Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12194
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7084
    Týden:
    9
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    11.08. 19:00 Den Haag - Utrecht 0:3 (0:1)
    So 12.08. 18:30 PSV Eindhoven - Alkmaar 3:2 (1:1)
    So 12.08. 18:30 Venlo - Sparta Rotterdam 3:0 (1:0)
    So 12.08. 20:45 Heracles - Ajax 2:1 (0:0)
    So 12.08. 20:45 Vitesse - Breda 4:1 (3:0)
    Ne 13.08. 12:30 Zwolle - Roda Kerkrade 4:2 (1:1)
    Ne 13.08. 14:30 Feyenoord - Twente 2:1 (1:1)
    Ne 13.08. 14:30 Willem II - Excelsior 1:2 (0:1)
    Ne 13.08. 16:45 Groningen - Heerenveen 3:3 (0:2)

    2.kolo

    18.08. 20:00 Roda Kerkrade - Vitesse 1:3 (0:1)
    So 19.08. 18:30 Twente - Venlo 1:2 (0:2)
    So 19.08. 19:45 Alkmaar - Den Haag 2:0 (1:0)
    So 19.08. 20:45 Heerenveen - Heracles 1:1 (0:1)
    Ne 20.08. 12:30 Excelsior - Feyenoord 0:1 (0:1)
    Ne 20.08. 14:30 Ajax - Groningen 3:1 (1:0)
    Ne 20.08. 14:30 Utrecht - Willem II 2:0 (2:0)
    Ne 20.08. 16:45 Breda - PSV Eindhoven 1:4 (1:1)
    Ne 20.08. 16:45 Sparta Rotterdam - Zwolle 1:1 (1:1)

    3.kolo

    25.08. 20:00 Breda - Sparta Rotterdam 2:2 (1:0)
    So 26.08. 18:30 Vitesse - Alkmaar 1:2 (0:1)
    So 26.08. 19:45 Den Haag - Heerenveen 1:2 (0:0)
    So 26.08. 19:45 Zwolle - Twente 2:0 (1:0)
    So 26.08. 20:45 Heracles - Excelsior 2:2 (1:1)
    Ne 27.08. 12:30 Feyenoord - Willem II 5:0 (4:0)
    Ne 27.08. 14:30 Venlo - Ajax 0:2 (0:0)
    Ne 27.08. 16:45 Groningen - Utrecht 2:1 (2:0)
    Ne 27.08. 16:45 PSV Eindhoven - Roda Kerkrade 2:0 (2:0)

    4.kolo

    So 09.09. 18:30 Heracles - Feyenoord 2:4 (0:3)
    So 09.09. 18:30 Willem II - Den Haag 1:2 (0:1)
    So 09.09. 20:45 Ajax - Zwolle 3:0 (1:0)
    So 09.09. 20:45 Excelsior - Vitesse 0:3 (0:1)
    Ne 10.09. 12:30 Heerenveen - PSV Eindhoven 2:0 (2:0)
    Ne 10.09. 14:30 Alkmaar - Breda 2:1 (0:0)
    Ne 10.09. 14:30 Sparta Rotterdam - Twente 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 14:30 Utrecht - Roda Kerkrade 2:0 (1:0)
    Ne 10.09. 16:45 Groningen - Venlo 1:1 (1:0)

