Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12108
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14307
    Týden:
    25
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 10:00 SK Rakovník - Táborsko B 0:5 (0:2)
    So 19.08. 10:00 Klatovy - Sedlčany 2:3 (0:1)
    So 19.08. 10:00 Spartak Příbram - Třeboň 7:1 (2:1)
    So 19.08. 10:00 Prachatice - Přeštice 1:9 (0:5)
    So 19.08. 10:00 Doubravka - Písek B 4:2 (2:1)
    So 19.08. 10:00 SŠ Plzeň - Petřín Plzeň B 1:2 (1:1)
    So 19.08. 10:15 Hořovice - Motorlet Praha B 4:3 np (3:1)
    So 19.08. 13:30 Rokycany - Dobříš 10:0 (7:0)

    3.kolo

    So 26.08. 10:00 Rokycany - Hořovice 2:1 (1:0)
    So 26.08. 10:00 Petřín Plzeň B - Dobříš 3:2 (1:2)
    So 26.08. 10:00 Písek B - SŠ Plzeň 2:0 (1:0)
    So 26.08. 10:00 Přeštice - Doubravka 2:3 np (0:2)
    So 26.08. 10:00 Třeboň - Prachatice 4:3 (3:1)
    So 26.08. 10:15 Sedlčany - Spartak Příbram 2:5 (1:3)
    So 26.08. 10:30 Motorlet Praha B - SK Rakovník 1:2 (0:2)
    So 26.08. 11:00 Táborsko B - Klatovy 2:1 np (1:0)

    4.kolo

    So 02.09. 10:00 SK Rakovník - Klatovy 0:4 (0:1)
    So 02.09. 10:00 Spartak Příbram - Táborsko B 4:2 (2:1)
    So 02.09. 10:00 Prachatice - Sedlčany 3:16 (3:10)
    So 02.09. 10:00 Doubravka - Třeboň 7:1 (1:0)
    So 02.09. 10:00 SŠ Plzeň - Přeštice 4:2 (0:0)
    So 02.09. 10:15 Dobříš - Písek B 1:5 (0:1)
    So 02.09. 10:15 Hořovice - Petřín Plzeň B 2:6 (0:2)
    So 02.09. 10:30 Motorlet Praha B - Rokycany 4:1 (2:1)

    1.kolo

    Út 05.09. 15:30 Rokycany - SŠ Plzeň 5:2 (2:2)
    Čt 28.09. 10:15 Sedlčany - Táborsko B 7:1 (2:0)
    So 25.11. 10:00 Motorlet Praha B - Dobříš 9:0 (3:0)
    So 25.11. 10:00 Petřín Plzeň B - Doubravka 4:1 (1:0)
    So 25.11. 10:00 Písek B - Prachatice 5:1 (2:1)
    So 25.11. 10:00 Přeštice - Spartak Příbram 0:5 (0:3)
    So 25.11. 10:00 Třeboň - Klatovy 2:1 (1:0)
    So 25.11. 10:15 Hořovice - SK Rakovník 4:1 (3:0)

    5.kolo

    So 09.09. 10:00 Rokycany - SK Rakovník 2:3 (1:2)
    So 09.09. 10:00 Petřín Plzeň B - Motorlet Praha B 0:6 (0:2)
    So 09.09. 10:00 Písek B - Hořovice 1:5 (0:1)
    So 09.09. 10:00 Přeštice - Dobříš 5:0 (2:0)
    So 09.09. 10:00 Třeboň - SŠ Plzeň 1:3 (0:3)
    So 09.09. 10:00 Klatovy - Spartak Příbram 0:7 (0:4)
    So 09.09. 10:15 Sedlčany - Doubravka 1:6 (0:5)
    So 09.09. 10:15 Táborsko B - Prachatice 9:0 (5:0)

