Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12381
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3213
    Týden:
    36
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    09.09.2017

    So 09.09. 20:00 Belfast - Guildford 6:4
    So 09.09. 20:00 Nottingham - Coventry 4:3

    10.09.2017

    Ne 10.09. 18:15 Coventry - Manchester 1:4
    Ne 10.09. 18:30 Milton - Belfast 6:3

    16.09.2017

    So 16.09. 20:00 Manchester - Coventry 0:5
    So 16.09. 20:00 Milton - Braehead 3:1
    So 16.09. 20:00 Nottingham - Guildford 3:2 pp
    So 16.09. 20:00 Sheffield - Cardiff 3:4 pp

    17.09.2017

    Ne 17.09. 18:15 Coventry - Braehead 4:1
    Ne 17.09. 18:30 Manchester - Milton 6:2
    Ne 17.09. 19:00 Cardiff - Nottingham 4:1
    Ne 17.09. 19:00 Guildford - Sheffield 1:7

    19.09.2017

    Út 19.09. 20:30 Sheffield - Dundee 8:2

    23.09.2017

    So 23.09. 20:00 Belfast - Sheffield 3:1
    So 23.09. 20:00 Manchester - Guildford 6:5 pp
    So 23.09. 20:00 Nottingham - Braehead 3:5
    So 23.09. 20:15 Fife - Coventry 2:0

    24.09.2017

    Ne 24.09. 18:00 Sheffield - Belfast 0:2
    Ne 24.09. 19:00 Cardiff - Manchester 1:6
    Ne 24.09. 19:00 Edinburgh - Braehead 1:3
    Ne 24.09. 19:00 Guildford - Nottingham 2:3 np

    27.09.2017

    St 27.09. 20:30 Dundee - Cardiff 0:4
    St 27.09. 20:30 Nottingham - Belfast 5:4
    St 27.09. 20:30 Sheffield - Milton 4:3

    30.09.2017

    So 30.09. 20:00 Cardiff - Braehead 5:0
    So 30.09. 20:00 Sheffield - Coventry 5:2

    01.10.2017

    Ne 01.10. 18:15 Coventry - Sheffield 5:1
    Ne 01.10. 18:30 Manchester - Belfast 2:1
    Ne 01.10. 19:00 Guildford - Braehead 8:5
    Ne 01.10. 19:30 Dundee - Milton 5:1

    07.10.2017

    So 07.10. 20:00 Braehead - Fife 1:7
    So 07.10. 20:00 Cardiff - Belfast 3:5
    So 07.10. 20:00 Dundee - Edinburgh 2:7
    So 07.10. 20:00 Milton - Manchester 3:2

    08.10.2017

    Ne 08.10. 18:15 Coventry - Belfast 6:1
    Ne 08.10. 18:30 Manchester - Milton 6:0
    Ne 08.10. 19:30 Fife - Guildford 3:5

    14.10.2017

    So 14.10. 20:00 Braehead - Edinburgh 5:3
    So 14.10. 20:00 Manchester - Dundee 4:3 np
    So 14.10. 20:00 Sheffield - Nottingham 3:4 np

    15.10.2017

    Ne 15.10. 17:00 Nottingham - Belfast 6:3
    Ne 15.10. 19:00 Edinburgh - Manchester 1:3
    Ne 15.10. 19:30 Dundee - Sheffield 2:5
    Ne 15.10. 19:30 Fife - Braehead 5:1

    18.10.2017

    St 18.10. 20:30 Edinburgh - Sheffield 1:5

    20.10.2017

    20.10. 20:00 Belfast - Guildford 5:4
    20.10. 20:30 Fife - Milton 3:2

    21.10.2017

    So 21.10. 20:00 Braehead - Milton 4:3
    So 21.10. 20:00 Coventry - Dundee 2:3 pp
    So 21.10. 20:00 Manchester - Fife 3:2
    So 21.10. 20:00 Nottingham - Edinburgh 5:2
    So 21.10. 20:00 Sheffield - Cardiff 4:0

    22.10.2017

    Ne 22.10. 18:00 Sheffield - Belfast 3:4
    Ne 22.10. 19:00 Cardiff - Nottingham 6:2
    Ne 22.10. 19:00 Edinburgh - Milton 2:5
    Ne 22.10. 19:00 Guildford - Manchester 6:4
    Ne 22.10. 19:30 Dundee - Coventry 1:2 pp
    Ne 22.10. 19:30 Fife - Braehead 5:2

    25.10.2017

    St 25.10. 20:30 Coventry - Edinburgh 7:1

    26.10.2017

    Čt 26.10. 20:45 Milton - Edinburgh 7:2

    28.10.2017

    So 28.10. 20:00 Braehead - Belfast 3:4 pp
    So 28.10. 20:00 Dundee - Guildford 2:3 pp
    So 28.10. 20:00 Manchester - Edinburgh 9:0
    So 28.10. 20:00 Nottingham - Milton 4:3 pp
    So 28.10. 20:15 Fife - Sheffield 2:1 pp

    29.10.2017

    Ne 29.10. 18:15 Coventry - Nottingham 2:3
    Ne 29.10. 18:30 Milton - Manchester 3:2
    Ne 29.10. 19:00 Edinburgh - Belfast 3:4
    Ne 29.10. 19:00 Guildford - Dundee odloženo
    Ne 29.10. 19:00 Sheffield - Braehead 6:0
    Ne 29.10. 19:30 Fife - Cardiff 3:5

