Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12373
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Sokolov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4522
    Týden:
    50
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    12.kolo

    So 12.08. 13:00 Jindřichovice - Chodov B 0:4 (0:2)
    So 12.08. 15:00 Oloví - Kynšperk 0:9 (0:5)
    So 12.08. 17:00 Bukovany - D. Rychnov B 1:0 np (0:0)
    Ne 13.08. 16:00 B. Svatava - Krásno 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 19.08. 17:00 Krásno - Jindřichovice 1:2 (0:0)
    Ne 20.08. 10:30 Kynšperk - B. Svatava 7:0 (3:0)
    Ne 20.08. 15:00 Oloví - Bukovany 3:4 np (1:1)
    Ne 20.08. 15:00 Chodov B - D. Rychnov B 8:0 (2:0)

    1.kolo

    So 26.08. 17:00 Jindřichovice - Oloví 4:1 (2:0)
    Ne 27.08. 15:00 Chodov B - Krásno 3:0k
    Ne 27.08. 16:00 B. Svatava - Bukovany 2:3 np (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 D. Rychnov B - Kynšperk 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 02.09. 11:00 Oloví - D. Rychnov B 0:6 (0:2)
    So 02.09. 17:00 Bukovany - Krásno 4:3 np (2:1)
    Ne 03.09. 10:30 Kynšperk - Chodov B 3:4 (3:2)
    Ne 03.09. 16:00 B. Svatava - Jindřichovice 4:3 np (1:2)

    3.kolo

    So 09.09. 17:00 Jindřichovice - Bukovany 5:2 (1:1)
    So 09.09. 17:00 Krásno - Kynšperk 0:8 (0:3)
    Ne 10.09. 15:00 Chodov B - Oloví 10:1 (4:0)
    Ne 10.09. 17:00 D. Rychnov B - B. Svatava 1:3 (1:0)

    4.kolo

    So 16.09. 15:00 Oloví - Krásno 3:2 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Bukovany - Kynšperk 1:4 (0:2)
    So 16.09. 16:30 Jindřichovice - D. Rychnov B 8:0 (5:0)
    Ne 17.09. 16:00 B. Svatava - Chodov B 4:5 (1:2)

    5.kolo

    So 23.09. 16:30 Krásno - B. Svatava 1:4 (1:1)
    Ne 24.09. 10:30 Kynšperk - Oloví 5:0 (4:0)
    Ne 24.09. 15:00 Chodov B - Jindřichovice 8:1 (2:1)
    Ne 24.09. 16:30 D. Rychnov B - Bukovany 1:2 (1:1)

    14.kolo

    Čt 28.09. 16:00 B. Svatava - Oloví 2:3 np (2:1)
    Čt 28.09. 16:30 Bukovany - Chodov B 0:7 (0:4)
    Čt 28.09. 16:30 D. Rychnov B - Krásno 7:2 (2:0)
    Čt 28.09. 16:30 Jindřichovice - Kynšperk 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 30.09. 16:00 Bukovany - Oloví 7:1 (5:1)
    So 30.09. 16:00 Jindřichovice - Krásno 5:1 (2:0)
    Ne 01.10. 16:00 B. Svatava - Kynšperk 0:8 (0:5)
    Ne 01.10. 16:00 D. Rychnov B - Chodov B 0:8 (0:6)

    7.kolo

    So 07.10. 15:00 Oloví - B. Svatava 1:2 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Krásno - D. Rychnov B 3:2 (3:0)
    Ne 08.10. 10:30 Kynšperk - Jindřichovice 2:0 (2:0)
    Ne 08.10. 15:00 Chodov B - Bukovany 5:1 (4:1)

    8.kolo

    So 14.10. 15:00 Oloví - Jindřichovice 0:3 (0:1)
    So 14.10. 16:00 Krásno - Chodov B 0:9 (0:6)
    So 14.10. 16:00 Bukovany - B. Svatava 6:2 (3:2)
    Ne 15.10. 10:30 Kynšperk - D. Rychnov B 3:1 (3:0)

    9.kolo

    So 21.10. 15:30 Krásno - Bukovany 2:4 (1:2)
    So 21.10. 15:30 Jindřichovice - B. Svatava 1:2 np (0:1)
    Ne 22.10. 15:00 Chodov B - Kynšperk 5:3 (3:2)
    Ne 22.10. 15:30 D. Rychnov B - Oloví 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 28.10. 11:00 Oloví - Chodov B 2:8 (1:4)
    So 28.10. 14:30 B. Svatava - D. Rychnov B 2:0 (1:0)
    So 28.10. 15:45 Bukovany - Jindřichovice 3:2 (0:1)
    Ne 29.10. 10:30 Kynšperk - Krásno 8:0 (4:0)

    11.kolo

    So 04.11. 14:00 Krásno - Oloví 6:3 (4:1)
    So 04.11. 14:00 D. Rychnov B - Jindřichovice 3:2 np (1:2)
    Ne 05.11. 10:30 Kynšperk - Bukovany 1:0 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Chodov B - B. Svatava 7:1 (4:0)

