Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12954
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5543
    Týden:
    47
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 15.08. 12:15 Hlučín - Líšeň 1:1 (0:0)
    St 15.08. 12:45 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 3:1 (1:1)
    St 15.08. 13:15 Baník Ostrava B - Karviná B 7:0 (2:0)
    St 15.08. 16:15 Sigma Olomouc B - Vítkovice 5:0 (0:0)
    St 15.08. 17:00 Opava - Frýdek-Místek 7:0 (40:0)
    St 15.08. 17:15 Prostějov - Blansko 10:1 (6:1)
    St 15.08. 17:15 Třinec - Val. Meziříčí 2:1 (0:1)
    St 15.08. 17:15 Kroměříž - Zlín B 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 12:15 Hlučín - Blansko 6:1 (3:0)
    So 18.08. 12:30 Třinec - Líšeň 1:2 (1:1)
    So 18.08. 12:30 Kroměříž - Frýdek-Místek 1:1 (1:0)
    So 18.08. 13:15 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 6:0 (2:0)
    Ne 19.08. 12:15 Opava - Prostějov 1:2 (1:1)
    Ne 19.08. 12:15 Sigma Olomouc B - Zlín B 4:2 (1:1)
    Ne 19.08. 12:45 Zbrojovka Brno B - Val. Meziříčí 11:0 (7:0)
    Ne 19.08. 12:45 Karviná B - Vítkovice 0:3 (0:2)

    2.kolo

    St 22.08. 12:15 Frýdek-Místek - Třinec 3:1 (0:0)
    St 22.08. 12:30 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 3:1 (1:1)
    St 22.08. 12:45 Vítkovice - Baník Ostrava B 1:4 (1:1)
    St 22.08. 14:45 Líšeň - Opava 0:5 (0:1)
    St 22.08. 16:45 Zlín B - Zbrojovka Brno B 1:2 (1:2)
    St 22.08. 17:00 Blansko - Karviná B 1:1 (1:1)
    St 22.08. 17:15 Val. Meziříčí - Kroměříž 1:2 (0:1)
    St 22.08. 17:15 Prostějov - Hlučín 6:2 (4:0)

    4.kolo

    So 25.08. 12:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:0)
    So 25.08. 12:15 Líšeň - Kroměříž 0:4 (0:1)
    So 25.08. 12:30 Blansko - Vítkovice 1:5 (1:2)
    Ne 26.08. 12:15 Val. Meziříčí - Sigma Olomouc B 1:7 (0:3)
    Ne 26.08. 12:15 Hlučín - Opava 1:1 (0:1)
    Ne 26.08. 12:30 1.FC Slovácko B - Karviná B 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 12:45 Zlín B - Baník Ostrava B 0:3 (0:2)
    Út 28.08. 12:45 Prostějov - Třinec 5:0 (3:0)

    5.kolo

    So 01.09. 12:15 Opava - Blansko 12:0 (4:0)
    So 01.09. 12:30 Třinec - Hlučín 1:4 (0:2)
    So 01.09. 12:30 Kroměříž - Prostějov 2:3 (2:1)
    So 01.09. 13:15 Baník Ostrava B - Val. Meziříčí 12:1 (7:1)
    Ne 02.09. 12:15 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 6:0 (2:0)
    Ne 02.09. 12:45 Zbrojovka Brno B - Líšeň 4:0 (1:0)
    Ne 02.09. 12:45 Vítkovice - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 13:15 Karviná B - Zlín B 2:5 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 12:15 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 0:7 (0:3)
    So 08.09. 12:15 Líšeň - Sigma Olomouc B 1:5 (1:2)
    So 08.09. 12:30 Blansko - 1.FC Slovácko B 2:12 (2:3)
    So 08.09. 12:30 Prostějov - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)
    Ne 09.09. 12:15 Val. Meziříčí - Karviná B 0:0 (0:0)
    Ne 09.09. 12:15 Hlučín - Kroměříž 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 12:15 Opava - Třinec 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 12:45 Zlín B - Vítkovice 1:3 (0:2)

