Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12971
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4158
    Týden:
    26
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 18.08. 10:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 8:0 (2:0)
    So 18.08. 15:00 Zlín - Sparta Brno 4:5 (2:4)
    So 18.08. 15:00 Kroměříž - Vyškov 3:11 (1:5)
    So 18.08. 15:00 Sigma Olomouc - Jihlava 16:5 (6:0)
    Ne 19.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - Hodonín 2:21 (0:10)
    St 22.08. 10:00 1.FC Slovácko - Havlíčkův Brod 41:1 (23:0)
    St 22.08. 16:30 FŠ Třebíč - Prostějov 3:9 (3:4)

    14.kolo

    St 29.08. 10:00 Hodonín - Havlíčkův Brod 50:1 (20:0)
    St 29.08. 10:00 1.FC Slovácko - Prostějov 15:4 (3:4)
    St 29.08. 10:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 14:1 (5:1)
    St 29.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 3:9 (2:6)
    St 29.08. 16:30 FŠ Třebíč - Znojmo 6:5 (1:2)
    St 29.08. 17:00 Líšeň - Sigma Olomouc 5:15 (2:7)
    Út 25.09. 17:00 Zlín - Vyškov 11:5 (5:4)

    4.kolo

    So 08.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - FŠ Třebíč 13:6 (6:3)
    So 08.09. 10:00 1.FC Slovácko - Zlín 2:5 (0:3)
    So 08.09. 13:30 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 2:10 (1:5)
    Ne 09.09. 10:00 Znojmo - Jihlava 1:10 (0:4)
    Ne 09.09. 10:00 Vyškov - Sigma Olomouc 5:9 (2:3)
    Ne 09.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Kroměříž 3:30 (1:20)
    Ne 09.09. 14:00 Prostějov - Líšeň 7:3 (4:3)

    2.kolo

    Čt 23.08. 16:00 Znojmo - Líšeň 8:8 (4:4)
    So 25.08. 10:00 Hodonín - Jihlava 5:7 (2:4)
    So 25.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Zlín 2:35 (0:15)
    So 25.08. 14:30 Prostějov - Kroměříž 8:5 (5:3)
    Ne 26.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - 1.FC Slovácko 4:20 (3:7)
    St 12.09. 17:00 Vyškov - Zbrojovka Brno 0:12 (0:5)
    St 12.09. 17:00 Sparta Brno - FŠ Třebíč 29:1 (11:0)

    15.kolo

    Út 04.09. 16:30 Prostějov - Zlín 3:12 (1:6)
    St 05.09. 16:00 Sigma Olomouc - Hodonín 11:3 (2:1)
    St 05.09. 16:30 Vyškov - FŠ Třebíč 15:4 (10:2)
    St 05.09. 17:00 Jihlava - Líšeň 18:1 (8:0)
    St 05.09. 17:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 8:25 (4:12)
    Čt 06.09. 17:00 Sparta Brno - 1.FC Slovácko 5:6 (4:2)
    Čt 13.09. 16:00 Znojmo - Kroměříž 3:7 (2:5)

    5.kolo

    So 15.09. 10:00 Zbrojovka Brno - Havlíčkův Brod 30:1 (16:0)
    So 15.09. 11:00 Jihlava - Vyškov 12:2 (5:2)
    So 15.09. 15:00 Zlín - Hodonín 3:6 (2:4)
    So 15.09. 15:00 Kroměříž - Žďár n.Sázavou 15:5 (8:3)
    So 15.09. 15:00 Sigma Olomouc - Prostějov 14:2 (3:1)
    Ne 16.09. 10:00 FŠ Třebíč - 1.FC Slovácko 4:25 (2:13)
    Ne 16.09. 10:00 Líšeň - Sparta Brno 3:18 (1:8)

    6.kolo

    So 22.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Líšeň 4:7 (2:3)
    So 22.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno 2:8 (2:0)
    So 22.09. 10:00 1.FC Slovácko - Kroměříž 13:6 (7:1)
    So 22.09. 10:00 Zlín - FŠ Třebíč 15:5 (9:1)
    So 22.09. 14:30 Prostějov - Jihlava 3:7 (2:2)
    So 22.09. 15:00 Hodonín - Znojmo 18:4 (8:2)
    Po 24.09. 17:00 Sparta Brno - Sigma Olomouc 4:8 (2:3)

    8.kolo

    So 06.10. 10:00 Hodonín - Vyškov 9:2 (5:2)
    So 06.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Sigma Olomouc 2:15 (0:6)
    So 06.10. 10:00 1.FC Slovácko - Líšeň 15:2 (7:1)
    So 06.10. 14:30 Prostějov - Znojmo 2:4 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Zlín - Zbrojovka Brno 5:8 (3:6)
    Ne 07.10. 10:00 FŠ Třebíč - Kroměříž 8:10 (6:3)
    St 10.10. 15:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 0:31 (0:13)

