Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12112
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10036
    Týden:
    43
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 12:15 FC Mělník - Junior Děčín 0:4 (0:2)
    So 19.08. 12:15 FF Roudnice - Neratovice 4:1 (2:0)
    So 19.08. 12:15 Louny - Jablonec B 1:5 (1:1)
    So 19.08. 12:15 Slovan Liberec B - Litoměřicko 10:0 (3:0)
    So 19.08. 12:15 Chomutov - Litvínov 0:1 (0:0)
    So 19.08. 12:15 Česká Lípa - Ústí n/L B 2:4 (1:1)
    So 19.08. 12:30 Sokolov B - Mostecký FK B 4:0 (2:0)
    So 19.08. 13:00 SK Kladno B - Roudnice 6:1 (3:0)

    3.kolo

    So 26.08. 12:00 Ústí n/L B - Sokolov B 5:2 (2:1)
    So 26.08. 12:15 Litoměřicko - Chomutov 1:5 (0:1)
    So 26.08. 12:15 Roudnice - Louny 1:2 (0:2)
    So 26.08. 12:15 Junior Děčín - FF Roudnice 1:7 (0:2)
    So 26.08. 12:30 Litvínov - Česká Lípa 7:1 (3:0)
    So 26.08. 12:30 Jablonec B - Slovan Liberec B 1:6 (0:2)
    So 26.08. 12:30 Neratovice - SK Kladno B 1:5 (0:2)
    So 26.08. 15:45 Mostecký FK B - FC Mělník 2:4 (2:2)

    4.kolo

    Čt 31.08. 17:00 Chomutov - Jablonec B 2:1 np (0:1)
    So 02.09. 12:15 FC Mělník - FF Roudnice 1:6 (0:3)
    So 02.09. 12:15 Louny - Neratovice 0:2 (0:1)
    So 02.09. 12:15 Slovan Liberec B - Roudnice 11:0 (4:0)
    So 02.09. 12:15 Česká Lípa - Litoměřicko 4:2 (0:1)
    So 02.09. 12:30 Sokolov B - Litvínov 4:3 (1:2)
    So 02.09. 15:30 SK Kladno B - Junior Děčín 5:2 (3:1)
    St 13.09. 15:00 Mostecký FK B - Ústí n/L B 1:2 (1:0)

    5.kolo

    So 09.09. 12:00 Ústí n/L B - FC Mělník 11:1 (4:0)
    So 09.09. 12:15 Litoměřicko - Sokolov B 1:4 (0:1)
    So 09.09. 12:15 Roudnice - Chomutov 4:3 (2:1)
    So 09.09. 12:15 Junior Děčín - Louny 7:0 (3:0)
    So 09.09. 12:15 FF Roudnice - SK Kladno B 4:6 (1:2)
    So 09.09. 12:30 Jablonec B - Česká Lípa 4:1 (2:1)
    So 09.09. 12:30 Neratovice - Slovan Liberec B 1:2 (0:0)
    So 09.09. 14:00 Litvínov - Mostecký FK B 1:6 (1:5)

    6.kolo

    So 16.09. 10:00 Ústí n/L B - Litvínov 2:1 (1:0)
    So 16.09. 12:15 FC Mělník - SK Kladno B 0:10 (0:4)
    So 16.09. 12:15 Louny - FF Roudnice 2:5 (0:2)
    So 16.09. 12:15 Slovan Liberec B - Junior Děčín 11:1 (4:0)
    So 16.09. 12:15 Chomutov - Neratovice 2:4 (1:3)
    So 16.09. 12:15 Česká Lípa - Roudnice 4:2 (3:2)
    So 16.09. 13:15 Sokolov B - Jablonec B 4:0 (2:0)
    So 16.09. 15:45 Mostecký FK B - Litoměřicko 4:0 (1:0)

