Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12334
  • Návštěvy: 78/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    33718
    Týden:
    78
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 14:00 Dolní Beřkovice - Hořín 4:3 np (1:2)
    So 26.08. 17:00 Lobkovice - H.Beřkovice 1:0 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Mšeno - Libiš B 1:0 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Velký Borek - Vysoká 2:3 np (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Všestudy - Horní Počaply 3:0 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Záryby B - L. Kostelec 2:4 (1:2)
    Ne 27.08. 17:00 Pšovka Mělník B - Obříství 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 02.09. 10:45 Hořín - Všestudy 2:1 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Vysoká - Obříství 2:0 (0:0)
    So 02.09. 17:00 L. Kostelec - Pšovka Mělník B 6:1 (3:0)
    So 02.09. 17:00 Libiš B - Záryby B 2:1 (2:1)
    Ne 03.09. 14:00 Horní Počaply - Mšeno 3:0 (1:0)
    Ne 03.09. 17:00 H.Beřkovice - Dolní Beřkovice 1:2 np (1:1)
    Ne 03.09. 17:00 Velký Borek - Lobkovice 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 09.09. 14:00 Dolní Beřkovice - Velký Borek 2:0 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Lobkovice - Vysoká 1:3 (1:1)
    So 09.09. 17:00 Mšeno - Hořín 0:5 (0:1)
    So 09.09. 17:00 Obříství - L. Kostelec 1:2 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Všestudy - H.Beřkovice 4:0 (3:0)
    Ne 10.09. 17:00 Záryby B - Horní Počaply 2:6 (0:3)
    Ne 10.09. 17:00 Pšovka Mělník B - Libiš B 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 16.09. 10:45 Hořín - Záryby B 3:0 (1:0)
    So 16.09. 17:00 Vysoká - L. Kostelec 7:4 (4:3)
    So 16.09. 17:00 Libiš B - Obříství 1:0 (0:0)
    So 16.09. 17:00 Lobkovice - Dolní Beřkovice 3:1 (2:0)
    Ne 17.09. 14:00 Horní Počaply - Pšovka Mělník B 0:3 (0:1)
    Ne 17.09. 17:00 H.Beřkovice - Mšeno 2:3 (0:0)
    Ne 17.09. 17:00 Velký Borek - Všestudy 1:2 np (1:1)

    5.kolo

    So 23.09. 13:30 Dolní Beřkovice - Vysoká 2:1 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Mšeno - Velký Borek 2:1 np (0:0)
    So 23.09. 16:30 Obříství - Horní Počaply 2:1
    So 23.09. 16:30 L. Kostelec - Libiš B 1:2 (1:0)
    Ne 24.09. 16:30 Všestudy - Lobkovice 1:2 (0:2)
    Ne 24.09. 16:30 Záryby B - H.Beřkovice 9:3 (7:2)
    Ne 24.09. 16:30 Pšovka Mělník B - Hořín 3:2 (0:1)

    6.kolo

    So 30.09. 10:45 Hořín - Obříství 4:1 (2:1)
    So 30.09. 13:00 Dolní Beřkovice - Všestudy 2:1 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Vysoká - Libiš B 14:3 (9:2)
    So 30.09. 16:00 Lobkovice - Mšeno 1:2 np (1:0)
    Ne 01.10. 13:00 Horní Počaply - L. Kostelec 5:1 (4:0)
    Ne 01.10. 16:00 H.Beřkovice - Pšovka Mělník B 1:4 (1:2)
    Ne 01.10. 16:00 Velký Borek - Záryby B 4:2 (3:1)

    7.kolo

    So 07.10. 16:00 Mšeno - Dolní Beřkovice 5:1 (2:1)
    So 07.10. 16:00 Obříství - H.Beřkovice 0:3 (0:2)
    So 07.10. 16:00 L. Kostelec - Hořín 2:3 (0:2)
    So 07.10. 16:00 Libiš B - Horní Počaply 3:2 (1:1)
    Ne 08.10. 16:00 Všestudy - Vysoká 3:2 np (1:1)
    Ne 08.10. 16:00 Záryby B - Lobkovice 3:0 (2:0)
    Ne 08.10. 16:00 Pšovka Mělník B - Velký Borek 2:1 (2:0)