    7.kolo

    So 15.09. 12:30 Kroměříž - Opava 1:2 (0:1)
    So 15.09. 16:15 Třinec - Blansko 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 12:15 Sigma Olomouc B - Prostějov 4:1 (2:0)
    Ne 16.09. 12:15 Karviná B - Frýdek-Místek 1:1 (0:0)
    Ne 16.09. 12:30 1.FC Slovácko B - Zlín B 2:1 (1:0)
    Ne 16.09. 12:45 Zbrojovka Brno B - Hlučín 5:1 (2:1)
    Ne 16.09. 12:45 Vítkovice - Val. Meziříčí 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 13:15 Baník Ostrava B - Líšeň 5:3 (2:1)

    8.kolo

    So 22.09. 12:15 Frýdek-Místek - Vítkovice 1:3 (0:1)
    So 22.09. 12:15 Líšeň - Karviná B 3:0 (3:0)
    So 22.09. 12:15 Hlučín - Sigma Olomouc B 2:4 (1:0)
    So 22.09. 12:15 Opava - Zbrojovka Brno B 2:2 (0:2)
    So 22.09. 12:30 Blansko - Zlín B 3:5 (0:5)
    Ne 23.09. 12:15 Val. Meziříčí - 1.FC Slovácko B 0:2 (0:1)
    Ne 23.09. 12:30 Prostějov - Baník Ostrava B 1:5 (1:3)
    Ne 23.09. 12:30 Třinec - Kroměříž 0:3 (0:2)

    9.kolo

    So 29.09. 12:30 Kroměříž - Blansko 6:1 (3:1)
    So 29.09. 12:45 Zlín B - Val. Meziříčí 5:1 (3:0)
    Ne 30.09. 12:30 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek 5:2 (2:0)
    Ne 30.09. 12:45 Zbrojovka Brno B - Třinec 6:2 (4:2)
    Ne 30.09. 12:45 Karviná B - Prostějov 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 12:45 Vítkovice - Líšeň 4:0 (1:0)
    Ne 30.09. 13:15 Baník Ostrava B - Hlučín 5:2 (3:2)
    Ne 30.09. 17:15 Sigma Olomouc B - Opava 5:1 (2:0)

    10.kolo

    So 06.10. 12:15 Frýdek-Místek - Zlín B 3:1 (1:0)
    So 06.10. 12:15 Líšeň - 1.FC Slovácko B 0:5 (0:2)
    So 06.10. 12:15 Hlučín - Karviná B 2:0 (2:0)
    So 06.10. 12:30 Blansko - Val. Meziříčí 2:1 (0:0)
    So 06.10. 12:30 Prostějov - Vítkovice 2:0 (1:0)
    So 06.10. 12:30 Třinec - Sigma Olomouc B 0:2 (0:0)
    So 06.10. 12:30 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:1)
    Ne 07.10. 12:15 Opava - Baník Ostrava B 4:2 (2:0)

    11.kolo

    So 13.10. 12:15 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    Ne 14.10. 12:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 12:15 Karviná B - Opava 0:3 (0:1)
    Ne 14.10. 12:30 1.FC Slovácko B - Prostějov 4:0 (3:0)
    Ne 14.10. 12:45 Zbrojovka Brno B - Blansko 6:1 (1:0)
    Ne 14.10. 12:45 Vítkovice - Hlučín 2:2 (2:1)
    Ne 14.10. 12:45 Zlín B - Líšeň 5:1 (3:0)
    Ne 14.10. 13:15 Baník Ostrava B - Třinec 5:2 (3:1)

    12.kolo

    So 20.10. 12:15 Líšeň - Val. Meziříčí 3:1 (1:0)
    So 20.10. 12:15 Opava - Vítkovice 3:0 (3:0)
    So 20.10. 12:30 Blansko - Frýdek-Místek 1:4 (0:1)
    So 20.10. 12:30 Prostějov - Zlín B 0:1 (0:1)
    So 20.10. 12:30 Kroměříž - Baník Ostrava B 0:5 (0:2)
    So 20.10. 15:15 Třinec - Karviná B 2:0 (2:0)
    Ne 21.10. 12:15 Hlučín - 1.FC Slovácko B 3:3 (2:0)
    Ne 21.10. 12:45 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 4:1 (2:1)

