Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12102
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6692
    Týden:
    35
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 12:15 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 8:1 (4:0)
    So 12.08. 12:15 Svratka - Líšeň B 1:6 (1:3)
    So 12.08. 12:30 Blansko - Kyjov 9:0 (4:0)
    So 12.08. 12:30 Humpolec - Havlíčkův Brod 0:1 (0:0)
    So 12.08. 12:30 Třebíč - Pelhřimov 12:0 (5:0)
    Ne 13.08. 12:15 Jihlava B - Sparta Brno 3:1 (1:1)
    Ne 13.08. 12:45 Znojmo B - Vyškov 2:1 (1:1)
    Ne 13.08. 16:30 Kohoutovice - Hodonín 0:6 (0:1)

    3.kolo

    So 19.08. 12:15 Sparta Brno - Blansko 0:0 (0:0)
    So 19.08. 12:15 Hodonín - Jihlava B 4:1 (1:1)
    So 19.08. 12:15 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 3:3 (1:3)
    So 19.08. 12:15 Kyjov - Znojmo B 5:0 (3:0)
    So 19.08. 12:30 Pelhřimov - Svratka 0:7 (0:2)
    So 19.08. 12:30 Velké Meziříčí - Třebíč 0:7 (0:4)
    Ne 20.08. 12:15 Líšeň B - Kohoutovice 9:0 (6:0)
    Ne 20.08. 12:15 Vyškov - Humpolec 0:1 (0:1)

    1.kolo

    St 23.08. 12:15 Vyškov - Kyjov 2:3 (0:2)
    St 23.08. 13:15 Jihlava B - Blansko 1:2 (0:1)
    St 23.08. 15:15 Líšeň B - Třebíč 5:2 (3:1)
    St 23.08. 17:00 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 0:2 (0:1)
    St 23.08. 17:15 Hodonín - Svratka 5:0 (3:0)
    St 23.08. 17:15 Havlíčkův Brod - Znojmo B 3:3 (1:1)
    St 23.08. 18:00 Velké Meziříčí - Humpolec 5:3 (3:1)
    So 11.11. 12:30 Sparta Brno - Kohoutovice 3:0 (1:0)

    16.kolo

    St 23.08. 17:45 Kohoutovice - Sparta Brno 0:5 (0:2)
    So 11.11. 12:15 Svratka - Hodonín 1:1 (0:1)
    So 11.11. 12:15 Žďár n.Sázavou - Pelhřimov 1:1 (0:1)
    So 11.11. 12:15 Kyjov - Vyškov 0:0 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Humpolec - Velké Meziříčí 1:0 (0:0)
    Ne 12.11. 12:30 Blansko - Jihlava B 2:2 (2:2)
    Ne 12.11. 12:30 Třebíč - Líšeň B 1:4 (1:2)
    Ne 12.11. 12:45 Znojmo B - Havlíčkův Brod 3:2 (3:1)

    4.kolo

    So 26.08. 12:15 Žďár n.Sázavou - Vyškov 1:3 (1:0)
    So 26.08. 12:15 Svratka - Velké Meziříčí 3:0 (2:0)
    So 26.08. 12:15 Sparta Brno - Hodonín 1:4 (0:2)
    So 26.08. 12:30 Blansko - Znojmo B 6:0 (3:0)
    So 26.08. 12:30 Humpolec - Kyjov 2:3 (1:1)
    So 26.08. 12:30 Třebíč - Havlíčkův Brod 0:4 (0:1)
    Ne 27.08. 12:45 Jihlava B - Líšeň B 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Kohoutovice - Pelhřimov 2:0 (0:0)

    5.kolo

    01.09. 17:00 Vyškov - Třebíč 7:0 (3:0)
    So 02.09. 12:15 Hodonín - Blansko 3:0 (2:0)
    So 02.09. 12:15 Havlíčkův Brod - Svratka 2:1 (1:0)
    So 02.09. 12:15 Kyjov - Žďár n.Sázavou 2:3 (1:1)
    So 02.09. 12:30 Velké Meziříčí - Kohoutovice 3:1 (3:0)
    Út 12.09. 16:15 Znojmo B - Humpolec 2:1 (0:1)
    St 13.09. 16:45 Líšeň B - Sparta Brno 8:4 (6:1)
    St 20.09. 16:45 Pelhřimov - Jihlava B 0:18 (0:9)

