Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12154
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Liberecký přebor

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22233
    Týden:
    24
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 10:30 Frýdlant - Železný Brod 0:1 (0:1)
    So 19.08. 15:00 Sedmihorky - Bílý Kostel 4:0 (2:0)
    So 19.08. 17:00 Hrádek - Velké Hamry 0:2 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Semily - Doksy 2:1 (1:1)
    Ne 20.08. 14:00 Přepeře - Skalice 2:1 (1:1)
    Ne 20.08. 17:00 Višňová - Rovensko 4:2 (2:0)

    3.kolo

    So 26.08. 14:00 Rovensko - Frýdlant 5:1 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Doksy - Višňová 3:2 (2:2)
    So 26.08. 17:00 Velké Hamry - Semily 12:1 (5:0)
    So 26.08. 17:00 Bílý Kostel - Přepeře 2:5 (0:1)
    Ne 27.08. 10:30 Skalice - Hrádek 8:1 (3:1)
    Ne 27.08. 17:00 Železný Brod - Sedmihorky 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 02.09. 14:00 Přepeře - Železný Brod 2:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Hrádek - Bílý Kostel 0:0 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Semily - Skalice 0:3 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Doksy - Velké Hamry 0:1 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Višňová - Frýdlant 4:3 (3:2)
    Ne 03.09. 17:00 Sedmihorky - Rovensko 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 09.09. 10:30 Frýdlant - Sedmihorky 2:0 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Velké Hamry - Višňová 1:3 (1:1)
    So 09.09. 17:00 Bílý Kostel - Semily 3:1 (0:1)
    So 09.09. 17:00 Rovensko - Přepeře 2:2 (1:0)
    Ne 10.09. 10:30 Skalice - Doksy 8:0 (3:0)
    Ne 10.09. 16:30 Železný Brod - Hrádek 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 16.09. 10:30 Velké Hamry - Skalice 4:0 (2:0)
    So 16.09. 13:00 Přepeře - Frýdlant 3:0 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Hrádek - Rovensko 1:1 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Semily - Železný Brod 0:7 (0:6)
    So 16.09. 16:30 Doksy - Bílý Kostel 0:3 (0:0)
    Ne 17.09. 16:30 Višňová - Sedmihorky 2:2 (1:1)

    7.kolo

    So 23.09. 10:30 Frýdlant - Hrádek 0:2 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Bílý Kostel - Velké Hamry 0:4 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Železný Brod - Doksy 3:4 (1:3)
    So 23.09. 16:30 Rovensko - Semily 2:2 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Sedmihorky - Přepeře 2:2 (0:2)
    Ne 24.09. 10:30 Skalice - Višňová 6:2 (1:2)

    1.kolo

    Čt 28.09. 10:30 Skalice - Sedmihorky 3:2 (2:1)
    Čt 28.09. 10:30 Železný Brod - Rovensko 1:2 (0:0)
    Čt 28.09. 13:30 Přepeře - Velké Hamry 0:0 (0:0)
    Čt 28.09. 16:30 Semily - Višňová 1:4 (0:1)
    Čt 28.09. 16:30 Doksy - Hrádek 3:0 (1:0)
    Čt 28.09. 16:30 Bílý Kostel - Frýdlant 3:1 (0:0)

    8.kolo

    So 30.09. 10:30 Velké Hamry - Železný Brod 6:1 (5:0)
    So 30.09. 16:30 Višňová - Přepeře 1:1 (0:0)
    So 30.09. 16:30 Hrádek - Sedmihorky 3:0 (0:0)
    So 30.09. 16:30 Semily - Frýdlant 0:0 (0:0)
    So 30.09. 16:30 Doksy - Rovensko 4:0 (2:0)
    Ne 01.10. 10:30 Skalice - Bílý Kostel 6:2 (4:0)

    9.kolo

    So 07.10. 10:30 Frýdlant - Doksy 1:5 (0:3)
    So 07.10. 12:00 Hrádek - Přepeře 0:2 (0:1)
    So 07.10. 16:00 Železný Brod - Skalice 0:1 (0:0)
    So 18.11. 13:00 Sedmihorky - Semily 6:0 (3:0)
    So 18.11. 14:00 Bílý Kostel - Višňová 0k:3
    St 11.04. 16:30 Rovensko - Velké Hamry 0:2 (0:0)

    10.kolo

    So 14.10. 10:30 Velké Hamry - Frýdlant 7:0 (4:0)
    So 14.10. 15:30 Semily - Přepeře 0:3 (0:1)
    So 14.10. 15:30 Doksy - Sedmihorky 1:0 (0:0)
    So 14.10. 15:30 Bílý Kostel - Železný Brod 4:2 (1:1)
    Ne 15.10. 10:30 Skalice - Rovensko 3:1 (2:0)
    Ne 15.10. 15:30 Višňová - Hrádek 0:3 (0:2)

    11.kolo

    So 21.10. 10:30 Frýdlant - Skalice 2:2 (0:1)
    So 21.10. 12:00 Přepeře - Doksy 4:1 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Železný Brod - Višňová 3:6 (2:2)
    So 21.10. 15:30 Rovensko - Bílý Kostel 2:2 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Sedmihorky - Velké Hamry 0:1 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Hrádek - Semily 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 10:30 Velké Hamry - Hrádek 0:1 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Bílý Kostel - Sedmihorky 1:8 (1:5)
    So 28.10. 14:30 Doksy - Semily 3:0 (2:0)
    17.11. 12:00 Skalice - Přepeře 1:1 (1:1)
    So 18.11. 13:30 Železný Brod - Frýdlant 1:1 (0:1)
    So 17.03. 15:00 Rovensko - Višňová 2:5 (1:2)