    7.kolo

    St 20.09. 16:30 FF Roudnice - Slovan Liberec B 0:6 (0:3)
    St 20.09. 17:00 Jablonec B - Mostecký FK B 1:2 np (1:1)
    So 23.09. 12:15 Roudnice - Sokolov B 0:7 (0:5)
    So 23.09. 12:15 Junior Děčín - Chomutov 1:3 (0:3)
    So 23.09. 12:30 Litvínov - FC Mělník 6:1 (3:0)
    So 23.09. 12:30 Neratovice - Česká Lípa 0:3 (0:0)
    So 23.09. 15:30 SK Kladno B - Louny 4:0 (1:0)
    Čt 28.09. 12:15 Litoměřicko - Ústí n/L B 2:4 (0:3)

    8.kolo

    Čt 28.09. 12:15 Slovan Liberec B - SK Kladno B 6:0 (3:0)
    So 30.09. 12:00 Ústí n/L B - Jablonec B 6:5 np (3:1)
    So 30.09. 12:15 FC Mělník - Louny 2:3 (2:2)
    So 30.09. 12:15 Chomutov - FF Roudnice 1:2 (1:2)
    So 30.09. 12:15 Česká Lípa - Junior Děčín 6:0 (3:0)
    So 30.09. 12:30 Litvínov - Litoměřicko 3:2 np (1:0)
    So 30.09. 13:15 Sokolov B - Neratovice 3:0 (3:0)
    So 30.09. 15:45 Mostecký FK B - Roudnice 12:0 (5:0)

    9.kolo

    So 07.10. 12:15 Litoměřicko - FC Mělník 2:6 (2:4)
    So 07.10. 12:15 Roudnice - Ústí n/L B 4:6 (3:4)
    So 07.10. 12:15 FF Roudnice - Česká Lípa 0:4 (0:2)
    So 07.10. 12:15 Louny - Slovan Liberec B 1:3 (1:0)
    So 07.10. 12:30 Jablonec B - Litvínov 1:3 (0:2)
    So 07.10. 12:30 Neratovice - Mostecký FK B 0:7 (0:3)
    So 07.10. 13:15 Junior Děčín - Sokolov B 1:5 (1:2)
    So 07.10. 15:30 SK Kladno B - Chomutov 8:3 (5:1)

    10.kolo

    So 14.10. 12:00 Ústí n/L B - Neratovice 1:3 (0:2)
    So 14.10. 12:15 FC Mělník - Slovan Liberec B 0:7 (0:4)
    So 14.10. 12:15 Chomutov - Louny 5:1 (3:1)
    So 14.10. 12:15 Česká Lípa - SK Kladno B 0:5 (0:3)
    So 14.10. 12:15 Litoměřicko - Jablonec B 1:5 (0:2)
    So 14.10. 12:30 Litvínov - Roudnice 2:1 (1:1)
    So 14.10. 13:15 Sokolov B - FF Roudnice 3:0 (1:0)
    So 14.10. 15:45 Mostecký FK B - Junior Děčín 6:0 (1:0)

    11.kolo

    So 21.10. 12:15 Junior Děčín - Ústí n/L B 1:9 (0:4)
    So 21.10. 12:15 FF Roudnice - Mostecký FK B 0:3 (0:1)
    So 21.10. 12:15 Louny - Česká Lípa 3:5 (2:2)
    So 21.10. 12:15 Slovan Liberec B - Chomutov 8:0 (3:0)
    So 21.10. 12:30 Jablonec B - FC Mělník 0:1 (0:0)
    So 21.10. 12:30 Neratovice - Litvínov 2:1 np (1:1)
    So 21.10. 15:30 SK Kladno B - Sokolov B 5:1 (1:1)
    Ne 22.10. 12:15 Roudnice - Litoměřicko 0:5 (0:4)