    6.kolo

    So 09.09. 12:15 Žďár n.Sázavou - Znojmo B 2:4 (2:4)
    So 09.09. 12:15 Svratka - Vyškov 3:9 (1:4)
    So 09.09. 12:15 Sparta Brno - Pelhřimov 7:1 (3:0)
    So 09.09. 12:15 Hodonín - Líšeň B 1:3 (1:2)
    So 09.09. 12:30 Blansko - Humpolec 5:0 (3:0)
    Ne 10.09. 12:30 Třebíč - Kyjov 7:0 (3:0)
    Ne 10.09. 12:30 Jihlava B - Velké Meziříčí 15:0 (8:0)
    Ne 10.09. 16:00 Kohoutovice - Havlíčkův Brod 0:6 (0:3)

    7.kolo

    15.09. 16:15 Znojmo B - Třebíč 3:6 (3:2)
    So 16.09. 12:15 Kyjov - Svratka 1:3 (1:1)
    So 16.09. 12:30 Pelhřimov - Hodonín 0:7 (0:3)
    So 16.09. 12:30 Velké Meziříčí - Sparta Brno 2:5 (1:5)
    Ne 17.09. 12:15 Líšeň B - Blansko 0:2 (0:2)
    Ne 17.09. 12:15 Havlíčkův Brod - Jihlava B 1:5 (1:2)
    Ne 17.09. 12:15 Vyškov - Kohoutovice 6:0 (2:0)
    Ne 17.09. 12:30 Humpolec - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:1)

    8.kolo

    St 20.09. 16:30 Hodonín - Velké Meziříčí 7:0 (2:0)
    So 23.09. 12:15 Svratka - Znojmo B 2:2 (1:0)
    So 23.09. 12:15 Sparta Brno - Havlíčkův Brod 4:3 (0:3)
    So 23.09. 12:30 Blansko - Žďár n.Sázavou 7:1 (4:0)
    Ne 24.09. 12:15 Jihlava B - Vyškov 6:1 (2:1)
    Ne 24.09. 12:15 Líšeň B - Pelhřimov 6:0 (2:0)
    Ne 24.09. 12:30 Třebíč - Humpolec 2:1 (2:1)
    St 04.10. 17:45 Kyjov - Kohoutovice 1:1 (0:1)

    15.kolo

    Čt 28.09. 12:15 Vyškov - Blansko 2:0 (0:0)
    Čt 28.09. 12:15 Kyjov - Havlíčkův Brod 3:0 (1:0)
    Čt 28.09. 12:15 Žďár n.Sázavou - Líšeň B 1:1 (0:0)
    Čt 28.09. 12:15 Svratka - Sparta Brno 0:1 (0:0)
    Čt 28.09. 12:30 Humpolec - Pelhřimov 6:2 (6:1)
    Čt 28.09. 12:30 Třebíč - Hodonín 2:6 (1:3)
    Čt 28.09. 12:45 Znojmo B - Velké Meziříčí 5:2 (4:1)
    Čt 28.09. 15:30 Kohoutovice - Jihlava B 0:6 (0:2)

    9.kolo

    So 30.09. 12:15 Kyjov - Jihlava B 0:9 (0:6)
    So 30.09. 12:30 Pelhřimov - Blansko 0:4 (0:2)
    So 30.09. 12:30 Velké Meziříčí - Líšeň B 1:4 (1:1)
    Ne 01.10. 12:15 Havlíčkův Brod - Hodonín 1:7 (1:5)
    Ne 01.10. 12:15 Vyškov - Sparta Brno 2:0 (0:0)
    Ne 01.10. 12:15 Humpolec - Svratka 2:2 (0:0)
    Ne 01.10. 12:15 Žďár n.Sázavou - Třebíč 2:2 (0:2)
    Ne 01.10. 12:45 Znojmo B - Kohoutovice 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 07.10. 12:15 Svratka - Žďár n.Sázavou 5:0 (1:0)
    So 07.10. 12:15 Sparta Brno - Kyjov 2:4 (1:2)
    So 07.10. 12:15 Hodonín - Vyškov 11:0 (4:0)
    So 07.10. 12:30 Blansko - Třebíč 9:0 (4:0)
    So 07.10. 12:30 Pelhřimov - Velké Meziříčí 4:10 (2:4)
    Ne 08.10. 12:15 Jihlava B - Znojmo B 2:2 (1:1)
    Ne 08.10. 12:15 Líšeň B - Havlíčkův Brod 2:2 (1:2)
    Ne 08.10. 15:00 Kohoutovice - Humpolec 1:1 (0:1)

