30.04. 00:00 Mšeno - Vysoká 3:0
    So 30.04. 00:00 Všetaty - Mlékojedy 1:2
    So 30.04. 00:00 Neratovice - Vojkovice 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Řepín - Neratovice 0:1
    So 07.05. 00:00 Vojkovice - Všetaty 4:0
    So 07.05. 00:00 Mlékojedy - Mšeno 1:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Vysoká - PTZ Nelahozeves 4:1
    So 07.05. 00:00 Veltrusy - Pšovka Mělník B 2:0
    So 07.05. 00:00 Horní Počaply - Libiš B 2:3

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Horní Počaply - Řepín 0:4
    So 14.05. 00:00 Libiš B - Tišice 2:1 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Pšovka Mělník B - Vysoká 1:2
    So 14.05. 00:00 PTZ Nelahozeves - Mlékojedy 6:0
    So 14.05. 00:00 Mšeno - Vojkovice 3:1
    So 14.05. 00:00 Všetaty - Neratovice 1:1

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Řepín - Všetaty 4:2
    So 21.05. 00:00 Neratovice - Mšeno 1:1 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Vojkovice - PTZ Nelahozeves 2:0
    So 21.05. 00:00 Mlékojedy - Pšovka Mělník B 1:4
    So 21.05. 00:00 Veltrusy - Libiš B 4:0
    So 21.05. 00:00 Tišice - Horní Počaply 3:2

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Tišice - Řepín 4:1
    So 28.05. 00:00 Horní Počaply - Veltrusy 1:1
    So 28.05. 00:00 Libiš B - Vysoká 0:0
    So 28.05. 00:00 Pšovka Mělník B - Vojkovice 3:2 (2:2)
    So 28.05. 00:00 PTZ Nelahozeves - Neratovice 1:3
    So 28.05. 00:00 Mšeno - Všetaty 4:2

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Řepín - Mšeno 6:2
    So 04.06. 00:00 Všetaty - PTZ Nelahozeves 1:3 (1:3)
    So 04.06. 00:00 Neratovice - Pšovka Mělník B 3:0
    So 04.06. 00:00 Mlékojedy - Libiš B 3:2
    So 04.06. 00:00 Vysoká - Horní Počaply 2:2
    So 04.06. 00:00 Veltrusy - Tišice 0:2

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Veltrusy - Řepín 2:5
    So 11.06. 00:00 Tišice - Vysoká 2:1
    So 11.06. 00:00 Horní Počaply - Mlékojedy 0:0 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Libiš B - Vojkovice 5:2 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Pšovka Mělník B - Všetaty 7:2
    So 11.06. 00:00 PTZ Nelahozeves - Mšeno 0:1

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Řepín - PTZ Nelahozeves 1:1
    So 18.06. 00:00 Mšeno - Pšovka Mělník B 9:0 (6:0)
    So 18.06. 00:00 Neratovice - Libiš B 2:2
    So 18.06. 00:00 Vojkovice - Horní Počaply 7:0
    So 18.06. 00:00 Mlékojedy - Tišice 2:1
    So 18.06. 00:00 Vysoká - Veltrusy 2:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 15 5 4 46:21 50
    2. 24 13 5 6 42:30 44
    3. 24 12 6 6 59:35 42
    4. 24 12 5 7 53:32 41
    5. 24 12 4 8 41:35 40
    6. 24 12 3 9 54:45 39
    7. 24 8 8 8 36:43 32
    8. 24 9 4 11 45:37 31
    9. 24 9 1 14 41:48 28
    10. 24 7 5 12 30:46 26
    11. 24 7 4 13 36:52 25
    12. 24 6 4 14 40:68 22
    13. 24 2 10 12 34:65 16

    Nejčtenější ze sportu