Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12081
  • Návštěvy: 268/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22301
    Týden:
    268
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 10:00 Hluboká - Čimelice 1:1 (1:0)
    So 12.08. 10:30 J. Hradec - Dražice 1:2 (1:0)
    So 12.08. 10:30 Třeboň - Protivín 1:1 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Olešník - Katovice 2:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Osek - N. Včelnice 2:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Rudolfov - Želeč 0:4 (0:1)
    Ne 13.08. 17:00 Sezimovo Ústí - Táborsko B 2:6 (1:2)
    Ne 13.08. 17:00 Milevsko - Dačice 2:1 (1:0)

    2.kolo

    18.08. 17:30 Želeč - Hluboká 2:0 (1:0)
    18.08. 18:00 Olešník - J. Hradec 1:1 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Katovice - Čimelice 0:1 (0:1)
    So 19.08. 17:00 N. Včelnice - Rudolfov 0:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Dačice - Osek 2:1 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Protivín - Sezimovo Ústí 4:0 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Dražice - Třeboň 0:1 (0:1)
    Ne 20.08. 10:15 Táborsko B - Milevsko 1:3 (1:3)

    3.kolo

    So 26.08. 09:00 Hluboká - N. Včelnice 3:1 (2:1)
    So 26.08. 10:00 Osek - Táborsko B 2:3 (1:1)
    So 26.08. 10:30 J. Hradec - Katovice 6:2 (2:2)
    So 26.08. 17:00 Sezimovo Ústí - Dražice 2:3 (0:1)
    So 26.08. 17:00 Rudolfov - Dačice 1:0 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Čimelice - Želeč 0:0 (0:0)
    Ne 27.08. 10:30 Třeboň - Olešník 0:4 (0:3)
    Ne 27.08. 17:00 Milevsko - Protivín 1:1 (1:1)

    4.kolo

    So 02.09. 10:30 J. Hradec - Třeboň 2:0 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Katovice - Želeč 2:4 (0:2)
    So 02.09. 17:00 N. Včelnice - Čimelice 0:1 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Dačice - Hluboká 4:4 (2:3)
    So 02.09. 17:00 Protivín - Osek 8:1 (5:0)
    So 02.09. 17:00 Dražice - Milevsko 2:0 (1:0)
    Ne 03.09. 10:15 Táborsko B - Rudolfov 1:1 (0:1)
    Ne 03.09. 15:00 Olešník - Sezimovo Ústí 4:1 (3:1)

    5.kolo

    So 09.09. 10:00 Hluboká - Táborsko B 1:6 (1:4)
    So 09.09. 14:00 Sezimovo Ústí - J. Hradec 0:0 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Osek - Dražice 6:0 (3:0)
    So 09.09. 17:00 Rudolfov - Protivín 2:1 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Čimelice - Dačice 2:1 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Želeč - N. Včelnice 6:0 (1:0)
    Ne 10.09. 10:30 Třeboň - Katovice 1:0 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Milevsko - Olešník 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 16.09. 10:30 J. Hradec - Milevsko 2:0 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Katovice - N. Včelnice 6:2 (3:1)
    So 16.09. 16:30 Dačice - Želeč 1:3 (0:2)
    So 16.09. 16:30 Dražice - Rudolfov 1:1 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Olešník - Osek 6:0 (5:0)
    Ne 17.09. 10:00 Protivín - Hluboká 4:0 (2:0)
    Ne 17.09. 10:15 Táborsko B - Čimelice 0:0 (0:0)
    Ne 17.09. 10:30 Třeboň - Sezimovo Ústí 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 Osek - J. Hradec 1:5 (1:0)
    So 23.09. 10:00 Hluboká - Dražice 4:2 (2:1)
    So 23.09. 16:30 Sezimovo Ústí - Katovice 1:5 (1:3)
    So 23.09. 16:30 Čimelice - Protivín 1:3 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Želeč - Táborsko B 7:0 (3:0)
    So 23.09. 16:30 N. Včelnice - Dačice 2:1 (1:0)
    Ne 24.09. 16:30 Milevsko - Třeboň 1:1 (1:0)
    Ne 24.09. 16:30 Rudolfov - Olešník 3:0 (2:0)