    11.kolo

    St 11.10. 16:00 Humpolec - Jihlava B 0:3 (0:1)
    So 14.10. 12:15 Kyjov - Hodonín 1:11 (0:5)
    So 14.10. 12:15 Žďár n.Sázavou - Kohoutovice 2:0 (0:0)
    So 14.10. 12:30 Velké Meziříčí - Blansko 0:8 (0:5)
    Ne 15.10. 12:15 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 8:0 (3:0)
    Ne 15.10. 12:15 Vyškov - Líšeň B 1:0 (1:0)
    Ne 15.10. 12:30 Třebíč - Svratka 2:4 (0:2)
    Ne 15.10. 12:45 Znojmo B - Sparta Brno 2:2 (0:2)

    12.kolo

    So 21.10. 12:15 Sparta Brno - Humpolec 2:0 (1:0)
    So 21.10. 12:15 Hodonín - Znojmo B 1:3 (1:2)
    So 21.10. 12:30 Blansko - Svratka 5:0 (2:0)
    So 21.10. 12:30 Pelhřimov - Vyškov 0:3 (0:2)
    So 21.10. 12:30 Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod 1:3 (0:1)
    Ne 22.10. 12:15 Jihlava B - Žďár n.Sázavou 5:0 (3:0)
    Ne 22.10. 12:15 Líšeň B - Kyjov 2:0 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Kohoutovice - Třebíč 1:5 (1:2)

    13.kolo

    27.10. 12:45 Znojmo B - Líšeň B 0:0 (0:0)
    27.10. 15:00 Třebíč - Jihlava B 1:6 (1:2)
    So 28.10. 12:15 Kyjov - Pelhřimov 2:0 (1:0)
    So 28.10. 12:15 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 5:0 (3:0)
    So 28.10. 12:15 Svratka - Kohoutovice 3:0 (3:0)
    Ne 29.10. 12:15 Havlíčkův Brod - Blansko 1:5 (0:2)
    Ne 29.10. 12:15 Vyškov - Velké Meziříčí 2:1 (0:0)
    Ne 29.10. 13:15 Humpolec - Hodonín 0:4 (0:1)

    14.kolo

    So 04.11. 12:15 Sparta Brno - Třebíč 3:0 (1:0)
    So 04.11. 12:30 Pelhřimov - Znojmo B 1:3 (1:3)
    So 04.11. 12:30 Velké Meziříčí - Kyjov 1:2 (0:0)
    Ne 05.11. 12:15 Hodonín - Žďár n.Sázavou 7:1 (4:1)
    Ne 05.11. 12:15 Líšeň B - Humpolec 5:1 (4:0)
    Ne 05.11. 12:15 Havlíčkův Brod - Vyškov 2:0 (2:0)
    Ne 05.11. 12:30 Blansko - Kohoutovice 9:0 (2:0)
    Ne 05.11. 13:15 Jihlava B - Svratka 6:1 (3:1)

    18.kolo

    So 24.03. 12:15 Svratka - Pelhřimov 4:0 (1:0)
    So 24.03. 12:15 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 1:3 (1:1)
    So 24.03. 12:30 Blansko - Sparta Brno 4:2 (1:2)
    Ne 25.03. 12:15 Jihlava B - Hodonín 4:2 (0:0)
    Ne 25.03. 12:15 Třebíč - Velké Meziříčí 6:5 (3:3)
    Ne 25.03. 12:30 Humpolec - Vyškov 2:3 (0:1)
    Ne 25.03. 12:45 Znojmo B - Kyjov 4:0 (2:0)
    St 25.04. 16:15 Kohoutovice - Líšeň B 2:1 (1:1)

    19.kolo

    30.03. 12:15 Hodonín - Sparta Brno 1:0 (0:0)
    So 31.03. 12:15 Kyjov - Humpolec 2:1 (2:0)
    So 31.03. 12:30 Velké Meziříčí - Svratka 1:3 (0:3)
    So 31.03. 12:30 Pelhřimov - Kohoutovice 1:4 (0:2)
    Ne 01.04. 11:45 Havlíčkův Brod - Třebíč 10:1 (5:0)
    Ne 01.04. 12:00 Líšeň B - Jihlava B 0:2 (0:0)
    Ne 01.04. 12:15 Vyškov - Žďár n.Sázavou 1:2 (1:0)
    Ne 01.04. 12:45 Znojmo B - Blansko 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 07.04. 12:15 Svratka - Havlíčkův Brod 4:2 (1:0)
    So 07.04. 12:15 Žďár n.Sázavou - Kyjov 2:2 (2:0)
    So 07.04. 12:30 Blansko - Hodonín 1:2 (0:1)
    So 07.04. 12:30 Sparta Brno - Líšeň B 1:2 (1:1)
    Ne 08.04. 12:15 Jihlava B - Pelhřimov 13:0 (4:0)
    Ne 08.04. 12:15 Třebíč - Vyškov 2:2 (1:1)
    Ne 08.04. 12:45 Humpolec - Znojmo B 1:2 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Kohoutovice - Velké Meziříčí 6:0 (4:0)

