Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12472
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5191
    Týden:
    24
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.08. 10:00 Frýdek-Místek - Hlučín 6:2 (2:0)
    So 19.08. 10:00 Baník Ostrava - Vítkovice 2:6 (0:3)
    So 19.08. 10:00 ŠSK Bílovec - Uničov 13:2 (4:1)
    So 19.08. 10:30 HFK Olomouc - Šumperk 1:4 (0:1)
    Ne 20.08. 10:00 Přerov - Třinec 5:5 (3:3)
    Ne 20.08. 13:00 Opava - Vsetín 23:0 (10:0)
    St 30.08. 17:00 Hranice - Karviná 1:8 (1:5)

    14.kolo

    St 23.08. 10:00 Baník Ostrava - Uničov 8:9 (3:3)
    St 23.08. 16:30 Přerov - HFK Olomouc 6:2 (2:2)
    St 23.08. 17:00 Val. Meziříčí - Vsetín 9:8 (6:4)
    St 23.08. 17:00 Opava - Hranice 7:10 (2:1)
    Čt 24.08. 15:30 ŠSK Bílovec - Šumperk 16:0 (7:0)
    St 06.09. 16:30 Karviná - Třinec 2:0 (2:0)
    Út 26.09. 16:30 Frýdek-Místek - Vítkovice 7:1 (4:1)

    2.kolo

    So 26.08. 10:00 Třinec - HFK Olomouc 8:0 (1:0)
    So 26.08. 10:00 Hlučín - Opava 1:7 (0:3)
    So 26.08. 13:30 Uničov - Přerov 6:4 (2:1)
    So 26.08. 14:30 Hranice - ŠSK Bílovec 2:7 (1:4)
    Ne 27.08. 10:00 Vsetín - Baník Ostrava 2:11 (1:5)
    Čt 31.08. 17:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 1:11 (0:6)
    Út 12.09. 16:00 Vítkovice - Karviná 1:1 (0:0)

    11.kolo

    St 30.08. 11:00 Vítkovice - Vsetín 21:5 (10:0)
    St 11.10. 16:00 Třinec - Frýdek-Místek 3:3 (1:1)
    St 25.10. 15:00 Přerov - Karviná 3:3 (1:0)
    So 28.10. 10:00 Šumperk - Opava 6:8 (4:5)
    So 28.10. 10:00 Uničov - Val. Meziříčí 2:4 (1:0)
    So 28.10. 13:30 HFK Olomouc - Baník Ostrava 4:3 (2:0)
    St 08.11. 16:00 Hranice - Hlučín 5:3 (0:2)

    3.kolo

    So 02.09. 10:00 Karviná - Vsetín 21:4 (13:2)
    So 02.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Vítkovice 0:4 (0:2)
    So 02.09. 10:00 Přerov - Hranice 8:6 (2:2)
    So 02.09. 10:00 Šumperk - Třinec 0:15 (0:6)
    So 02.09. 13:30 HFK Olomouc - Uničov 2:6 (1:4)
    Ne 03.09. 10:00 Opava - Val. Meziříčí 2:4 (0:1)
    Ne 03.09. 15:00 Baník Ostrava - Hlučín 3:2 (1:0)

    4.kolo

    Út 05.09. 17:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava 10:2 (4:2)
    So 09.09. 10:00 Vítkovice - Přerov 12:3 (5:2)
    So 09.09. 10:00 Hlučín - Karviná 9:3 (5:0)
    So 09.09. 10:00 Frýdek-Místek - Opava 2:5 (0:2)
    So 09.09. 14:30 Uničov - Šumperk 6:3 (1:3)
    So 09.09. 14:30 Hranice - HFK Olomouc 5:4 (2:2)
    Ne 10.09. 10:00 Vsetín - ŠSK Bílovec 2:7 (2:3)