    5.kolo

    15.09. 20:00 Sparta Rotterdam - Alkmaar 0:2 (0:1)
    So 16.09. 18:30 Excelsior - Heerenveen 1:2 (1:0)
    So 16.09. 19:45 Breda - Groningen 2:1 (0:0)
    So 16.09. 19:45 Roda Kerkrade - Willem II 1:3 (1:3)
    So 16.09. 20:45 Zwolle - Heracles 2:1 (1:0)
    Ne 17.09. 14:30 Den Haag - Ajax 1:1 (0:1)
    Ne 17.09. 14:30 Twente - Utrecht 4:0 (3:0)
    Ne 17.09. 16:45 Vitesse - Venlo 1:1 (0:0)
    Ne 17.09. 16:45 PSV Eindhoven - Feyenoord 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 23.09. 18:30 Willem II - Heerenveen 1:2 (1:1)
    So 23.09. 19:45 Feyenoord - Breda 0:2 (0:1)
    So 23.09. 19:45 Heracles - Roda Kerkrade 2:1 (0:1)
    So 23.09. 20:45 Den Haag - Sparta Rotterdam 1:0 (0:0)
    Ne 24.09. 12:30 Utrecht - PSV Eindhoven 1:7 (1:2)
    Ne 24.09. 14:30 Ajax - Vitesse 1:2 (0:2)
    Ne 24.09. 14:30 Groningen - Twente 1:0 (0:0)
    Ne 24.09. 14:30 Venlo - Zwolle 1:1 (0:1)
    Ne 24.09. 16:45 Alkmaar - Excelsior 0:2 (0:2)

    7.kolo

    29.09. 20:00 Twente - Heracles 2:1 (1:0)
    So 30.09. 18:30 Breda - Den Haag 0:1 (0:0)
    So 30.09. 19:45 Zwolle - Groningen 3:2 (1:1)
    So 30.09. 19:45 PSV Eindhoven - Willem II 4:0 (0:0)
    So 30.09. 20:45 Excelsior - Venlo 0:2 (0:1)
    Ne 01.10. 12:30 Alkmaar - Feyenoord 0:4 (0:3)
    Ne 01.10. 14:30 Heerenveen - Ajax 0:4 (0:2)
    Ne 01.10. 14:30 Vitesse - Utrecht 1:1 (0:0)
    Ne 01.10. 16:45 Sparta Rotterdam - Roda Kerkrade 1:2 (0:2)

    8.kolo

    So 14.10. 18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4:0 (1:0)
    So 14.10. 18:30 Roda Kerkrade - Breda 1:0 (0:0)
    So 14.10. 20:45 Feyenoord - Zwolle 0:0 (0:0)
    So 14.10. 20:45 Utrecht - Heerenveen 3:1 (2:1)
    Ne 15.10. 12:30 Heracles - Vitesse 1:1 (0:0)
    Ne 15.10. 14:30 Groningen - Alkmaar 1:1 (0:1)
    Ne 15.10. 14:30 Venlo - PSV Eindhoven 2:5 (1:1)
    Ne 15.10. 14:30 Willem II - Twente 3:1 (1:1)
    Ne 15.10. 16:45 Den Haag - Excelsior 1:2 (1:1)

    9.kolo

    20.10. 20:00 Groningen - Willem II 0:1 (0:1)
    So 21.10. 18:30 Breda - Zwolle 0:2 (0:1)
    So 21.10. 19:45 Excelsior - Sparta Rotterdam 1:1 (0:0)
    So 21.10. 19:45 Venlo - Den Haag 0:2 (0:0)
    So 21.10. 20:45 Twente - Roda Kerkrade 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 12:30 PSV Eindhoven - Heracles 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Alkmaar - Utrecht 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Feyenoord - Ajax 1:4 (0:0)
    Ne 22.10. 16:45 Heerenveen - Vitesse 0:4 (0:2)

    10.kolo

    27.10. 20:00 Twente - Excelsior 1:3 (1:1)
    So 28.10. 18:30 Heracles - Venlo 3:0 (2:0)
    So 28.10. 18:30 Roda Kerkrade - Feyenoord 1:1 (1:1)
    So 28.10. 20:45 Willem II - Ajax 1:3 (0:0)
    So 28.10. 20:45 Zwolle - Den Haag 2:0 (2:0)
    Ne 29.10. 12:30 Vitesse - PSV Eindhoven 2:4 (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Sparta Rotterdam - Groningen 2:1 (2:1)
    Ne 29.10. 14:30 Utrecht - Breda 2:2 (1:1)
    Ne 29.10. 16:45 Heerenveen - Alkmaar 1:2 (1:0)