    21.kolo

    So 14.04. 12:15 Kyjov - Třebíč 2:3 (0:1)
    So 14.04. 12:15 Havlíčkův Brod - Kohoutovice 7:0 (4:0)
    So 14.04. 12:30 Velké Meziříčí - Jihlava B 0:4 (0:2)
    So 14.04. 12:30 Pelhřimov - Sparta Brno 1:10 (1:1)
    Ne 15.04. 12:00 Líšeň B - Hodonín 1:1 (1:1)
    Ne 15.04. 12:15 Vyškov - Svratka 2:3 (1:1)
    Ne 15.04. 12:30 Humpolec - Blansko 1:4 (0:1)
    Ne 15.04. 12:45 Znojmo B - Žďár n.Sázavou 1:0 (1:0)

    22.kolo

    St 18.04. 16:00 Třebíč - Znojmo B 0:4 (0:2)
    So 21.04. 12:15 Hodonín - Pelhřimov 6:1 (4:0)
    So 21.04. 12:15 Svratka - Kyjov 1:6 (1:0)
    So 21.04. 12:30 Blansko - Líšeň B 6:0 (2:0)
    So 21.04. 12:30 Sparta Brno - Velké Meziříčí 1:1 (0:1)
    So 21.04. 12:30 Žďár n.Sázavou - Humpolec 5:0 (1:0)
    Ne 22.04. 12:15 Jihlava B - Havlíčkův Brod 2:1 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Kohoutovice - Vyškov 7:0 (5:0)

    23.kolo

    So 28.04. 12:15 Žďár n.Sázavou - Blansko 0:3 (0:2)
    So 28.04. 12:30 Humpolec - Třebíč 2:2 (2:0)
    So 28.04. 12:30 Velké Meziříčí - Hodonín 0:7 (0:4)
    So 28.04. 12:30 Pelhřimov - Líšeň B 0:1 (0:0)
    Ne 29.04. 12:15 Vyškov - Jihlava B 0:14 (0:6)
    Ne 29.04. 12:15 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 11:1 (0:1)
    Ne 29.04. 16:00 Kohoutovice - Kyjov 4:1 (1:0)
    Út 08.05. 12:30 Znojmo B - Svratka 3:1 (2:0)

    24.kolo

    04.05. 16:30 Třebíč - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:1)
    04.05. 17:30 Jihlava B - Kyjov 12:1 (3:1)
    So 05.05. 12:15 Hodonín - Havlíčkův Brod 4:1 (4:1)
    So 05.05. 12:15 Svratka - Humpolec 1:2 (1:0)
    So 05.05. 12:30 Blansko - Pelhřimov 13:1 (6:1)
    So 05.05. 12:30 Sparta Brno - Vyškov 9:2 (5:0)
    Ne 06.05. 12:00 Líšeň B - Velké Meziříčí 12:0 (6:0)
    Ne 06.05. 16:30 Kohoutovice - Znojmo B 3:5 (1:1)

    30.kolo

    Út 08.05. 12:15 Havlíčkův Brod - Kyjov 7:0 (3:0)
    Út 08.05. 16:30 Pelhřimov - Humpolec 0:3 (0:1)
    St 23.05. 16:15 Jihlava B - Kohoutovice 9:0 (4:0)
    St 23.05. 17:00 Blansko - Vyškov 7:0 (2:0)
    St 23.05. 17:15 Hodonín - Třebíč 10:0 (3:0)
    St 23.05. 18:00 Sparta Brno - Svratka 3:1 (1:0)
    Čt 24.05. 16:00 Líšeň B - Žďár n.Sázavou 8:0 (0:0)
    St 30.05. 17:00 Velké Meziříčí - Znojmo B 2:6 (1:4)

    25.kolo

    So 12.05. 12:15 Kyjov - Sparta Brno 2:4 (1:3)
    So 12.05. 12:15 Havlíčkův Brod - Líšeň B 1:5 (0:3)
    So 12.05. 12:30 Velké Meziříčí - Pelhřimov odloženo
    So 12.05. 13:30 Humpolec - Kohoutovice 3:0 (0:0)
    So 12.05. 16:15 Žďár n.Sázavou - Svratka 4:1 (0:0)
    Ne 13.05. 12:15 Třebíč - Blansko 0:14 (0:8)
    Ne 13.05. 12:15 Vyškov - Hodonín 0:8 (0:2)
    Ne 13.05. 12:45 Znojmo B - Jihlava B 0:3 (0:0)

