Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12155
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15547
    Týden:
    23
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 10:45 Krásná Studánka - Desná 4:2 (4:1)
    So 19.08. 17:00 FC Pěnčín JN - Rynoltice 1:2 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Koštálov-Libštát - Cvikov 7:0 (3:0)
    So 19.08. 17:00 Stráž p.R. - Hejnice 1:3 (0:2)
    Ne 20.08. 15:00 Velké Hamry B - Ruprechtice 2:1 (2:0)
    Ne 20.08. 17:00 Rapid Liberec - Doubí 1:3 (1:2)
    Ne 20.08. 17:00 Mšeno B - Lomnice 2:3 (2:2)

    3.kolo

    So 26.08. 10:30 Hejnice - Mšeno B 2:5 (1:1)
    So 26.08. 10:30 Ruprechtice - Koštálov-Libštát 2:2 (0:1)
    So 26.08. 10:30 Desná - Velké Hamry B 4:1 (3:0)
    So 26.08. 17:00 Lomnice - FC Pěnčín JN 2:2 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Doubí - Stráž p.R. 2:1 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Cvikov - Rapid Liberec 5:0 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Rynoltice - Krásná Studánka 9:0 (6:0)

    4.kolo

    So 02.09. 17:00 FC Pěnčín JN - Krásná Studánka 4:1 (2:1)
    So 02.09. 17:00 Koštálov-Libštát - Desná 2:6 (0:2)
    So 02.09. 17:00 Stráž p.R. - Cvikov 6:0 (4:0)
    So 02.09. 17:00 Lomnice - Hejnice 4:0 (2:0)
    Ne 03.09. 15:00 Velké Hamry B - Rynoltice 2:3 (1:2)
    Ne 03.09. 17:00 Rapid Liberec - Ruprechtice 4:3 (1:0)
    Ne 03.09. 17:00 Mšeno B - Doubí 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 09.09. 10:30 Ruprechtice - Stráž p.R. 2:2 (2:1)
    So 09.09. 10:45 Krásná Studánka - Velké Hamry B 3:0 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Hejnice - FC Pěnčín JN 6:3 (4:0)
    So 09.09. 17:00 Doubí - Lomnice 2:5 (0:2)
    So 09.09. 17:00 Cvikov - Mšeno B 1:6 (0:2)
    So 09.09. 17:00 Desná - Rapid Liberec 3:2 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Rynoltice - Koštálov-Libštát 3:2 (0:2)

    6.kolo

    So 16.09. 16:30 FC Pěnčín JN - Velké Hamry B 0:2 (0:2)
    So 16.09. 16:30 Koštálov-Libštát - Krásná Studánka 6:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Stráž p.R. - Desná 0:3 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Lomnice - Cvikov 2:0 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Hejnice - Doubí 1:1 (1:0)
    Ne 17.09. 16:30 Rapid Liberec - Rynoltice 3:2 (2:1)
    Ne 17.09. 16:30 Mšeno B - Ruprechtice 4:2 (2:1)

    1.kolo

    St 20.09. 17:00 Lomnice - Stráž p.R. 3:1 (1:0)
    Čt 28.09. 10:30 Ruprechtice - Krásná Studánka 4:0 (1:0)
    Čt 28.09. 16:30 Mšeno B - FC Pěnčín JN 2:0 (1:0)
    Čt 28.09. 16:30 Hejnice - Rapid Liberec 4:1 (2:0)
    Čt 28.09. 16:30 Doubí - Koštálov-Libštát 5:3 (3:0)
    Čt 28.09. 16:30 Cvikov - Velké Hamry B 2:3 (1:1)
    Čt 28.09. 16:30 Desná - Rynoltice 5:0 (1:0)

    7.kolo

    So 23.09. 10:30 Ruprechtice - Lomnice 4:3 (3:3)
    So 23.09. 10:30 Desná - Mšeno B 4:0 (2:0)
    So 23.09. 10:45 Krásná Studánka - Rapid Liberec 1:1 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Doubí - FC Pěnčín JN 1:5 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Cvikov - Hejnice 0:3 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Rynoltice - Stráž p.R. 3:2 (2:1)
    Ne 24.09. 15:00 Koštálov-Libštát - Velké Hamry B 3:2 (0:0)

