Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12013
  • Návštěvy: 169/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    63641
    Týden:
    169
    Dnes:
    31
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 17:00 Orlová - Bílovec 2:1 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Český Těšín - Háj ve Slezsku 1:5 (1:1)
    So 05.08. 17:00 Stará Bělá - Polanka 3:1 (1:0)
    So 05.08. 17:00 Šenov - Břidličná 5:0 (1:0)
    So 05.08. 17:00 Heřmanice - Čeladná 0:2 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Bruntál - Vratimov 3:0 (1:0)
    Ne 06.08. 17:00 Krnov - Frenštát 1:1 (1:0)
    Ne 06.08. 17:00 Pustá Polom - Dětmarovice 0:2 (0:0)

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Vratimov - Čeladná 2:6 (0:4)
    So 12.08. 17:00 Břidličná - Heřmanice 0:5 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Dětmarovice - Šenov 0:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Stará Bělá 2:1 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Bruntál - Krnov 5:3 (4:1)
    Ne 13.08. 17:00 Polanka - Pustá Polom 5:1 (3:1)
    Ne 13.08. 17:00 Bílovec - Český Těšín 1:1 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Frenštát - Orlová 6:0 (2:0)

    3.kolo

    So 19.08. 17:00 Čeladná - Břidličná 10:0 (4:0)
    So 19.08. 17:00 Orlová - Bruntál 1:4 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Český Těšín - Frenštát 1:3 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Stará Bělá - Bílovec 4:1 (2:0)
    So 19.08. 17:00 Šenov - Polanka 4:0 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Heřmanice - Dětmarovice 3:4 (3:1)
    Ne 20.08. 17:00 Krnov - Vratimov 3:0 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 Pustá Polom - Háj ve Slezsku 4:1 (2:0)

    4.kolo

    So 26.08. 17:00 Vratimov - Břidličná 0:3 (0:1)
    So 26.08. 17:00 Dětmarovice - Čeladná 2:1 (2:1)
    So 26.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Šenov 4:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Krnov - Orlová 1:1 (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Polanka - Heřmanice 1:3 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Bílovec - Pustá Polom 0:2 (0:2)
    Ne 27.08. 17:00 Frenštát - Stará Bělá 1:4 (0:3)
    Ne 27.08. 17:00 Bruntál - Český Těšín 2:0 (1:0)

    15.kolo

    St 30.08. 17:00 Heřmanice - Vratimov 5:2 (0:2)
    St 30.08. 17:00 Čeladná - Šenov 3:0 (1:0)
    St 30.08. 17:00 Břidličná - Pustá Polom 0:4 (0:1)
    St 30.08. 17:00 Dětmarovice - Stará Bělá 6:2 (3:1)
    St 30.08. 17:00 Polanka - Český Těšín 2:0 (1:0)
    St 30.08. 17:00 Bílovec - Krnov 6:1 (3:1)
    St 30.08. 17:00 Frenštát - Bruntál 0:2 (0:1)
    St 27.09. 16:00 Háj ve Slezsku - Orlová 4:2 (1:0)

    5.kolo

    So 02.09. 16:30 Orlová - Vratimov 2:5 (2:2)
    So 02.09. 16:30 Český Těšín - Krnov 2:0 (2:0)
    So 02.09. 16:30 Stará Bělá - Bruntál 1:1 (0:1)
    So 02.09. 16:30 Šenov - Bílovec 2:3 (0:2)
    So 02.09. 16:30 Heřmanice - Háj ve Slezsku 4:1 (3:1)
    So 02.09. 16:30 Čeladná - Polanka 2:2 (2:2)
    So 02.09. 16:30 Břidličná - Dětmarovice 0:3 (0:2)
    Ne 03.09. 16:30 Pustá Polom - Frenštát 2:6 (1:3)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Vratimov - Dětmarovice 2:1 (2:1)
    So 09.09. 16:00 Háj ve Slezsku - Čeladná 3:3 (0:1)
    So 09.09. 16:00 Orlová - Český Těšín 2:0 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Polanka - Břidličná 1:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Bílovec - Heřmanice 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Frenštát - Šenov 3:1 (2:1)
    Ne 10.09. 16:00 Bruntál - Pustá Polom 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Krnov - Stará Bělá 3:0 (0:0)