    6.kolo

    So 16.09. 09:00 Rokycany - Petřín Plzeň B 1:2 np (1:1)
    So 16.09. 10:00 SK Rakovník - Spartak Příbram 1:2 (0:1)
    So 16.09. 10:00 Prachatice - Klatovy 2:8 (0:4)
    So 16.09. 10:00 Doubravka - Táborsko B 4:0 (1:0)
    So 16.09. 10:00 SŠ Plzeň - Sedlčany 2:1 (0:1)
    So 16.09. 10:15 Dobříš - Třeboň 2:0 (2:0)
    So 16.09. 10:15 Hořovice - Přeštice 1:0 (1:0)
    So 16.09. 10:30 Motorlet Praha B - Písek B 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 Písek B - Rokycany 4:3 (1:2)
    So 23.09. 10:00 Přeštice - Motorlet Praha B 1:0 np (0:0)
    So 23.09. 10:00 Třeboň - Hořovice 0:2 (0:1)
    So 23.09. 10:00 Klatovy - Doubravka 2:1 np (0:1)
    So 23.09. 10:00 Spartak Příbram - Prachatice 2:0 (1:0)
    So 23.09. 10:15 Sedlčany - Dobříš 6:2 (4:0)
    So 23.09. 10:15 Táborsko B - SŠ Plzeň 2:3 (2:1)
    So 23.09. 14:15 Petřín Plzeň B - SK Rakovník 4:1 (2:0)

    8.kolo

    Čt 28.09. 10:00 Rokycany - Přeštice 6:1 (4:0)
    So 30.09. 10:00 SK Rakovník - Prachatice 4:1 (3:0)
    So 30.09. 10:00 Doubravka - Spartak Příbram 4:2 (2:1)
    So 30.09. 10:15 Dobříš - Táborsko B 1:3 (0:2)
    So 30.09. 10:15 Hořovice - Sedlčany 5:2 (3:0)
    So 30.09. 10:30 Motorlet Praha B - Třeboň 0:2 (0:0)
    So 30.09. 13:00 Petřín Plzeň B - Písek B 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 10:00 SŠ Plzeň - Klatovy 2:1 (1:1)

    14.kolo

    Čt 28.09. 10:15 Hořovice - SŠ Plzeň 8:1 (4:1)
    So 11.11. 10:00 SK Rakovník - Dobříš 2:1 (1:0)
    So 11.11. 10:00 Motorlet Praha B - Doubravka 1:2 np (0:1)
    So 11.11. 10:00 Rokycany - Prachatice 12:0 (6:0)
    So 11.11. 10:00 Petřín Plzeň B - Spartak Příbram 0:1 (0:1)
    So 11.11. 10:00 Písek B - Klatovy 4:3 (3:3)
    So 11.11. 10:00 Přeštice - Táborsko B 0:6 (0:4)
    So 11.11. 10:00 Třeboň - Sedlčany 1:5 (0:2)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 Písek B - SK Rakovník 6:2 (2:0)
    So 07.10. 10:00 Přeštice - Petřín Plzeň B 2:1 np (0:1)
    So 07.10. 10:00 Třeboň - Rokycany 1:4 (0:2)
    So 07.10. 10:00 Klatovy - Dobříš 4:3 (1:0)
    So 07.10. 10:00 Spartak Příbram - SŠ Plzeň 2:0 (1:0)
    So 07.10. 10:00 Prachatice - Doubravka 2:7 (2:3)
    So 07.10. 10:15 Sedlčany - Motorlet Praha B 3:6 (1:3)
    So 07.10. 10:15 Táborsko B - Hořovice 2:1 np (0:1)