    12.kolo

    St 25.10. 15:30 Mostecký FK B - SK Kladno B 1:2 (1:0)
    So 28.10. 12:00 Ústí n/L B - FF Roudnice 5:1 (3:0)
    So 28.10. 12:15 FC Mělník - Chomutov 0:2 (0:1)
    So 28.10. 12:15 Česká Lípa - Slovan Liberec B 1:7 (0:2)
    So 28.10. 12:15 Sokolov B - Louny 4:3 (0:1)
    So 28.10. 12:15 Litoměřicko - Neratovice 1:2 (1:1)
    So 28.10. 12:30 Litvínov - Junior Děčín 9:0 (8:0)
    So 28.10. 12:30 Jablonec B - Roudnice 8:2 (1:2)

    13.kolo

    So 04.11. 12:15 Junior Děčín - Litoměřicko 6:2 (5:1)
    So 04.11. 12:15 FF Roudnice - Litvínov 0:2 (0:2)
    So 04.11. 12:15 Louny - Mostecký FK B 1:4 (1:2)
    So 04.11. 12:15 Slovan Liberec B - Sokolov B 6:1 (3:0)
    So 04.11. 12:15 Chomutov - Česká Lípa 1:4 (0:1)
    So 04.11. 12:30 Neratovice - Jablonec B 1:3 (1:2)
    So 04.11. 14:00 SK Kladno B - Ústí n/L B 3:1 (0:1)
    Ne 05.11. 12:15 Roudnice - FC Mělník 3:2 (1:2)

    14.kolo

    So 11.11. 12:15 FC Mělník - Česká Lípa 4:3 np (1:2)
    So 11.11. 12:15 Louny - Ústí n/L B 1:2 np (0:0)
    So 11.11. 12:15 Litoměřicko - FF Roudnice 1:5 (0:3)
    So 11.11. 12:15 Roudnice - Neratovice 2:3 np (2:0)
    So 11.11. 12:30 Sokolov B - Chomutov 3:1 (1:1)
    So 11.11. 12:30 Litvínov - SK Kladno B 1:2 (0:2)
    So 11.11. 12:30 Jablonec B - Junior Děčín 6:3 (4:1)
    So 11.11. 13:15 Mostecký FK B - Slovan Liberec B 0:1 (0:0)

    15.kolo

    17.11. 12:15 FF Roudnice - Jablonec B 2:5 (0:4)
    17.11. 12:15 Louny - Litvínov 0:5 (0:2)
    17.11. 12:15 Slovan Liberec B - Ústí n/L B 7:3 (5:3)
    So 18.11. 12:15 Junior Děčín - Roudnice 6:4 (4:1)
    So 18.11. 12:15 Chomutov - Mostecký FK B 0:3 (0:2)
    So 18.11. 12:30 Neratovice - FC Mělník 5:0 (3:0)
    So 18.11. 13:30 SK Kladno B - Litoměřicko 9:0 (4:0)
    Ne 19.11. 13:15 Česká Lípa - Sokolov B 2:3 np (1:0)

    1.kolo

    So 25.11. 12:15 Česká Lípa - Mostecký FK B 2:1 (1:0)
    So 25.11. 12:15 Ústí n/L B - Chomutov 2:0 (2:0)
    So 25.11. 12:15 Litoměřicko - Louny 4:3 np (0:1)
    So 25.11. 12:15 Roudnice - FF Roudnice 1:9 (0:3)
    So 25.11. 12:30 Litvínov - Slovan Liberec B 0:3 (0:1)
    So 25.11. 12:30 Jablonec B - SK Kladno B 1:5 (0:4)
    So 25.11. 12:30 Neratovice - Junior Děčín 2:0 (0:0)
    So 25.11. 13:15 Sokolov B - FC Mělník 3:0 (2:0)

    16.kolo

    So 10.03. 12:15 FC Mělník - Sokolov B 0:5 (0:2)
    So 10.03. 12:15 Chomutov - Ústí n/L B 0:5 (0:3)
    So 10.03. 12:15 Slovan Liberec B - Litvínov 18:0 (12:0)
    So 10.03. 12:30 Junior Děčín - Neratovice 0:2 (0:1)
    So 10.03. 13:15 Mostecký FK B - Česká Lípa 3:0 (0:2)
    So 10.03. 16:00 SK Kladno B - Jablonec B 0:5 (0:3)
    Ne 11.03. 12:15 Louny - Litoměřicko 3:2 np (1:1)
    Čt 29.03. 15:00 FF Roudnice - Roudnice 6:0 (3:0)

