Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12257
  • Návštěvy: 87/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11693
    Týden:
    87
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 13:30 Dolní Řasnice - Hlavice 5:0 (3:0)
    So 19.08. 14:00 Nové Město - Hrádek B 2:1 (1:1)
    So 19.08. 14:00 Frýdlant B - Český Dub 1:8 (0:4)
    So 19.08. 15:00 Chotyně - Nová Ves 0:2 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Vratislavice - Žibřidice 3:6 (3:3)
    Ne 20.08. 14:00 Rynoltice B - Višňová B 1:1 (0:0)
    Ne 20.08. 16:00 Machnín - Stráž n. N. B 2:3 (0:3)

    3.kolo

    So 26.08. 14:00 Nová Ves - Vratislavice 4:1 (3:1)
    So 26.08. 15:00 Český Dub - Rynoltice B 2:2 (2:0)
    So 26.08. 15:00 Žibřidice - Frýdlant B 4:1 (2:1)
    Ne 27.08. 15:00 Hrádek B - Dolní Řasnice 1:1 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Hlavice - Chotyně 2:2 (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 Stráž n. N. B - Nové Město 4:2 (2:2)
    Ne 27.08. 17:00 Višňová B - Machnín 4:1 (1:1)

    4.kolo

    So 02.09. 14:00 Nové Město - Višňová B 4:2 (3:1)
    So 02.09. 14:00 Nová Ves - Hlavice 3:0 (1:0)
    So 02.09. 15:00 Chotyně - Hrádek B 2:1 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Vratislavice - Frýdlant B 4:1 (2:1)
    So 02.09. 17:00 Rynoltice B - Žibřidice 1:6 (0:2)
    So 02.09. 17:00 Machnín - Český Dub 5:4 (4:0)
    So 02.09. 17:00 Dolní Řasnice - Stráž n. N. B 0:5 (0:2)

    5.kolo

    So 09.09. 14:00 Frýdlant B - Rynoltice B 4:2 (1:1)
    So 09.09. 15:00 Český Dub - Nové Město 2:1 (2:0)
    So 09.09. 15:00 Žibřidice - Machnín 7:1 (3:1)
    Ne 10.09. 15:00 Hrádek B - Nová Ves 0:2 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 Hlavice - Vratislavice 2:4 (1:2)
    Ne 10.09. 17:00 Stráž n. N. B - Chotyně 5:2 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Višňová B - Dolní Řasnice 1:2 (0:1)

    6.kolo

    So 16.09. 14:00 Nové Město - Žibřidice 4:3 (3:3)
    So 16.09. 14:00 Nová Ves - Stráž n. N. B 1:6 (0:2)
    So 16.09. 15:00 Chotyně - Višňová B 0:5 (0:3)
    So 16.09. 16:30 Vratislavice - Rynoltice B 3:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Machnín - Frýdlant B 2:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Dolní Řasnice - Český Dub 3:5 (0:4)
    Ne 17.09. 16:30 Hlavice - Hrádek B 1:5 (1:5)

    7.kolo

    So 23.09. 14:00 Frýdlant B - Nové Město 4:1 (3:0)
    So 23.09. 15:00 Český Dub - Chotyně 4:2 (3:0)
    So 23.09. 15:00 Žibřidice - Dolní Řasnice 7:2 (2:1)
    Ne 24.09. 14:00 Rynoltice B - Machnín 2:1 (1:0)
    Ne 24.09. 15:00 Hrádek B - Vratislavice 2:6 (0:1)
    Ne 24.09. 16:30 Stráž n. N. B - Hlavice 9:1 (5:1)
    Ne 24.09. 16:30 Višňová B - Nová Ves 5:2 (2:0)

    1.kolo

    Čt 28.09. 15:00 Český Dub - Žibřidice 6:2 (5:1)
    Čt 28.09. 16:30 Hlavice - Nové Město 2:2 (0:1)
    Čt 28.09. 16:30 Nová Ves - Dolní Řasnice 1:0 (0:0)
    Čt 28.09. 16:30 Chotyně - Vratislavice 1:6 (1:1)
    Čt 28.09. 16:30 Stráž n. N. B - Rynoltice B 8:1 (4:0)
    Čt 28.09. 16:30 Višňová B - Frýdlant B 6:0 (3:0)
    Ne 12.11. 14:00 Hrádek B - Machnín 1:4 (0:3)

