Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12967
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
3954
Týden:
14
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

So 18.08. 10:00 Hranice - Baník Ostrava B 1:3 (0:1)
So 18.08. 10:30 Hlučín - Bílovec 7:0 (3:0)
Ne 19.08. 10:00 Přerov - Uničov 1:5 (0:4)
Ne 19.08. 10:00 Vsetín - Třinec 3:0 (1:0)
Ne 19.08. 14:00 Val. Meziříčí - Šumperk 5:1 (5:0)

2.kolo

So 25.08. 09:00 Baník Ostrava B - Hlučín 1:1 (1:0)
So 25.08. 10:00 Uničov - Bílovec 4:1 (0:0)
So 25.08. 10:00 Třinec - Hranice 1:2 (0:2)
So 25.08. 10:00 Šumperk - Vsetín 1:3 (1:1)
Ne 26.08. 10:00 Přerov - Val. Meziříčí 2:3 (1:1)

3.kolo

So 01.09. 10:00 Val. Meziříčí - Uničov 0:4 (0:2)
So 01.09. 10:00 Hranice - Šumperk 2:1 (1:0)
So 01.09. 10:30 Hlučín - Třinec 3:2 (2:0)
Ne 02.09. 10:00 Vsetín - Přerov 1:4 (1:2)
Út 04.09. 15:00 Bílovec - Baník Ostrava B 2:2 (0:2)

4.kolo

So 08.09. 10:00 Uničov - Baník Ostrava B 1:6 (0:4)
So 08.09. 10:00 Třinec - Bílovec 4:0 (2:0)
So 08.09. 10:00 Val. Meziříčí - Vsetín 2:11 (1:4)
So 08.09. 12:30 Šumperk - Hlučín 0:6 (0:3)
Ne 09.09. 13:00 Přerov - Hranice 2:0 (2:0)

5.kolo

So 15.09. 10:00 Hranice - Val. Meziříčí 3:0 (1:0)
So 15.09. 10:00 Bílovec - Šumperk 1:1 (0:0)
So 15.09. 10:30 Hlučín - Přerov 3:0 (2:0)
So 15.09. 11:00 Baník Ostrava B - Třinec 4:2 (3:1)
Ne 16.09. 10:00 Vsetín - Uničov 2:1 (1:1)

6.kolo

So 22.09. 10:00 Uničov - Třinec 1:0 (1:0)
So 22.09. 10:00 Šumperk - Baník Ostrava B 0:6 (0:1)
So 22.09. 10:00 Val. Meziříčí - Hlučín 3:5 (3:3)
Ne 23.09. 10:00 Vsetín - Hranice 3:1 (1:0)
Ne 23.09. 11:45 Přerov - Bílovec 1:0 (1:0)

7.kolo

St 26.09. 15:00 Bílovec - Val. Meziříčí 1:2 (0:0)
So 29.09. 10:30 Hlučín - Vsetín 3:0 (1:0)
So 29.09. 11:00 Baník Ostrava B - Přerov 0:2 (0:0)
So 29.09. 11:00 Třinec - Šumperk 9:0 (3:0)
Ne 30.09. 10:00 Hranice - Uničov 1:0 (1:0)

8.kolo

So 06.10. 10:00 Uničov - Šumperk 2:0 (0:0)
So 06.10. 10:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B 4:3 (2:3)
So 06.10. 10:00 Hranice - Hlučín 0:4 (0:4)
Ne 07.10. 10:00 Přerov - Třinec 1:5 (1:2)
Ne 07.10. 10:00 Vsetín - Bílovec 1:2 (1:1)

10.kolo

So 20.10. 10:00 Uničov - Přerov 1:2 (0:0)
So 20.10. 10:00 Třinec - Vsetín 2:4 (1:1)
So 20.10. 10:00 Bílovec - Hlučín 1:1 (0:1)
So 20.10. 11:00 Šumperk - Val. Meziříčí 2:1 (0:0)
So 20.10. 11:00 Baník Ostrava B - Hranice 6:2 (2:0)