    11.kolo

    03.11. 20:00 Sparta Rotterdam - Heerenveen 0:0 (0:0)
    So 04.11. 18:30 Alkmaar - Willem II 3:2 (1:1)
    So 04.11. 19:45 Excelsior - Roda Kerkrade 1:0 (1:0)
    So 04.11. 19:45 Heracles - Groningen 2:1 (1:1)
    So 04.11. 20:45 Venlo - Breda 0:0 (0:0)
    Ne 05.11. 12:30 Den Haag - Feyenoord 2:2 (1:1)
    Ne 05.11. 14:30 Ajax - Utrecht 1:2 (1:1)
    Ne 05.11. 14:30 Vitesse - Zwolle 0:0 (0:0)
    Ne 05.11. 16:45 PSV Eindhoven - Twente 4:3 (1:1)

    12.kolo

    So 18.11. 18:30 Feyenoord - Venlo 1:1 (0:0)
    So 18.11. 18:30 Twente - Heerenveen 0:4 (0:2)
    So 18.11. 20:45 Breda - Ajax 0:8 (0:5)
    So 18.11. 20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 2:2 (0:2)
    Ne 19.11. 12:30 Den Haag - Heracles 4:1 (1:1)
    Ne 19.11. 14:30 Groningen - Vitesse 4:2 (0:1)
    Ne 19.11. 14:30 Utrecht - Excelsior 3:1 (1:0)
    Ne 19.11. 14:30 Zwolle - PSV Eindhoven 0:1 (0:0)
    Ne 19.11. 16:45 Roda Kerkrade - Alkmaar 0:1 (0:0)

    13.kolo

    24.11. 20:00 Alkmaar - Twente 2:0 (0:0)
    So 25.11. 18:30 Venlo - Willem II 3:3 (1:0)
    So 25.11. 19:45 Groningen - Feyenoord 0:2 (0:0)
    So 25.11. 19:45 Heracles - Breda 2:1 (2:1)
    So 25.11. 20:45 Heerenveen - Zwolle 1:2 (1:1)
    Ne 26.11. 12:30 Ajax - Roda Kerkrade 5:1 (1:1)
    Ne 26.11. 14:30 Excelsior - PSV Eindhoven 1:2 (0:2)
    Ne 26.11. 14:30 Sparta Rotterdam - Utrecht 1:3 (0:1)
    Ne 26.11. 16:45 Vitesse - Den Haag 2:0 (0:0)

    14.kolo

    01.12. 20:00 Zwolle - Utrecht 1:1 (0:1)
    So 02.12. 18:30 Den Haag - Groningen 0:3 (0:1)
    So 02.12. 18:30 Twente - Ajax 3:3 (0:2)
    So 02.12. 20:45 Feyenoord - Vitesse 1:0 (1:0)
    So 02.12. 20:45 Willem II - Heracles 3:1 (3:0)
    Ne 03.12. 12:30 Venlo - Alkmaar 0:2 (0:0)
    Ne 03.12. 14:30 PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam 1:0 (0:0)
    Ne 03.12. 14:30 Roda Kerkrade - Heerenveen 2:1 (0:0)
    Ne 03.12. 16:45 Breda - Excelsior 3:1 (1:0)

    15.kolo

    08.12. 20:00 Willem II - Breda 1:1 (1:0)
    So 09.12. 18:30 Heerenveen - Venlo 2:2 (1:1)
    So 09.12. 19:45 Alkmaar - Heracles 5:0 (0:0)
    So 09.12. 19:45 Excelsior - Zwolle 1:2 (0:0)
    So 09.12. 20:45 Twente - Den Haag 2:3 (2:2)
    Ne 10.12. 12:30 Roda Kerkrade - Groningen 2:2 (2:1)
    Ne 10.12. 16:45 Ajax - PSV Eindhoven 3:0 (0:0)
    Út 16.01. 20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 0:1 (0:0)
    St 24.01. 20:00 Utrecht - Feyenoord 1:1 (1:1)