    17.kolo

    So 17.03. 12:00 Ústí n/L B - Česká Lípa 5:3 (2:2)
    So 17.03. 12:15 Litoměřicko - Slovan Liberec B 0:4 (0:2)
    So 17.03. 12:30 Neratovice - FF Roudnice 3:1 (2:1)
    So 17.03. 12:30 Jablonec B - Louny 10:0 (5:0)
    So 17.03. 12:30 Litvínov - Chomutov 1:0 (1:0)
    So 17.03. 15:45 Mostecký FK B - Sokolov B 3:0 (1:0)
    Čt 29.03. 19:00 Junior Děčín - FC Mělník 3:2 np (2:1)
    St 04.04. 16:30 Roudnice - SK Kladno B 2:7 (1:3)

    18.kolo

    So 24.03. 12:00 Chomutov - Litoměřicko 1:4 (1:3)
    So 24.03. 12:15 FC Mělník - Mostecký FK B 0:2 (0:2)
    So 24.03. 12:15 Sokolov B - Ústí n/L B 1:0 (0:0)
    So 24.03. 12:15 Slovan Liberec B - Jablonec B 3:0 (1:0)
    So 24.03. 13:15 SK Kladno B - Neratovice 6:2 (4:0)
    Ne 25.03. 12:15 Česká Lípa - Litvínov 2:3 (1:3)
    Ne 25.03. 12:15 Louny - Roudnice 3:2 np (2:1)
    Ne 25.03. 12:15 FF Roudnice - Junior Děčín 3:0 (1:0)

    19.kolo

    30.03. 12:15 Ústí n/L B - Mostecký FK B 2:3 np (2:2)
    So 31.03. 12:15 FF Roudnice - FC Mělník 5:1 (3:0)
    So 31.03. 12:30 Junior Děčín - SK Kladno B 3:5 (1:3)
    So 31.03. 12:30 Neratovice - Louny 2:0
    So 31.03. 12:30 Roudnice - Slovan Liberec B 0:9 (0:2)
    So 31.03. 12:30 Jablonec B - Chomutov 7:0 (7:0)
    So 31.03. 12:45 Litvínov - Sokolov B 4:2 (1:0)
    Ne 01.04. 12:15 Litoměřicko - Česká Lípa 2:1 (0:1)

    20.kolo

    So 07.04. 12:15 FC Mělník - Ústí n/L B 1:6 (0:3)
    So 07.04. 12:15 Sokolov B - Litoměřicko 1:2 (1:1)
    So 07.04. 12:15 Česká Lípa - Jablonec B 4:3 (2:1)
    So 07.04. 12:15 Chomutov - Roudnice 5:2 (0:2)
    So 07.04. 12:15 Slovan Liberec B - Neratovice 8:1 (2:1)
    So 07.04. 15:30 SK Kladno B - FF Roudnice 3:0 (1:0)
    So 07.04. 15:45 Mostecký FK B - Litvínov 5:1 (1:1)
    Ne 08.04. 12:15 Louny - Junior Děčín 4:1 (4:0)

    21.kolo

    So 14.04. 12:15 FF Roudnice - Louny 2:3 (0:2)
    So 14.04. 12:15 Litoměřicko - Mostecký FK B 0:9 (0:4)
    So 14.04. 12:30 Junior Děčín - Slovan Liberec B 1:14 (0:9)
    So 14.04. 12:30 Neratovice - Chomutov 4:2 (2:1)
    So 14.04. 12:30 Roudnice - Česká Lípa 4:3 (0:1)
    So 14.04. 12:30 Jablonec B - Sokolov B 0:1 (0:0)
    So 14.04. 13:45 Litvínov - Ústí n/L B 2:3 np (2:1)
    So 14.04. 15:30 SK Kladno B - FC Mělník 3:2 np (1:0)