    03.11.2017

    03.11. 20:30 Dundee - Belfast 2:5
    03.11. 20:30 Nottingham - Guildford 2:1 pp

    04.11.2017

    So 04.11. 19:00 Edinburgh - Braehead 2:5
    So 04.11. 19:00 Guildford - Coventry 1:4
    So 04.11. 20:00 Cardiff - Sheffield 3:2
    So 04.11. 20:00 Dundee - Manchester 5:4 np
    So 04.11. 20:00 Milton - Nottingham 3:5
    So 04.11. 20:15 Fife - Belfast 2:4

    05.11.2017

    Ne 05.11. 18:15 Coventry - Milton 5:3

    08.11.2017

    St 08.11. 20:30 Sheffield - Dundee 8:2

    11.11.2017

    So 11.11. 19:00 Guildford - Edinburgh 7:0
    So 11.11. 20:00 Belfast - Cardiff 0:3
    So 11.11. 20:00 Milton - Coventry 5:4 pp
    So 11.11. 20:15 Fife - Dundee 5:1

    12.11.2017

    Ne 12.11. 18:15 Coventry - Fife 3:4
    Ne 12.11. 18:30 Manchester - Milton 4:5 pp
    Ne 12.11. 19:00 Braehead - Guildford 3:2
    Ne 12.11. 19:00 Cardiff - Edinburgh 7:2
    Ne 12.11. 19:30 Dundee - Belfast 2:0

    15.11.2017

    St 15.11. 20:00 Belfast - Nottingham 4:5 pp
    St 15.11. 20:30 Dundee - Cardiff 3:1
    St 15.11. 20:30 Milton - Guildford 3:2 np

    18.11.2017

    So 18.11. 20:00 Braehead - Dundee 3:2
    So 18.11. 20:00 Cardiff - Fife 6:8
    So 18.11. 20:00 Manchester - Edinburgh 7:1

    19.11.2017

    Ne 19.11. 17:00 Belfast - Manchester 9:3
    Ne 19.11. 17:00 Nottingham - Cardiff 7:4
    Ne 19.11. 18:30 Milton - Braehead 0:1
    Ne 19.11. 19:00 Edinburgh - Coventry 5:2
    Ne 19.11. 19:00 Guildford - Fife 6:1

    25.11.2017

    So 25.11. 20:00 Braehead - Edinburgh 8:2
    So 25.11. 20:00 Coventry - Belfast 4:5 pp
    So 25.11. 20:00 Dundee - Guildford 0:5
    So 25.11. 20:00 Milton - Sheffield 7:2
    So 25.11. 20:15 Fife - Cardiff 3:4

    26.11.2017

    Ne 26.11. 17:00 Nottingham - Fife 4:5 pp
    Ne 26.11. 18:00 Sheffield - Coventry 3:1
    Ne 26.11. 19:00 Cardiff - Belfast 3:4 np
    Ne 26.11. 19:00 Edinburgh - Dundee 5:3
    Ne 26.11. 19:00 Guildford - Milton 7:3

    29.11.2017

    St 29.11. 20:30 Dundee - Sheffield 2:7
    St 29.11. 20:30 Edinburgh - Cardiff 3:5

    02.12.2017

    So 02.12. 19:00 Guildford - Dundee 7:3
    So 02.12. 20:00 Braehead - Coventry 3:1
    So 02.12. 20:00 Manchester - Cardiff 3:4 pp
    So 02.12. 20:00 Milton - Belfast 3:6
    So 02.12. 20:00 Nottingham - Sheffield 4:1
    So 02.12. 20:15 Fife - Edinburgh 6:2

    03.12.2017

    Ne 03.12. 18:00 Sheffield - Milton 6:1
    Ne 03.12. 18:15 Coventry - Manchester 2:4
    Ne 03.12. 19:00 Braehead - Nottingham 0:3
    Ne 03.12. 19:00 Cardiff - Dundee 3:2
    Ne 03.12. 19:00 Edinburgh - Fife 1:5
    Ne 03.12. 19:00 Guildford - Belfast 5:3

    08.12.2017

    08.12. 20:00 Cardiff - Guildford 4:2
    08.12. 20:30 Braehead - Sheffield 1:4

    09.12.2017

    So 09.12. 20:00 Coventry - Braehead 4:3 pp
    So 09.12. 20:00 Manchester - Belfast 4:6
    So 09.12. 20:00 Milton - Dundee 5:1
    So 09.12. 20:00 Nottingham - Cardiff 1:2

    10.12.2017

    Ne 10.12. 18:00 Sheffield - Belfast 2:3
    Ne 10.12. 19:00 Edinburgh - Coventry 2:4
    Ne 10.12. 19:00 Guildford - Nottingham 5:2
    Ne 10.12. 19:30 Dundee - Manchester 5:3
    Ne 10.12. 19:30 Fife - Milton 5:2

    15.12.2017

    15.12. 20:30 Dundee - Edinburgh 4:2
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 25 13 3 1 8 94:84 33
    2. 22 13 2 1 6 81:64 31
    3. 21 9 6 1 5 76:64 31
    4. 24 13 0 3 8 91:59 29
    5. 23 11 1 5 6 97:72 29
    6. 22 10 2 3 7 89:70 27
    7. 19 11 2 0 6 76:53 26
    8. 23 8 2 3 10 73:64 23
    9. 25 8 3 1 13 81:92 23
    10. 22 10 0 2 10 58:77 22
    11. 25 5 2 3 15 57:106 17
    12. 23 3 0 0 20 50:118 6

    Nejčtenější ze sportu