    14.kolo

    So 03.11. 12:15 Opava - Zlín B 6:1 (2:0)
    So 03.11. 12:15 Hlučín - Val. Meziříčí 3:0 (2:0)
    So 03.11. 12:30 Blansko - Líšeň 3:4 (0:2)
    So 03.11. 12:30 Kroměříž - Vítkovice 1:0 (0:0)
    So 03.11. 12:45 Třinec - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
    Ne 04.11. 12:15 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 6:2 (2:1)
    Ne 04.11. 12:45 Zbrojovka Brno B - Karviná B 3:0 (2:0)
    Út 13.11. 14:15 Prostějov - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 27.10. 12:15 Frýdek-Místek - Líšeň 4:2 (2:1)
    Ne 28.10. 12:15 Sigma Olomouc B - Blansko 9:0 (5:0)
    Ne 28.10. 12:30 1.FC Slovácko B - Opava 1:2 (1:0)
    Ne 28.10. 12:45 Vítkovice - Třinec 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 12:45 Zlín B - Hlučín 2:3 (2:1)
    Ne 28.10. 13:15 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B 2:2 (2:2)
    Ne 28.10. 15:15 Karviná B - Kroměříž 0:3 (0:2)
    St 07.11. 14:15 Val. Meziříčí - Prostějov 2:2 (1:2)

    15.kolo

    09.11. 13:45 Baník Ostrava B - Blansko 8:1 (4:1)
    So 10.11. 12:15 Frýdek-Místek - Hlučín 4:1 (3:0)
    So 10.11. 12:15 Líšeň - Prostějov 2:3 (1:0)
    Ne 11.11. 10:45 Val. Meziříčí - Opava 0:1 (0:1)
    Ne 11.11. 12:15 Karviná B - Sigma Olomouc B 1:5 (0:2)
    Ne 11.11. 12:30 1.FC Slovácko B - Kroměříž 1:3 (0:1)
    Ne 11.11. 12:45 Vítkovice - Zbrojovka Brno B 2:2 (2:2)
    Út 13.11. 16:45 Zlín B - Třinec 5:0 (2:0)

    16.kolo

    So 16.03. 12:15 Val. Meziříčí - Třinec 0:2 (0:1)
    So 16.03. 12:15 Líšeň - Hlučín 3:0 (1:0)
    So 16.03. 12:30 Frýdek-Místek - Opava 2:0 (0:0)
    So 16.03. 12:30 Blansko - Prostějov 1:3 (0:1)
    Ne 17.03. 12:45 Vítkovice - Sigma Olomouc B 1:3 (0:3)
    Ne 17.03. 15:45 Karviná B - Baník Ostrava B 2:0 (1:0)
    Ne 17.03. 16:15 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 4:2 (3:2)
    Út 19.03. 17:45 Zlín B - Kroměříž 2:0 (1:0)

    17.kolo

    22.03. 15:15 Třinec - Frýdek-Místek 1:2 (1:0)
    So 23.03. 12:15 Hlučín - Prostějov 1:4 (1:0)
    So 23.03. 12:15 Opava - Líšeň 2:0 (2:0)
    So 23.03. 12:30 Kroměříž - Val. Meziříčí 3:0 (0:0)
    So 23.03. 13:15 Baník Ostrava B - Vítkovice 5:1 (3:1)
    Ne 24.03. 12:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 2:0 (2:0)
    Ne 24.03. 12:45 Karviná B - Blansko 5:2 (4:1)
    Ne 24.03. 12:45 Zbrojovka Brno B - Zlín B 2:2 (1:1)

    18.kolo

    So 30.03. 12:15 Val. Meziříčí - Zbrojovka Brno B 2:4 (1:3)
    So 30.03. 12:15 Líšeň - Třinec 0:1 (0:0)
    So 30.03. 12:30 Frýdek-Místek - Kroměříž 4:0 (1:0)
    So 30.03. 12:30 Blansko - Hlučín 3:6 (2:3)
    Ne 31.03. 12:30 Prostějov - Opava 3:1 (1:0)
    Ne 31.03. 12:45 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 0:3 (0:1)
    Ne 31.03. 12:45 Zlín B - Sigma Olomouc B 0:4 (0:1)
    Ne 31.03. 12:45 Vítkovice - Karviná B 5:2 (2:1)

    19.kolo

    So 06.04. 12:15 Opava - Hlučín 3:1 (1:1)
    So 06.04. 12:30 Kroměříž - Líšeň 2:1 (1:1)
    So 06.04. 13:15 Baník Ostrava B - Zlín B 8:0 (4:0)
    Ne 07.04. 12:15 Sigma Olomouc B - Val. Meziříčí 6:0 (4:0)
    Ne 07.04. 12:30 Třinec - Prostějov 1:2 (0:0)
    Ne 07.04. 12:45 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek 7:1 (3:1)
    Ne 07.04. 12:45 Karviná B - 1.FC Slovácko B 2:4 (1:1)
    Ne 07.04. 12:45 Vítkovice - Blansko 5:0 (2:0)