    10.kolo

    So 14.10. 10:00 SK Rakovník - Doubravka 0:11 ( 0:7)
    So 14.10. 10:00 SŠ Plzeň - Prachatice 8:0 (2:0)
    So 14.10. 10:00 Rokycany - Sedlčany 4:3 (2:3)
    So 14.10. 10:00 Písek B - Přeštice 1:0 (0:0)
    So 14.10. 10:15 Dobříš - Spartak Příbram 1:2 (0:1)
    So 14.10. 10:15 Hořovice - Klatovy 0:1 (0:1)
    So 14.10. 10:30 Motorlet Praha B - Táborsko B 2:3 np (1:0)
    So 14.10. 13:15 Petřín Plzeň B - Třeboň 2:3 np (1:1)

    11.kolo

    So 21.10. 09:30 Třeboň - Písek B 3:2 np (1:1)
    So 21.10. 10:00 Přeštice - SK Rakovník 4:2 (4:0)
    So 21.10. 10:00 Klatovy - Motorlet Praha B 2:1 np (1:0)
    So 21.10. 10:00 Spartak Příbram - Hořovice 1:2 (1:2)
    So 21.10. 10:00 Prachatice - Dobříš 4:3 (2:2)
    So 21.10. 10:15 Sedlčany - Petřín Plzeň B 0:5 (0:5)
    So 21.10. 10:15 Táborsko B - Rokycany 1:5 (1:2)
    Ne 22.10. 10:00 Doubravka - SŠ Plzeň 2:4 (2:2)

    12.kolo

    Čt 26.10. 10:00 Motorlet Praha B - Spartak Příbram 1:5 (1:2)
    Čt 26.10. 13:30 Petřín Plzeň B - Táborsko B 0:3 (0:1)
    So 28.10. 10:00 SK Rakovník - SŠ Plzeň 2:3 (0:3)
    So 28.10. 10:00 Rokycany - Klatovy 3:0 (2:0)
    So 28.10. 10:00 Písek B - Sedlčany 3:2 np (0:1)
    So 28.10. 10:00 Přeštice - Třeboň 3:1 (2:0)
    So 28.10. 10:15 Dobříš - Doubravka 1:6 (0:2)
    Ne 29.10. 09:45 Hořovice - Prachatice 4:3 np (2:1)

    13.kolo

    So 04.11. 10:00 Třeboň - SK Rakovník 3:2 (1:2)
    So 04.11. 10:00 Klatovy - Petřín Plzeň B 1:2 np (0:0)
    So 04.11. 10:00 Spartak Příbram - Rokycany 3:0 (0:0)
    So 04.11. 10:00 Prachatice - Motorlet Praha B 1:4 (0:3)
    So 04.11. 10:15 Sedlčany - Přeštice 3:2 (2:1)
    So 04.11. 10:15 Táborsko B - Písek B 0:4 (0:3)
    So 04.11. 12:15 SŠ Plzeň - Dobříš 6:0 (3:0)
    Ne 05.11. 10:00 Doubravka - Hořovice 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 18.11. 10:00 Klatovy - Přeštice 3:1 (2:1)
    So 18.11. 10:00 Spartak Příbram - Písek B 3:1 (1:0)
    So 18.11. 10:00 Prachatice - Petřín Plzeň B 1:4 (0:4)
    So 18.11. 10:00 SŠ Plzeň - Motorlet Praha B 2:3 np (2:1)
    So 18.11. 10:15 Sedlčany - SK Rakovník 1:2 (1:2)
    So 18.11. 10:15 Táborsko B - Třeboň 1:4 (1:1)
    So 18.11. 10:15 Dobříš - Hořovice 2:7 (1:6)
    Ne 19.11. 10:00 Doubravka - Rokycany 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 10.03. 10:00 Klatovy - Třeboň 3:2 (3:1)
    So 10.03. 10:15 Dobříš - Motorlet Praha B 0:5 (0:3)
    So 10.03. 10:15 Táborsko B - Sedlčany 4:5 np (0:2)
    So 10.03. 13:00 Prachatice - Písek B 1:4 (1:3)
    Ne 11.03. 10:00 Doubravka - Petřín Plzeň B 1:2 np (0:1)
    Ne 11.03. 10:00 Spartak Příbram - Přeštice 3:0 (1:0)
    Út 03.04. 15:00 SŠ Plzeň - Rokycany 2:1 (1:1)
    St 04.04. 16:30 SK Rakovník - Hořovice 0:1 np (0:0)