    16.kolo

    Út 12.12. 18:30 Breda - Twente 1:2 (0:0)
    Út 12.12. 20:45 Zwolle - Alkmaar 1:1 (1:1)
    St 13.12. 18:30 Groningen - PSV Eindhoven 3:3 (1:3)
    St 13.12. 18:30 Vitesse - Willem II 2:2 (1:1)
    St 13.12. 19:45 Venlo - Utrecht 0:1 (0:1)
    St 13.12. 20:45 Den Haag - Roda Kerkrade 3:2 (1:2)
    St 13.12. 20:45 Feyenoord - Heerenveen 1:1 (1:1)
    Čt 14.12. 18:30 Heracles - Sparta Rotterdam 3:2 (1:0)
    Čt 14.12. 20:45 Ajax - Excelsior 3:1 (1:1)

    17.kolo

    So 16.12. 18:30 Heerenveen - Breda 1:0 (0:0)
    So 16.12. 18:30 Willem II - Zwolle 2:3 (2:1)
    So 16.12. 19:45 PSV Eindhoven - Den Haag 3:0 (3:0)
    So 16.12. 20:45 Roda Kerkrade - Venlo 0:1 (0:0)
    So 16.12. 20:45 Twente - Vitesse 1:1 (1:1)
    Ne 17.12. 12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0:7 (0:4)
    Ne 17.12. 14:30 Alkmaar - Ajax 1:2 (1:1)
    Ne 17.12. 14:30 Utrecht - Heracles 1:1 (1:0)
    Ne 17.12. 16:45 Excelsior - Groningen 2:0 (1:0)

    18.kolo

    22.12. 20:00 Den Haag - Zwolle 4:0 (2:0)
    So 23.12. 18:30 Breda - Utrecht 3:1 (1:0)
    So 23.12. 19:45 Alkmaar - Heerenveen 3:1 (0:0)
    So 23.12. 19:45 PSV Eindhoven - Vitesse 2:1 (1:1)
    So 23.12. 20:45 Excelsior - Twente 0:0 (0:0)
    Ne 24.12. 12:30 Groningen - Sparta Rotterdam 4:0 (0:0)
    Ne 24.12. 14:30 Venlo - Heracles 3:1 (1:1)
    Ne 24.12. 14:30 Ajax - Willem II 3:1 (0:0)
    Ne 24.12. 16:45 Feyenoord - Roda Kerkrade 5:1 (2:0)

    19.kolo

    19.01. 20:00 Utrecht - Alkmaar 1:1 (0:0)
    So 20.01. 18:30 Roda Kerkrade - Twente 1:1 (0:0)
    So 20.01. 19:45 Den Haag - Venlo 1:1 (1:0)
    So 20.01. 19:45 Zwolle - Breda 1:0 (1:0)
    So 20.01. 20:45 Vitesse - Heerenveen 1:1 (1:1)
    Ne 21.01. 12:30 Sparta Rotterdam - Excelsior 2:3 (2:2)
    Ne 21.01. 14:30 Willem II - Groningen 1:1 (0:1)
    Ne 21.01. 14:30 Ajax - Feyenoord 2:0 (0:0)
    Ne 21.01. 16:45 Heracles - PSV Eindhoven 1:2 (0:1)

    20.kolo

    26.01. 20:00 Heerenveen - Sparta Rotterdam 2:1 (1:1)
    So 27.01. 18:30 Groningen - Heracles 3:3 (3:1)
    So 27.01. 19:45 Twente - PSV Eindhoven 0:2 (0:1)
    So 27.01. 19:45 Zwolle - Vitesse 1:2 (0:1)
    So 27.01. 20:45 Breda - Venlo 0:1 (0:0)
    Ne 28.01. 12:30 Utrecht - Ajax 0:0 (0:0)
    Ne 28.01. 14:30 Feyenoord - Den Haag 3:1 (0:0)
    Ne 28.01. 14:30 Roda Kerkrade - Excelsior 2:1 (1:1)
    Ne 28.01. 16:45 Willem II - Alkmaar 0:2 (0:2)