9.kolo

So 13.10. 10:00 Bílovec - Hranice 3:3 (1:1)
So 13.10. 10:30 Hlučín - Uničov 3:0 (1:0)
So 13.10. 15:00 Baník Ostrava B - Vsetín 6:3 (3:2)
Ne 14.10. 10:00 Šumperk - Přerov 1:1 (0:1)
St 24.10. 15:15 Třinec - Val. Meziříčí 5:0 (1:0)

11.kolo

Čt 25.10. 14:30 Bílovec - Uničov 1:2 (0:0)
26.10. 13:00 Hlučín - Baník Ostrava B 4:2 (3:1)
So 27.10. 10:00 Val. Meziříčí - Přerov 1:1 (0:1)
So 27.10. 11:45 Hranice - Třinec 0:0 (0:0)
Ne 28.10. 10:00 Vsetín - Šumperk 1:0 (1:0)

12.kolo

So 03.11. 09:00 Baník Ostrava B - Bílovec 2:0 (0:0)
So 03.11. 10:00 Uničov - Val. Meziříčí 3:0 (1:0)
So 03.11. 10:00 Třinec - Hlučín 1:6 (0:3)
Ne 04.11. 10:00 Přerov - Vsetín 0:6 (0:3)
Ne 04.11. 10:00 Šumperk - Hranice 1:3 (1:1)

13.kolo

So 10.11. 09:00 Hranice - Přerov 1:3 (1:1)
So 10.11. 10:00 Bílovec - Třinec 0:9 (0:3)
So 10.11. 10:00 Hlučín - Šumperk 4:0 (2:0)
So 10.11. 11:00 Baník Ostrava B - Uničov 0:1 (0:0)
Ne 11.11. 10:00 Vsetín - Val. Meziříčí 1:4 (1:2)

21.kolo

So 23.03. 10:00 Hranice - Šumperk 1:1 (1:1)
So 23.03. 10:00 Hlučín - Třinec 3:0 (2:0)
So 23.03. 10:00 Bílovec - Baník Ostrava B 0:7 (0:2)
Ne 24.03. 10:00 Val. Meziříčí - Uničov 1:6 (0:3)
Ne 24.03. 10:00 Vsetín - Přerov 0:3 (0:1)

22.kolo

So 30.03. 10:00 Uničov - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
So 30.03. 10:00 Třinec - Bílovec 6:1 (4:0)
Ne 31.03. 09:30 Přerov - Hranice 0:1 (0:1)
Ne 31.03. 10:00 Šumperk - Hlučín 2:2 (0:0)
Ne 31.03. 10:00 Val. Meziříčí - Vsetín 1:2 (0:2)

23.kolo

St 03.04. 16:00 Baník Ostrava B - Třinec 4:0 (2:0)
So 06.04. 10:00 Hlučín - Přerov 2:0 (1:0)
So 06.04. 10:00 Bílovec - Šumperk 0:3 (0:1)
Ne 07.04. 10:00 Vsetín - Uničov 1:1 (0:0)
Ne 07.04. 10:00 Hranice - Val. Meziříčí 0:1 (0:1)

24.kolo

So 13.04. 10:00 Uničov - Třinec 0:2 (0:1)
So 13.04. 10:00 Šumperk - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
So 13.04. 10:00 Přerov - Bílovec 1:0 (0:0)
Ne 14.04. 10:00 Val. Meziříčí - Hlučín 0:3 (0:2)
Ne 14.04. 10:00 Vsetín - Hranice 4:1 (0:0)

25.kolo

St 17.04. 15:15 Bílovec - Val. Meziříčí 2:1 (1:1)
19.04. 14:30 Baník Ostrava B - Přerov 5:0 (3:0)
So 20.04. 10:00 Hranice - Uničov 1:2 (0:1)
So 20.04. 10:00 Hlučín - Vsetín 5:2 (4:1)
So 20.04. 10:00 Třinec - Šumperk 0:1 (0:1)

14.kolo

St 24.04. 15:00 Val. Meziříčí - Hranice 0:7 (0:4)
So 27.04. 10:00 Uničov - Vsetín 2:0 (2:0)
So 27.04. 10:00 Přerov - Hlučín 2:2 (2:0)
So 27.04. 10:00 Šumperk - Bílovec 4:0 (2:0)
So 27.04. 10:00 Třinec - Baník Ostrava B 1:1 (0:1)

