Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12955
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6503
    Týden:
    30
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Pelhřimov - Kohoutovice 0:6 (0:4)
    So 18.08. 10:15 Sparta Brno - Humpolec 3:0 (3:0)
    So 18.08. 10:15 Velké Meziříčí - Břeclav 2:3 (1:2)
    So 18.08. 10:15 Žďár n.Sázavou - FŠ Třebíč 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 10:00 Svratka - Líšeň B 4:2 (2:1)
    Ne 19.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Jihlava B 5:6 (3:3)
    Ne 19.08. 10:30 Znojmo - Hodonín 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 10:00 Hodonín - FŠ Třebíč 6:1 (3:0)
    So 25.08. 13:00 Břeclav - Pelhřimov 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 10:00 Líšeň B - Havlíčkův Brod 6:2 (2:2)
    Ne 26.08. 10:00 Humpolec - Svratka 3:1 (1:1)
    Ne 26.08. 10:30 Jihlava B - Kyjov 5:1 (0:1)
    Ne 26.08. 10:30 Znojmo - Sparta Brno 5:2 (2:2)
    Ne 26.08. 14:15 Kohoutovice - Žďár n.Sázavou 5:1 (1:0)

    1.kolo

    St 29.08. 14:30 Znojmo - Líšeň B 4:0 (0:0)
    St 29.08. 14:30 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 3:2 (2:1)
    St 29.08. 14:45 Humpolec - Hodonín 2:5 (1:4)
    St 29.08. 14:45 Kyjov - Kohoutovice 0:3 (0:1)
    St 29.08. 14:45 Velké Meziříčí - FŠ Třebíč 2:1 (1:1)
    St 29.08. 15:45 Sparta Brno - Jihlava B 1:3 (0:3)
    St 29.08. 17:00 Havlíčkův Brod - Břeclav 0:2 (0:2)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Hodonín - Kohoutovice 5:1 (3:0)
    So 08.09. 10:15 Sparta Brno - Svratka 2:1 (1:1)
    So 08.09. 10:30 Znojmo - Havlíčkův Brod 5:1 (1:1)
    Ne 09.09. 10:00 Líšeň B - Velké Meziříčí 2:4 (1:2)
    Ne 09.09. 10:00 Humpolec - Kyjov 2:3 (2:1)
    Ne 09.09. 10:30 Jihlava B - Pelhřimov 6:2 (5:0)
    Ne 09.09. 13:00 Břeclav - FŠ Třebíč 0:2 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Kyjov - Znojmo 3:2 (1:0)
    So 15.09. 10:00 Pelhřimov - Líšeň B 2:2 (1:1)
    So 15.09. 10:15 Velké Meziříčí - Humpolec 0:2 (0:0)
    So 15.09. 10:15 Žďár n.Sázavou - Jihlava B 0:2 (0:0)
    Ne 16.09. 10:00 Svratka - Hodonín 1:7 (1:3)
    Ne 16.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 4:1 (1:1)
    Ne 16.09. 13:45 Kohoutovice - Břeclav 7:1 (4:0)

    2.kolo

    St 12.09. 12:30 Líšeň B - Sparta Brno 2:1 (1:1)
    St 12.09. 14:15 Kohoutovice - Velké Meziříčí 4:0 (0:0)
    St 12.09. 14:15 Břeclav - Kyjov 0:1 (0:0)
    St 12.09. 14:45 Humpolec - Znojmo 0:1 (0:1)
    St 12.09. 15:00 Hodonín - Žďár n.Sázavou 4:0 (3:0)
    St 12.09. 15:00 Jihlava B - Svratka 6:1 (5:0)
    St 19.09. 15:30 FŠ Třebíč - Pelhřimov 5:2 (3:1)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 Hodonín - Břeclav 5:0 (2:0)
    So 22.09. 10:15 Sparta Brno - Kyjov 1:2 (0:2)
    Ne 23.09. 10:00 Jihlava B - FŠ Třebíč 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 10:00 Humpolec - Pelhřimov 3:1 (3:0)
    Ne 23.09. 10:00 Svratka - Havlíčkův Brod 1:2 (0:0)
    Ne 23.09. 10:30 Líšeň B - Žďár n.Sázavou 10:0 (3:0)
    Ne 23.09. 10:30 Znojmo - Velké Meziříčí 4:0 (3:0)