    5.kolo

    St 13.09. 16:30 HFK Olomouc - Vítkovice 4:13 (0:8)
    So 16.09. 10:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 5:5 (2:2)
    So 16.09. 10:00 Karviná - Val. Meziříčí 5:4 (2:0)
    So 16.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Hlučín 3:5 (0:2)
    So 16.09. 10:00 Přerov - Vsetín 8:6 (5:1)
    So 16.09. 10:00 Šumperk - Hranice 0:14 (0:8)
    Ne 17.09. 10:00 Třinec - Uničov 4:2 (1:1)

    15.kolo

    St 13.09. 16:00 Vsetín - Frýdek-Místek 2:18 (1:10)
    St 27.09. 17:00 Hranice - Baník Ostrava 4:2 (1:1)
    Čt 28.09. 10:00 Třinec - ŠSK Bílovec 5:1 (3:1)
    Čt 28.09. 11:00 Uničov - Karviná 4:1 (2:0)
    Čt 28.09. 15:00 Hlučín - Val. Meziříčí 4:4 (2:2)
    Čt 28.09. 16:00 Šumperk - Přerov 2:11 (0:7)
    Čt 28.09. 16:00 Vítkovice - Opava 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 23.09. 10:00 Hlučín - Přerov 9:7 (1:1)
    Ne 24.09. 10:00 Hranice - Třinec 1:5 (0:3)
    Ne 24.09. 10:00 Vsetín - HFK Olomouc 6:7 (2:3)
    Ne 24.09. 10:30 Opava - Baník Ostrava 4:7 (0:3)
    Ne 24.09. 14:00 Val. Meziříčí - ŠSK Bílovec 2:2 (0:0)
    St 04.10. 16:00 Vítkovice - Šumperk 7:1 (3:0)
    St 04.10. 16:00 Frýdek-Místek - Karviná 5:2 (1:2)

    7.kolo

    So 30.09. 10:00 Karviná - Opava 6:4 (2:1)
    So 30.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Frýdek-Místek 0:6 (0:2)
    So 30.09. 10:00 Přerov - Val. Meziříčí 3:4 (0:0)
    So 30.09. 10:00 Šumperk - Vsetín 4:3 (0:0)
    So 30.09. 10:00 Třinec - Vítkovice 5:2 (0:0)
    So 30.09. 13:30 HFK Olomouc - Hlučín 3:2 (1:1)
    So 30.09. 13:30 Uničov - Hranice 3:5 (1:0)

    8.kolo

    06.10. 15:30 Karviná - Baník Ostrava 9:6 (1:0)
    So 07.10. 10:00 Hlučín - Šumperk 10:2 (1:1)
    So 07.10. 10:00 Frýdek-Místek - Přerov 9:3 (3:0)
    So 07.10. 14:30 Vítkovice - Uničov 5:0 (2:1)
    Ne 08.10. 10:00 Vsetín - Třinec 1:8 (1:1)
    Ne 08.10. 13:00 Opava - ŠSK Bílovec 6:1 (0:0)
    Ne 08.10. 14:00 Val. Meziříčí - HFK Olomouc 6:1 (1:2)

    9.kolo

    So 14.10. 10:00 ŠSK Bílovec - Baník Ostrava 4:5 (1:1)
    So 14.10. 10:00 Přerov - Opava 2:2 (2:2)
    So 14.10. 10:00 Třinec - Hlučín 5:2 (4:2)
    So 14.10. 13:30 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 0:12 (0:2)
    So 14.10. 13:30 Šumperk - Val. Meziříčí 2:14 (0:4)
    So 14.10. 13:30 Uničov - Vsetín 7:4 (1:0)
    So 14.10. 14:30 Hranice - Vítkovice 3:7 (0:1)

    10.kolo

    So 21.10. 10:00 Hlučín - Uničov 6:1 (1:1)
    So 21.10. 10:00 Frýdek-Místek - Šumperk 13:1 (3:1)
    So 21.10. 10:00 Karviná - ŠSK Bílovec 4:3 (2:2)
    Ne 22.10. 10:00 Vsetín - Hranice 1:6 (3:2)
    Ne 22.10. 13:00 Opava - HFK Olomouc 11:3 (1:0)
    Ne 22.10. 14:00 Val. Meziříčí - Třinec 1:4 (1:2)
    Ne 22.10. 14:00 Baník Ostrava - Přerov 7:8 (1:0)