    26.kolo

    So 19.05. 11:45 Blansko - Velké Meziříčí 13:0 (7:0)
    So 19.05. 12:15 Hodonín - Kyjov 1:1 (0:1)
    So 19.05. 12:15 Svratka - Třebíč 3:4 (1:1)
    So 19.05. 12:30 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 1:9 (1:1)
    So 19.05. 12:30 Sparta Brno - Znojmo B 0:1 (0:1)
    Ne 20.05. 12:00 Líšeň B - Vyškov 2:2 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Kohoutovice - Žďár n.Sázavou 2:4 (0:1)
    St 30.05. 17:45 Jihlava B - Humpolec odloženo

    27.kolo

    So 26.05. 12:15 Svratka - Blansko 1:4 (1:2)
    So 26.05. 12:15 Třebíč - Kohoutovice 4:4 (2:3)
    So 26.05. 12:15 Kyjov - Líšeň B 1:1 (1:1)
    So 26.05. 12:15 Havlíčkův Brod - Velké Meziříčí 9:2 (3:0)
    So 26.05. 13:45 Humpolec - Sparta Brno 1:2 (1:1)
    Ne 27.05. 12:15 Žďár n.Sázavou - Jihlava B 0:6 (0:3)
    Ne 27.05. 12:15 Vyškov - Pelhřimov 3:3 (2:2)
    Ne 27.05. 12:45 Znojmo B - Hodonín 4:3 (2:1)

    28.kolo

    So 02.06. 12:15 Hodonín - Humpolec 6:0 (3:0)
    So 02.06. 12:30 Blansko - Havlíčkův Brod 3:1 (3:0)
    So 02.06. 12:30 Velké Meziříčí - Vyškov 4:3 (2:1)
    So 02.06. 12:30 Pelhřimov - Kyjov 1:6 (1:3)
    So 02.06. 12:30 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:1)
    Ne 03.06. 12:00 Líšeň B - Znojmo B 0:2 (0:1)
    Ne 03.06. 12:15 Jihlava B - Třebíč 14:0 (7:0)
    Ne 03.06. 16:30 Kohoutovice - Svratka 2:3 (1:2)

    29.kolo

    So 09.06. 12:15 Svratka - Jihlava B 2:5 (1:4)
    So 09.06. 12:15 Žďár n.Sázavou - Hodonín 0:7 (0:3)
    So 09.06. 12:15 Kyjov - Velké Meziříčí 6:1 (2:1)
    So 09.06. 12:45 Znojmo B - Pelhřimov 5:2 (2:2)
    Ne 10.06. 12:15 Třebíč - Sparta Brno 6:5 (3:2)
    Ne 10.06. 12:15 Vyškov - Havlíčkův Brod 1:14 (1:4)
    Ne 10.06. 13:15 Humpolec - Líšeň B 1:5 (0:3)
    Ne 10.06. 16:30 Kohoutovice - Blansko 0:7 (0:5)

    17.kolo

    Út 12.06. 17:30 Vyškov - Znojmo B 3:3 (2:0)
    St 13.06. 18:00 Pelhřimov - Třebíč 3:3 (2:1)
    St 13.06. 18:15 Líšeň B - Svratka 6:1 (3:1)
    So 16.06. 12:15 Kyjov - Blansko 1:5 (0:1)
    So 16.06. 12:30 Sparta Brno - Jihlava B 2:9 (2:5)
    Ne 17.06. 11:45 Havlíčkův Brod - Humpolec 5:0 (2:0)
    Ne 17.06. 12:15 Hodonín - Kohoutovice 11:1 (6:0)
    Po 18.06. 16:00 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 0:5 (0:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 26 2 2 194:23 80
    2. 30 25 2 3 158:19 77
    3. 30 23 3 4 154:28 72
    4. 30 19 6 5 78:55 63
    5. 30 17 6 7 99:39 57
    6. 30 16 3 11 123:62 51
    7. 30 13 4 13 81:77 43
    8. 30 10 8 12 60:80 38
    9. 30 11 5 14 58:99 38
    10. 30 11 3 16 65:86 36
    11. 30 10 6 14 82:135 36
    12. 30 10 5 15 61:110 35
    13. 30 6 4 20 38:83 22
    14. 30 6 3 21 41:125 21
    15. 30 4 1 25 45:162 13
    16. 30 1 3 26 26:180 6

    Nejčtenější ze sportu