Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12162
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32160
    Týden:
    32
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 10:15 Kunice - Říčany 4:0 (4:0)
    So 26.08. 17:00 Jesenice - Maršovice 2:4 (0:1)
    So 26.08. 17:00 Teplýšovice - Struhařov 3:1 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Zruč n. S. - Mnichovice 3:2 (1:2)
    So 26.08. 17:00 Týnec - Miřetice 4:1 (2:1)
    Ne 27.08. 14:00 Kácov - Průhonice 3:2 (2:1)
    Ne 27.08. 17:00 Kondrac - Zvole 3:6 (1:3)

    2.kolo

    So 02.09. 17:00 Zvole - Miřetice 2:0 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Mnichovice - Týnec 7:1 (3:0)
    So 02.09. 17:00 Říčany - Zruč n. S. 3:2 (1:1)
    So 02.09. 17:00 Průhonice - Kunice 3:1 (3:1)
    Ne 03.09. 15:00 Struhařov - Kácov 0:7 (0:3)
    Ne 03.09. 17:00 Maršovice - Teplýšovice 2:4 (1:2)
    Ne 03.09. 17:00 Kondrac - Jesenice 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 09.09. 10:15 Kunice - Struhařov 5:0 (3:0)
    So 09.09. 17:00 Jesenice - Zvole 1:2 (0:1)
    So 09.09. 17:00 Teplýšovice - Kondrac 4:1 (2:1)
    So 09.09. 17:00 Zruč n. S. - Průhonice 4:3 np (1:1)
    So 09.09. 17:00 Týnec - Říčany 1:2 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 Kácov - Maršovice 3:1 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Miřetice - Mnichovice 1:2 (1:1)

    4.kolo

    So 16.09. 17:00 Zvole - Mnichovice 3:5 (1:3)
    So 16.09. 17:00 Říčany - Miřetice 1:2 np (0:1)
    So 16.09. 17:00 Průhonice - Týnec 8:1 (7:0)
    So 16.09. 17:00 Jesenice - Teplýšovice 4:0 (2:0)
    Ne 17.09. 14:00 Kondrac - Kácov 2:1 np (1:0)
    Ne 17.09. 15:00 Struhařov - Zruč n. S. 5:0 (2:0)
    Ne 17.09. 17:00 Maršovice - Kunice 3:2 np (1:2)

    5.kolo

    So 23.09. 10:15 Kácov - Jesenice 6:2 (3:1)
    So 23.09. 10:15 Kunice - Kondrac 3:0 (2:0)
    So 23.09. 16:30 Teplýšovice - Zvole 3:0 (1:0)
    So 23.09. 16:30 Zruč n. S. - Maršovice 5:3 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Týnec - Struhařov 3:1 (2:0)
    So 23.09. 16:30 Mnichovice - Říčany 0:2 (0:1)
    Ne 24.09. 16:30 Miřetice - Průhonice 3:4 (2:2)

    6.kolo

    So 30.09. 16:00 Zvole - Říčany 3:2 (2:1)
    So 30.09. 16:00 Průhonice - Mnichovice 5:4 np (0:3)
    So 30.09. 16:00 Jesenice - Kunice 2:3 (1:1)
    So 30.09. 16:00 Teplýšovice - Kácov 0:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Struhařov - Miřetice 1:5 (0:4)
    Ne 01.10. 16:00 Maršovice - Týnec 2:0 (0:0)
    Ne 01.10. 16:00 Kondrac - Zruč n. S. 4:2 (1:1)

    7.kolo

    So 07.10. 10:15 Kácov - Zvole 2:1 (0:1)
    So 07.10. 10:15 Kunice - Teplýšovice 7:1 (4:1)
    So 07.10. 16:00 Zruč n. S. - Jesenice 0:2 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Týnec - Kondrac 1:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Mnichovice - Struhařov 3:1 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Říčany - Průhonice 0:3 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Miřetice - Maršovice 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 14.10. 15:30 Zvole - Průhonice 2:1 (0:0)
    So 14.10. 15:30 Jesenice - Týnec 8:0 (2:0)
    So 14.10. 15:30 Teplýšovice - Zruč n. S. 3:1 (3:0)
    Ne 15.10. 15:00 Struhařov - Říčany 5:2 (3:0)
    Ne 15.10. 15:30 Maršovice - Mnichovice 2:4 (1:4)
    Ne 15.10. 15:30 Kondrac - Miřetice 1:2 (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Kácov - Kunice 3:1 (1:1)

    9.kolo

    So 21.10. 10:15 Kunice - Zvole 1:2 np (1:1)
    So 21.10. 15:30 Zruč n. S. - Kácov 2:1 (2:0)
    So 21.10. 15:30 Týnec - Teplýšovice 3:0 (1:0)
    So 21.10. 15:30 Mnichovice - Kondrac 3:1 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Průhonice - Struhařov 4:1 (2:0)
    Ne 22.10. 15:30 Miřetice - Jesenice 3:1 (1:1)
    Ne 22.10. 15:30 Říčany - Maršovice 1:2 np (1:0)