    7.kolo

    So 16.09. 16:00 Dětmarovice - Polanka 3:0 (2:0)
    So 16.09. 16:00 Český Těšín - Vratimov 4:3 (3:2)
    So 16.09. 16:00 Stará Bělá - Orlová 2:1 (2:0)
    So 16.09. 16:00 Šenov - Bruntál 5:2 (4:1)
    So 16.09. 16:00 Heřmanice - Frenštát 3:0 (2:0)
    So 16.09. 16:00 Čeladná - Bílovec 9:0 (4:0)
    So 16.09. 16:00 Břidličná - Háj ve Slezsku 3:4 (1:2)
    Čt 28.09. 14:00 Pustá Polom - Krnov 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 23.09. 15:00 Český Těšín - Stará Bělá 1:1 (1:1)
    So 23.09. 16:00 Vratimov - Polanka 3:3 (0:2)
    So 23.09. 16:00 Orlová - Pustá Polom 0:5 (0:4)
    Ne 24.09. 16:00 Bílovec - Břidličná 2:5 (2:2)
    Ne 24.09. 16:00 Frenštát - Čeladná 4:3 (2:2)
    Ne 24.09. 16:00 Bruntál - Heřmanice 2:1 (2:0)
    Ne 24.09. 16:00 Krnov - Šenov 6:3 (4:1)
    St 11.10. 15:30 Háj ve Slezsku - Dětmarovice 2:1 (0:1)

    9.kolo

    So 30.09. 11:30 Břidličná - Frenštát 3:2 (0:0)
    So 30.09. 15:30 Stará Bělá - Vratimov 4:2 (2:1)
    So 30.09. 15:30 Šenov - Orlová 1:1 (1:1)
    So 30.09. 15:30 Heřmanice - Krnov 4:0 (2:0)
    So 30.09. 15:30 Čeladná - Bruntál 3:0 (1:0)
    So 30.09. 15:30 Dětmarovice - Bílovec 3:1 (1:0)
    Ne 01.10. 15:30 Pustá Polom - Český Těšín 1:1 (1:0)
    Ne 01.10. 15:30 Polanka - Háj ve Slezsku 1:1 (1:0)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Vratimov - Háj ve Slezsku 1:4 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Orlová - Heřmanice 0:2 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Český Těšín - Šenov 0:1 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Stará Bělá - Pustá Polom 0:1 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Bílovec - Polanka 2:2 (2:0)
    Ne 08.10. 15:00 Frenštát - Dětmarovice 0:1 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Bruntál - Břidličná 4:1 (2:0)
    Ne 08.10. 15:00 Krnov - Čeladná 3:3 (1:0)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Šenov - Stará Bělá 1:0 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Heřmanice - Český Těšín 3:0 (3:0)
    So 14.10. 15:00 Čeladná - Orlová 2:0 (2:0)
    So 14.10. 15:00 Břidličná - Krnov 0:1 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Dětmarovice - Bruntál 1:1 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Háj ve Slezsku - Bílovec 3:2 (1:1)
    Ne 15.10. 15:00 Pustá Polom - Vratimov 5:0 (2:0)
    Ne 15.10. 15:00 Polanka - Frenštát 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 21.10. 14:00 Vratimov - Bílovec 0:0 (0:0)
    So 21.10. 14:00 Orlová - Břidličná 2:2 (2:1)
    So 21.10. 14:00 Český Těšín - Čeladná 0:2 (0:0)
    So 21.10. 14:00 Stará Bělá - Heřmanice 2:3 (1:2)
    Ne 22.10. 14:00 Frenštát - Háj ve Slezsku 2:5 (1:2)
    Ne 22.10. 14:00 Bruntál - Polanka 2:1 (1:0)
    Ne 22.10. 14:00 Krnov - Dětmarovice 1:3 (0:1)
    Ne 22.10. 14:00 Pustá Polom - Šenov 4:0 (3:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:00 Šenov - Vratimov 5:2 (3:1)
    So 28.10. 14:00 Heřmanice - Pustá Polom 3:1 (0:1)
    So 28.10. 14:00 Čeladná - Stará Bělá 1:0 (0:0)
    So 28.10. 14:00 Břidličná - Český Těšín 6:3 (4:2)
    So 28.10. 14:00 Dětmarovice - Orlová 5:1 (2:0)
    So 28.10. 14:00 Háj ve Slezsku - Bruntál 0:1 (0:0)
    Ne 29.10. 14:00 Polanka - Krnov 2:1 (2:1)
    17.11. 13:30 Bílovec - Frenštát 0:5 (0:2)