    13.kolo

    St 01.11. 13:30 Třinec - Baník Ostrava 5:2 (2:0)
    So 11.11. 10:00 Šumperk - Karviná 3:11 (0:2)
    So 11.11. 10:00 Uničov - Opava 4:8 (0:0)
    So 11.11. 10:00 Hranice - Frýdek-Místek 3:6 (1:3)
    So 11.11. 13:30 HFK Olomouc - ŠSK Bílovec 1:4 (2:0)
    So 11.11. 14:30 Vítkovice - Val. Meziříčí 5:3 (1:0)
    Ne 12.11. 10:00 Vsetín - Hlučín 1:11 (2:0)

    12.kolo

    So 04.11. 10:00 Hlučín - Vítkovice 3:7 (1:4)
    So 04.11. 10:00 Frýdek-Místek - Uničov 9:1 (3:0)
    So 04.11. 14:00 ŠSK Bílovec - Přerov 4:2 (1:1)
    So 04.11. 14:15 Karviná - HFK Olomouc 6:4 (3:0)
    Ne 05.11. 13:00 Opava - Třinec 8:4 (5:3)
    Ne 05.11. 14:00 Val. Meziříčí - Hranice 6:5 (4:2)
    St 08.11. 14:30 Šumperk - Baník Ostrava 0:13 (3:1)

    18.kolo

    So 24.03. 10:00 Uničov - HFK Olomouc 3:3 (3:1)
    So 24.03. 10:30 Vítkovice - ŠSK Bílovec 5:2 (0:0)
    So 24.03. 14:30 Hlučín - Baník Ostrava 7:3 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Třinec - Šumperk 14:0 (5:0)
    Ne 25.03. 10:00 Vsetín - Karviná 6:9 (4:8)
    Ne 25.03. 13:00 Hranice - Přerov 4:8 (1:3)
    Ne 25.03. 14:00 Val. Meziříčí - Opava 4:6 (1:2)

    19.kolo

    St 28.03. 17:00 Opava - Frýdek-Místek 4:4 (3:2)
    Čt 29.03. 15:00 Karviná - Hlučín 1:4 (1:2)
    Čt 29.03. 16:00 Přerov - Vítkovice 6:8 (3:3)
    30.03. 10:00 ŠSK Bílovec - Vsetín 3:2 (2:0)
    So 31.03. 14:00 Šumperk - Uničov 2:9 (0:4)
    So 31.03. 14:30 HFK Olomouc - Hranice 2:1 (1:0)
    Čt 05.04. 15:00 Baník Ostrava - Val. Meziříčí 5:4 (3:1)

    20.kolo

    So 07.04. 10:00 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 3:6 (1:4)
    So 07.04. 10:00 Hlučín - ŠSK Bílovec 9:3 (3:0)
    So 07.04. 10:00 Uničov - Třinec 0:4 (0:4)
    So 07.04. 14:30 Vítkovice - HFK Olomouc 2:3 (0:0)
    Ne 08.04. 10:00 Vsetín - Přerov 0:7 (0:2)
    Ne 08.04. 10:00 Hranice - Šumperk 7:1 (4:0)
    Ne 08.04. 14:00 Val. Meziříčí - Karviná 3:5 (2:1)

    21.kolo

    So 14.04. 10:00 Přerov - Hlučín 8:6 (3:2)
    So 14.04. 10:00 ŠSK Bílovec - Val. Meziříčí 7:3 (3:1)
    So 14.04. 10:00 Karviná - Frýdek-Místek 3:8 (0:6)
    So 14.04. 10:30 HFK Olomouc - Vsetín 3:3 (3:0)
    So 14.04. 14:00 Šumperk - Vítkovice 2:2 (0:0)
    So 14.04. 14:00 Baník Ostrava - Opava 4:4 (1:0)
    Ne 15.04. 10:00 Třinec - Hranice 10:0 (5:0)