    17.kolo

    So 17.03. 10:00 Třeboň - Spartak Příbram 2:0 (1:0)
    So 17.03. 10:00 Písek B - Doubravka 1:7 (1:2)
    So 17.03. 10:15 Táborsko B - SK Rakovník 1:3 (0:2)
    St 28.03. 15:00 Sedlčany - Klatovy 3:0 (1:0)
    Čt 29.03. 10:00 Přeštice - Prachatice 7:0 (4:0)
    St 11.04. 15:00 Petřín Plzeň B - SŠ Plzeň 3:0 (1:0)
    St 11.04. 15:30 Dobříš - Rokycany 1:5 (0:1)
    St 18.04. 15:00 Motorlet Praha B - Hořovice 0:4 (0:2)

    18.kolo

    So 24.03. 10:00 SK Rakovník - Motorlet Praha B 0:2 (0:1)
    So 24.03. 10:00 SŠ Plzeň - Písek B 5:1 (5:0)
    So 24.03. 10:00 Prachatice - Třeboň 0:1 np (0:0)
    So 24.03. 10:00 Spartak Příbram - Sedlčany 4:3 np (1:1)
    So 24.03. 10:00 Klatovy - Táborsko B 2:0 (1:0)
    So 24.03. 10:15 Dobříš - Petřín Plzeň B 0:6 (0:2)
    Ne 25.03. 10:00 Doubravka - Přeštice 3:1 (0:0)
    St 25.04. 16:00 Hořovice - Rokycany 2:5 (1:3)

    19.kolo

    30.03. 10:00 Písek B - Dobříš 2:1 np (0:0)
    30.03. 10:00 Rokycany - Motorlet Praha B 4:1 (3:0)
    So 31.03. 10:00 Klatovy - SK Rakovník 0:1 (0:0)
    So 31.03. 10:00 Třeboň - Doubravka 1:4 (1:1)
    So 31.03. 10:00 Přeštice - SŠ Plzeň 2:1 (1:1)
    So 31.03. 10:15 Táborsko B - Spartak Příbram 2:0 (1:0)
    So 31.03. 10:15 Sedlčany - Prachatice 9:0 (3:0)
    Út 22.05. 15:15 Petřín Plzeň B - Hořovice 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.04. 10:00 SK Rakovník - Rokycany 0:4 (0:3)
    So 07.04. 10:00 SŠ Plzeň - Třeboň 3:1 (1:0)
    So 07.04. 10:00 Prachatice - Táborsko B 2:3 (1:1)
    So 07.04. 10:00 Spartak Příbram - Klatovy 1:3 (0:0)
    So 07.04. 10:15 Hořovice - Písek B 2:3 np (1:2)
    So 07.04. 10:15 Dobříš - Přeštice 4:3 np (1:3)
    So 07.04. 12:45 Motorlet Praha B - Petřín Plzeň B 2:4 (1:1)
    Ne 08.04. 10:00 Doubravka - Sedlčany 4:2 (1:1)

    21.kolo

    So 14.04. 10:00 Klatovy - Prachatice 3:0 (2:0)
    So 14.04. 10:00 Třeboň - Dobříš 5:0 (3:0)
    So 14.04. 10:00 Přeštice - Hořovice 3:4 np (2:0)
    So 14.04. 10:00 Písek B - Motorlet Praha B 3:2 np (2:1)
    So 14.04. 10:15 Táborsko B - Doubravka 2:4 (0:2)
    So 14.04. 10:15 Sedlčany - SŠ Plzeň 2:1 np (0:1)
    So 14.04. 10:15 Petřín Plzeň B - Rokycany 0:1 (0:0)
    So 14.04. 14:30 Spartak Příbram - SK Rakovník 3:1 (3:0)