    14.kolo

    So 04.11. 14:00 Vratimov - Frenštát 2:7 (1:5)
    So 04.11. 14:00 Orlová - Polanka 0:1 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Český Těšín - Dětmarovice 0:3 (0:2)
    So 04.11. 14:00 Stará Bělá - Břidličná 2:4 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Šenov - Heřmanice 1:3 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Bruntál - Bílovec 3:2 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Krnov - Háj ve Slezsku 4:2 (3:2)
    Ne 05.11. 14:00 Pustá Polom - Čeladná 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 11.11. 13:30 Vratimov - Bruntál 4:4 (4:1)
    So 11.11. 13:30 Háj ve Slezsku - Český Těšín 5:0 (3:0)
    So 11.11. 13:30 Dětmarovice - Pustá Polom 1:3 (1:0)
    So 11.11. 13:30 Břidličná - Šenov 3:0 (2:0)
    So 11.11. 13:30 Čeladná - Heřmanice 1:5 (0:3)
    Ne 12.11. 13:30 Frenštát - Krnov 4:1 (2:0)
    Ne 12.11. 13:30 Bílovec - Orlová 0:1 (0:1)
    Ne 12.11. 13:30 Polanka - Stará Bělá 5:0 (3:0)

    17.kolo

    So 17.03. 14:30 Český Těšín - Bílovec 2:1 (1:1)
    So 17.03. 15:00 Orlová - Frenštát 2:1 (1:0)
    Ne 18.03. 15:00 Pustá Polom - Polanka 2:1 (1:0)
    Ne 18.03. 15:00 Krnov - Bruntál 1:1 (0:0)
    St 11.04. 16:30 Šenov - Dětmarovice 2:4 (2:1)
    St 25.04. 16:30 Heřmanice - Břidličná 4:1 (2:1)
    St 25.04. 17:00 Stará Bělá - Háj ve Slezsku 0:1 (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Čeladná - Vratimov 1:2 (1:1)

    19.kolo

    So 31.03. 13:00 Břidličná - Vratimov 2:1 (1:0)
    So 31.03. 14:30 Český Těšín - Bruntál 0:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Čeladná - Dětmarovice 1:2 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Heřmanice - Polanka 1:1 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Šenov - Háj ve Slezsku 1:4 (0:2)
    So 31.03. 15:30 Stará Bělá - Frenštát 2:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Orlová - Krnov 1:6 (0:2)
    Ne 01.04. 15:30 Pustá Polom - Bílovec 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 07.04. 15:30 Vratimov - Orlová 3:1 (1:1)
    So 07.04. 15:30 Háj ve Slezsku - Heřmanice 2:0 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Dětmarovice - Břidličná 2:1 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 Krnov - Český Těšín 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Bruntál - Stará Bělá 4:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Frenštát - Pustá Polom 0:3 (0:2)
    Ne 08.04. 15:30 Bílovec - Šenov 3:1 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 Polanka - Čeladná 1:5 (0:2)

    21.kolo

    13.04. 17:00 Stará Bělá - Krnov 2:1 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Dětmarovice - Vratimov 5:1 (3:0)
    So 14.04. 16:00 Čeladná - Háj ve Slezsku 2:0 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Heřmanice - Bílovec 4:0 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Šenov - Frenštát 1:4 (1:2)
    So 14.04. 16:00 Český Těšín - Orlová 1:2 (0:1)
    Ne 15.04. 13:00 Břidličná - Polanka 0:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Pustá Polom - Bruntál 1:3 (0:1)

    22.kolo

    So 21.04. 16:00 Vratimov - Český Těšín 0:0 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Orlová - Stará Bělá 1:2 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Háj ve Slezsku - Břidličná 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Polanka - Dětmarovice 2:3 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Krnov - Pustá Polom 0:2 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Bruntál - Šenov 3:0 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Frenštát - Heřmanice 0:2 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Bílovec - Čeladná 3:0 (0:0)

    23.kolo

    So 28.04. 13:00 Břidličná - Bílovec 0:1 (0:0)
    So 28.04. 16:30 Dětmarovice - Háj ve Slezsku 1:3 (1:0)
    So 28.04. 16:30 Čeladná - Frenštát 7:0 (5:0)
    So 28.04. 16:30 Heřmanice - Bruntál 2:0 (2:0)
    So 28.04. 16:30 Šenov - Krnov 4:0 (3:0)
    So 28.04. 16:30 Pustá Polom - Orlová 8:0 (3:0)
    So 28.04. 16:30 Stará Bělá - Český Těšín 0:4 (0:3)
    Ne 29.04. 16:30 Polanka - Vratimov 3:0 (0:0)

    24.kolo

    So 05.05. 16:30 Vratimov - Stará Bělá 1:2 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Český Těšín - Pustá Polom 2:1 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Orlová - Šenov 5:2 (1:2)
    So 05.05. 16:30 Háj ve Slezsku - Polanka 2:0 (2:0)
    Ne 06.05. 16:30 Krnov - Heřmanice 1:4 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Bruntál - Čeladná 3:0 (2:0)
    Ne 06.05. 16:30 Frenštát - Břidličná 2:4 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Bílovec - Dětmarovice 1:3 (1:2)