    22.kolo

    So 21.04. 10:00 Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec 9:0 (0:0)
    So 21.04. 10:00 Hlučín - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
    So 21.04. 10:30 Vítkovice - Třinec 2:3 (0:1)
    Ne 22.04. 10:00 Vsetín - Šumperk 18:2 (8:1)
    Ne 22.04. 14:30 Hranice - Uničov 7:1 (4:1)
    St 25.04. 15:30 Val. Meziříčí - Přerov 7:6 (0:0)
    Út 22.05. 16:30 Opava - Karviná 8:7 (4:2)

    23.kolo

    So 28.04. 10:00 Uničov - Vítkovice 1:7 (0:3)
    So 28.04. 10:00 Šumperk - Hlučín 3:4 (0:0)
    So 28.04. 10:00 ŠSK Bílovec - Opava 2:5 (2:3)
    So 28.04. 14:30 HFK Olomouc - Val. Meziříčí 1:4 (1:2)
    Ne 29.04. 10:00 Třinec - Vsetín 10:1 (5:0)
    Ne 29.04. 10:00 Přerov - Frýdek-Místek 3:10 (2:1)
    Ne 29.04. 14:00 Baník Ostrava - Karviná 9:6 (3:4)

    30.kolo

    Út 01.05. 10:00 Přerov - Šumperk 8:4 (2:0)
    Út 01.05. 10:00 ŠSK Bílovec - Třinec 0:6 (0:2)
    Út 01.05. 10:00 Karviná - Uničov 2:5 (1:2)
    Út 01.05. 10:00 Frýdek-Místek - Vsetín 6:1 (2:1)
    Út 01.05. 14:00 Val. Meziříčí - Hlučín 4:4 (1:2)
    Út 01.05. 15:00 Baník Ostrava - Hranice 5:6 (1:2)
    Út 15.05. 17:00 Opava - Vítkovice 3:0 (1:0)

    24.kolo

    Ne 06.05. 13:00 Opava - Přerov 17:0 (10:0)
    Ne 06.05. 14:00 Baník Ostrava - ŠSK Bílovec 2:7 (0:0)
    Ne 06.05. 14:00 Val. Meziříčí - Šumperk 7:3 (4:3)
    Ne 06.05. 16:30 Hlučín - Třinec 6:5 (0:0)
    Po 07.05. 15:15 Frýdek-Místek - HFK Olomouc 18:1 (8:0)
    Út 15.05. 16:30 Vsetín - Uničov 2:4 (0:3)
    Po 28.05. 17:00 Vítkovice - Hranice 1:5 (1:2)

    25.kolo

    So 12.05. 10:00 Hranice - Vsetín 12:2 (5:2)
    So 12.05. 10:00 Uničov - Hlučín 3:9 (0:6)
    So 12.05. 10:00 Přerov - Baník Ostrava 10:4 (1:3)
    So 12.05. 10:00 ŠSK Bílovec - Karviná 3:4 (0:0)
    So 12.05. 14:30 HFK Olomouc - Opava 3:8 (1:5)
    So 12.05. 15:00 Šumperk - Frýdek-Místek 0:11 (0:8)
    Ne 13.05. 10:00 Třinec - Val. Meziříčí 7:0 (5:0)

    26.kolo

    St 18.04. 16:00 Frýdek-Místek - Třinec 3:1 (0:0)
    Út 24.04. 17:00 Opava - Šumperk 13:1 (6:0)
    St 16.05. 17:00 Karviná - Přerov 5:8 (2:2)
    So 19.05. 10:00 Hlučín - Hranice 2:3 (2:1)
    Ne 20.05. 10:00 Vsetín - Vítkovice 5:19 (0:10)
    Ne 20.05. 14:00 Baník Ostrava - HFK Olomouc 5:3 (1:1)
    Ne 20.05. 14:00 Val. Meziříčí - Uničov 6:5 (2:3)