    8.kolo

    So 30.09. 16:30 FC Pěnčín JN - Koštálov-Libštát 0:3 (0:2)
    So 30.09. 16:30 Stráž p.R. - Krásná Studánka 5:1 (3:0)
    So 30.09. 16:30 Lomnice - Desná 5:3 (2:1)
    So 30.09. 16:30 Hejnice - Ruprechtice 0:2 (0:1)
    So 30.09. 16:30 Doubí - Cvikov 2:2 (0:1)
    Ne 01.10. 16:30 Rapid Liberec - Velké Hamry B 6:3 (2:2)
    Ne 01.10. 16:30 Mšeno B - Rynoltice 6:2 (3:0)

    9.kolo

    So 07.10. 10:30 Ruprechtice - Doubí 3:0 (3:0)
    So 07.10. 10:45 Krásná Studánka - Mšeno B 0:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Cvikov - FC Pěnčín JN 1:3 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Desná - Hejnice 2:1 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Rynoltice - Lomnice 1:0 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Koštálov-Libštát - Rapid Liberec 2:2 (2:0)
    Ne 08.10. 16:00 Velké Hamry B - Stráž p.R. 2:3 (1:2)

    10.kolo

    So 14.10. 15:30 Rapid Liberec - FC Pěnčín JN 2:2 (1:0)
    So 14.10. 15:30 Stráž p.R. - Koštálov-Libštát 1:4 (0:1)
    So 14.10. 15:30 Lomnice - Krásná Studánka 0:0 (0:0)
    So 14.10. 15:30 Hejnice - Rynoltice 1:2 (0:1)
    So 14.10. 15:30 Doubí - Desná 0:3 (0:2)
    So 14.10. 15:30 Cvikov - Ruprechtice 0:1 (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Mšeno B - Velké Hamry B 0:6 (0:3)

    11.kolo

    So 21.10. 10:30 Ruprechtice - FC Pěnčín JN 1:1 (0:1)
    So 21.10. 10:45 Krásná Studánka - Hejnice 2:1 (1:1)
    So 21.10. 15:00 Koštálov-Libštát - Mšeno B 2:3 (0:2)
    So 21.10. 15:30 Desná - Cvikov 4:0 (2:0)
    So 21.10. 15:30 Rynoltice - Doubí 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 15:00 Velké Hamry B - Lomnice 2:4 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Rapid Liberec - Stráž p.R. 4:2 (2:2)

    12.kolo

    So 28.10. 10:30 Ruprechtice - Desná 2:2 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Lomnice - Koštálov-Libštát 5:0 (3:0)
    So 28.10. 14:30 Hejnice - Velké Hamry B 5:2 (0:2)
    So 28.10. 14:30 Doubí - Krásná Studánka 2:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Cvikov - Rynoltice 1:3 (0:3)
    So 28.10. 15:00 FC Pěnčín JN - Stráž p.R. 6:3 (3:1)
    Ne 29.10. 14:30 Mšeno B - Rapid Liberec 1:2 (1:2)

    13.kolo

    So 04.11. 10:45 Krásná Studánka - Cvikov 9:1 (4:0)
    So 04.11. 14:00 Desná - FC Pěnčín JN 2:2 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Rynoltice - Ruprechtice 1:1 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Rapid Liberec - Lomnice 4:2 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Stráž p.R. - Mšeno B 4:4 (0:4)
    So 04.11. 15:00 Koštálov-Libštát - Hejnice 2:2 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Velké Hamry B - Doubí 3:2 (1:1)