    8.kolo

    So 14.10. 10:45 Hořín - Libiš B 1:2 (1:2)
    So 14.10. 12:30 Dolní Beřkovice - Záryby B 6:0 (2:0)
    So 14.10. 15:30 Vysoká - Horní Počaply 7:3 (1:1)
    So 14.10. 15:30 Lobkovice - Pšovka Mělník B 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 H.Beřkovice - L. Kostelec 2:1 np (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Velký Borek - Obříství 3:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:30 Všestudy - Mšeno 5:1 (2:0)

    9.kolo

    So 21.10. 15:30 Mšeno - Vysoká 3:1 (1:0)
    So 21.10. 15:30 Obříství - Lobkovice 2:3 (0:0)
    So 21.10. 15:30 L. Kostelec - Velký Borek 1:2 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Libiš B - H.Beřkovice 1:2 np (0:0)
    Ne 22.10. 14:00 Horní Počaply - Hořín 1:2 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Záryby B - Všestudy 3:4 np (1:2)
    Ne 22.10. 15:30 Pšovka Mělník B - Dolní Beřkovice 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 28.10. 11:30 Dolní Beřkovice - Obříství 4:1 (2:1)
    So 28.10. 14:30 Vysoká - Hořín 4:0 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Lobkovice - L. Kostelec 2:3 np (0:1)
    So 28.10. 14:30 Mšeno - Záryby B 2:0 (1:0)
    Ne 29.10. 14:30 H.Beřkovice - Horní Počaply 2:3 np (1:2)
    So 25.11. 13:00 Velký Borek - Libiš B 2:4 (1:2)
    So 25.11. 13:30 Všestudy - Pšovka Mělník B 4:1 (3:0)

    11.kolo

    So 04.11. 10:45 Hořín - H.Beřkovice 4:1 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Obříství - Všestudy 0:5 (0:1)
    So 04.11. 14:00 L. Kostelec - Dolní Beřkovice 3:2 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Libiš B - Lobkovice 2:1 (0:0)
    Ne 05.11. 11:00 Horní Počaply - Velký Borek 1:2 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Záryby B - Vysoká 3:2 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Pšovka Mělník B - Mšeno 3:2 np (2:0)

    12.kolo

    So 11.11. 11:00 Dolní Beřkovice - Libiš B 2:5 (1:2)
    So 11.11. 14:00 H.Beřkovice - Vysoká 2:6 (2:1)
    So 11.11. 14:00 Lobkovice - Horní Počaply 2:3 (1:1)
    So 11.11. 14:00 Mšeno - Obříství 3:1 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Velký Borek - Hořín 3:0 (2:0)
    Ne 12.11. 14:00 Všestudy - L. Kostelec 4:1 (2:0)
    Ne 12.11. 14:00 Záryby B - Pšovka Mělník B 4:1 (3:1)

    13.kolo

    So 18.11. 10:45 Hořín - Lobkovice 4:2 (2:0)
    So 18.11. 13:30 Obříství - Záryby B 3:4 np (1:1)
    So 18.11. 13:30 L. Kostelec - Mšeno 1:4 (1:1)
    So 18.11. 13:30 Libiš B - Všestudy 1:3 (0:1)
    So 18.11. 13:30 Horní Počaply - Dolní Beřkovice 9:1 (4:1)
    Ne 19.11. 13:30 Pšovka Mělník B - Vysoká 1:5 (0:2)
    Ne 19.11. 13:30 H.Beřkovice - Velký Borek 1:4 (0:2)