    22.kolo

    So 21.04. 10:00 SK Rakovník - Petřín Plzeň B 3:1 (1:0)
    So 21.04. 10:00 Rokycany - Písek B 7:2 (4:1)
    So 21.04. 10:00 SŠ Plzeň - Táborsko B 2:1 (1:1)
    So 21.04. 10:15 Hořovice - Třeboň 3:2 np (0:1)
    So 21.04. 10:15 Dobříš - Sedlčany 6:4 (3:1)
    So 21.04. 10:30 Motorlet Praha B - Přeštice 2:1 (1:0)
    Ne 22.04. 10:00 Doubravka - Klatovy 3:1 (2:1)
    Ne 22.04. 10:00 Prachatice - Spartak Příbram 0:3 (0:1)

    23.kolo

    So 28.04. 10:00 Spartak Příbram - Doubravka 0:5 (0:2)
    So 28.04. 10:00 Klatovy - SŠ Plzeň 4:0 (2:0)
    So 28.04. 10:00 Třeboň - Motorlet Praha B 4:3 np (1:2)
    So 28.04. 10:00 Přeštice - Rokycany 2:1 (0:1)
    So 28.04. 10:00 Písek B - Petřín Plzeň B 1:6 (1:3)
    So 28.04. 10:15 Táborsko B - Dobříš 5:0 (4:0)
    So 28.04. 10:15 Sedlčany - Hořovice 3:0 (1:0)
    Ne 29.04. 10:00 Prachatice - SK Rakovník 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:00 SK Rakovník - Písek B 2:0 (1:0)
    So 05.05. 10:00 SŠ Plzeň - Spartak Příbram 2:1 (1:1)
    So 05.05. 10:15 Hořovice - Táborsko B 1:0 (0:0)
    So 05.05. 10:15 Dobříš - Klatovy 2:1 (1:0)
    So 05.05. 10:30 Motorlet Praha B - Sedlčany 1:4 (1:1)
    So 05.05. 14:45 Petřín Plzeň B - Přeštice 8:0 (5:0)
    Ne 06.05. 10:00 Doubravka - Prachatice 8:0 (6:0)
    Út 08.05. 10:00 Rokycany - Třeboň 6:1 (2:1)

    25.kolo

    Út 01.05. 10:00 Spartak Příbram - Dobříš 7:1 (5:0)
    Út 01.05. 10:00 Třeboň - Petřín Plzeň B 3:4 np (1:1)
    Út 08.05. 10:15 Táborsko B - Motorlet Praha B 6:0 (2:0)
    So 12.05. 10:00 Klatovy - Hořovice 0:3 (0:2)
    So 12.05. 10:00 Přeštice - Písek B 1:2 np (1:1)
    So 12.05. 10:15 Sedlčany - Rokycany 1:5 (0:2)
    Ne 13.05. 10:00 Doubravka - SK Rakovník 4:0 (2:0)
    Ne 13.05. 10:00 Prachatice - SŠ Plzeň 3:2 np (1:1)

    26.kolo

    Čt 17.05. 16:00 Rokycany - Táborsko B 2:1 (1:0)
    So 19.05. 10:00 SK Rakovník - Přeštice 4:3 np (1:1)
    So 19.05. 10:00 Písek B - Třeboň 4:2 (3:1)
    So 19.05. 10:00 SŠ Plzeň - Doubravka 1:2 (1:0)
    So 19.05. 10:15 Petřín Plzeň B - Sedlčany 2:3 (1:1)
    So 19.05. 10:15 Hořovice - Spartak Příbram 2:1 (1:0)
    So 19.05. 10:15 Dobříš - Prachatice 2:1 (2:1)
    So 19.05. 10:30 Motorlet Praha B - Klatovy 5:2 (3:2)

