Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12636
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5800
    Týden:
    29
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 02.09. 14:00 Ústí n/L - Dukla Praha B 2:2 (1:1)
    So 02.09. 14:00 Chyše - Mokré 7:3 (3:1)
    Ne 03.09. 10:30 Vendsyssel - 1.FK Příbram 3:1 (0:1)
    Ne 03.09. 13:45 Mnichovo Hradiště - Zlíchov 0:3 (0:2)
    Ne 03.09. 16:00 Teplice - Sporting MB 4:0 (3:0)

    2.kolo

    So 09.09. 11:00 Zlíchov - Vendsyssel 1:1 (1:1)
    So 09.09. 14:00 Dukla Praha B - Mokré 3:0 (1:0)
    So 09.09. 14:00 1.FK Příbram - Teplice 4:6 (3:5)
    So 09.09. 14:00 Ústí n/L - Mnichovo Hradiště 2:2 (1:1)
    Ne 10.09. 14:00 Sporting MB - Chyše 1:4 (0:4)

    3.kolo

    So 16.09. 10:30 Vendsyssel - Ústí n/L 3:4 (2:2)
    So 16.09. 11:00 Teplice - Zlíchov 7:0 (2:0)
    So 16.09. 13:45 Mnichovo Hradiště - Dukla Praha B 4:2 (2:1)
    So 16.09. 14:00 Chyše - 1.FK Příbram 7:1 (4:0)
    Ne 17.09. 15:00 Mokré - Sporting MB 6:0 (3:0)

    4.kolo

    So 23.09. 12:30 Zlíchov - Chyše 5:1 (2:1)
    So 23.09. 14:00 1.FK Příbram - Mokré 3:1 (3:0)
    So 23.09. 16:30 Dukla Praha B - Sporting MB 1:1 (0:0)
    Ne 24.09. 13:45 Mnichovo Hradiště - Vendsyssel 0:4 (0:3)
    Ne 24.09. 18:00 Ústí n/L - Teplice 1:4 (0:3)

    5.kolo

    So 30.09. 11:00 Teplice - Mnichovo Hradiště 6:1 (2:0)
    So 30.09. 14:00 Chyše - Ústí n/L 5:0 (2:0)
    Ne 01.10. 14:00 Sporting MB - 1.FK Příbram 2:3 (0:2)
    Ne 01.10. 14:30 Vendsyssel - Dukla Praha B 1:1 (1:1)
    Ne 01.10. 15:00 Mokré - Zlíchov 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 07.10. 10:30 Vendsyssel - Teplice 3:3 (1:2)
    So 07.10. 11:00 Zlíchov - Sporting MB 1:1 (0:1)
    So 07.10. 12:45 Mnichovo Hradiště - Chyše 5:6 (4:3)
    So 07.10. 14:30 Ústí n/L - Mokré 4:0 (2:0)
    So 07.10. 16:00 Dukla Praha B - 1.FK Příbram 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 14.10. 14:00 Chyše - Vendsyssel 2:1 (1:0)
    So 14.10. 14:00 1.FK Příbram - Zlíchov 3:0 (1:0)
    So 14.10. 14:30 Teplice - Dukla Praha B 3:3 (0:0)
    Ne 15.10. 10:15 Sporting MB - Ústí n/L 1:2 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Mokré - Mnichovo Hradiště 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 21.10. 11:00 Teplice - Chyše 3:1 (1:0)
    So 21.10. 11:45 Mnichovo Hradiště - Sporting MB 3:3 (3:1)
    So 21.10. 16:00 Dukla Praha B - Zlíchov 2:1 (1:1)
    Ne 22.10. 10:30 Vendsyssel - Mokré 5:1 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Ústí n/L - 1.FK Příbram 2:5 (0:3)

    9.kolo

    So 28.10. 10:30 Zlíchov - Ústí n/L 12:2 (7:1)
    So 28.10. 14:00 Chyše - Dukla Praha B 3:1 (3:0)
    So 28.10. 14:00 1.FK Příbram - Mnichovo Hradiště 3:4 (1:0)
    Ne 29.10. 15:00 Mokré - Teplice 1:9 (0:6)
    Ne 05.11. 14:00 Sporting MB - Vendsyssel 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 07.04. 11:00 Zlíchov - Mnichovo Hradiště 4:1 (2:1)
    So 07.04. 14:00 1.FK Příbram - Vendsyssel 1:1 (0:1)
    So 07.04. 14:00 Mokré - Chyše 3:4 (1:3)
    So 07.04. 16:30 Dukla Praha B - Ústí n/L 5:1 (2:0)
    Ne 08.04. 14:00 Sporting MB - Teplice 2:4 (2:4)