    10.kolo

    So 28.10. 10:30 Kácov - Týnec 1:2 np (1:1)
    So 28.10. 14:00 Kunice - Zruč n. S. 2:3 np (1:2)
    So 28.10. 14:30 Zvole - Struhařov 2:1 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Jesenice - Mnichovice 3:4 np (3:0)
    So 28.10. 14:30 Teplýšovice - Miřetice 1:2 (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Maršovice - Průhonice 2:4 (1:2)
    Ne 29.10. 14:30 Kondrac - Říčany 2:1 (2:0)

    11.kolo

    So 04.11. 14:00 Zruč n. S. - Zvole 2:1 np (1:0)
    So 04.11. 14:00 Týnec - Kunice 0:2 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Mnichovice - Teplýšovice 3:2 (2:1)
    So 04.11. 14:00 Říčany - Jesenice 1:3 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Průhonice - Kondrac 3:1 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Miřetice - Kácov 1:2 np (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Struhařov - Maršovice 2:0 (2:0)

    12.kolo

    So 11.11. 10:15 Kunice - Miřetice 3:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Zvole - Maršovice 3:2 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Jesenice - Průhonice 4:3 np (2:1)
    So 11.11. 14:00 Teplýšovice - Říčany 9:1 (6:1)
    So 11.11. 14:00 Zruč n. S. - Týnec 0:1 (0:0)
    Ne 12.11. 14:00 Kondrac - Struhařov 3:1 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Kácov - Mnichovice 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 18.11. 11:00 Průhonice - Teplýšovice 2:0 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Týnec - Zvole 2:1 (2:1)
    So 18.11. 13:30 Mnichovice - Kunice 3:0 (2:0)
    So 18.11. 13:30 Říčany - Kácov 2:10 (1:5)
    Ne 19.11. 13:30 Miřetice - Zruč n. S. 4:1 (2:1)
    Ne 19.11. 13:30 Struhařov - Jesenice 3:1 (3:1)
    Ne 19.11. 13:30 Maršovice - Kondrac 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 24.03. 12:30 Průhonice - Kácov 3:2 (1:1)
    So 24.03. 13:00 Říčany - Kunice 4:1 (1:1)
    So 24.03. 13:00 Mnichovice - Zruč n. S. 5:1 (2:1)
    Ne 25.03. 15:00 Miřetice - Týnec 3:2 (3:0)
    St 25.04. 17:30 Maršovice - Jesenice 1:0
    Út 01.05. 17:00 Zvole - Kondrac 4:1 (1:1)
    Út 01.05. 18:00 Struhařov - Teplýšovice 3:1

    15.kolo

    So 31.03. 10:15 Kunice - Průhonice 2:3 np (1:1)
    So 31.03. 15:00 Týnec - Mnichovice 4:5 np (3:1)
    So 31.03. 15:00 Zruč n. S. - Říčany 1:0 np (0:0)
    So 31.03. 15:00 Teplýšovice - Maršovice 2:1 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Jesenice - Kondrac 3:1 (1:0)
    Ne 01.04. 15:00 Miřetice - Zvole 4:3 (2:3)
    Ne 01.04. 15:00 Kácov - Struhařov 3:1 (2:1)

    16.kolo

    So 07.04. 16:30 Zvole - Jesenice 2:1 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Průhonice - Zruč n. S. 2:3 np (0:0)
    So 07.04. 16:30 Říčany - Týnec 2:0 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Mnichovice - Miřetice 4:3 (1:2)
    Ne 08.04. 15:00 Struhařov - Kunice 0:2 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Kondrac - Teplýšovice 0:2 (0:2)
    Ne 08.04. 16:30 Maršovice - Kácov 1:4 (1:3)

    17.kolo

    So 14.04. 10:15 Kunice - Maršovice 6:1 (3:0)
    So 14.04. 16:30 Mnichovice - Zvole 3:1 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Týnec - Průhonice 2:3 (0:2)
    So 14.04. 16:30 Zruč n. S. - Struhařov 0:1 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Teplýšovice - Jesenice 2:4 (2:3)
    Ne 15.04. 16:30 Miřetice - Říčany 3:2 (2:0)
    Ne 15.04. 16:30 Kácov - Kondrac 4:2 (2:1)

    18.kolo

    So 21.04. 17:00 Zvole - Teplýšovice 0:5 (0:3)
    So 21.04. 17:00 Jesenice - Kácov 2:1 np (1:1)
    So 21.04. 17:00 Průhonice - Miřetice 4:1 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Říčany - Mnichovice 1:5 (0:3)
    Ne 22.04. 15:00 Struhařov - Týnec 1:0
    Ne 22.04. 17:00 Kondrac - Kunice 4:0
    Ne 22.04. 17:00 Maršovice - Zruč n. S. 4:3