    9.kolo

    28.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Hodonín 1:3 (1:1)
    28.09. 10:00 Kyjov - Svratka 1:3 (0:1)
    So 29.09. 10:00 Pelhřimov - Znojmo 0:1 (0:0)
    So 29.09. 10:00 FŠ Třebíč - Líšeň B 1:2 (0:2)
    So 29.09. 10:15 Velké Meziříčí - Sparta Brno 0:3 (0:1)
    So 29.09. 10:15 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:4 (1:1)
    Ne 30.09. 13:15 Kohoutovice - Jihlava B 4:6 (1:3)

    5.kolo

    St 03.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Humpolec 2:4 (2:2)
    St 03.10. 10:00 Kyjov - Líšeň B 3:4 (3:1)
    St 03.10. 10:00 FŠ Třebíč - Kohoutovice 3:3 (1:2)
    St 03.10. 10:15 Velké Meziříčí - Jihlava B 1:1 (1:0)
    St 03.10. 10:15 Žďár n.Sázavou - Břeclav 2:0 (0:0)
    St 03.10. 14:00 Sparta Brno - Hodonín 1:1 (1:1)
    St 03.10. 15:00 Svratka - Znojmo 0:4 (0:2)

    10.kolo

    So 06.10. 10:00 Svratka - Velké Meziříčí 3:2 (1:2)
    So 06.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Kyjov 6:3 (4:1)
    So 06.10. 10:15 Sparta Brno - Pelhřimov 3:0 (1:0)
    So 06.10. 10:30 Znojmo - Žďár n.Sázavou 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 10:00 Líšeň B - Kohoutovice 5:1 (2:0)
    Ne 07.10. 10:00 Humpolec - FŠ Třebíč 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:30 Jihlava B - Břeclav 5:0 (3:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Kyjov - Hodonín 0:3 (0:1)
    So 13.10. 10:00 Pelhřimov - Svratka 0:3 (0:1)
    So 13.10. 10:00 FŠ Třebíč - Znojmo 1:5 (0:4)
    So 13.10. 10:15 Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod 2:2 (1:1)
    So 13.10. 10:15 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 0:3 (0:0)
    So 13.10. 12:45 Břeclav - Líšeň B 0:2 (0:0)
    Ne 14.10. 12:45 Kohoutovice - Humpolec 2:0 (2:0)

    12.kolo

    So 20.10. 09:00 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 4:3 (2:2)
    So 20.10. 10:00 Hodonín - Jihlava B 0:1 (0:0)
    So 20.10. 10:00 Humpolec - Břeclav 3:3 (3:2)
    So 20.10. 10:00 Svratka - Žďár n.Sázavou 0:3 (0:3)
    So 20.10. 10:00 Kyjov - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:15 Sparta Brno - FŠ Třebíč 2:1 (0:1)
    Ne 21.10. 10:30 Znojmo - Kohoutovice 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 27.10. 10:00 Pelhřimov - Kyjov 0:4 (0:1)
    So 27.10. 10:00 FŠ Třebíč - Svratka 3:0 (2:0)
    So 27.10. 12:15 Břeclav - Znojmo 0:4 (0:2)
    Ne 28.10. 10:15 Velké Meziříčí - Hodonín 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:15 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 4:3 (0:2)
    Ne 28.10. 10:30 Jihlava B - Líšeň B 4:0 (3:0)
    Ne 28.10. 12:15 Kohoutovice - Sparta Brno 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 03.11. 09:00 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč 2:5 (1:1)
    So 03.11. 10:00 Hodonín - Líšeň B 0:1 (0:1)
    So 03.11. 10:00 Humpolec - Jihlava B 4:2 (1:1)
    So 03.11. 10:00 Svratka - Kohoutovice 6:2 (2:0)
    So 03.11. 10:00 Kyjov - Žďár n.Sázavou 2:1 (2:0)
    So 03.11. 10:15 Sparta Brno - Břeclav 5:1 (0:0)
    So 03.11. 10:15 Velké Meziříčí - Pelhřimov 4:1 (2:1)

