Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12627
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2506
    Týden:
    31
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.09. 15:00 Kurbads - Mogo 3:5
    Út 19.12. 18:00 Riga Prizma - HS Riga 5:2
    St 20.12. 18:30 Liepaja - Kurbads 4:2

    2.kolo

    St 13.09. 18:15 HS Riga - Liepaja 5:6 pp
    St 13.09. 18:30 Zemgale - Riga Prizma 3:1
    Út 09.01. 18:00 Riga Prizma - Kurbads 4:3 pp

    3.kolo

    So 16.09. 12:00 HS Riga - Zemgale 4:5 np
    So 16.09. 12:00 Riga Prizma - Kurbads 1:4
    So 16.09. 12:30 Liepaja - Mogo 9:5

    4.kolo

    Út 19.09. 18:00 Riga Prizma - HS Riga 2:3 pp
    St 10.01. 18:00 Mogo - Zemgale 4:1
    So 20.01. 18:00 Mogo - Kurbads 3:2

    5.kolo

    St 20.09. 18:15 Kurbads - Liepaja 2:3
    St 20.09. 18:15 Mogo - Zemgale 4:0
    Út 23.01. 18:00 Riga Prizma - Zemgale 1:2

    6.kolo

    So 23.09. 12:00 HS Riga - Kurbads 4:3 np
    So 23.09. 12:00 Riga Prizma - Mogo 4:7
    Út 03.10. 18:00 Riga Prizma - Zemgale 1:2 pp

    7.kolo

    So 30.09. 12:00 HS Riga - Mogo 2:7
    So 30.09. 12:30 Liepaja - Riga Prizma 6:0
    So 30.09. 15:00 Kurbads - Zemgale 3:1

    9.kolo

    St 04.10. 18:15 Mogo - Kurbads 2:3 np
    St 04.10. 18:30 Liepaja - HS Riga 9:2
    So 21.10. 12:30 Zemgale - Liepaja 5:7

    10.kolo

    So 07.10. 12:00 HS Riga - Zemgale 3:4
    So 07.10. 15:00 Kurbads - Riga Prizma 4:1
    So 07.10. 16:00 Liepaja - Mogo 2:3

    11.kolo

    St 11.10. 18:15 HS Riga - Riga Prizma 6:1
    St 11.10. 18:30 Liepaja - Kurbads 3:1
    St 11.10. 18:30 Zemgale - Mogo 3:4

    12.kolo

    So 14.10. 12:00 HS Riga - Kurbads 2:9
    So 14.10. 12:00 Liepaja - Zemgale 8:1
    So 14.10. 12:30 Mogo - Riga Prizma 8:2

    14.kolo

    St 25.10. 18:15 Mogo - Liepaja 3:4
    St 25.10. 18:30 Zemgale - HS Riga 2:0
    Út 31.10. 18:00 Riga Prizma - Mogo 1:6

    15.kolo

    So 28.10. 12:00 HS Riga - Riga Prizma 3:1
    So 28.10. 15:00 Kurbads - Liepaja 6:3
    So 28.10. 15:00 Zemgale - Mogo 2:3 pp

    17.kolo

    St 01.11. 18:15 Kurbads - HS Riga 8:2
    St 01.11. 18:30 Zemgale - Liepaja 6:2
    Út 14.11. 18:00 Riga Prizma - Zemgale 2:8

    18.kolo

    So 04.11. 12:00 HS Riga - Mogo 1:4
    So 04.11. 12:30 Liepaja - Riga Prizma 3:0
    So 04.11. 15:00 Kurbads - Zemgale 1:2 np

    16.kolo

    St 15.11. 18:30 Liepaja - HS Riga 9:8 np
    St 24.01. 18:15 Liepaja - HS Riga 6:2
    St 24.01. 18:30 Kurbads - Mogo 2:4

    21.kolo

    St 22.11. 18:15 Kurbads - Riga Prizma 3:4
    St 22.11. 18:15 Mogo - Liepaja 5:4 np
    St 22.11. 18:30 Zemgale - HS Riga 6:3

    22.kolo

    So 25.11. 12:00 HS Riga - Riga Prizma 3:2 pp
    So 25.11. 14:30 Zemgale - Mogo 3:1
    So 25.11. 15:00 Kurbads - Liepaja 5:2

    23.kolo

    St 29.11. 18:15 Kurbads - HS Riga 8:2
    St 29.11. 18:15 Mogo - Riga Prizma 5:1
    St 29.11. 18:30 Liepaja - Zemgale 4:5 pp

    24.kolo

    So 02.12. 12:00 HS Riga - Mogo 2:7
    So 02.12. 12:00 Riga Prizma - Liepaja 1:5
    So 02.12. 14:00 Zemgale - Kurbads 2:5

    25.kolo

    St 06.12. 18:15 HS Riga - Liepaja 1:8
    St 06.12. 18:15 Kurbads - Mogo 2:1
    St 06.12. 18:30 Zemgale - Riga Prizma 3:0

    26.kolo

    So 09.12. 12:00 HS Riga - Zemgale 4:3
    So 09.12. 12:00 Riga Prizma - Kurbads 3:8
    So 09.12. 12:30 Liepaja - Mogo 3:5

    8.kolo

    So 13.01. 12:00 HS Riga - Kurbads 2:12
    So 13.01. 12:30 Mogo - Riga Prizma 10:1
    So 13.01. 16:00 Zemgale - Liepaja 2:0

    13.kolo

    St 17.01. 18:15 Mogo - HS Riga 10:4
    St 17.01. 18:30 Zemgale - Kurbads 2:6
    St 17.01. 18:30 Liepaja - Riga Prizma 7:2

    19.kolo

    So 27.01. 12:30 Mogo - Liepaja 4:3
    So 27.01. 15:00 Kurbads - Riga Prizma 6:1
    So 27.01. 15:15 Zemgale - HS Riga 3:2

    20.kolo

    Út 30.01. 18:00 Riga Prizma - HS Riga 6:2
    St 31.01. 18:15 Mogo - Zemgale 8:1
    St 31.01. 18:30 Liepaja - Kurbads 2:3 np

    27.kolo

    So 03.02. 12:00 Riga Prizma - Mogo 2:4
    So 03.02. 12:30 Liepaja - Zemgale 7:3
    So 03.02. 15:00 Kurbads - HS Riga 8:2

    28.kolo

    Čt 08.02. 18:15 Mogo - HS Riga 4:3 pp
    Út 13.02. 18:00 Riga Prizma - Liepaja 4:5 pp
    Út 13.02. 18:15 Kurbads - Zemgale 3:2

    29.kolo

    So 10.02. 12:00 Riga Prizma - Liepaja 1:7
    So 10.02. 12:30 Mogo - HS Riga 7:1
    So 10.02. 15:15 Zemgale - Kurbads 2:3

    30.kolo

    St 21.02. 18:15 Mogo - Kurbads 4:3 pp
    St 21.02. 18:30 HS Riga - Liepaja 2:3
    St 21.02. 18:30 Zemgale - Riga Prizma 3:0
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 21 4 1 4 147:74 72
    2. 30 17 3 3 7 144:94 60
    3. 30 17 2 4 7 131:75 59
    4. 30 12 4 1 13 87:94 45
    5. 30 3 3 4 20 82:168 19
    6. 30 3 1 4 22 55:141 15

    Nejčtenější ze sportu