    8.kolo

    So 30.09. 10:30 Nové Město - Rynoltice B 1:2 (0:2)
    So 30.09. 14:00 Nová Ves - Český Dub 2:8 (0:2)
    So 30.09. 15:00 Chotyně - Žibřidice 1:5 (0:4)
    So 30.09. 16:30 Vratislavice - Machnín 3:1 (1:1)
    So 30.09. 16:30 Dolní Řasnice - Frýdlant B 2:2 (1:1)
    Ne 01.10. 15:00 Hrádek B - Stráž n. N. B 2:1 (0:1)
    Ne 01.10. 16:30 Hlavice - Višňová B 1:10 (0:4)

    9.kolo

    So 07.10. 15:00 Žibřidice - Nová Ves 6:2 (2:1)
    So 07.10. 16:00 Dolní Řasnice - Rynoltice B 3:3 (2:2)
    So 07.10. 16:00 Machnín - Nové Město 2:1 (2:0)
    So 07.10. 17:00 Frýdlant B - Chotyně 2:1 (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 Višňová B - Hrádek B 3:3 (0:0)
    St 18.10. 16:00 Hlavice - Český Dub 1:5 (1:2)
    So 11.11. 14:00 Stráž n. N. B - Vratislavice 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 14.10. 14:00 Nová Ves - Frýdlant B 3:2 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Chotyně - Rynoltice B 2:5 (1:3)
    So 14.10. 15:00 Hrádek B - Český Dub 0:3 (0:2)
    So 14.10. 15:30 Vratislavice - Nové Město 5:1 (1:1)
    So 14.10. 15:30 Dolní Řasnice - Machnín 3:4 (3:1)
    Ne 15.10. 15:30 Hlavice - Žibřidice 1:5 (1:3)
    Ne 15.10. 15:30 Stráž n. N. B - Višňová B 4:1 (0:0)

    11.kolo

    So 21.10. 12:30 Český Dub - Stráž n. N. B 8:5 (3:3)
    So 21.10. 14:00 Frýdlant B - Hlavice 4:0 (1:0)
    So 21.10. 14:00 Nové Město - Dolní Řasnice 2:1 (2:0)
    So 21.10. 15:00 Žibřidice - Hrádek B 6:4 (4:0)
    So 21.10. 15:30 Machnín - Chotyně 4:0 (4:0)
    Ne 22.10. 14:00 Rynoltice B - Nová Ves 1:1 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Višňová B - Vratislavice 1:4 (0:1)

    12.kolo

    So 28.10. 14:00 Nová Ves - Machnín 4:3 (4:2)
    So 28.10. 14:30 Vratislavice - Dolní Řasnice 5:3 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Chotyně - Nové Město 1:2 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Stráž n. N. B - Žibřidice 4:2 (3:0)
    So 11.11. 14:00 Višňová B - Český Dub 4:0 (2:0)
    Ne 19.11. 13:30 Hrádek B - Frýdlant B 2:2 (0:0)
    So 17.03. 14:00 Hlavice - Rynoltice B 1:4 (0:3)

    13.kolo

    So 04.11. 14:00 Žibřidice - Višňová B 11:0 (3:0)
    So 04.11. 14:00 Machnín - Hlavice 4:0 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Nové Město - Nová Ves 4:4 (4:2)
    So 04.11. 14:00 Dolní Řasnice - Chotyně 3:1 (1:0)
    So 04.11. 14:30 Český Dub - Vratislavice 4:3 (2:0)
    So 04.11. 17:00 Frýdlant B - Stráž n. N. B 2:4 (1:2)
    Ne 05.11. 14:00 Hrádek B - Rynoltice B 4:1 (2:0)

    15.kolo

    So 24.03. 13:00 Žibřidice - Vratislavice 3:2 (0:1)
    So 24.03. 14:00 Český Dub - Frýdlant B 3:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Hrádek B - Nové Město 6:0 (4:0)
    Ne 25.03. 15:00 Hlavice - Dolní Řasnice 2:4 (1:2)
    Út 01.05. 14:00 Nová Ves - Chotyně 3:2 (3:2)
    Út 01.05. 16:00 Višňová B - Rynoltice B 2:1 (0:1)
    Út 01.05. 17:00 Stráž n. N. B - Machnín 6:1 (1:0)

