Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12340
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14527
    Týden:
    43
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Dobrá - Libhošť 3:1 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Stonava - Smilovice 6:1 (5:1)
    So 10.08. 17:00 Lučina - Jablunkov 2:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Dolní Lutyně - Albrechtice 1:4 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Vratimov - Petřvald n.M. 1:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Orlová - Dobratice 1:2 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Jistebník - Staré Město 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 17.08. 17:00 Dobratice - Dobrá 1:3 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Petřvald n.M. - Orlová 4:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Staré Město - Dolní Lutyně 2:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Jablunkov - Jistebník 3:3 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Albrechtice - Vratimov 2:1 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Smilovice - Lučina 4:1 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Libhošť - Stonava 1:2 (0:1)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Lučina - Libhošť 6:1 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Dolní Lutyně - Jablunkov 0:3 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Vratimov - Staré Město 1:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Orlová - Albrechtice 5:3 (3:2)
    So 24.08. 17:00 Dobratice - Petřvald n.M. 1:5 (0:2)
    So 09.11. 13:30 Dobrá - Stonava 0:2
    So 09.11. 13:30 Smilovice - Jistebník 0:2 (0:1)

    5.kolo

    So 31.08. 16:30 Petřvald n.M. - Dobrá 2:0 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Staré Město - Orlová 2:2 (0:1)
    So 31.08. 16:30 Jablunkov - Vratimov 1:1 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Stonava - Lučina 3:2 (2:2)
    Ne 01.09. 16:30 Albrechtice - Dobratice 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Smilovice - Dolní Lutyně 2:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Libhošť - Jistebník 4:3 (2:1)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Dobrá - Lučina 0:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Dolní Lutyně - Libhošť 2:4 (1:1)
    So 07.09. 16:00 Vratimov - Smilovice 2:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Orlová - Jablunkov 4:0 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Dobratice - Staré Město 2:1 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Petřvald n.M. - Albrechtice 0:0 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Jistebník - Stonava 0:4 (0:1)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Staré Město - Petřvald n.M. 1:2 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Jablunkov - Dobratice 0:2 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Stonava - Dolní Lutyně 1:1 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Lučina - Jistebník 7:1 (3:1)
    Ne 15.09. 16:00 Albrechtice - Dobrá 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Smilovice - Orlová 0:4 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Libhošť - Vratimov 0:3 (0:0)

    8.kolo

    So 21.09. 16:00 Dobrá - Jistebník 1:1 (1:1)
    So 21.09. 16:00 Dolní Lutyně - Lučina 1:2 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Vratimov - Stonava 1:4 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Orlová - Libhošť 5:1 (3:0)
    So 21.09. 16:00 Dobratice - Smilovice 2:0 (2:0)
    So 21.09. 16:00 Petřvald n.M. - Jablunkov 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Albrechtice - Staré Město 7:0 (5:0)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Staré Město - Dobrá 1:0 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Jablunkov - Albrechtice 3:2 (1:2)
    So 28.09. 15:30 Stonava - Orlová 3:1 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Lučina - Vratimov 3:3 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Smilovice - Petřvald n.M. 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Libhošť - Dobratice 2:2 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Jistebník - Dolní Lutyně 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Dobrá - Dolní Lutyně 4:0 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Vratimov - Jistebník 5:1 (2:1)
    So 05.10. 15:00 Orlová - Lučina 4:1 (3:0)
    So 05.10. 15:00 Dobratice - Stonava 3:0 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Petřvald n.M. - Libhošť 10:1 (5:1)
    So 05.10. 15:00 Staré Město - Jablunkov 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Albrechtice - Smilovice 4:2 (1:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Jablunkov - Dobrá 5:0 (4:0)
    So 12.10. 15:00 Stonava - Petřvald n.M. 1:4 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Lučina - Dobratice 1:3 (0:2)
    So 12.10. 15:00 Dolní Lutyně - Vratimov 1:3 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Smilovice - Staré Město 1:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Libhošť - Albrechtice 2:2 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Jistebník - Orlová 1:2 (1:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:00 Dobrá - Vratimov 1:3 (1:0)
    So 19.10. 14:00 Orlová - Dolní Lutyně 6:0 (4:0)
    So 19.10. 14:00 Dobratice - Jistebník 4:2 (0:1)
    So 19.10. 14:00 Petřvald n.M. - Lučina 2:0 (2:0)
    So 19.10. 14:00 Staré Město - Libhošť 3:0 (2:0)
    So 19.10. 14:00 Jablunkov - Smilovice 4:1 (2:1)
    Ne 20.10. 14:00 Albrechtice - Stonava 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Stonava - Staré Město 2:1 (0:1)
    So 26.10. 14:00 Dolní Lutyně - Dobratice 1:6 (1:4)
    So 26.10. 14:00 Vratimov - Orlová 1:3 (0:3)
    Ne 27.10. 12:15 Lučina - Albrechtice 4:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Smilovice - Dobrá 1:3 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Libhošť - Jablunkov 0:4 (0:1)
    Ne 27.10. 14:00 Jistebník - Petřvald n.M. 3:2 (2:1)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 14:00 Orlová - Dobrá 4:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Dobratice - Vratimov 0:2 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Petřvald n.M. - Dolní Lutyně 7:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Albrechtice - Jistebník 6:2 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Staré Město - Lučina 2:3 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Jablunkov - Stonava 2:2 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Smilovice - Libhošť 2:2 (1:0)
    Správce soutěže: Marek Koraba

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 1 1 43:9 34
    2. 13 9 1 3 41:19 28
    3. 13 8 3 2 32:19 27
    4. 13 8 1 4 28:21 25
    5. 13 7 3 3 40:22 24
    6. 13 6 3 4 27:19 21
    7. 13 6 2 5 32:27 20
    8. 13 5 4 4 27:19 19
    9. 13 4 2 7 16:24 14
    10. 13 4 2 7 25:40 14
    11. 13 3 3 7 15:24 12
    12. 13 3 1 9 15:33 10
    13. 13 2 3 8 19:47 9
    14. 13 0 1 12 10:47 1

    Nejčtenější ze sportu