    19.kolo

    So 28.04. 10:15 Kunice - Jesenice 1:2 np (0:0)
    So 28.04. 17:00 Říčany - Zvole 4:3 np (2:1)
    So 28.04. 17:00 Mnichovice - Průhonice 2:1 (1:1)
    So 28.04. 17:00 Týnec - Maršovice 6:1 (2:1)
    So 28.04. 17:00 Zruč n. S. - Kondrac 0:2 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Kácov - Teplýšovice 6:0 (3:0)
    Ne 29.04. 17:00 Miřetice - Struhařov 5:1 (1:1)

    20.kolo

    So 05.05. 17:00 Zvole - Kácov 0:4 (0:3)
    So 05.05. 17:00 Teplýšovice - Kunice 4:1 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Jesenice - Zruč n. S. 2:1 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Průhonice - Říčany 4:1 (3:0)
    Ne 06.05. 15:00 Struhařov - Mnichovice 1:2 np (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Kondrac - Týnec 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Maršovice - Miřetice 0:1 (0:1)

    21.kolo

    So 12.05. 10:15 Kunice - Kácov 3:2 (2:2)
    So 12.05. 17:00 Průhonice - Zvole 4:2 (2:1)
    So 12.05. 17:00 Říčany - Struhařov 3:0 (3:0)
    So 12.05. 17:00 Mnichovice - Maršovice 4:1 (3:0)
    So 12.05. 17:00 Týnec - Jesenice 0:5 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Zruč n. S. - Teplýšovice 2:4 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Miřetice - Kondrac 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Kácov - Zruč n. S. 1:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Teplýšovice - Týnec 3:2 (0:2)
    So 19.05. 17:00 Jesenice - Miřetice 1:2 np (1:0)
    So 19.05. 17:00 Zvole - Kunice 1:2 (1:1)
    Ne 20.05. 15:00 Struhařov - Průhonice 3:4 np (1:2)
    Ne 20.05. 17:00 Kondrac - Mnichovice 3:1 (2:1)
    Ne 20.05. 17:00 Maršovice - Říčany 1:3 (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Zruč n. S. - Kunice 2:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Týnec - Kácov 1:4 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Průhonice - Maršovice 2:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Říčany - Kondrac 2:3 np (2:2)
    So 26.05. 17:00 Mnichovice - Jesenice 2:0 (1:0)
    Ne 27.05. 15:00 Struhařov - Zvole 1:2 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Miřetice - Teplýšovice 3:2 (1:0)

    24.kolo

    So 02.06. 10:15 Kunice - Týnec 3:2 np (0:0)
    So 02.06. 17:00 Zvole - Zruč n. S. 1:2 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Teplýšovice - Mnichovice 2:1 np (1:1)
    So 02.06. 17:00 Jesenice - Říčany 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Kácov - Miřetice 3:2 np (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Kondrac - Průhonice 0:7 (0:5)
    Ne 03.06. 17:00 Maršovice - Struhařov 1:2 (0:0)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Průhonice - Jesenice 2:1 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Říčany - Teplýšovice 4:3 np (0:1)
    So 09.06. 17:00 Mnichovice - Kácov 4:1 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Týnec - Zruč n. S. 1:2 np (0:0)
    Ne 10.06. 15:00 Struhařov - Kondrac 3:0 (2:0)
    Ne 10.06. 17:00 Maršovice - Zvole 2:1 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Miřetice - Kunice 4:1 (2:0)

    26.kolo

    So 16.06. 17:00 Zvole - Týnec 4:1 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Zruč n. S. - Miřetice 1:0 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Kunice - Mnichovice 5:0 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Kácov - Říčany 3:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Teplýšovice - Průhonice 1:2 np (0:0)
    So 16.06. 17:00 Jesenice - Struhařov 6:2 (4:0)
    Ne 17.06. 17:00 Kondrac - Maršovice 4:3 np (1:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 16 4 3 3 82:44 59
    2. 26 17 2 3 4 77:32 58
    3. 26 16 3 2 5 75:47 56
    4. 26 13 2 3 8 57:46 46
    5. 26 12 1 5 8 61:44 43
    6. 26 12 1 2 11 60:55 40
    7. 26 10 3 2 11 60:45 38
    8. 26 11 1 2 12 51:57 37
    9. 26 9 3 0 14 38:59 33
    10. 26 6 6 0 14 37:58 30
    11. 26 9 0 2 15 41:65 29
    12. 26 7 2 4 13 42:72 29
    13. 26 7 1 3 15 39:67 26
    14. 26 5 3 1 17 40:69 22

    Nejčtenější ze sportu