Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12121
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6958
    Týden:
    24
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 02.09. 10:00 RMSK Cidlina - Kolín 8:2 (4:1)
    So 02.09. 10:00 Ml. Boleslav - Nymburk 17:0 (10:0)
    So 02.09. 15:00 Chrudim - H. Králové 0:5 (0:2)
    So 02.09. 17:00 Čáslav - Vlašim 10:4 (5:1)
    Ne 03.09. 10:00 Náchod - Pardubice 3:9 (1:3)
    Ne 03.09. 14:00 Trutnov - Vysoké Mýto 4:4 (2:2)

    5.kolo

    So 09.09. 10:00 Pardubice - Trutnov 7:6 (4:0)
    So 09.09. 10:00 Nymburk - Náchod 1:11 (0:7)
    Ne 10.09. 10:00 Vlašim - RMSK Cidlina 0:10 (0:5)
    Ne 10.09. 10:00 H. Králové - Čáslav 11:1 (5:1)
    Ne 10.09. 10:00 Vysoké Mýto - Chrudim 11:3 (5:2)
    Ne 10.09. 10:00 Kolín - Ml. Boleslav 0:5 (0:2)

    6.kolo

    So 16.09. 10:00 RMSK Cidlina - Ml. Boleslav 3:4 (2:3)
    So 16.09. 10:00 Čáslav - Vysoké Mýto 4:3 (1:1)
    So 16.09. 15:00 Chrudim - Pardubice 2:8 (0:3)
    Ne 17.09. 10:00 Náchod - Kolín 4:9 (2:2)
    Ne 17.09. 10:00 Vlašim - H. Králové 2:9 (2:5)
    Ne 17.09. 16:00 Trutnov - Nymburk 14:4 (8:2)

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 Pardubice - Čáslav 6:2 (2:2)
    So 23.09. 10:00 Nymburk - Chrudim 3:9 (2:2)
    Ne 24.09. 10:00 H. Králové - RMSK Cidlina 7:6 (4:4)
    Ne 24.09. 10:00 Vysoké Mýto - Vlašim 3:1 (3:0)
    Ne 24.09. 10:00 Kolín - Trutnov 9:5 (5:3)
    Ne 24.09. 10:00 Ml. Boleslav - Náchod 13:6 (8:3)

    8.kolo

    So 30.09. 10:00 RMSK Cidlina - Náchod 11:1 (0:0)
    So 30.09. 10:00 Čáslav - Nymburk 5:1 (2:0)
    So 30.09. 15:00 Chrudim - Kolín 6:3 (2:2)
    Ne 01.10. 10:00 Vlašim - Pardubice 2:11 (0:2)
    Ne 01.10. 10:00 H. Králové - Vysoké Mýto 9:3 (3:0)
    Ne 01.10. 13:00 Trutnov - Ml. Boleslav 1:6 (0:0)

    2.kolo

    St 04.10. 16:30 Náchod - H. Králové 1:10 (0:4)
    Čt 26.10. 10:00 Kolín - Pardubice 2:4 (1:1)
    So 28.10. 10:00 RMSK Cidlina - Nymburk 15:1 (4:1)
    So 28.10. 10:00 Ml. Boleslav - Vysoké Mýto 7:0 (2:0)
    Út 31.10. 13:30 Chrudim - Čáslav 2:2 (0:2)
    Ne 19.11. 13:00 Trutnov - Vlašim 7:15 (4:10)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 Pardubice - H. Králové 6:2 (4:0)
    So 07.10. 10:00 Nymburk - Vlašim 6:8 (1:5)
    So 07.10. 10:00 Ml. Boleslav - Chrudim 9:3 (3:1)
    Ne 08.10. 10:00 Vysoké Mýto - RMSK Cidlina 3:13 (2:8)
    Ne 08.10. 10:00 Kolín - Čáslav 4:4 (2:1)
    Ne 08.10. 10:00 Náchod - Trutnov 2:5 (0:2)

    10.kolo

    So 14.10. 10:00 RMSK Cidlina - Trutnov 10:5 (6:2)
    So 14.10. 10:00 Čáslav - Ml. Boleslav 0:7 (0:4)
    So 14.10. 15:00 Chrudim - Náchod 6:1 (2:0)
    Ne 15.10. 10:00 Vlašim - Kolín 4:10 (2:6)
    Ne 15.10. 10:00 H. Králové - Nymburk 14:0 (4:0)
    Ne 15.10. 10:00 Vysoké Mýto - Pardubice 5:9 (1:3)