15.kolo

So 04.05. 10:00 Třinec - Uničov 5:0 (2:0)
So 04.05. 10:00 Bílovec - Přerov 1:2 (0:2)
So 04.05. 10:00 Hlučín - Val. Meziříčí 14:1 (8:0)
So 04.05. 10:00 Hranice - Vsetín 2:3 (0:2)
Ne 05.05. 10:00 Baník Ostrava B - Šumperk 3:0 (1:0)

26.kolo

St 08.05. 10:00 Uničov - Šumperk 0:1 (0:1)
St 08.05. 10:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B 0:4 (0:3)
St 08.05. 10:00 Vsetín - Bílovec 2:1 (2:0)
St 08.05. 10:00 Hranice - Hlučín 0:3 (0:2)
St 08.05. 13:00 Přerov - Třinec 1:2 (1:1)

16.kolo

So 11.05. 10:00 Uničov - Hranice 1:1 (0:1)
So 11.05. 10:00 Šumperk - Třinec 2:6 (1:4)
Ne 12.05. 10:00 Vsetín - Hlučín 2:6 (1:2)
Ne 12.05. 10:00 Val. Meziříčí - Bílovec 2:1
Ne 12.05. 10:00 Přerov - Baník Ostrava B 0:5 (0:3)

17.kolo

Út 14.05. 16:00 Šumperk - Uničov 0:1 (0:0)
Út 14.05. 16:00 Třinec - Přerov 2:0 (2:0)
So 18.05. 10:00 Bílovec - Vsetín 0:6 (0:1)
So 18.05. 10:00 Hlučín - Hranice 5:0 (3:0)
So 18.05. 15:45 Baník Ostrava B - Val. Meziříčí 9:0 (4:0)

18.kolo

So 25.05. 10:00 Uničov - Hlučín 1:1 (1:1)
Ne 26.05. 10:00 Hranice - Bílovec 2:3 (1:1)
Ne 26.05. 10:00 Val. Meziříčí - Třinec 2:7 (2:3)
Ne 26.05. 10:00 Přerov - Šumperk 4:0 (2:0)
St 29.05. 16:00 Vsetín - Baník Ostrava B 1:4 (0:2)

27.kolo

Út 21.05. 15:00 Baník Ostrava B - Vsetín 0:1 (0:1)
St 22.05. 15:00 Hlučín - Uničov 2:1 (2:1)
St 29.05. 15:00 Bílovec - Hranice 2:6 (2:3)
St 29.05. 15:15 Třinec - Val. Meziříčí 6:0 (3:0)
St 29.05. 16:00 Šumperk - Přerov 1:1 (1:0)

19.kolo

Ne 19.05. 10:00 Přerov - Uničov 0:3 (0:1)
So 01.06. 10:00 Hranice - Baník Ostrava B 1:5 (0:2)
Ne 02.06. 10:00 Val. Meziříčí - Šumperk 5:4 (2:1)
Ne 02.06. 10:00 Vsetín - Třinec 3:4 (1:1)
Ne 02.06. 10:00 Hlučín - Bílovec 8:0 (4:0)

20.kolo

St 05.06. 15:15 Přerov - Val. Meziříčí 1:0 (0:0)
Čt 06.06. 15:30 Baník Ostrava B - Hlučín 4:7 (2:4)
So 08.06. 10:00 Uničov - Bílovec 6:0 (5:0)
So 08.06. 10:00 Třinec - Hranice 4:1 (1:1)
Ne 09.06. 10:00 Šumperk - Vsetín 6:1 (3:1)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 27 22 5 0 113:25 71
2. 27 16 3 8 92:36 51
3. 27 15 3 9 50:32 48
4. 27 15 2 10 85:43 47
5. 27 14 1 12 67:62 43
6. 27 11 4 12 35:51 37
7. 27 8 4 15 43:61 28
8. 27 7 5 15 34:68 26
9. 27 8 1 18 39:108 25
10. 27 3 4 20 23:95 13

Nejčtenější ze sportu