    21.kolo

    02.02. 20:00 Vitesse - Groningen 2:0 (2:0)
    So 03.02. 18:30 Heerenveen - Twente 1:0 (0:0)
    So 03.02. 19:45 PSV Eindhoven - Zwolle 4:0 (1:0)
    So 03.02. 20:45 Heracles - Den Haag 1:1 (0:1)
    Ne 04.02. 12:30 Excelsior - Utrecht 2:2 (1:1)
    Ne 04.02. 14:30 Alkmaar - Roda Kerkrade 2:2 (2:1)
    Ne 04.02. 14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 1:0 (1:0)
    Ne 04.02. 14:30 Venlo - Feyenoord 1:0 (0:0)
    Ne 04.02. 16:45 Ajax - Breda 3:1 (2:1)

    22.kolo

    Út 06.02. 20:45 Zwolle - Heerenveen 3:2 (2:0)
    St 07.02. 18:30 Twente - Alkmaar 0:4 (0:1)
    St 07.02. 18:30 PSV Eindhoven - Excelsior 1:0 (1:0)
    St 07.02. 18:30 Utrecht - Sparta Rotterdam 1:0 (0:0)
    St 07.02. 20:45 Willem II - Venlo 3:0 (1:0)
    St 07.02. 20:45 Breda - Heracles 6:1 (2:1)
    St 07.02. 20:45 Roda Kerkrade - Ajax 2:4 (1:2)
    Čt 08.02. 18:30 Den Haag - Vitesse 1:0 (0:0)
    Čt 08.02. 20:45 Feyenoord - Groningen 3:0 (0:0)

    23.kolo

    So 10.02. 18:30 Heracles - Willem II 1:0 (1:0)
    So 10.02. 18:30 Utrecht - Zwolle 2:1 (2:0)
    So 10.02. 19:45 Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 1:2 (1:1)
    So 10.02. 20:45 Alkmaar - Venlo 0:0 (0:0)
    So 10.02. 20:45 Heerenveen - Roda Kerkrade 1:1 (0:1)
    Ne 11.02. 12:30 Ajax - Twente 2:1 (1:0)
    Ne 11.02. 14:30 Excelsior - Breda 0:0 (0:0)
    Ne 11.02. 14:30 Vitesse - Feyenoord 3:1 (1:1)
    Ne 11.02. 16:45 Groningen - Den Haag 0:0 (0:0)

    24.kolo

    16.02. 20:00 Venlo - Groningen 1:1 (1:1)
    So 17.02. 18:30 Vitesse - Excelsior 1:2 (1:1)
    So 17.02. 19:45 Breda - Alkmaar 1:3 (0:1)
    So 17.02. 19:45 PSV Eindhoven - Heerenveen 2:2 (2:0)
    So 17.02. 20:45 Den Haag - Willem II 2:1 (0:1)
    Ne 18.02. 12:30 Roda Kerkrade - Utrecht 1:4 (0:1)
    Ne 18.02. 14:30 Feyenoord - Heracles 1:0 (0:0)
    Ne 18.02. 14:30 Twente - Sparta Rotterdam 1:1 (0:0)
    Ne 18.02. 16:45 Zwolle - Ajax 0:1 (0:0)

    25.kolo

    23.02. 20:00 Groningen - Breda 1:1 (0:0)
    So 24.02. 18:30 Alkmaar - Sparta Rotterdam 2:1 (1:1)
    So 24.02. 19:45 Heerenveen - Excelsior 0:1 (0:1)
    So 24.02. 19:45 Heracles - Zwolle 2:1 (1:1)
    So 24.02. 20:45 Venlo - Vitesse 2:2 (2:1)
    Ne 25.02. 12:30 Ajax - Den Haag 0:0 (0:0)
    Ne 25.02. 14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven 1:3 (0:2)
    Ne 25.02. 14:30 Willem II - Roda Kerkrade 1:0 (1:0)
    Ne 25.02. 16:45 Utrecht - Twente 3:1 (1:1)