    27.kolo

    St 23.05. 10:00 Spartak Příbram - Motorlet Praha B 0:1 np (0:0)
    So 26.05. 10:00 SŠ Plzeň - SK Rakovník 1:2 np (1:1)
    So 26.05. 10:00 Prachatice - Hořovice 2:3 np (0:0)
    So 26.05. 10:00 Klatovy - Rokycany 1:7 (1:3)
    So 26.05. 10:00 Třeboň - Přeštice 0:4 (0:2)
    So 26.05. 10:15 Táborsko B - Petřín Plzeň B 1:3 (1:1)
    So 26.05. 10:15 Sedlčany - Písek B 1:0 (1:0)
    Ne 27.05. 10:00 Doubravka - Dobříš 10:0 (4:0)

    28.kolo

    So 02.06. 10:00 SK Rakovník - Třeboň 3:1 (1:0)
    So 02.06. 10:00 Přeštice - Sedlčany 2:3 (1:3)
    So 02.06. 10:00 Písek B - Táborsko B 3:6 (3:1)
    So 02.06. 10:00 Rokycany - Spartak Příbram 3:0 (2:0)
    So 02.06. 10:00 Hořovice - Doubravka 0:1 (0:0)
    So 02.06. 10:15 Petřín Plzeň B - Klatovy 3:1 (1:0)
    So 02.06. 10:15 Dobříš - SŠ Plzeň 3:4 (1:1)
    So 02.06. 10:30 Motorlet Praha B - Prachatice 7:1 (4:1)

    29.kolo

    So 09.06. 10:00 SŠ Plzeň - Hořovice 1:3 (1:3)
    So 09.06. 10:00 Doubravka - Motorlet Praha B 9:0 (5:0)
    So 09.06. 10:00 Prachatice - Rokycany 1:3 (1:2)
    So 09.06. 10:00 Klatovy - Písek B 4:1 (4:1)
    So 09.06. 10:15 Dobříš - SK Rakovník 0:5 (0:3)
    So 09.06. 10:15 Táborsko B - Přeštice 3:1 (1:0)
    So 09.06. 10:15 Sedlčany - Třeboň 7:1 (3:1)
    Ne 10.06. 10:00 Spartak Příbram - Petřín Plzeň B 2:3 (0:1)

    30.kolo

    St 06.06. 14:45 Motorlet Praha B - SŠ Plzeň 2:0 (2:0)
    St 06.06. 16:30 Třeboň - Táborsko B 3:1 (1:0)
    So 16.06. 09:30 Hořovice - Dobříš 4:2 (3:2)
    So 16.06. 10:00 SK Rakovník - Sedlčany 1:3 (0:2)
    So 16.06. 10:00 Přeštice - Klatovy 1:4 (0:2)
    So 16.06. 10:00 Písek B - Spartak Příbram 3:4 (3:0)
    So 16.06. 10:00 Rokycany - Doubravka 1:2 np (1:1)
    So 16.06. 14:45 Petřín Plzeň B - Prachatice 2:3 np (1:1)
    Správce soutěže: Ladislav Jelen

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 21 3 2 4 122:34 71
    2. 30 22 0 2 6 114:40 68
    3. 30 17 4 3 6 83:43 62
    4. 30 15 6 2 7 73:49 59
    5. 30 18 1 1 10 79:45 57
    6. 30 15 2 2 11 106:78 51
    7. 30 15 0 4 11 66:60 49
    8. 30 11 2 7 10 72:66 44
    9. 30 11 5 1 13 68:79 44
    10. 30 12 2 2 14 60:63 42
    11. 30 11 3 1 15 73:66 40
    12. 30 11 2 1 16 48:77 38
    13. 30 8 4 2 16 52:87 34
    14. 30 8 2 5 15 61:74 33
    15. 30 4 1 1 24 40:138 15
    16. 30 2 2 3 23 36:154 13

    Nejčtenější ze sportu