    9.kolo

    So 13.10. 15:00 Kroměříž - Hodonín 4:7 (2:3)
    So 13.10. 15:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 9:4 (5:3)
    So 13.10. 15:30 Jihlava - Žďár n.Sázavou 18:3 (10:2)
    Ne 14.10. 10:00 Zbrojovka Brno - FŠ Třebíč 15:3 (7:1)
    Ne 14.10. 10:00 Líšeň - Zlín 2:7 (2:3)
    Ne 14.10. 10:00 Znojmo - Sparta Brno 4:5 (2:0)
    Ne 14.10. 10:00 Vyškov - Prostějov 15:3 (4:3)

    7.kolo

    St 19.09. 16:30 Jihlava - Sparta Brno 5:5 (4:1)
    Čt 27.09. 15:30 Kroměříž - Zlín 3:7 (0:3)
    So 29.09. 15:00 Sigma Olomouc - Havlíčkův Brod 33:1 (17:0)
    Ne 30.09. 10:00 FŠ Třebíč - Hodonín 3:15 (3:8)
    Ne 30.09. 10:00 Líšeň - Žďár n.Sázavou 5:5 (3:4)
    Ne 30.09. 10:00 Znojmo - Vyškov 4:14 (2:10)
    St 17.10. 15:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 4:4 (3:3)

    10.kolo

    So 20.10. 10:00 Sparta Brno - Vyškov 4:2 (2:0)
    So 20.10. 10:00 1.FC Slovácko - Jihlava 13:1 (6:1)
    So 20.10. 14:00 Hodonín - Prostějov 12:0 (5:0)
    So 20.10. 14:00 Havlíčkův Brod - Znojmo 1:19 (0:9)
    So 20.10. 15:00 Zlín - Sigma Olomouc 2:6 (0:3)
    So 20.10. 15:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno 3:15 (2:7)
    Ne 21.10. 10:00 FŠ Třebíč - Líšeň 4:7 (3:3)

    11.kolo

    So 27.10. 10:00 Jihlava - Zlín 4:5 (1:4)
    So 27.10. 10:00 Prostějov - Sparta Brno 1:9 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Znojmo - Žďár n.Sázavou 9:0 (6:0)
    Ne 28.10. 10:00 Zbrojovka Brno - Hodonín 3:8 (0:3)
    Ne 28.10. 10:00 Líšeň - Kroměříž 1:4 (1:1)
    Ne 28.10. 10:00 Vyškov - Havlíčkův Brod 25:3 (16:2)
    Ne 28.10. 15:00 Sigma Olomouc - FŠ Třebíč 17:2 (13:1)

    12.kolo

    So 03.11. 10:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov 5:3 (2:2)
    So 03.11. 10:00 1.FC Slovácko - Znojmo 7:2 (2:1)
    So 03.11. 10:00 Zbrojovka Brno - Líšeň 20:2 (14:2)
    So 03.11. 14:00 Hodonín - Sparta Brno 4:4 (2:2)
    So 03.11. 14:00 Havlíčkův Brod - Prostějov 3:22 (0:12)
    So 03.11. 15:00 Kroměříž - Sigma Olomouc 5:20 (3:7)
    Ne 04.11. 10:00 FŠ Třebíč - Jihlava 7:12 (1:6)

    3.kolo

    Čt 30.08. 16:30 Kroměříž - Sparta Brno 8:5 (4:4)
    So 01.09. 10:00 Líšeň - Vyškov 1:7 (1:3)
    So 01.09. 15:00 Zlín - Žďár n.Sázavou 2:10 (0:5)
    So 01.09. 15:00 Sigma Olomouc - Znojmo 9:6 (6:2)
    Ne 02.09. 10:00 FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod 22:3 (10:1)
    St 12.09. 16:00 1.FC Slovácko - Hodonín 6:5 (3:4)
    Út 06.11. 15:00 Zbrojovka Brno - Prostějov 12:3 (4:1)

    13.kolo

    St 22.08. 11:00 Jihlava - Kroměříž 15:5 (7:1)
    Čt 08.11. 14:00 Znojmo - Zlín 5:6 (3:3)
    So 10.11. 10:00 Prostějov - Žďár n.Sázavou 4:9 (2:4)
    So 10.11. 10:00 Sparta Brno - Havlíčkův Brod 16:1 (6:1)
    Ne 11.11. 10:00 Vyškov - 1.FC Slovácko 1:2 (1:0)
    Ne 11.11. 15:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 5:2 (2:2)
    Ne 11.11. 15:30 Líšeň - Hodonín 2:7 (1:3)