    20.kolo

    So 13.04. 12:15 Líšeň - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:1)
    So 13.04. 12:15 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B 0:4 (0:0)
    So 13.04. 12:30 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 1:3 (0:2)
    So 13.04. 12:30 Prostějov - Kroměříž 5:1 (2:0)
    Ne 14.04. 12:15 Hlučín - Třinec 2:0 (0:0)
    Ne 14.04. 12:45 1.FC Slovácko B - Vítkovice 5:1 (2:0)
    Ne 14.04. 12:45 Zlín B - Karviná B 1:1 (0:1)
    Po 15.04. 14:30 Blansko - Opava 0:1 (0:0)

    21.kolo

    19.04. 12:15 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek 5:1 (2:1)
    19.04. 12:15 Sigma Olomouc B - Líšeň 4:0 (2:0)
    19.04. 12:30 Třinec - Opava 0:1 (0:0)
    19.04. 12:45 1.FC Slovácko B - Blansko 11:2 (3:2)
    19.04. 12:45 Zbrojovka Brno B - Prostějov 3:2 (2:2)
    So 20.04. 12:45 Kroměříž - Hlučín 0:1 (0:1)
    Ne 21.04. 12:45 Karviná B - Val. Meziříčí 1:2 (1:0)
    Ne 21.04. 12:45 Vítkovice - Zlín B 0:1 (0:1)

    22.kolo

    St 17.04. 17:15 Val. Meziříčí - Vítkovice 0:2 (0:1)
    26.04. 16:15 Blansko - Třinec 3:0 (2:0)
    26.04. 16:15 Prostějov - Sigma Olomouc B 4:6 (2:2)
    So 27.04. 12:15 Opava - Kroměříž 2:0 (1:0)
    So 27.04. 12:15 Líšeň - Baník Ostrava B 1:8 (1:3)
    So 27.04. 12:30 Frýdek-Místek - Karviná B 5:1 (4:0)
    Ne 28.04. 12:15 Hlučín - Zbrojovka Brno B 2:4 (1:2)
    Ne 28.04. 12:45 Zlín B - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:0)

    30.kolo

    St 01.05. 10:15 Blansko - Baník Ostrava B 0:11 (0:6)
    St 01.05. 12:15 Sigma Olomouc B - Karviná B 4:1 (3:1)
    St 01.05. 12:15 Opava - Val. Meziříčí 0:1 (0:1)
    St 01.05. 12:15 Hlučín - Frýdek-Místek 0:2 (0:2)
    St 01.05. 12:30 Třinec - Zlín B 2:2 (0:0)
    St 01.05. 12:45 Zbrojovka Brno B - Vítkovice 0:1 (0:0)
    St 01.05. 12:45 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 3:2 (2:1)
    St 01.05. 17:15 Prostějov - Líšeň 1:1 (0:1)

    23.kolo

    St 24.04. 15:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 2:2 (0:2)
    So 04.05. 12:45 Kroměříž - Třinec 1:2 (0:0)
    So 04.05. 13:15 Baník Ostrava B - Prostějov 4:2 (0:2)
    Ne 05.05. 12:15 Sigma Olomouc B - Hlučín 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 12:45 1.FC Slovácko B - Val. Meziříčí 9:2 (5:1)
    Ne 05.05. 12:45 Zlín B - Blansko 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 12:45 Zbrojovka Brno B - Opava 0:1 (0:0)
    Ne 05.05. 12:45 Karviná B - Líšeň 1:1 (0:1)

    24.kolo

    10.05. 17:15 Opava - Sigma Olomouc B 2:1 (2:1)
    So 11.05. 12:15 Val. Meziříčí - Zlín B 0:0 (0:0)
    So 11.05. 12:15 Líšeň - Vítkovice 2:3 (0:2)
    So 11.05. 12:30 Blansko - Kroměříž 0:2 (0:0)
    So 11.05. 12:30 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 1:6 (0:5)
    So 11.05. 12:30 Prostějov - Karviná B 1:3 (0:3)
    So 11.05. 12:30 Třinec - Zbrojovka Brno B 1:8 (0:5)
    Ne 12.05. 12:15 Hlučín - Baník Ostrava B 0:7 (0:2)