    16.kolo

    So 31.03. 10:00 Rynoltice B - Český Dub 2:4 (1:2)
    So 31.03. 13:00 Frýdlant B - Žibřidice 0:2 (0:2)
    So 31.03. 14:00 Nové Město - Stráž n. N. B 2:3 (1:2)
    So 31.03. 15:00 Chotyně - Hlavice 3:1 (3:1)
    So 31.03. 15:00 Machnín - Višňová B 1:3 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Vratislavice - Nová Ves 3:0 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Dolní Řasnice - Hrádek B 4:0 (3:0)

    17.kolo

    So 07.04. 14:00 Český Dub - Machnín 2:2 (0:1)
    So 07.04. 15:00 Žibřidice - Rynoltice B 5:0 (3:0)
    So 07.04. 17:00 Frýdlant B - Vratislavice 3:3 (3:2)
    Ne 08.04. 15:00 Hrádek B - Chotyně 3:4 (1:3)
    Ne 08.04. 16:30 Višňová B - Nové Město 6:2 (5:1)
    Ne 08.04. 16:30 Stráž n. N. B - Dolní Řasnice 5:2 (3:2)
    Ne 08.04. 16:30 Hlavice - Nová Ves 1:2 (0:1)

    18.kolo

    So 14.04. 14:00 Nová Ves - Hrádek B 2:3 (0:2)
    So 14.04. 14:00 Nové Město - Český Dub 4:0 (2:0)
    So 14.04. 14:00 Rynoltice B - Frýdlant B 2:0 (1:0)
    So 14.04. 15:00 Chotyně - Stráž n. N. B 2:4 (1:3)
    So 14.04. 17:00 Vratislavice - Hlavice 6:1 (2:0)
    So 14.04. 17:00 Dolní Řasnice - Višňová B 0:3 (0:0)
    So 14.04. 17:00 Machnín - Žibřidice 2:8 (2:2)

    19.kolo

    So 21.04. 14:00 Rynoltice B - Vratislavice 1:4 (1:0)
    So 21.04. 14:00 Frýdlant B - Machnín 1:2 (0:2)
    So 21.04. 15:00 Žibřidice - Nové Město 6:2 (4:1)
    So 21.04. 15:00 Český Dub - Dolní Řasnice 4:1 (2:1)
    So 21.04. 17:00 Stráž n. N. B - Nová Ves 3:2 (1:1)
    Ne 22.04. 15:00 Hrádek B - Hlavice 5:3 (2:2)
    Ne 22.04. 17:00 Višňová B - Chotyně 8:3 (4:1)

    20.kolo

    So 28.04. 14:00 Nová Ves - Višňová B 2:2 (1:1)
    So 28.04. 14:00 Nové Město - Frýdlant B 8:3 (4:1)
    So 28.04. 15:00 Chotyně - Český Dub 0:4 (0:3)
    So 28.04. 17:00 Vratislavice - Hrádek B 2:0 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Dolní Řasnice - Žibřidice 1:7 (1:6)
    So 28.04. 17:00 Machnín - Rynoltice B 3:2 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Hlavice - Stráž n. N. B 4:5 (1:4)

    21.kolo

    So 05.05. 10:30 Frýdlant B - Dolní Řasnice 1:2 (0:2)
    So 05.05. 14:00 Rynoltice B - Nové Město 2:4 (0:3)
    So 05.05. 15:00 Žibřidice - Chotyně 6:2 (2:0)
    So 05.05. 15:00 Český Dub - Nová Ves 3:1 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Machnín - Vratislavice 1:2 (0:2)
    Ne 06.05. 17:00 Višňová B - Hlavice 3:0k
    Ne 06.05. 17:00 Stráž n. N. B - Hrádek B 4:5 (3:3)