    26.kolo

    02.03. 20:00 Roda Kerkrade - Heracles 0:3 (0:2)
    So 03.03. 18:30 Excelsior - Alkmaar 1:2 (0:2)
    So 03.03. 18:30 PSV Eindhoven - Utrecht 3:0 (2:0)
    So 03.03. 20:45 Heerenveen - Willem II 2:0 (1:0)
    So 03.03. 20:45 Breda - Feyenoord 2:1 (1:1)
    Ne 04.03. 12:30 Zwolle - Venlo 1:1 (0:0)
    Ne 04.03. 14:30 Sparta Rotterdam - Den Haag 2:1 (0:1)
    Ne 04.03. 14:30 Vitesse - Ajax 3:2 (1:0)
    Ne 04.03. 16:45 Twente - Groningen 1:1 (0:1)

    27.kolo

    09.03. 20:00 Heracles - Twente 2:1 (0:0)
    So 10.03. 18:30 Den Haag - Breda 0:2 (0:2)
    So 10.03. 19:45 Venlo - Excelsior 2:3 (1:1)
    So 10.03. 19:45 Willem II - PSV Eindhoven 5:0 (1:0)
    So 10.03. 20:45 Roda Kerkrade - Sparta Rotterdam 0:2 (0:1)
    Ne 11.03. 12:30 Groningen - Zwolle 2:0 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 Ajax - Heerenveen 4:1 (1:1)
    Ne 11.03. 14:30 Utrecht - Vitesse 5:1 (2:0)
    Ne 11.03. 16:45 Feyenoord - Alkmaar 2:1 (1:0)

    28.kolo

    16.03. 20:00 Excelsior - Den Haag 1:2 (1:0)
    So 17.03. 18:30 Twente - Willem II 2:2 (1:1)
    So 17.03. 19:45 PSV Eindhoven - Venlo 3:0 (0:0)
    So 17.03. 19:45 Vitesse - Heracles 0:0 (0:0)
    So 17.03. 20:45 Heerenveen - Utrecht 2:2 (0:1)
    Ne 18.03. 12:30 Alkmaar - Groningen 3:2 (0:0)
    Ne 18.03. 14:30 Breda - Roda Kerkrade 0:1 (0:1)
    Ne 18.03. 14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 2:5 (1:1)
    Ne 18.03. 16:45 Zwolle - Feyenoord 3:4 (0:2)

    29.kolo

    So 31.03. 18:30 Vitesse - Roda Kerkrade 0:3 (0:1)
    So 31.03. 18:30 Zwolle - Sparta Rotterdam 2:0 (1:0)
    So 31.03. 19:45 PSV Eindhoven - Breda 5:1 (1:0)
    So 31.03. 20:45 Den Haag - Alkmaar 0:3 (0:3)
    So 31.03. 20:45 Willem II - Utrecht 3:2 (2:2)
    Ne 01.04. 12:30 Venlo - Twente 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 14:30 Groningen - Ajax 1:2 (1:0)
    Ne 01.04. 14:30 Heracles - Heerenveen 1:2 (0:2)
    Ne 01.04. 16:45 Feyenoord - Excelsior 5:0 (3:0)

    30.kolo

    06.04. 20:00 Excelsior - Willem II 2:1 (2:1)
    So 07.04. 18:30 Breda - Vitesse 1:0 (1:0)
    So 07.04. 19:45 Roda Kerkrade - Zwolle 3:2 (2:1)
    So 07.04. 19:45 Alkmaar - PSV Eindhoven 2:3 (0:0)
    So 07.04. 20:45 Sparta Rotterdam - Venlo 3:2 (1:1)
    Ne 08.04. 12:30 Utrecht - Den Haag 3:3 (1:0)
    Ne 08.04. 14:30 Twente - Feyenoord 1:3 (1:1)
    Ne 08.04. 14:30 Heerenveen - Groningen 1:1 (1:0)
    Ne 08.04. 16:45 Ajax - Heracles 1:0 (0:0)