    15.kolo

    Čt 28.09. 10:00 Hluboká - Katovice 1:2 (0:1)
    Čt 28.09. 10:15 Táborsko B - Třeboň 2:0 (0:0)
    Čt 28.09. 16:30 Čimelice - Rudolfov 0:2 (0:0)
    Čt 28.09. 16:30 Želeč - Osek 1:1 (1:1)
    Čt 28.09. 16:30 N. Včelnice - Milevsko 3:0 (1:0)
    Čt 28.09. 16:30 Dačice - Sezimovo Ústí 2:4 (0:1)
    Čt 28.09. 16:30 Protivín - J. Hradec 0:5 (0:3)
    Čt 28.09. 16:30 Dražice - Olešník 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 30.09. 10:30 J. Hradec - Rudolfov 1:1 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Katovice - Dačice 7:2 (4:1)
    So 30.09. 16:00 Protivín - Želeč 1:0 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Dražice - Čimelice 1:1 (1:1)
    So 30.09. 16:00 Olešník - Hluboká 3:1 (1:1)
    So 30.09. 16:00 Sezimovo Ústí - Milevsko 1:0 (1:0)
    Ne 01.10. 10:15 Táborsko B - N. Včelnice 5:2 (3:1)
    Ne 01.10. 10:30 Třeboň - Osek 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 Osek - Sezimovo Ústí 1:3 (0:0)
    So 07.10. 10:00 Hluboká - J. Hradec 3:4 (1:1)
    So 07.10. 10:30 Rudolfov - Třeboň 0:3 (0:1)
    So 07.10. 16:00 Čimelice - Olešník 3:0 (2:0)
    So 07.10. 16:00 Želeč - Dražice 4:2 (3:2)
    So 07.10. 16:00 N. Včelnice - Protivín 2:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Dačice - Táborsko B 1:4 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Milevsko - Katovice 3:4 (3:3)

    10.kolo

    So 14.10. 10:30 J. Hradec - Čimelice 3:2 (1:0)
    So 14.10. 15:30 Katovice - Táborsko B 5:0 (4:0)
    So 14.10. 15:30 Protivín - Dačice 3:0 (1:0)
    So 14.10. 15:30 Dražice - N. Včelnice 1:0 (0:0)
    So 14.10. 15:30 Olešník - Želeč 1:3 (0:2)
    So 14.10. 15:30 Sezimovo Ústí - Rudolfov 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 10:30 Třeboň - Hluboká 0:2 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Milevsko - Osek 1:1 (1:1)

    11.kolo

    So 21.10. 10:00 Hluboká - Sezimovo Ústí 6:3 (3:2)
    So 21.10. 10:15 Táborsko B - Protivín 4:0 (2:0)
    So 21.10. 10:30 Želeč - J. Hradec 6:2 (4:1)
    So 21.10. 15:30 Osek - Katovice 2:1 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Rudolfov - Milevsko 1:1 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Čimelice - Třeboň 1:3 (0:1)
    So 21.10. 15:30 N. Včelnice - Olešník 0:4 (0:2)
    So 21.10. 15:30 Dačice - Dražice 2:12 (1:6)

    12.kolo

    So 28.10. 10:15 Dražice - Táborsko B 2:0 (1:0)
    So 28.10. 10:30 J. Hradec - N. Včelnice 3:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Katovice - Protivín 2:1 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Olešník - Dačice 11:2 (4:2)
    So 28.10. 14:30 Sezimovo Ústí - Čimelice 1:3 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Milevsko - Hluboká 1:1 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Osek - Rudolfov 1:2 (1:1)
    Ne 29.10. 10:30 Třeboň - Želeč 1:4 (0:2)

    13.kolo

    So 04.11. 10:00 Hluboká - Osek 6:0 (4:0)
    So 04.11. 14:00 Rudolfov - Katovice 1:3 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Čimelice - Milevsko 2:1 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Želeč - Sezimovo Ústí 3:1 (1:0)
    So 04.11. 14:00 N. Včelnice - Třeboň 1:1 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Dačice - J. Hradec 0:6 (0:4)
    So 04.11. 14:00 Protivín - Dražice 2:1 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Táborsko B - Olešník 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 11.11. 10:30 J. Hradec - Táborsko B 6:1 (4:0)
    So 11.11. 13:30 Katovice - Dražice 3:1 (3:0)
    So 11.11. 13:30 Olešník - Protivín 4:2 (2:1)
    So 11.11. 13:30 Sezimovo Ústí - N. Včelnice 2:0 (2:0)
    So 11.11. 13:30 Osek - Čimelice 2:1 (2:0)
    So 11.11. 13:30 Rudolfov - Hluboká 0:3 (0:1)
    Ne 12.11. 10:30 Třeboň - Dačice 3:0 (0:0)
    Ne 12.11. 13:30 Milevsko - Želeč 3:3 (3:1)