    15.kolo

    So 10.11. 10:00 Pelhřimov - Hodonín 1:6 (0:3)
    So 10.11. 10:00 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 1:2 (1:0)
    So 10.11. 10:00 FŠ Třebíč - Kyjov 2:6 (0:4)
    So 10.11. 11:45 Břeclav - Svratka 2:3 (2:1)
    So 10.11. 13:00 Kohoutovice - Havlíčkův Brod 3:3 (1:2)
    Ne 11.11. 10:00 Líšeň B - Humpolec 3:0 (2:0)
    Ne 11.11. 10:30 Jihlava B - Znojmo 4:2 (2:1)

    16.kolo

    So 16.03. 10:00 FŠ Třebíč - Velké Meziříčí 2:4 (1:1)
    So 16.03. 10:00 Hodonín - Humpolec 4:1 (3:1)
    So 16.03. 10:15 Žďár n.Sázavou - Pelhřimov 3:1 (1:0)
    Ne 17.03. 10:00 Líšeň B - Znojmo 1:1 (1:1)
    Ne 17.03. 10:00 Jihlava B - Sparta Brno 1:1 (0:1)
    Ne 17.03. 13:00 Břeclav - Havlíčkův Brod 6:5 (4:1)
    St 01.05. 13:30 Kohoutovice - Kyjov 3:0 (1:0)

    17.kolo

    So 23.03. 10:00 Svratka - Jihlava B 0:4 (0:0)
    So 23.03. 10:00 Kyjov - Břeclav 4:2 (3:1)
    So 23.03. 10:00 Pelhřimov - FŠ Třebíč 0:5 (0:2)
    So 23.03. 10:15 Velké Meziříčí - Kohoutovice 0:2 (0:0)
    So 23.03. 10:30 Znojmo - Humpolec 8:0 (3:0)
    Ne 24.03. 10:15 Sparta Brno - Líšeň B 1:0 (0:0)
    Ne 24.03. 10:15 Žďár n.Sázavou - Hodonín 2:3 (1:0)

    18.kolo

    So 30.03. 10:00 FŠ Třebíč - Žďár n.Sázavou 8:1 (4:0)
    So 30.03. 12:15 Hodonín - Znojmo 3:3 (1:1)
    Ne 31.03. 10:00 Humpolec - Sparta Brno 2:3 (2:3)
    Ne 31.03. 10:00 Líšeň B - Svratka 2:2 (1:1)
    Ne 31.03. 10:00 Jihlava B - Havlíčkův Brod 4:2 (0:1)
    Ne 31.03. 13:00 Břeclav - Velké Meziříčí 2:5 (1:0)
    Ne 31.03. 13:15 Kohoutovice - Pelhřimov 4:2 (4:0)

    19.kolo

    So 06.04. 10:00 Svratka - Humpolec 3:2 (2:1)
    So 06.04. 10:00 Pelhřimov - Břeclav 3:1 (1:0)
    So 06.04. 10:00 FŠ Třebíč - Hodonín 1:2 (0:1)
    So 06.04. 10:00 Kyjov - Jihlava B 0:8 (0:5)
    Ne 07.04. 10:15 Sparta Brno - Znojmo 1:1 (0:1)
    Ne 07.04. 10:15 Žďár n.Sázavou - Kohoutovice 1:2 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Havlíčkův Brod - Líšeň B 3:1 (0:1)