    11.kolo

    So 14.04. 10:00 Vendsyssel - Zlíchov 8:0 (1:0)
    So 14.04. 13:00 Mokré - Dukla Praha B 0:5 (0:3)
    So 14.04. 14:00 Chyše - Sporting MB 3:0 (1:0)
    So 14.04. 15:00 Teplice - 1.FK Příbram 8:1 (3:0)
    Ne 15.04. 00:00 Mnichovo Hradiště - Ústí n/L 0:6 (0:3)

    12.kolo

    So 21.04. 13:00 Zlíchov - Teplice 1:4 (0:1)
    So 21.04. 14:00 Ústí n/L - Vendsyssel 1:3 (0:0)
    So 21.04. 14:00 1.FK Příbram - Chyše 4:1 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Dukla Praha B - Mnichovo Hradiště 8:1 (3:1)
    Ne 22.04. 14:00 Sporting MB - Mokré 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 28.04. 10:30 Vendsyssel - Mnichovo Hradiště 13:0 (6:0)
    So 28.04. 14:00 Mokré - 1.FK Příbram 1:8 (0:4)
    So 28.04. 14:00 Chyše - Zlíchov 8:3 (2:1)
    So 28.04. 15:00 Teplice - Ústí n/L 5:1 (1:0)
    Ne 29.04. 14:00 Sporting MB - Dukla Praha B 2:2 (1:1)

    14.kolo

    So 05.05. 13:00 Mnichovo Hradiště - Teplice 0:4 (0:4)
    So 05.05. 14:00 1.FK Příbram - Sporting MB 4:1 (3:1)
    So 05.05. 15:00 Zlíchov - Mokré 4:2 (3:1)
    So 05.05. 17:00 Dukla Praha B - Vendsyssel 2:0 (0:0)
    Ne 06.05. 14:00 Ústí n/L - Chyše 0:4 (0:1)

    16.kolo

    So 26.05. 10:30 Vendsyssel - Chyše 0:4 (0:2)
    So 26.05. 11:00 Zlíchov - 1.FK Příbram 1:6 (0:2)
    So 26.05. 13:30 Mnichovo Hradiště - Mokré 0:2 (0:1)
    So 26.05. 14:00 Ústí n/L - Sporting MB 3:3 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Dukla Praha B - Teplice 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 02.06. 11:00 Zlíchov - Dukla Praha B 1:5 (1:3)
    So 02.06. 14:00 1.FK Příbram - Ústí n/L 4:1 (3:0)
    So 02.06. 14:00 Mokré - Vendsyssel 2:1 (1:0)
    So 02.06. 14:00 Chyše - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 03.06. 14:00 Sporting MB - Mnichovo Hradiště 5:1 (3:0)

    18.kolo

    So 09.06. 10:30 Dukla Praha B - Chyše 1:4 (0:3)
    So 09.06. 13:30 Mnichovo Hradiště - 1.FK Příbram 0:14 (0:7)
    So 09.06. 17:30 Teplice - Mokré 10:1 (4:1)
    Ne 10.06. 13:00 Vendsyssel - Sporting MB 1:1 (0:1)
    Ne 10.06. 15:30 Ústí n/L - Zlíchov 5:2 (2:1)

    15.kolo

    So 12.05. 14:00 1.FK Příbram - Dukla Praha B 4:5 (2:2)
    So 12.05. 14:00 Mokré - Ústí n/L 3:5 (1:2)
    So 12.05. 14:00 Chyše - Mnichovo Hradiště 3:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Teplice - Vendsyssel 5:2 (2:2)
    Ne 13.05. 14:00 Sporting MB - Zlíchov 3:3 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 15 0 3 69:31 45
    2. 18 14 2 2 85:25 44
    3. 18 10 5 3 51:29 35
    4. 18 10 1 7 70:46 31
    5. 18 6 5 7 50:31 23
    6. 18 6 3 9 42:63 21
    7. 18 5 3 10 43:62 18
    8. 18 3 7 8 30:45 16
    9. 18 5 0 13 32:72 15
    10. 18 2 2 14 23:91 8

    Nejčtenější ze sportu