    27.kolo

    St 18.04. 15:00 Baník Ostrava - Šumperk 11:2 (6:2)
    St 23.05. 16:00 Vítkovice - Hlučín 5:1 (2:1)
    So 26.05. 10:00 Třinec - Opava 4:3 (0:0)
    So 26.05. 14:00 Uničov - Frýdek-Místek 1:3 (0:2)
    So 26.05. 14:30 HFK Olomouc - Karviná 0:7 (0:1)
    Ne 27.05. 10:00 Hranice - Val. Meziříčí 6:2 (4:2)
    Ne 27.05. 10:00 Přerov - ŠSK Bílovec 2:4 (1:2)

    16.kolo

    St 30.05. 16:00 Šumperk - HFK Olomouc 2:4 (1:2)
    St 30.05. 17:00 Třinec - Přerov 8:3 (3:2)
    St 06.06. 17:00 Vítkovice - Baník Ostrava 4:2 (2:0)
    St 06.06. 17:00 Karviná - Hranice 4:7 (0:0)
    So 09.06. 10:00 Hlučín - Frýdek-Místek 2:7 (2:3)
    So 09.06. 10:00 Uničov - ŠSK Bílovec 2:4 (1:2)
    Ne 10.06. 14:00 Vsetín - Opava 0:13 (0:5)

    29.kolo

    Út 08.05. 10:00 Uničov - Baník Ostrava 0:7 (0:2)
    Út 08.05. 12:00 Šumperk - ŠSK Bílovec 3:10 (1:4)
    St 09.05. 16:00 Hranice - Opava 3:12 (2:5)
    St 09.05. 17:00 Třinec - Karviná 10:1 (0:0)
    Čt 10.05. 17:00 HFK Olomouc - Přerov 2:6 (0:4)
    Čt 24.05. 17:00 Vsetín - Val. Meziříčí 1:5 (1:1)
    Po 11.06. 17:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 2:4 (1:1)

    17.kolo

    St 04.04. 16:00 Karviná - Vítkovice 6:5 (3:2)
    St 30.05. 17:00 Opava - Hlučín 6:0 (2:0)
    Čt 07.06. 16:30 Přerov - Uničov 9:1 (4:0)
    Út 12.06. 17:00 Baník Ostrava - Vsetín 19:6 (9:4)
    St 13.06. 17:00 Frýdek-Místek - Val. Meziříčí 9:5 (5:1)
    St 13.06. 17:30 HFK Olomouc - Třinec 2:11 (1:4)
    So 16.06. 10:00 ŠSK Bílovec - Hranice 3:2 (0:0)

    28.kolo

    So 02.06. 10:00 Karviná - Šumperk výsledek
    So 02.06. 10:00 Hlučín - Vsetín 12:3 (3:0)
    So 02.06. 14:00 ŠSK Bílovec - HFK Olomouc 4:3 (1:0)
    Ne 03.06. 10:00 Baník Ostrava - Třinec 1:11 (1:2)
    Ne 03.06. 10:00 Opava - Uničov 2:1 (0:1)
    Ne 03.06. 10:00 Frýdek-Místek - Hranice 13:2 (9:1)
    Ne 03.06. 14:00 Val. Meziříčí - Vítkovice 3:5 (2:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 24 3 1 223:57 75
    2. 28 22 2 4 180:52 68
    3. 28 20 3 5 201:83 63
    4. 28 17 2 9 158:85 53
    5. 28 15 0 13 135:133 45
    6. 28 14 2 12 138:111 44
    7. 27 14 2 11 142:127 44
    8. 28 14 1 13 117:103 43
    9. 28 13 3 12 129:126 42
    10. 28 13 3 12 157:157 42
    11. 28 11 2 15 156:148 35
    12. 28 9 1 18 89:143 28
    13. 28 6 2 20 66:169 20
    14. 27 2 1 24 53:260 7
    15. 28 1 1 26 95:285 4

    Nejčtenější ze sportu