    20.kolo

    So 13.04. 10:00 Hodonín - Sparta Brno 0:1 (0:0)
    So 13.04. 10:30 Znojmo - Svratka 4:0 (2:0)
    Ne 14.04. 10:00 Humpolec - Havlíčkův Brod 2:4 (1:0)
    Ne 14.04. 10:00 Líšeň B - Kyjov 4:0 (1:0)
    Ne 14.04. 10:30 Jihlava B - Velké Meziříčí 6:1 (1:1)
    Ne 14.04. 13:00 Břeclav - Žďár n.Sázavou 2:4 (0:2)
    Ne 14.04. 13:15 Kohoutovice - FŠ Třebíč 1:1 (0:1)

    21.kolo

    Čt 18.04. 15:00 Kohoutovice - Hodonín 1:1 (1:0)
    19.04. 10:00 Svratka - Sparta Brno 1:1 (1:0)
    19.04. 13:45 Havlíčkův Brod - Znojmo 0:3 (0:3)
    So 20.04. 10:00 Pelhřimov - Jihlava B 0:4 (0:1)
    So 20.04. 10:00 FŠ Třebíč - Břeclav 6:3 (3:1)
    So 20.04. 10:00 Kyjov - Humpolec 3:2 (1:1)
    So 20.04. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň B 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 27.04. 10:00 Hodonín - Svratka 2:3 (1:1)
    So 27.04. 10:15 Sparta Brno - Havlíčkův Brod 3:2 (2:1)
    So 27.04. 10:30 Znojmo - Kyjov 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Líšeň B - Pelhřimov 3:0 (2:0)
    Ne 28.04. 10:00 Humpolec - Velké Meziříčí 3:1 (3:0)
    Ne 28.04. 10:30 Jihlava B - Žďár n.Sázavou 7:1 (4:0)
    Ne 28.04. 15:15 Břeclav - Kohoutovice 0:1 (0:0)

    23.kolo

    So 04.05. 10:00 Kyjov - Sparta Brno 3:1 (1:1)
    So 04.05. 10:00 FŠ Třebíč - Jihlava B 2:1 (0:1)
    So 04.05. 10:00 Pelhřimov - Humpolec 5:2 (4:1)
    So 04.05. 10:15 Žďár n.Sázavou - Líšeň B 1:1 (1:1)
    So 04.05. 10:15 Velké Meziříčí - Znojmo 0:11 (0:2)
    Ne 05.05. 10:00 Havlíčkův Brod - Svratka 3:2 (2:2)
    Ne 05.05. 13:00 Břeclav - Hodonín 0:4 (0:1)

    30.kolo

    St 08.05. 10:00 Humpolec - Líšeň B 0:4 (0:3)
    St 08.05. 10:00 Kyjov - FŠ Třebíč 2:3 (0:2)
    St 08.05. 10:00 Hodonín - Pelhřimov 5:1 (4:0)
    St 08.05. 10:00 Svratka - Břeclav 4:2 (2:0)
    St 08.05. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 2:1 (2:1)
    St 08.05. 14:00 Havlíčkův Brod - Kohoutovice 1:2 (1:0)
    St 08.05. 14:30 Znojmo - Jihlava B 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 11.05. 10:00 Hodonín - Havlíčkův Brod 2:3 (2:1)
    So 11.05. 10:00 Svratka - Kyjov 3:5 (2:1)
    So 11.05. 10:15 Sparta Brno - Velké Meziříčí 2:3 (1:2)
    Ne 12.05. 10:00 Líšeň B - FŠ Třebíč 4:1 (4:0)
    Ne 12.05. 10:00 Humpolec - Žďár n.Sázavou 0:4 (0:4)
    Ne 12.05. 10:30 Jihlava B - Kohoutovice 4:0 (4:0)
    Ne 12.05. 10:30 Znojmo - Pelhřimov 6:2 (1:0)