    31.kolo

    13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar 0:3 (0:2)
    So 14.04. 18:30 Den Haag - Twente 2:1 (1:1)
    So 14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen 0:2 (0:0)
    So 14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam 7:0 (3:0)
    So 14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 12:30 Breda - Willem II 1:2 (1:2)
    Ne 15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht 3:1 (2:1)
    Ne 15.04. 14:30 Groningen - Roda Kerkrade 2:1 (1:0)
    Ne 15.04. 16:45 PSV Eindhoven - Ajax 3:0 (2:0)

    32.kolo

    Út 17.04. 18:30 Twente - Zwolle 2:0 (2:0)
    Út 17.04. 20:45 Heerenveen - Den Haag 2:0 (0:0)
    St 18.04. 18:30 Alkmaar - Vitesse 4:3 (3:2)
    St 18.04. 18:30 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 (1:1)
    St 18.04. 19:45 Excelsior - Heracles 2:2 (1:0)
    St 18.04. 20:45 Sparta Rotterdam - Breda 2:1 (0:0)
    St 18.04. 20:45 Willem II - Feyenoord 1:5 (0:1)
    Čt 19.04. 18:30 Utrecht - Groningen 1:1 (1:0)
    Čt 19.04. 20:45 Ajax - Venlo 4:1 (2:1)

    33.kolo

    Ne 29.04. 14:30 Ajax - Alkmaar 3:0 (1:0)
    Ne 29.04. 14:30 Breda - Heerenveen 3:0 (2:0)
    Ne 29.04. 14:30 Den Haag - PSV Eindhoven 3:3 (2:1)
    Ne 29.04. 14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3:1 (1:1)
    Ne 29.04. 14:30 Groningen - Excelsior 4:0 (2:0)
    Ne 29.04. 14:30 Heracles - Utrecht 2:2 (2:0)
    Ne 29.04. 14:30 Venlo - Roda Kerkrade 1:4 (1:1)
    Ne 29.04. 14:30 Vitesse - Twente 5:0 (1:0)
    Ne 29.04. 14:30 Zwolle - Willem II 0:1 (0:0)

    34.kolo

    Ne 06.05. 14:30 Alkmaar - Zwolle 6:0 (1:0)
    Ne 06.05. 14:30 Excelsior - Ajax 1:2 (1:0)
    Ne 06.05. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 2:3 (0:2)
    Ne 06.05. 14:30 PSV Eindhoven - Groningen 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 14:30 Roda Kerkrade - Den Haag 2:3 (0:3)
    Ne 06.05. 14:30 Sparta Rotterdam - Heracles 2:5 (1:1)
    Ne 06.05. 14:30 Twente - Breda 1:1 (1:1)
    Ne 06.05. 14:30 Utrecht - Venlo 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 14:30 Willem II - Vitesse 2:2 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 26 5 3 87:39 83
    2. 34 25 4 5 89:33 79
    3. 34 22 5 7 72:38 71
    4. 34 20 6 8 76:39 66
    5. 34 14 12 8 58:53 54
    6. 34 13 10 11 63:47 49
    7. 34 13 8 13 45:53 47
    8. 34 12 10 12 48:53 46
    9. 34 12 8 14 42:54 44
    10. 34 11 9 14 50:64 42
    11. 34 11 7 16 41:56 40
    12. 34 8 14 12 50:50 38
    13. 34 10 7 17 50:63 37
    14. 34 9 7 18 41:57 34
    15. 34 7 13 14 35:54 34
    16. 34 8 6 20 42:69 30
    17. 34 7 6 21 34:75 27
    18. 34 5 9 20 37:63 24

    Nejčtenější ze sportu