    25.kolo

    So 12.05. 12:00 Čeladná - Krnov 2:5 (1:3)
    So 12.05. 13:00 Břidličná - Bruntál 2:3 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Háj ve Slezsku - Vratimov 7:3 (3:1)
    So 12.05. 16:30 Dětmarovice - Frenštát 3:0 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Heřmanice - Orlová 3:1 (2:0)
    So 12.05. 16:30 Šenov - Český Těšín 2:2 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Polanka - Bílovec 2:5 (2:2)
    Ne 13.05. 16:30 Pustá Polom - Stará Bělá 2:0 (2:0)

    18.kolo

    So 24.03. 15:00 Vratimov - Krnov 3:0 (2:0)
    So 24.03. 15:00 Dětmarovice - Heřmanice 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Bruntál - Orlová 5:1 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Bílovec - Stará Bělá 1:3 (1:1)
    Út 01.05. 16:00 Háj ve Slezsku - Pustá Polom 2:0 (1:0)
    Út 01.05. 17:00 Polanka - Šenov 3:2 (2:0)
    Út 08.05. 13:00 Břidličná - Čeladná 2:2 (0:1)
    St 16.05. 17:30 Frenštát - Český Těšín 1:2 (1:0)

    26.kolo

    So 19.05. 17:00 Vratimov - Pustá Polom 1:1 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Stará Bělá - Šenov 0:2 (0:2)
    So 19.05. 17:00 Český Těšín - Heřmanice 1:1 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Orlová - Čeladná 2:3 (2:1)
    Ne 20.05. 17:00 Krnov - Břidličná 3:3 (2:3)
    Ne 20.05. 17:00 Bruntál - Dětmarovice 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Frenštát - Polanka 1:3 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Bílovec - Háj ve Slezsku 3:0 (1:0)

    27.kolo

    So 26.05. 13:00 Břidličná - Orlová 1:2 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Háj ve Slezsku - Frenštát 3:1 (2:1)
    So 26.05. 17:00 Dětmarovice - Krnov 2:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Čeladná - Český Těšín 2:2 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Heřmanice - Stará Bělá 5:1 (4:0)
    So 26.05. 17:00 Šenov - Pustá Polom 3:3 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Bílovec - Vratimov 1:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Polanka - Bruntál 2:3 (1:1)

    28.kolo

    So 02.06. 17:00 Vratimov - Šenov 1:3 (1:2)
    So 02.06. 17:00 Stará Bělá - Čeladná 1:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Český Těšín - Břidličná 3:1 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Orlová - Dětmarovice 1:5 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Pustá Polom - Heřmanice 2:2 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Krnov - Polanka 1:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Bruntál - Háj ve Slezsku 4:1 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Frenštát - Bílovec 3:0 (3:0)

    29.kolo

    So 09.06. 13:00 Břidličná - Stará Bělá 3:3 (3:2)
    So 09.06. 17:00 Háj ve Slezsku - Krnov 1:1 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Dětmarovice - Český Těšín 2:0 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Čeladná - Pustá Polom 0:1 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Heřmanice - Šenov 3:0 (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Frenštát - Vratimov 1:1 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Bílovec - Bruntál 1:1 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Polanka - Orlová 1:2 (0:0)

    30.kolo

    15.06. 18:00 Pustá Polom - Břidličná 6:1 (1:0)
    So 16.06. 14:00 Krnov - Bílovec 1:4 (0:3)
    So 16.06. 14:00 Bruntál - Frenštát 3:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Vratimov - Heřmanice 4:9 (0:3)
    So 16.06. 17:00 Šenov - Čeladná 4:2 (2:1)
    So 16.06. 17:00 Stará Bělá - Dětmarovice 3:2 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Český Těšín - Polanka 5:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Orlová - Háj ve Slezsku 1:0 (1:0)
    Správce soutěže: Marek Koraba

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 22 2 6 74:33 68
    2. 30 20 7 3 70:34 67
    3. 30 21 3 6 87:33 66
    4. 30 18 3 9 72:48 57
    5. 30 16 7 7 67:34 55
    6. 30 13 7 10 79:49 46
    7. 30 11 5 14 49:57 38
    8. 30 11 4 15 45:62 37
    9. 30 10 5 15 46:63 35
    10. 30 10 4 16 56:71 34
    11. 30 9 6 15 50:67 33
    12. 30 10 2 18 58:67 32
    13. 30 8 8 14 38:54 32
    14. 30 9 4 17 52:81 31
    15. 30 9 3 18 38:82 30
    16. 30 5 6 19 49:95 21

    Nejčtenější ze sportu