    22.kolo

    So 12.05. 14:00 Nová Ves - Žibřidice 2:2 (1:2)
    So 12.05. 14:00 Rynoltice B - Dolní Řasnice 3:2 (2:0)
    So 12.05. 14:00 Nové Město - Machnín 1:3 (0:2)
    So 12.05. 15:00 Chotyně - Frýdlant B 0:2 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Vratislavice - Stráž n. N. B 7:7 (3:4)
    Ne 13.05. 15:00 Hrádek B - Višňová B 4:3 (1:2)
    Ne 13.05. 17:00 Hlavice - Český Dub 2:4 (2:3)

    23.kolo

    So 19.05. 14:00 Nové Město - Vratislavice 3:6 (1:2)
    So 19.05. 14:00 Rynoltice B - Chotyně 0:4 (0:2)
    So 19.05. 14:00 Frýdlant B - Nová Ves 2:5 (2:4)
    So 19.05. 15:00 Žibřidice - Hlavice 8:1 (4:0)
    So 19.05. 17:00 Machnín - Dolní Řasnice 1:3 (0:1)
    Ne 20.05. 15:00 Český Dub - Hrádek B 3:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Višňová B - Stráž n. N. B 5:1 (4:1)

    24.kolo

    So 26.05. 14:00 Nová Ves - Rynoltice B 6:1 (3:0)
    So 26.05. 15:00 Chotyně - Machnín 3:2 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Vratislavice - Višňová B 3:2 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Stráž n. N. B - Český Dub 6:2 (4:1)
    So 26.05. 17:00 Dolní Řasnice - Nové Město 3:2 (0:1)
    Ne 27.05. 15:00 Hrádek B - Žibřidice 1:2 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Hlavice - Frýdlant B 2:5 (1:3)

    25.kolo

    So 02.06. 14:00 Nové Město - Chotyně 4:0 (2:0)
    So 02.06. 14:00 Rynoltice B - Hlavice 5:1 (1:0)
    So 02.06. 14:00 Frýdlant B - Hrádek B 1:6 (1:2)
    So 02.06. 15:00 Žibřidice - Stráž n. N. B 0:3 (0:2)
    So 02.06. 15:00 Český Dub - Višňová B 1:3 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Dolní Řasnice - Vratislavice 3:4 (0:3)
    So 02.06. 17:00 Machnín - Nová Ves 2:2 (1:0)

    26.kolo

    So 09.06. 14:00 Rynoltice B - Hrádek B 2:2 (1:2)
    So 09.06. 14:00 Nová Ves - Nové Město 5:6 (3:3)
    So 09.06. 15:00 Chotyně - Dolní Řasnice 2:2 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Vratislavice - Český Dub 8:0 (3:0)
    Ne 10.06. 17:00 Višňová B - Žibřidice 4:6 (2:4)
    Ne 10.06. 17:00 Stráž n. N. B - Frýdlant B 6:1 (6:1)
    Ne 10.06. 17:00 Hlavice - Machnín 2:3 (1:1)

    14.kolo

    So 16.06. 14:00 Frýdlant B - Višňová B 1:12 (1:7)
    So 16.06. 14:00 Rynoltice B - Stráž n. N. B 3:4 (3:1)
    So 16.06. 14:00 Nové Město - Hlavice 8:3 (2:2)
    So 16.06. 15:00 Machnín - Hrádek B 4:2 (3:0)
    So 16.06. 15:00 Žibřidice - Český Dub 7:0 (3:0)
    So 16.06. 17:00 Dolní Řasnice - Nová Ves 7:3 (4:2)
    So 16.06. 17:00 Vratislavice - Chotyně 10:0 (8:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 1 4 132:50 64
    2. 26 20 2 4 109:52 62
    3. 26 20 1 5 116:62 61
    4. 26 17 2 7 89:67 53
    5. 26 15 3 8 99:58 48
    6. 26 11 5 10 66:73 38
    7. 26 12 2 12 61:70 38
    8. 26 11 2 13 73:79 35
    9. 26 9 4 13 63:68 31
    10. 26 9 4 13 62:74 31
    11. 26 7 5 14 50:78 26
    12. 26 6 3 17 46:92 21
    13. 26 5 2 19 40:95 17
    14. 26 0 2 24 35:123 2

    Nejčtenější ze sportu