    15.kolo

    So 24.03. 12:00 Ruprechtice - Velké Hamry B 2:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Desná - Krásná Studánka 3:0 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Cvikov - Koštálov-Libštát 1:1 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Doubí - Rapid Liberec 2:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Hejnice - Stráž p.R. 2:3 (1:2)
    So 24.03. 15:00 Lomnice - Mšeno B 3:0 (0:0)
    Út 01.05. 17:00 Rynoltice - FC Pěnčín JN 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 31.03. 10:45 Krásná Studánka - Rynoltice 1:4 (0:2)
    So 31.03. 16:00 Koštálov-Libštát - Ruprechtice 1:4 (1:1)
    So 31.03. 16:45 Stráž p.R. - Doubí 4:3 (0:0)
    Ne 01.04. 16:00 Mšeno B - Hejnice 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:00 Rapid Liberec - Cvikov 2:0 (0:0)
    Út 08.05. 15:00 FC Pěnčín JN - Lomnice 1:3 (0:0)
    Út 08.05. 17:00 Velké Hamry B - Desná 1:1 (1:0)

    17.kolo

    So 07.04. 10:30 Ruprechtice - Rapid Liberec 3:1 (1:0)
    So 07.04. 10:45 Krásná Studánka - FC Pěnčín JN 0:1 (0:1)
    So 07.04. 13:00 Hejnice - Lomnice 3:1 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Rynoltice - Velké Hamry B 6:1 (3:1)
    So 07.04. 16:30 Desná - Koštálov-Libštát 2:3 (1:2)
    So 07.04. 16:30 Cvikov - Stráž p.R. 0:4 (0:3)
    So 07.04. 16:30 Doubí - Mšeno B 4:3 (0:2)

    18.kolo

    So 14.04. 17:00 FC Pěnčín JN - Hejnice 3:2 (1:2)
    So 14.04. 17:00 Lomnice - Doubí 3:3 (2:1)
    So 14.04. 17:00 Stráž p.R. - Ruprechtice 2:1 (2:1)
    So 14.04. 17:00 Koštálov-Libštát - Rynoltice 1:3 (1:3)
    Ne 15.04. 15:00 Velké Hamry B - Krásná Studánka 4:0 (0:0)
    Ne 15.04. 17:00 Mšeno B - Cvikov 6:2 (1:2)
    Ne 15.04. 17:00 Rapid Liberec - Desná 1:4 (1:3)

    19.kolo

    So 21.04. 10:30 Ruprechtice - Mšeno B 0:0 (0:0)
    So 21.04. 10:45 Krásná Studánka - Koštálov-Libštát 1:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Rynoltice - Rapid Liberec 1:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Desná - Stráž p.R. 0:4 (0:3)
    So 21.04. 17:00 Cvikov - Lomnice 2:4 (2:2)
    So 21.04. 17:00 Doubí - Hejnice 6:1 (4:1)
    Ne 22.04. 15:00 Velké Hamry B - FC Pěnčín JN 0:2 (0:2)

    20.kolo

    So 28.04. 11:30 FC Pěnčín JN - Doubí 2:1 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Hejnice - Cvikov 9:0 (3:0)
    So 28.04. 17:00 Lomnice - Ruprechtice 2:2 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Stráž p.R. - Rynoltice 2:1 (2:0)
    Ne 29.04. 15:00 Velké Hamry B - Koštálov-Libštát 2:3 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Mšeno B - Desná 4:1 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Rapid Liberec - Krásná Studánka 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 05.05. 10:45 Krásná Studánka - Stráž p.R. 1:3 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Koštálov-Libštát - FC Pěnčín JN 8:1 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Rynoltice - Mšeno B 1:3 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Desná - Lomnice 3:3 (0:2)
    So 05.05. 17:00 Cvikov - Doubí 2:8 (1:3)
    Ne 06.05. 10:30 Ruprechtice - Hejnice 3:1 (0:1)
    Ne 06.05. 15:00 Velké Hamry B - Rapid Liberec 0:1 (0:1)