    16.kolo

    So 31.03. 16:30 Jindřichovice - B. Svatava 6:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:00 Bukovany - Krásno 3:2 np (2:0)
    Ne 01.04. 15:00 Chodov B - Kynšperk 3:4 np (1:2)
    Ne 01.04. 16:30 D. Rychnov B - Oloví 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 07.04. 15:00 Oloví - Chodov B 1:5 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Bukovany - Jindřichovice 1:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 B. Svatava - D. Rychnov B 2:3 (0:0)
    Ne 22.04. 10:30 Kynšperk - Krásno 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 14.04. 17:00 Krásno - Oloví 2:3 np (0:1)
    Ne 15.04. 10:30 Kynšperk - Bukovany 4:0 (2:0)
    Ne 15.04. 15:00 Chodov B - B. Svatava 12:0 (4:0)
    Ne 15.04. 17:00 D. Rychnov B - Jindřichovice 0:1 np (0:0)

    19.kolo

    So 21.04. 15:00 Oloví - Kynšperk 1:7 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Bukovany - D. Rychnov B 5:1 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Jindřichovice - Chodov B 0:7 (0:4)
    So 21.04. 17:00 B. Svatava - Krásno 6:4 (0:0)

    20.kolo

    So 28.04. 14:00 Jindřichovice - Krásno 4:3 np (1:3)
    So 28.04. 15:00 Oloví - Bukovany 2:0 (0:0)
    Ne 29.04. 10:30 Kynšperk - B. Svatava 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 15:00 Chodov B - D. Rychnov B 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 24.03. 15:00 Bukovany - B. Svatava 5:2 (2:2)
    So 24.03. 15:00 Oloví - Jindřichovice 0:11 (0:5)
    Ne 25.03. 10:30 Kynšperk - D. Rychnov B 3:0 (0:0)
    Út 01.05. 17:00 Krásno - Chodov B 1:8 (0:5)

    21.kolo

    So 05.05. 17:00 Bukovany - Chodov B 5:4 np (2:2)
    So 05.05. 17:00 Jindřichovice - Kynšperk 1:8 (1:4)
    So 05.05. 17:00 B. Svatava - Oloví 0:3 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 D. Rychnov B - Krásno 7:2 (2:0)

    28.kolo

    Út 08.05. 10:30 Kynšperk - Jindřichovice 7:0 (3:0)
    Út 08.05. 15:00 Chodov B - Bukovany 5:0 (5:0)
    Út 08.05. 15:00 Oloví - B. Svatava 1:0 (0:0)
    Út 08.05. 17:00 Krásno - D. Rychnov B 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 12.05. 17:00 B. Svatava - Bukovany 1:5 (1:3)
    So 12.05. 17:00 Jindřichovice - Oloví 3:4 np (1:1)
    Ne 13.05. 15:00 Chodov B - Krásno 2:3 np (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 D. Rychnov B - Kynšperk 3:4 (1:3)

    23.kolo

    So 19.05. 15:00 Oloví - D. Rychnov B 3:2 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Krásno - Bukovany 3:4 np (1:2)
    So 19.05. 17:00 B. Svatava - Jindřichovice 0:2 (0:0)
    Ne 20.05. 10:30 Kynšperk - Chodov B 0:2 (0:0)

    24.kolo

    So 26.05. 17:00 Jindřichovice - Bukovany 2:4 (1:2)
    So 26.05. 17:00 Krásno - Kynšperk 2:3 (0:1)
    Ne 27.05. 15:00 Chodov B - Oloví 11:1 (4:0)
    Ne 27.05. 17:00 D. Rychnov B - B. Svatava 1:3 (0:2)

    25.kolo

    01.06. 18:00 Oloví - Krásno 5:2 (3:2)
    So 02.06. 17:00 Bukovany - Kynšperk 0:5 (0:1)
    So 02.06. 17:00 B. Svatava - Chodov B 0:9 (0:4)
    So 02.06. 17:00 Jindřichovice - D. Rychnov B 5:1 (2:1)

    26.kolo

    Ne 10.06. 10:30 Kynšperk - Oloví 8:2 (3:2)
    Ne 10.06. 15:00 Chodov B - Jindřichovice 9:1 (6:0)
    Ne 10.06. 15:00 Krásno - B. Svatava 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 D. Rychnov B - Bukovany 3:8 (0:4)

    27.kolo

    So 16.06. 10:30 B. Svatava - Kynšperk 0:6 (0:2)
    So 16.06. 14:00 Krásno - Jindřichovice 7:3 (2:0)
    So 16.06. 15:00 D. Rychnov B - Chodov B 0:4 (0:4)
    So 16.06. 17:00 Bukovany - Oloví 8:0 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 25 0 3 0 174:29 78
    2. 28 24 1 0 3 129:25 74
    3. 28 12 7 0 9 79:72 50
    4. 28 10 2 4 12 73:80 38
    5. 28 7 2 2 17 41:103 27
    6. 28 7 1 2 18 47:85 25
    7. 28 6 3 1 18 41:130 25
    8. 28 4 1 5 18 52:112 19

    Nejčtenější ze sportu