Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12641
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5373
    Týden:
    27
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 03.09. 13:30 SK Loděnice - Gascontrol Havířov 1:5 (0:3)
    Ne 03.09. 15:00 Pržno - Vítkovice 3:10 (1:7)
    Ne 03.09. 16:00 Český Těšín - Baník Ostrava 1:2 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Brušperk - Štramberk 2:1 (1:1)
    Út 19.09. 17:00 Veřovice - Slovan Ostrava 4:1 (2:0)

    2.kolo

    So 09.09. 10:00 Vítkovice - Veřovice 5:2 (3:2)
    So 09.09. 15:00 Gascontrol Havířov - Český Těšín 4:1 (3:0)
    So 09.09. 15:00 Lubina - SK Loděnice 1:3 (0:2)
    Ne 10.09. 10:00 Baník Ostrava - Pržno 2:0 (0:0)
    Ne 10.09. 11:00 Slovan Ostrava - Brušperk 1:3 (1:2)

    3.kolo

    So 16.09. 13:00 Veřovice - Baník Ostrava 5:0 (1:0)
    Ne 17.09. 15:00 Štramberk - Slovan Ostrava 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 16:00 Český Těšín - Lubina 2:2 (2:0)
    Čt 28.09. 10:00 Brušperk - Vítkovice 3:2 (1:0)
    Čt 05.10. 16:00 Pržno - Gascontrol Havířov 2:8 (1:3)

    4.kolo

    So 23.09. 15:00 Lubina - Pržno 2:0 (0:0)
    So 23.09. 15:00 SK Loděnice - Český Těšín 3:0 (1:0)
    Ne 24.09. 16:00 Baník Ostrava - Brušperk 0:2 (0:1)
    Čt 26.10. 18:00 Vítkovice - Štramberk 4:1 (3:0)
    Ne 05.11. 14:00 Veřovice - Gascontrol Havířov 1:2 (1:2)

    5.kolo

    So 30.09. 12:30 Veřovice - Lubina 1:1 (1:0)
    So 30.09. 13:00 Pržno - SK Loděnice 2:4 (0:0)
    Ne 01.10. 11:00 Slovan Ostrava - Vítkovice 1:8 (1:2)
    Ne 01.10. 15:00 Brušperk - Gascontrol Havířov 0:3 (0:1)
    Ne 01.10. 15:00 Štramberk - Baník Ostrava 1:2 (0:0)

    6.kolo

    So 07.10. 10:00 Baník Ostrava - Slovan Ostrava 8:0 (4:0)
    So 07.10. 14:30 Lubina - Brušperk 2:1 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Gascontrol Havířov - Štramberk 4:0 (2:0)
    So 07.10. 15:00 SK Loděnice - Veřovice 2:0 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Český Těšín - Pržno 1:1 (1:1)

    7.kolo

    So 14.10. 10:00 Vítkovice - Baník Ostrava 3:5 (2:3)
    Ne 15.10. 11:00 Slovan Ostrava - Gascontrol Havířov 2:6 (1:2)
    Ne 15.10. 15:00 Veřovice - Český Těšín 3:0 (2:0)
    Ne 15.10. 15:00 Brušperk - SK Loděnice 3:0 (2:0)
    Ne 15.10. 15:00 Štramberk - Lubina 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 21.10. 11:00 Pržno - Veřovice 0:4 (0:3)
    So 21.10. 12:00 Lubina - Slovan Ostrava 10:0 (5:0)
    So 21.10. 14:00 SK Loděnice - Štramberk 0:0 (0:0)
    So 21.10. 14:30 Gascontrol Havířov - Vítkovice 4:1 (2:1)
    Ne 22.10. 14:30 Český Těšín - Brušperk 0:2 (0:2)

    9.kolo

    So 28.10. 10:00 Vítkovice - Lubina 1:1 (0:1)
    Ne 29.10. 10:00 Baník Ostrava - Gascontrol Havířov 0:3 (0:1)
    Ne 29.10. 11:00 Slovan Ostrava - SK Loděnice 1:4 (1:1)
    Ne 29.10. 14:00 Brušperk - Pržno 4:4 (3:4)
    Ne 29.10. 14:00 Štramberk - Český Těšín 2:2 (2:1)

    10.kolo

    So 04.11. 10:00 Pržno - Štramberk 3:0 (2:0)
    So 04.11. 11:00 Veřovice - Brušperk 6:2 (3:2)
    So 04.11. 14:00 Lubina - Baník Ostrava 3:3 (1:2)
    Ne 05.11. 14:00 SK Loděnice - Vítkovice 1:2 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Český Těšín - Slovan Ostrava 2:2 (1:0)

    11.kolo

    So 11.11. 10:00 Vítkovice - Český Těšín 2:1 (2:0)
    So 11.11. 11:00 Pržno - Slovan Ostrava 2:2 (1:1)
    So 11.11. 12:00 Gascontrol Havířov - Lubina 6:0 (4:0)
    Ne 12.11. 14:00 Baník Ostrava - SK Loděnice 3:2 (1:0)
    25.05. 17:00 Štramberk - Veřovice 6:3 (4:1)