    25.kolo

    So 18.05. 10:00 Kyjov - Havlíčkův Brod 2:2 (0:2)
    So 18.05. 10:00 Pelhřimov - Sparta Brno 3:3 (0:2)
    So 18.05. 10:00 FŠ Třebíč - Humpolec 1:4 (0:2)
    So 18.05. 10:15 Žďár n.Sázavou - Znojmo 0:2 (0:0)
    So 18.05. 10:15 Velké Meziříčí - Svratka 1:1 (1:1)
    Ne 19.05. 13:00 Břeclav - Jihlava B 2:11 (1:6)
    Ne 19.05. 14:15 Kohoutovice - Líšeň B 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 25.05. 10:00 Svratka - Pelhřimov 2:1 (0:0)
    So 25.05. 10:00 Havlíčkův Brod - Velké Meziříčí 5:4 (2:2)
    So 25.05. 10:00 Hodonín - Kyjov 5:1 (3:0)
    So 25.05. 10:15 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 4:1 (2:1)
    So 25.05. 10:30 Znojmo - FŠ Třebíč 3:1 (1:0)
    Ne 26.05. 10:00 Líšeň B - Břeclav 7:0 (4:0)
    Ne 26.05. 10:00 Humpolec - Kohoutovice 3:1 (1:1)

    27.kolo

    So 01.06. 10:00 FŠ Třebíč - Sparta Brno 1:0 (1:0)
    So 01.06. 10:00 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 6:0 (2:0)
    Ne 02.06. 10:15 Velké Meziříčí - Kyjov 1:0 (1:0)
    Ne 02.06. 10:30 Jihlava B - Hodonín 2:1 (1:0)
    Ne 02.06. 13:00 Břeclav - Humpolec 1:2 (1:1)
    Ne 02.06. 14:15 Žďár n.Sázavou - Svratka 1:2 (1:2)
    Ne 02.06. 14:15 Kohoutovice - Znojmo 2:1 (2:0)

    28.kolo

    So 08.06. 10:00 Svratka - FŠ Třebíč 3:2 (3:2)
    So 08.06. 10:00 Hodonín - Velké Meziříčí 1:0 (0:0)
    So 08.06. 10:00 Kyjov - Pelhřimov 3:3 (2:1)
    So 08.06. 10:15 Sparta Brno - Kohoutovice 1:2 (0:1)
    Ne 09.06. 09:30 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 7:3 (4:1)
    Ne 09.06. 10:00 Líšeň B - Jihlava B 0:3 (0:3)
    Ne 09.06. 10:30 Znojmo - Břeclav 2:1 (0:1)

    29.kolo

    St 01.05. 11:00 Jihlava B - Humpolec 5:0 (2:0)
    St 22.05. 14:45 Žďár n.Sázavou - Kyjov 3:0 (2:0)
    St 29.05. 16:00 FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod 6:2 (2:1)
    Čt 13.06. 16:00 Břeclav - Sparta Brno 1:2 (1:2)
    So 15.06. 10:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí 6:2 (2:0)
    Ne 16.06. 10:00 Líšeň B - Hodonín 4:1 (1:0)
    Ne 16.06. 14:15 Kohoutovice - Svratka 0:0 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 23 3 2 116:32 72
    2. 28 20 5 3 93:24 65
    3. 28 17 4 7 75:39 55
    4. 28 16 3 9 79:37 51
    5. 28 14 7 7 64:48 49
    6. 28 13 6 9 53:42 45
    7. 28 12 4 12 53:69 40
    8. 28 12 2 14 53:76 38
    9. 28 11 3 14 67:67 36
    10. 28 11 1 16 52:75 34
    11. 28 10 3 15 76:94 33
    12. 28 10 3 15 45:72 33
    13. 28 7 2 19 42:83 23
    14. 28 5 3 20 49:94 18
    15. 28 4 1 23 37:102 13

    Nejčtenější ze sportu