    14.kolo

    So 04.11. 10:00 Přepeře - Bílý Kostel 5:0 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Semily - Velké Hamry 1:4 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Hrádek - Skalice 1:2 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Sedmihorky - Železný Brod 1:1 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Frýdlant - Rovensko 2:4 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Višňová - Doksy 6:3 (4:0)

    12.kolo

    So 11.11. 10:30 Frýdlant - Bílý Kostel 4:2 (0:0)
    So 11.11. 13:30 Velké Hamry - Přepeře 3:2 (1:1)
    So 11.11. 14:00 Hrádek - Doksy 0:3 (0:3)
    So 11.11. 14:00 Sedmihorky - Skalice 3:3 (2:2)
    So 11.11. 14:00 Rovensko - Železný Brod 1:2 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Višňová - Semily 8:0 (3:0)

    15.kolo

    So 24.03. 10:30 Železný Brod - Přepeře 0:3 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Frýdlant - Višňová 1:6 (0:2)
    So 24.03. 15:00 Velké Hamry - Doksy 2:1 (1:1)
    Út 01.05. 10:30 Skalice - Semily 10:1 (7:0)
    Út 01.05. 17:00 Rovensko - Sedmihorky 0:0 (0:0)
    Út 01.05. 17:00 Bílý Kostel - Hrádek 1:2 (0:0)

    16.kolo

    So 31.03. 13:00 Přepeře - Rovensko 7:0 (4:0)
    So 31.03. 16:00 Doksy - Skalice 5:5 (2:4)
    So 31.03. 16:00 Semily - Bílý Kostel 1:2 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Hrádek - Železný Brod 1:1 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Sedmihorky - Frýdlant 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 16:00 Višňová - Velké Hamry 0:2 (0:0)

    17.kolo

    So 07.04. 10:30 Frýdlant - Přepeře 1:12 (1:7)
    So 07.04. 16:30 Sedmihorky - Višňová 2:3 (1:2)
    So 07.04. 16:30 Rovensko - Hrádek 0:1 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Železný Brod - Semily 4:0 (2:0)
    So 07.04. 16:30 Bílý Kostel - Doksy 2:3 (0:0)
    Ne 08.04. 10:30 Skalice - Velké Hamry 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 14.04. 10:30 Velké Hamry - Bílý Kostel 7:0 (1:0)
    So 14.04. 14:00 Přepeře - Sedmihorky 8:0 (2:0)
    So 14.04. 17:00 Doksy - Železný Brod 1:4 (0:2)
    So 14.04. 17:00 Semily - Rovensko 2:2 (1:0)
    So 14.04. 17:00 Hrádek - Frýdlant 2:3 (1:1)
    Ne 15.04. 17:00 Višňová - Skalice 1:3 (0:2)

    19.kolo

    So 21.04. 10:30 Frýdlant - Semily 2:3 (0:0)
    So 21.04. 14:00 Přepeře - Višňová 4:0 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Sedmihorky - Hrádek 1:2 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Rovensko - Doksy 2:2 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Bílý Kostel - Skalice 0:8 (0:5)
    Ne 22.04. 17:00 Železný Brod - Velké Hamry 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 28.04. 10:30 Velké Hamry - Rovensko 2:0 (1:0)
    So 28.04. 14:00 Přepeře - Hrádek 4:0 (4:0)
    So 28.04. 17:00 Doksy - Frýdlant 4:0 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Semily - Sedmihorky 2:4 (1:2)
    Ne 29.04. 10:30 Skalice - Železný Brod 2:4 (2:1)
    Ne 29.04. 17:00 Višňová - Bílý Kostel 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 05.05. 14:00 Přepeře - Semily 9:0 (4:0)
    So 05.05. 14:00 Frýdlant - Velké Hamry 0:7 (0:2)
    So 05.05. 14:00 Železný Brod - Bílý Kostel 7:0 (4:0)
    So 05.05. 17:00 Hrádek - Višňová 2:2 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Sedmihorky - Doksy 1:3 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Rovensko - Skalice 1:3 (1:1)

    22.kolo

    So 12.05. 10:30 Velké Hamry - Sedmihorky 2:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Višňová - Železný Brod 1:4 (1:2)
    So 12.05. 17:00 Bílý Kostel - Rovensko 0:1 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Doksy - Přepeře 0:6 (0:3)
    So 12.05. 17:00 Semily - Hrádek 2:2 (2:1)
    Ne 13.05. 10:30 Skalice - Frýdlant 7:0 (3:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 71:10 58
    2. 22 16 5 1 87:14 53
    3. 22 14 4 4 85:34 46
    4. 22 12 3 7 66:48 39
    5. 22 11 2 9 50:52 35
    6. 22 9 3 10 47:38 30
    7. 22 8 5 9 27:36 29
    8. 22 5 7 10 31:48 22
    9. 22 5 5 12 37:41 20
    10. 22 5 2 15 27:77 17
    11. 22 4 3 15 25:80 15
    12. 22 2 4 16 19:94 10

    Nejčtenější ze sportu