    11.kolo

    So 21.10. 10:00 Pardubice - RMSK Cidlina 7:5 (2:3)
    So 21.10. 10:00 Nymburk - Vysoké Mýto 1:12 (0:4)
    Ne 22.10. 10:00 Kolín - H. Králové 5:4 (2:2)
    Ne 22.10. 10:00 Ml. Boleslav - Vlašim 14:2 (4:1)
    Ne 22.10. 10:00 Náchod - Čáslav 1:3 (0:0)
    Ne 22.10. 15:30 Trutnov - Chrudim 2:3 (0:0)

    3.kolo

    So 04.11. 10:00 Pardubice - Ml. Boleslav 0:1 (0:1)
    So 04.11. 10:00 Nymburk - Kolín 2:6 (1:5)
    Ne 05.11. 10:00 Čáslav - RMSK Cidlina 0:6 (0:2)
    Ne 05.11. 10:00 Vlašim - Chrudim 5:6 (2:3)
    Ne 05.11. 10:00 H. Králové - Trutnov 9:1 (2:0)
    Ne 05.11. 10:00 Vysoké Mýto - Náchod 3:6 (1:1)

    1.kolo

    So 11.11. 09:30 Pardubice - Nymburk 11:1 (6:1)
    So 11.11. 10:00 Chrudim - RMSK Cidlina 4:2 (4:1)
    Ne 12.11. 09:30 H. Králové - Ml. Boleslav 2:2 (1:1)
    Ne 12.11. 10:00 Čáslav - Trutnov 6:2 (3:1)
    Ne 12.11. 10:00 Vlašim - Náchod 9:3 (5:1)
    Ne 12.11. 10:00 Vysoké Mýto - Kolín 8:2 (2:1)

    12.kolo

    So 24.03. 10:00 Nymburk - Pardubice 1:6 (0:4)
    So 24.03. 10:00 RMSK Cidlina - Chrudim 2:2 (2:2)
    Ne 25.03. 10:00 Kolín - Vysoké Mýto 4:6 (3:2)
    Ne 25.03. 10:00 Ml. Boleslav - H. Králové 2:1 (0:0)
    Ne 25.03. 10:00 Náchod - Vlašim 5:0 (4:0)
    Čt 26.04. 17:00 Trutnov - Čáslav 9:5 (5:1)

    13.kolo

    Čt 29.03. 10:00 Pardubice - Kolín 7:1 (6:1)
    Čt 29.03. 15:00 Vlašim - Trutnov 6:5 (0:0)
    30.03. 10:00 Čáslav - Chrudim 4:2 (1:1)
    So 31.03. 10:00 Nymburk - RMSK Cidlina 2:14 (1:8)
    Ne 01.04. 10:00 H. Králové - Náchod 3:3 (2:1)
    Ne 01.04. 10:00 Vysoké Mýto - Ml. Boleslav 1:5 (0:1)

    14.kolo

    So 07.04. 15:00 Chrudim - Vlašim 12:2 (2:1)
    Ne 08.04. 10:00 Kolín - Nymburk 0:3 (0:1)
    Ne 08.04. 10:00 Ml. Boleslav - Pardubice 3:2 (2:1)
    Ne 08.04. 10:00 Náchod - Vysoké Mýto 7:7 (2:4)
    Ne 08.04. 10:00 RMSK Cidlina - Čáslav 12:0 (7:0)
    Ne 08.04. 13:30 Trutnov - H. Králové 6:9 (3:1)

    15.kolo

    So 14.04. 10:00 Vlašim - Čáslav 11:3 (4:1)
    So 14.04. 10:00 Pardubice - Náchod 3:11 (3:3)
    So 14.04. 10:00 Nymburk - Ml. Boleslav 0:17 (0:6)
    Ne 15.04. 10:00 H. Králové - Chrudim 5:8 (2:5)
    Ne 15.04. 10:00 Vysoké Mýto - Trutnov 11:5 (6:3)
    Ne 15.04. 10:00 Kolín - RMSK Cidlina 2:9 (0:4)