    25.kolo

    St 15.05. 16:45 Val. Meziříčí - Blansko 2:0 (0:0)
    So 18.05. 13:15 Baník Ostrava B - Opava 4:0 (0:0)
    Ne 19.05. 12:15 Sigma Olomouc B - Třinec 1:1 (0:0)
    Ne 19.05. 12:30 1.FC Slovácko B - Líšeň 4:2 (2:0)
    Ne 19.05. 12:45 Karviná B - Hlučín 2:2 (1:2)
    Ne 19.05. 12:45 Vítkovice - Prostějov 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 12:45 Zlín B - Frýdek-Místek 1:2 (1:1)
    Ne 19.05. 12:45 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 2:4 (1:2)

    26.kolo

    24.05. 17:00 Třinec - Baník Ostrava B 0:4 (0:2)
    So 25.05. 12:15 Hlučín - Vítkovice 0:2 (0:1)
    So 25.05. 12:15 Líšeň - Zlín B 1:4 (0:1)
    So 25.05. 12:30 Prostějov - 1.FC Slovácko B 2:3 (0:2)
    So 25.05. 12:30 Kroměříž - Sigma Olomouc B 1:3 (0:1)
    So 25.05. 12:30 Blansko - Zbrojovka Brno B 0:8 (0:4)
    So 25.05. 12:30 Frýdek-Místek - Val. Meziříčí 4:2 (1:1)
    St 12.06. 17:00 Opava - Karviná B 9:1 (4:1)

    27.kolo

    31.05. 15:15 Frýdek-Místek - Blansko 3:0 (2:0)
    So 01.06. 12:15 Val. Meziříčí - Líšeň 1:0 (1:0)
    So 01.06. 13:15 Baník Ostrava B - Kroměříž 4:2 (2:2)
    Ne 02.06. 12:15 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 5:1 (2:1)
    Ne 02.06. 12:30 1.FC Slovácko B - Hlučín 2:0 (0:0)
    Ne 02.06. 12:45 Vítkovice - Opava 0:1 (0:0)
    Ne 02.06. 12:45 Zlín B - Prostějov 2:1 (1:0)
    Po 03.06. 16:15 Karviná B - Třinec 1:1 (0:0)

    28.kolo

    St 05.06. 13:45 Blansko - Sigma Olomouc B 1:13 (0:8)
    Čt 06.06. 11:45 Prostějov - Val. Meziříčí 1:1 (1:0)
    So 08.06. 12:15 Líšeň - Frýdek-Místek 2:2 (2:1)
    So 08.06. 12:15 Hlučín - Zlín B 4:1 (1:0)
    So 08.06. 12:15 Opava - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    So 08.06. 12:30 Třinec - Vítkovice 1:3 (0:1)
    So 08.06. 12:30 Kroměříž - Karviná B 6:1 (4:1)
    Ne 09.06. 12:45 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 3:3 (1:0)

    29.kolo

    St 29.05. 16:45 Zlín B - Opava 1:0 (1:0)
    St 29.05. 17:15 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 2:3 (0:2)
    St 12.06. 17:15 Val. Meziříčí - Hlučín 0:2 (0:1)
    St 12.06. 17:15 1.FC Slovácko B - Třinec 6:2 (1:1)
    So 15.06. 12:15 Líšeň - Blansko 7:0 (5:0)
    So 15.06. 12:30 Frýdek-Místek - Prostějov 2:0 (0:0)
    Ne 16.06. 12:45 Vítkovice - Kroměříž 0:2 (0:1)
    Ne 16.06. 12:45 Karviná B - Zbrojovka Brno B 3:8 (2:7)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 2 3 124:33 77
    2. 30 24 2 4 150:38 74
    3. 30 21 2 7 75:29 65
    4. 30 19 2 9 99:51 59
    5. 30 16 9 5 105:47 57
    6. 30 15 6 9 60:68 51
    7. 30 15 4 11 54:47 49
    8. 30 14 4 12 56:47 46
    9. 30 12 5 13 66:56 41
    10. 30 11 6 13 53:60 39
    11. 30 11 5 14 57:72 38
    12. 30 6 5 19 44:84 23
    13. 30 6 4 20 30:74 22
    14. 30 3 8 19 32:90 17
    15. 30 4 5 21 23:93 17
    16. 30 3 1 26 31:170 10

    Nejčtenější ze sportu