    22.kolo

    So 12.05. 17:00 FC Pěnčín JN - Cvikov 6:1 (4:0)
    So 12.05. 17:00 Doubí - Ruprechtice 1:4 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Hejnice - Desná 2:1 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Lomnice - Rynoltice 1:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Stráž p.R. - Velké Hamry B 2:1 (0:1)
    Ne 13.05. 17:00 Rapid Liberec - Koštálov-Libštát 6:1 (1:1)
    Út 15.05. 18:00 Mšeno B - Krásná Studánka 2:1 (0:1)

    23.kolo

    So 19.05. 10:30 Ruprechtice - Cvikov 2:3 (1:2)
    So 19.05. 10:45 Krásná Studánka - Lomnice 1:4 (1:0)
    So 19.05. 17:00 FC Pěnčín JN - Rapid Liberec 5:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Koštálov-Libštát - Stráž p.R. 2:1 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Rynoltice - Hejnice 3:0 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Desná - Doubí 5:6 (2:5)
    Ne 20.05. 17:00 Velké Hamry B - Mšeno B 3:3 (0:0)

    24.kolo

    So 26.05. 17:00 FC Pěnčín JN - Ruprechtice 3:2 (3:0)
    So 26.05. 17:00 Cvikov - Desná 0:9 (0:4)
    So 26.05. 17:00 Doubí - Rynoltice 1:3 (0:2)
    So 26.05. 17:00 Hejnice - Krásná Studánka 2:2 (2:1)
    So 26.05. 17:00 Mšeno B - Koštálov-Libštát 3:2 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Stráž p.R. - Rapid Liberec 4:2 (2:1)
    St 30.05. 18:00 Lomnice - Velké Hamry B 3:1 (1:0)

    25.kolo

    So 02.06. 10:45 Krásná Studánka - Doubí 0:5 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Stráž p.R. - FC Pěnčín JN 0:7 (0:4)
    So 02.06. 17:00 Koštálov-Libštát - Lomnice 2:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Rynoltice - Cvikov 7:2 (1:2)
    So 02.06. 17:00 Desná - Ruprechtice 4:1 (3:1)
    Ne 03.06. 15:00 Velké Hamry B - Hejnice 2:2 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Rapid Liberec - Mšeno B 1:2 (0:1)

    26.kolo

    So 09.06. 10:30 Ruprechtice - Rynoltice 1:5 (0:1)
    So 09.06. 14:00 Cvikov - Krásná Studánka 1:2 (1:0)
    So 09.06. 17:00 FC Pěnčín JN - Desná 7:3 (2:1)
    So 09.06. 17:00 Doubí - Velké Hamry B 3:1 (2:1)
    So 09.06. 17:00 Hejnice - Koštálov-Libštát 4:1 (3:0)
    So 09.06. 17:00 Lomnice - Rapid Liberec 4:1 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Mšeno B - Stráž p.R. 3:2 (0:1)

    14.kolo

    15.06. 17:30 Koštálov-Libštát - Doubí 3:2 (3:0)
    So 16.06. 10:30 Velké Hamry B - Cvikov 3:1 (0:1)
    So 16.06. 10:45 Krásná Studánka - Ruprechtice 1:7 (0:1)
    So 16.06. 17:00 FC Pěnčín JN - Mšeno B 3:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Stráž p.R. - Lomnice 1:3 (0:3)
    So 16.06. 17:00 Rapid Liberec - Hejnice 2:7 (1:4)
    So 16.06. 17:00 Rynoltice - Desná 3:1 (3:1)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 1 6 73:38 58
    2. 26 16 5 5 73:41 53
    3. 26 15 4 7 66:52 49
    4. 26 14 4 8 70:50 46
    5. 26 13 4 9 80:54 43
    6. 26 11 7 8 60:45 40
    7. 26 12 2 12 63:63 38
    8. 26 11 4 11 66:63 37
    9. 26 11 3 12 66:63 36
    10. 26 10 4 12 64:56 34
    11. 26 10 3 13 52:66 33
    12. 26 7 3 16 49:65 24
    13. 26 6 4 16 32:74 22
    14. 26 2 2 22 28:112 8

    Nejčtenější ze sportu