    22.kolo

    So 21.04. 12:00 Ústí n/L B - Litoměřicko 7:0 (4:0)
    So 21.04. 12:15 FC Mělník - Litvínov 0:4 (0:1)
    So 21.04. 12:15 Sokolov B - Roudnice 8:0 (7:0)
    So 21.04. 12:15 Česká Lípa - Neratovice 1:4 (0:2)
    So 21.04. 12:15 Chomutov - Junior Děčín 3:1 (1:1)
    So 21.04. 12:15 Slovan Liberec B - FF Roudnice 6:0 (2:0)
    So 21.04. 15:45 Mostecký FK B - Jablonec B 1:4 (1:2)
    So 21.04. 17:00 Louny - SK Kladno B 1:2 (1:1)

    23.kolo

    St 25.04. 17:00 SK Kladno B - Slovan Liberec B 2:8 (0:7)
    Čt 26.04. 17:00 Jablonec B - Ústí n/L B 1:2 (1:1)
    So 28.04. 12:15 Louny - FC Mělník 4:2 (0:2)
    So 28.04. 12:15 Litoměřicko - Litvínov 1:2 (1:1)
    So 28.04. 12:30 Junior Děčín - Česká Lípa 5:2 (1:2)
    So 28.04. 12:30 Neratovice - Sokolov B 2:1 np (0:0)
    So 28.04. 12:30 Roudnice - Mostecký FK B 0:11 (0:6)
    Út 08.05. 10:00 FF Roudnice - Chomutov 1:4 (0:3)

    24.kolo

    So 05.05. 12:00 Ústí n/L B - Roudnice 8:2 (4:1)
    So 05.05. 12:15 FC Mělník - Litoměřicko 1:4 (0:3)
    So 05.05. 12:15 Litvínov - Jablonec B 2:0 (1:0)
    So 05.05. 12:15 Česká Lípa - FF Roudnice 3:2 np (2:1)
    So 05.05. 12:15 Chomutov - SK Kladno B 0:2 (0:0)
    So 05.05. 12:15 Slovan Liberec B - Louny 16:0 (7:0)
    So 05.05. 13:15 Sokolov B - Junior Děčín 6:1 (4:0)
    So 05.05. 13:30 Mostecký FK B - Neratovice 4:2 (4:0)

    25.kolo

    So 12.05. 12:15 Slovan Liberec B - FC Mělník 12:0 (6:0)
    So 12.05. 12:15 Louny - Chomutov 4:1 (2:0)
    So 12.05. 12:30 Junior Děčín - Mostecký FK B 0:4 (0:1)
    So 12.05. 12:30 Neratovice - Ústí n/L B 1:0 (1:0)
    So 12.05. 12:30 Jablonec B - Litoměřicko 4:0 (2:0)
    So 12.05. 13:15 FF Roudnice - Sokolov B 2:3 np (1:1)
    So 12.05. 15:30 SK Kladno B - Česká Lípa 5:2 (1:1)
    Ne 13.05. 12:30 Roudnice - Litvínov 0:2 (0:1)

    26.kolo

    Čt 17.05. 18:00 Ústí n/L B - Junior Děčín 9:2 (4:2)
    So 19.05. 12:15 FC Mělník - Jablonec B 0:8 (0:4)
    So 19.05. 12:15 Litoměřicko - Roudnice 8:3 (7:1)
    So 19.05. 12:15 Sokolov B - SK Kladno B 3:1 (0:1)
    So 19.05. 12:15 Chomutov - Slovan Liberec B 1:11 (1:4)
    So 19.05. 12:30 Litvínov - Neratovice 2:1 (1:1)
    So 19.05. 15:45 Mostecký FK B - FF Roudnice 6:2 (2:0)
    Ne 20.05. 12:15 Česká Lípa - Louny 2:1 np (1:1)