    14.kolo

    So 24.03. 10:45 Hořín - Dolní Beřkovice 7:1 (3:0)
    So 24.03. 15:00 Obříství - Pšovka Mělník B 4:0 (3:0)
    So 24.03. 15:00 L. Kostelec - Záryby B 1:2 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Libiš B - Mšeno 4:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Vysoká - Velký Borek 3:2 (2:2)
    Ne 25.03. 12:00 Horní Počaply - Všestudy 3:1 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 H.Beřkovice - Lobkovice 2:0 (2:0)

    15.kolo

    So 31.03. 12:00 Dolní Beřkovice - H.Beřkovice 2:3 (0:1)
    So 31.03. 15:00 Mšeno - Horní Počaply 1:3 (0:1)
    So 31.03. 15:00 Obříství - Vysoká 3:7 (2:4)
    So 31.03. 15:00 Lobkovice - Velký Borek 0:3 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Všestudy - Hořín 3:2 np (0:1)
    Ne 01.04. 15:00 Záryby B - Libiš B 1:0 np (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Pšovka Mělník B - L. Kostelec 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 07.04. 10:45 Hořín - Mšeno 0:1 (0:1)
    So 07.04. 16:30 L. Kostelec - Obříství 1:0 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Libiš B - Pšovka Mělník B 5:1 (3:0)
    Ne 08.04. 13:30 Horní Počaply - Záryby B 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 H.Beřkovice - Všestudy 3:1 (0:1)
    Ne 08.04. 16:30 Velký Borek - Dolní Beřkovice 1:0 (0:0)
    St 11.04. 17:30 Vysoká - Lobkovice 5:0 (2:0)

    17.kolo

    So 14.04. 13:30 Dolní Beřkovice - Lobkovice 3:0 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Obříství - Libiš B 0:1 (0:0)
    So 14.04. 16:30 L. Kostelec - Vysoká 3:6 (2:2)
    So 14.04. 16:30 Mšeno - H.Beřkovice 1:2 np (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Všestudy - Velký Borek 2:3 (2:2)
    Ne 15.04. 16:30 Pšovka Mělník B - Horní Počaply 3:2 (1:2)
    Ne 15.04. 16:30 Záryby B - Hořín 3:4 np (1:2)

    18.kolo

    So 21.04. 10:45 Hořín - Pšovka Mělník B 3:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Lobkovice - Všestudy 0:5 (0:2)
    So 21.04. 17:00 Vysoká - Dolní Beřkovice 13:1 (3:1)
    So 21.04. 17:00 Libiš B - L. Kostelec 0:4 (0:1)
    Ne 22.04. 14:00 Horní Počaply - Obříství 8:0 (4:0)
    Ne 22.04. 17:00 Velký Borek - Mšeno 5:1 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 H.Beřkovice - Záryby B 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 17:00 Obříství - Hořín 1:2 np (0:0)
    So 28.04. 17:00 Libiš B - Vysoká 1:3 (1:0)
    So 28.04. 17:00 L. Kostelec - Horní Počaply 3:2 (2:1)
    So 28.04. 17:00 Mšeno - Lobkovice 6:2 (5:2)
    Ne 29.04. 17:00 Záryby B - Velký Borek 1:2 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Pšovka Mělník B - H.Beřkovice 3:4 np (2:1)
    Ne 29.04. 17:00 Všestudy - Dolní Beřkovice 6:0 (2:0)

    20.kolo

    So 05.05. 10:45 Hořín - L. Kostelec 2:0 (0:0)
    So 05.05. 14:00 Dolní Beřkovice - Mšeno 4:2 (2:2)
    So 05.05. 17:00 Lobkovice - Záryby B 2:3 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Vysoká - Všestudy 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 14:00 Horní Počaply - Libiš B 6:4 (2:3)
    Ne 06.05. 17:00 Velký Borek - Pšovka Mělník B 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 H.Beřkovice - Obříství 4:1 (0:1)