    16.kolo

    So 21.04. 10:00 Ml. Boleslav - Kolín 9:2 (3:1)
    So 21.04. 10:00 Čáslav - H. Králové 5:5 (4:3)
    So 21.04. 15:00 Chrudim - Vysoké Mýto 7:7 (5:5)
    Ne 22.04. 10:00 Náchod - Nymburk 15:0 (6:0)
    Ne 22.04. 10:00 RMSK Cidlina - Vlašim 18:0 (3:0)
    Ne 22.04. 14:00 Trutnov - Pardubice 8:8 (0:0)

    17.kolo

    St 18.04. 16:00 H. Králové - Vlašim 4:9 (2:2)
    So 28.04. 10:00 Vysoké Mýto - Čáslav 5:3 (4:0)
    So 28.04. 10:00 Pardubice - Chrudim 6:1 (5:0)
    So 28.04. 10:00 Nymburk - Trutnov 5:11 (2:8)
    So 28.04. 10:00 Ml. Boleslav - RMSK Cidlina 1:2 (0:1)
    Ne 29.04. 10:00 Kolín - Náchod 4:8 (3:6)

    18.kolo

    Út 01.05. 10:00 Náchod - Ml. Boleslav 6:4 (1:2)
    St 02.05. 16:30 Čáslav - Pardubice 8:5 (4:3)
    So 05.05. 15:00 Chrudim - Nymburk 12:1 (5:0)
    Ne 06.05. 16:00 Trutnov - Kolín 3:6 (1:2)
    Út 08.05. 10:00 Vlašim - Vysoké Mýto 1:9 (1:5)
    Út 08.05. 10:00 RMSK Cidlina - H. Králové 6:7 (1:3)

    19.kolo

    So 12.05. 10:00 Pardubice - Vlašim 12:2 (9:0)
    So 12.05. 10:00 Nymburk - Čáslav 3:14 (3:10)
    Ne 13.05. 10:00 Vysoké Mýto - H. Králové 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 10:00 Kolín - Chrudim 6:8 (5:5)
    Ne 13.05. 10:00 Ml. Boleslav - Trutnov 14:1 (7:1)
    St 16.05. 17:00 Náchod - RMSK Cidlina 5:1 (3:0)

    20.kolo

    Út 01.05. 10:00 RMSK Cidlina - Vysoké Mýto 9:4 (3:2)
    St 16.05. 15:00 H. Králové - Pardubice 0:3 (0:0)
    Ne 20.05. 14:00 Trutnov - Náchod 3:13 (0:0)
    St 23.05. 17:00 Čáslav - Kolín 6:4 (5:1)
    St 23.05. 17:00 Vlašim - Nymburk 27:0 (12:0)
    Čt 24.05. 15:00 Chrudim - Ml. Boleslav 3:7 (1:2)

    21.kolo

    Čt 24.05. 16:00 Pardubice - Vysoké Mýto 1:10 (0:7)
    So 26.05. 10:00 Nymburk - H. Králové 2:5 (2:3)
    Ne 27.05. 10:00 Náchod - Chrudim 6:2 (2:2)
    Ne 27.05. 14:00 Trutnov - RMSK Cidlina 4:9 (2:6)
    St 30.05. 17:00 Kolín - Vlašim 7:8 (1:0)
    St 30.05. 17:00 Ml. Boleslav - Čáslav 25:0 (12:0)

    22.kolo

    So 02.06. 10:00 Čáslav - Náchod 3:5 (2:1)
    So 02.06. 10:00 RMSK Cidlina - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 02.06. 15:00 Chrudim - Trutnov 13:3 (9:1)
    Ne 03.06. 10:00 Vlašim - Ml. Boleslav 0:23 (0:11)
    Ne 03.06. 10:00 H. Králové - Kolín 6:2 (3:1)
    Ne 03.06. 10:00 Vysoké Mýto - Nymburk 21:4 (10:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 195:35 58
    2. 22 16 1 5 132:76 49
    3. 22 14 1 7 171:62 43
    4. 22 12 3 7 128:75 39
    5. 22 11 3 8 138:106 36
    6. 22 11 3 8 114:100 36
    7. 22 11 2 9 123:109 35
    8. 22 9 3 10 88:133 30
    9. 22 8 0 14 118:187 24
    10. 22 6 1 15 90:127 19
    11. 22 4 2 16 110:174 14
    12. 22 1 0 21 41:264 3

    Nejčtenější ze sportu