    16.kolo

    17.11. 10:15 Táborsko B - Sezimovo Ústí 5:0 (3:0)
    So 18.11. 13:30 Katovice - Olešník 1:1 (1:1)
    So 18.11. 13:30 Dražice - J. Hradec 1:2 (0:1)
    So 18.11. 13:30 Protivín - Třeboň 2:1 (1:1)
    So 18.11. 13:30 Dačice - Milevsko 2:1 (1:0)
    So 18.11. 13:30 N. Včelnice - Osek 0:3 (0:0)
    So 18.11. 13:30 Želeč - Rudolfov 2:1 (1:1)
    So 18.11. 13:30 Čimelice - Hluboká 2:1 (0:1)

    17.kolo

    So 17.03. 14:30 Osek - Dačice 4:1 (3:0)
    So 17.03. 14:30 Třeboň - Dražice 2:0 (1:0)
    So 17.03. 14:30 J. Hradec - Olešník 5:1 (0:1)
    Ne 18.03. 10:00 Rudolfov - N. Včelnice 2:1 (0:1)
    Ne 18.03. 14:30 Hluboká - Želeč 3:2 (2:1)
    Ne 18.03. 14:30 Milevsko - Táborsko B 4:0 (2:0)
    Po 02.04. 14:30 Sezimovo Ústí - Protivín 0:4 (0:0)
    Po 02.04. 16:00 Čimelice - Katovice 2:1 (2:1)

    18.kolo

    So 24.03. 15:00 Katovice - J. Hradec 2:4 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Olešník - Třeboň 3:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Dražice - Sezimovo Ústí 1:1 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Protivín - Milevsko 0:2 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Dačice - Rudolfov 2:4 (1:3)
    So 24.03. 15:00 N. Včelnice - Hluboká 1:3 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Želeč - Čimelice 2:0 (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Táborsko B - Osek 1:2 (0:0)

    19.kolo

    30.03. 18:00 Třeboň - J. Hradec 1:2 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Želeč - Katovice 1:0 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Čimelice - N. Včelnice 3:2 (2:0)
    So 31.03. 16:00 Rudolfov - Táborsko B 2:1 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Osek - Protivín 3:1 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Sezimovo Ústí - Olešník 1:2 (0:2)
    Ne 01.04. 16:00 Hluboká - Dačice 6:1 (4:0)
    Ne 01.04. 16:00 Milevsko - Dražice 4:0 (2:0)

    20.kolo

    So 07.04. 10:30 J. Hradec - Sezimovo Ústí 1:1 (1:1)
    So 07.04. 16:30 Katovice - Třeboň 3:1 (1:1)
    So 07.04. 16:30 Olešník - Milevsko 0:2 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Dražice - Osek 0:2 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Protivín - Rudolfov 0:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Dačice - Čimelice 1:6 (0:4)
    So 07.04. 16:30 N. Včelnice - Želeč 0:4 (0:1)
    Ne 08.04. 10:15 Táborsko B - Hluboká 1:5 (0:2)

    21.kolo

    So 14.04. 16:30 N. Včelnice - Katovice 2:5 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Želeč - Dačice 9:0 (4:0)
    So 14.04. 16:30 Čimelice - Táborsko B 2:2 (2:1)
    So 14.04. 16:30 Rudolfov - Dražice 5:1 (2:1)
    So 14.04. 16:30 Osek - Olešník 0:3 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Sezimovo Ústí - Třeboň 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:30 Hluboká - Protivín 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 16:30 Milevsko - J. Hradec 3:3 (2:2)

    22.kolo

    So 21.04. 10:30 J. Hradec - Osek 3:1 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Katovice - Sezimovo Ústí 5:2 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Olešník - Rudolfov 0:1 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Dražice - Hluboká 1:3 (1:2)
    So 21.04. 17:00 Protivín - Čimelice 1:3 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Dačice - N. Včelnice 1:4 (0:3)
    Ne 22.04. 10:15 Táborsko B - Želeč 0k:3
    Ne 22.04. 10:30 Třeboň - Milevsko 5:2 (4:0)