    21.kolo

    So 12.05. 17:00 Obříství - Velký Borek 2:1 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Libiš B - Hořín 3:1 (2:0)
    So 12.05. 17:00 L. Kostelec - H.Beřkovice 1:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Mšeno - Všestudy 2:4 (0:2)
    Ne 13.05. 14:00 Horní Počaply - Vysoká 2:4 (0:3)
    Ne 13.05. 17:00 Záryby B - Dolní Beřkovice 8:3 (3:1)
    Ne 13.05. 17:00 Pšovka Mělník B - Lobkovice 6:1 (5:0)

    22.kolo

    So 19.05. 10:45 Hořín - Horní Počaply 7:1 (2:0)
    So 19.05. 14:00 Dolní Beřkovice - Pšovka Mělník B 3:2 np (1:0)
    So 19.05. 17:00 Lobkovice - Obříství 2:1 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Vysoká - Mšeno 4:2 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Všestudy - Záryby B 2:1 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Velký Borek - L. Kostelec 5:1 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 H.Beřkovice - Libiš B 0:5 (0:1)

    23.kolo

    So 26.05. 10:45 Hořín - Vysoká 0:7 (0:5)
    So 26.05. 17:00 Obříství - Dolní Beřkovice 2:4 (0:2)
    So 26.05. 17:00 Libiš B - Velký Borek 0:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 L. Kostelec - Lobkovice 2:0 (2:0)
    Ne 27.05. 14:00 Horní Počaply - H.Beřkovice 4:2 (2:1)
    Ne 27.05. 17:00 Pšovka Mělník B - Všestudy 0:3 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Záryby B - Mšeno 3:0 (1:0)

    24.kolo

    So 02.06. 14:00 Dolní Beřkovice - L. Kostelec 4:0 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Lobkovice - Libiš B 2:5 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Mšeno - Pšovka Mělník B 3:2 (2:2)
    So 02.06. 17:00 Vysoká - Záryby B 6:3 (2:2)
    Ne 03.06. 17:00 Všestudy - Obříství 1:0 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 H.Beřkovice - Hořín 3:0 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Velký Borek - Horní Počaply 0k:2 (0:1)

    25.kolo

    So 09.06. 10:45 Hořín - Velký Borek 0:1 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Vysoká - H.Beřkovice 4:1 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Libiš B - Dolní Beřkovice 10:0 (8:0)
    So 09.06. 17:00 L. Kostelec - Všestudy 1:7 (0:3)
    Ne 10.06. 14:00 Horní Počaply - Lobkovice 9:3 (4:1)
    Ne 10.06. 17:00 Obříství - Mšeno 1:4 (1:3)
    Ne 10.06. 17:00 Pšovka Mělník B - Záryby B 4:2 (2:1)

    26.kolo

    So 16.06. 14:00 Všestudy - Libiš B 3:0 (0:0)
    So 16.06. 14:00 Dolní Beřkovice - Horní Počaply 3:4 np (1:2)
    So 16.06. 14:00 Lobkovice - Hořín 3:2 np (2:1)
    So 16.06. 14:15 Vysoká - Pšovka Mělník B 5:1 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Mšeno - L. Kostelec 3:2 np (0:2)
    So 16.06. 17:00 Velký Borek - H.Beřkovice 0:1 (0:0)
    Ne 17.06. 17:00 Záryby B - Obříství 2:3 (1:0)
    Správce soutěže: Tomáš Přibík

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 1 1 3 125:46 66
    2. 26 17 0 3 6 57:31 54
    3. 26 15 4 0 7 78:32 53
    4. 26 15 0 2 9 64:55 47
    5. 26 12 2 3 9 61:48 43
    6. 26 11 3 2 10 51:58 41
    7. 26 12 2 0 12 83:65 40
    8. 26 11 1 2 12 47:64 37
    9. 26 10 1 2 13 49:66 34
    10. 26 9 3 1 13 54:90 34
    11. 26 9 2 2 13 62:67 33
    12. 26 7 4 2 13 41:63 31
    13. 26 5 1 2 18 33:77 19
    14. 26 4 0 2 20 29:71 14

    Nejčtenější ze sportu