    27.kolo

    So 26.05. 12:15 Slovan Liberec B - Česká Lípa 7:0 (3:0)
    So 26.05. 12:15 Louny - Sokolov B 1:4 (0:0)
    So 26.05. 12:15 FF Roudnice - Ústí n/L B 0:6 (0:3)
    So 26.05. 12:30 Junior Děčín - Litvínov 0:4 (0:4)
    So 26.05. 12:30 Neratovice - Litoměřicko 1:2 (1:1)
    So 26.05. 12:30 Roudnice - Jablonec B 1:8 (0:1)
    So 26.05. 15:30 SK Kladno B - Mostecký FK B 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 12:15 Chomutov - FC Mělník 3:2 (2:2)

    28.kolo

    St 30.05. 12:00 Ústí n/L B - SK Kladno B 1:3 (0:2)
    Čt 31.05. 18:45 Mostecký FK B - Louny 4:0 (1:0)
    So 02.06. 12:15 FC Mělník - Roudnice 2:5 (1:2)
    So 02.06. 12:15 Litoměřicko - Junior Děčín 8:1 (5:0)
    So 02.06. 12:15 Česká Lípa - Chomutov 3:1 (1:0)
    So 02.06. 12:30 Jablonec B - Neratovice 8:1 (2:0)
    So 02.06. 13:15 Sokolov B - Slovan Liberec B 0:8 (0:3)
    Ne 03.06. 12:30 Litvínov - FF Roudnice 4:2 (3:0)

    29.kolo

    St 16.05. 13:15 Slovan Liberec B - Mostecký FK B 6:1 (5:1)
    So 09.06. 12:15 Chomutov - Sokolov B 0:3 (0:1)
    So 09.06. 12:15 FF Roudnice - Litoměřicko 2:3 (1:1)
    So 09.06. 12:30 SK Kladno B - Litvínov 2:1 (1:0)
    So 09.06. 12:30 Junior Děčín - Jablonec B 0:23 (0:9)
    So 09.06. 15:00 Ústí n/L B - Louny 8:0 (2:0)
    Ne 10.06. 12:15 Česká Lípa - FC Mělník 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 12:30 Neratovice - Roudnice 1:3 (1:1)

    30.kolo

    St 06.06. 13:15 Jablonec B - FF Roudnice 8:3 (3:2)
    St 06.06. 13:15 Ústí n/L B - Slovan Liberec B 1:11 (0:8)
    St 13.06. 17:45 Mostecký FK B - Chomutov 12:1 (7:0)
    Čt 14.06. 17:30 Roudnice - Junior Děčín 4:3 (0:1)
    So 16.06. 12:15 FC Mělník - Neratovice 1:3 (0:1)
    So 16.06. 12:15 Litoměřicko - SK Kladno B 2:3 (1:2)
    So 16.06. 12:30 Litvínov - Louny 3:1 (2:0)
    Ne 17.06. 13:15 Sokolov B - Česká Lípa 4:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 30 0 0 0 235:16 90
    2. 30 24 1 0 5 118:56 74
    3. 30 20 2 1 7 91:51 65
    4. 30 20 2 0 8 120:36 64
    5. 30 19 3 1 7 123:63 64
    6. 30 19 1 2 8 79:60 61
    7. 30 17 0 3 10 135:55 54
    8. 30 13 3 0 14 54:73 45
    9. 30 11 2 2 15 68:90 39
    10. 30 10 0 2 18 76:93 32
    11. 30 9 1 2 18 61:111 31
    12. 30 8 1 0 21 49:105 26
    13. 30 6 2 3 19 44:116 25
    14. 30 6 0 2 22 53:168 20
    15. 30 5 1 0 24 53:168 17
    16. 30 3 1 2 24 35:133 13

    Nejčtenější ze sportu