    23.kolo

    So 28.04. 10:00 Osek - Třeboň 1:5 (0:1)
    So 28.04. 10:30 Rudolfov - J. Hradec 0:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Dačice - Katovice 4:1 (3:0)
    So 28.04. 17:00 N. Včelnice - Táborsko B 3:4 (1:2)
    So 28.04. 17:00 Želeč - Protivín 3:0 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Čimelice - Dražice 1:1 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Hluboká - Olešník 2:2 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Milevsko - Sezimovo Ústí 2:1 (2:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:30 J. Hradec - Hluboká 3:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Katovice - Milevsko 0:2 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Sezimovo Ústí - Osek 2:0 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Olešník - Čimelice 1:2 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Dražice - Želeč 1:3 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Protivín - N. Včelnice 0:2 (0:0)
    Ne 06.05. 10:15 Táborsko B - Dačice 14:1 (5:0)
    Ne 06.05. 10:30 Třeboň - Rudolfov 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 12.05. 10:00 Osek - Milevsko 1:3 (0:1)
    So 12.05. 10:15 Táborsko B - Katovice 5:2 (3:1)
    So 12.05. 17:00 Dačice - Protivín 2:9 (0:5)
    So 12.05. 17:00 N. Včelnice - Dražice 0:3 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Želeč - Olešník 3:1 (2:1)
    So 12.05. 17:00 Čimelice - J. Hradec 1:2 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Rudolfov - Sezimovo Ústí 2:4 (2:2)
    Ne 13.05. 17:00 Hluboká - Třeboň 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 19.05. 10:30 J. Hradec - Želeč 1:2 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Katovice - Osek 1:3 (0:2)
    So 19.05. 17:00 Milevsko - Rudolfov 1:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Sezimovo Ústí - Hluboká 1:4 (1:1)
    So 19.05. 17:00 Olešník - N. Včelnice 4:0 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Dražice - Dačice 5:1 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Protivín - Táborsko B 0:4 (0:2)
    Ne 20.05. 10:30 Třeboň - Čimelice 2:2 (1:0)

    27.kolo

    So 26.05. 14:00 Táborsko B - Dražice 5:0 (3:0)
    So 26.05. 17:00 Protivín - Katovice 3:1 (2:1)
    So 26.05. 17:00 Dačice - Olešník 1:3 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Želeč - Třeboň 5:2 (3:1)
    So 26.05. 17:00 Čimelice - Sezimovo Ústí 6:1 (3:0)
    So 26.05. 17:00 Rudolfov - Osek 3:2 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 N. Včelnice - J. Hradec 1:5 (1:2)
    Ne 27.05. 17:00 Hluboká - Milevsko 1:2 (0:1)

    28.kolo

    So 02.06. 10:30 J. Hradec - Dačice 12:1 (5:1)
    So 02.06. 17:00 Katovice - Rudolfov 2:2 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Osek - Hluboká 5:0 (3:0)
    So 02.06. 17:00 Sezimovo Ústí - Želeč 0:3 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Olešník - Táborsko B 1:3 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Dražice - Protivín 2:1 (2:0)
    Ne 03.06. 10:30 Třeboň - N. Včelnice 2:3 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Milevsko - Čimelice 4:1 (1:1)

    30.kolo

    St 06.06. 18:00 Třeboň - Táborsko B 0:1 (0:1)
    St 13.06. 18:00 J. Hradec - Protivín 6:0 (3:0)
    So 16.06. 13:30 Osek - Želeč 2:7 (1:2)
    So 16.06. 17:00 Katovice - Hluboká 0:0 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Rudolfov - Čimelice 1:1 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Milevsko - N. Včelnice 5:2 (4:1)
    So 16.06. 17:00 Sezimovo Ústí - Dačice 6:1 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Olešník - Dražice 0:3 (0:2)

    29.kolo

    So 09.06. 17:00 Dražice - Katovice 0:4 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Protivín - Olešník 0:2 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Dačice - Třeboň 2:6 (2:1)
    So 09.06. 17:00 N. Včelnice - Sezimovo Ústí 1:2 (0:2)
    So 09.06. 17:00 Želeč - Milevsko 4:1 (3:0)
    So 09.06. 17:00 Čimelice - Osek 0:1 (0:0)
    Ne 10.06. 10:15 Táborsko B - J. Hradec 3:3 (2:1)
    Ne 10.06. 17:00 Hluboká - Rudolfov 1:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 3 2 103:27 78
    2. 30 20 7 3 99:37 67
    3. 30 16 4 10 86:60 52
    4. 30 14 7 9 57:45 49
    5. 30 15 3 12 67:46 48
    6. 30 13 8 9 51:41 47
    7. 30 13 7 10 67:56 46
    8. 30 11 11 8 40:39 44
    9. 30 13 3 14 70:60 42
    10. 30 13 2 15 52:69 41
    11. 30 11 4 15 53:56 37
    12. 30 10 5 15 45:49 35
    13. 30 10 4 16 49:63 34
    14. 30 10 3 17 46:76 33
    15. 30 6 2 22 35:81 20
    16. 30 3 1 26 40:155 10

    Nejčtenější ze sportu