    12.kolo

    So 24.03. 15:00 Gascontrol Havířov - SK Loděnice 3:1 (1:1)
    Ne 25.03. 14:00 Baník Ostrava - Český Těšín 1:0 (1:0)
    Čt 26.04. 17:30 Štramberk - Brušperk 1:4 (0:2)
    18.05. 17:30 Slovan Ostrava - Veřovice 3:0 (3:0)
    St 30.05. 17:30 Vítkovice - Pržno 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 31.03. 10:00 Veřovice - Vítkovice 1:2 (0:2)
    Ne 01.04. 11:30 Český Těšín - Gascontrol Havířov 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 12:00 SK Loděnice - Lubina 4:1 (2:1)
    Ne 01.04. 15:30 Brušperk - Slovan Ostrava 3:1 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Pržno - Baník Ostrava 0:9 (0:4)

    14.kolo

    So 07.04. 10:00 Vítkovice - Brušperk 1:1 (1:0)
    So 07.04. 15:00 Gascontrol Havířov - Pržno 8:0 (3:0)
    Ne 08.04. 14:30 Lubina - Český Těšín 0:2 (0:2)
    Ne 08.04. 15:30 Baník Ostrava - Veřovice 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Slovan Ostrava - Štramberk 1:4 (0:2)

    15.kolo

    So 14.04. 15:00 Gascontrol Havířov - Veřovice 3:0k
    Ne 15.04. 15:00 Štramberk - Vítkovice 2:3 (0:2)
    Ne 15.04. 15:00 Český Těšín - SK Loděnice 0:5 (0:2)
    Ne 15.04. 15:30 Brušperk - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Pržno - Lubina 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 21.04. 10:00 Vítkovice - Slovan Ostrava 2:1 (1:0)
    So 21.04. 15:00 Gascontrol Havířov - Brušperk 5:1 (3:0)
    Ne 22.04. 13:15 Baník Ostrava - Štramberk 1:2 (1:1)
    Ne 22.04. 14:30 Lubina - Veřovice 1:0
    Ne 22.04. 15:00 SK Loděnice - Pržno 6:0

    17.kolo

    So 28.04. 10:00 Veřovice - SK Loděnice 1:3 (0:1)
    Ne 29.04. 15:00 Štramberk - Gascontrol Havířov 0:3 (0:1)
    Ne 29.04. 16:00 Slovan Ostrava - Baník Ostrava 0:5 (0:3)
    Ne 29.04. 16:00 Brušperk - Lubina 2:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Pržno - Český Těšín 1:3 (1:1)

    18.kolo

    04.05. 17:15 Baník Ostrava - Vítkovice 0:1 (0:1)
    So 05.05. 15:00 Gascontrol Havířov - Slovan Ostrava 13:0 (7:0)
    Ne 06.05. 14:30 Lubina - Štramberk 0:3 (0:1)
    Ne 06.05. 15:00 Český Těšín - Veřovice 3:1 (1:0)
    Ne 06.05. 15:00 SK Loděnice - Brušperk 2:3 (0:0)

    19.kolo

    So 12.05. 10:00 Vítkovice - Gascontrol Havířov 0:7 (0:2)
    So 12.05. 10:00 Veřovice - Pržno 1:1 (0:1)
    Ne 13.05. 15:00 Štramberk - SK Loděnice 2:6 (0:4)
    Ne 13.05. 16:30 Slovan Ostrava - Lubina 2:2 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Brušperk - Český Těšín 7:0 (1:0)

    20.kolo

    So 19.05. 14:00 Pržno - Brušperk 0:4 (0:2)
    So 19.05. 15:00 Gascontrol Havířov - Baník Ostrava 3:2 (2:1)
    Ne 20.05. 14:30 Lubina - Vítkovice 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 15:00 Český Těšín - Štramberk 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 15:00 SK Loděnice - Slovan Ostrava 6:4 (4:3)

    21.kolo

    Ne 27.05. 10:00 Vítkovice - SK Loděnice 1:4 (0:1)
    Ne 27.05. 15:00 Štramberk - Pržno 4:0 (2:0)
    Ne 27.05. 17:00 Baník Ostrava - Lubina 5:1 (4:1)
    Ne 27.05. 17:00 Slovan Ostrava - Český Těšín 4:0 (2:0)
    Ne 27.05. 17:00 Brušperk - Veřovice 9:1 (8:0)

    22.kolo

    So 02.06. 10:00 Veřovice - Štramberk 1:1 (0:1)
    So 02.06. 14:00 Český Těšín - Vítkovice 3:2 (0:0)
    Ne 03.06. 14:30 Lubina - Gascontrol Havířov 0:4 (0:3)
    Ne 03.06. 15:00 SK Loděnice - Baník Ostrava 3:1 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Slovan Ostrava - Pržno 2:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 20 0 0 95:12 60
    2. 20 14 2 4 59:30 44
    3. 20 13 1 6 60:33 40
    4. 20 12 2 6 54:41 38
    5. 20 11 1 8 51:34 34
    6. 20 6 4 10 31:42 22
    7. 20 5 6 9 30:40 21
    8. 20 5 3 12 36:47 18
    9. 20 4 5 11 21:45 17
    10. 20 3 3 14 28:83 12
    11. 20 1 5 14 19:77 8

    Nejčtenější ze sportu