    28.kolo

    So 23.03. 10:00 Hodonín - Líšeň 16:1 (4:1)
    So 23.03. 10:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 3:3 (2:2)
    So 23.03. 10:00 1.FC Slovácko - Vyškov 10:2 (6:1)
    So 23.03. 15:00 Kroměříž - Jihlava 4:5 (0:1)
    Ne 24.03. 10:30 Zlín - Znojmo 7:3 (1:1)
    Ne 24.03. 12:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 4:27 (1:11)
    Ne 24.03. 15:00 Žďár n.Sázavou - Prostějov 6:8 (3:4)

    16.kolo

    St 27.03. 15:00 Havlíčkův Brod - 1.FC Slovácko 4:15 (1:3)
    So 30.03. 10:00 Znojmo - Zbrojovka Brno 1:17 (1:5)
    So 30.03. 13:45 Sparta Brno - Zlín 3:6 (2:2)
    So 30.03. 14:00 Prostějov - FŠ Třebíč 16:2 (4:1)
    So 30.03. 15:30 Jihlava - Sigma Olomouc 4:9 (3:2)
    Ne 31.03. 10:00 Hodonín - Žďár n.Sázavou 23:5 (8:3)
    Ne 31.03. 10:00 Vyškov - Kroměříž 6:3 (6:1)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Jihlava - Hodonín 0:13 (0:8)
    So 06.04. 10:00 Zbrojovka Brno - Vyškov 9:4 (5:2)
    So 06.04. 15:00 Zlín - Havlíčkův Brod 25:1 (13:1)
    Ne 07.04. 10:00 Líšeň - Znojmo 1:11 (1:6)
    Ne 07.04. 10:00 FŠ Třebíč - Sparta Brno 1:11 (0:3)
    Ne 07.04. 15:00 Kroměříž - Prostějov 2:5 (2:1)
    19.04. 11:00 1.FC Slovácko - Žďár n.Sázavou 2:12 (1:7)

    18.kolo

    So 13.04. 10:00 Hodonín - 1.FC Slovácko 3:2 (0:1)
    So 13.04. 14:00 Prostějov - Zbrojovka Brno 2:8 (2:5)
    So 13.04. 15:30 Znojmo - Sigma Olomouc 4:2 (2:1)
    Ne 14.04. 10:00 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč 9:5 (3:2)
    Ne 14.04. 10:00 Vyškov - Líšeň 10:2 (7:0)
    Ne 14.04. 14:00 Žďár n.Sázavou - Zlín 3:5 (1:2)
    St 15.05. 17:00 Sparta Brno - Kroměříž 3:9 (2:5)

    19.kolo

    St 03.04. 16:00 Zbrojovka Brno - Sparta Brno 4:3 (1:2)
    Čt 18.04. 10:00 Jihlava - Znojmo 4:0 (2:0)
    Čt 18.04. 10:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod 14:4 (4:2)
    Čt 18.04. 10:00 Zlín - 1.FC Slovácko 5:8 (2:4)
    Ne 21.04. 10:00 Líšeň - Prostějov 4:6 (1:3)
    Ne 21.04. 10:00 FŠ Třebíč - Žďár n.Sázavou 4:10 (2:7)
    Ne 21.04. 10:30 Sigma Olomouc - Vyškov 3:1 (2:1)

    20.kolo

    Út 23.04. 10:00 Prostějov - Sigma Olomouc 2:11 (0:5)
    So 27.04. 10:00 Vyškov - Jihlava 3:4 (1:2)
    So 27.04. 13:45 Sparta Brno - Líšeň 5:3 (5:2)
    Ne 28.04. 10:00 Havlíčkův Brod - Zbrojovka Brno 3:17 (0:7)
    Ne 28.04. 14:00 Žďár n.Sázavou - Kroměříž 8:4 (6:1)
    St 01.05. 10:00 Hodonín - Zlín 5:1 (4:0)
    St 08.05. 17:00 1.FC Slovácko - FŠ Třebíč 17:1 (11:1)

    21.kolo

    St 01.05. 10:00 Jihlava - Prostějov 18:5 (9:2)
    St 01.05. 10:00 Zbrojovka Brno - Žďár n.Sázavou 14:2 (5:1)
    St 01.05. 15:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko 2:18 (1:10)
    So 04.05. 10:00 Znojmo - Hodonín 3:4 (1:1)
    So 04.05. 15:00 Sigma Olomouc - Sparta Brno 0:4 (0:1)
    Ne 05.05. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod 10:1 (3:1)
    Ne 05.05. 10:00 FŠ Třebíč - Zlín 7:8 (5:4)

    30.kolo

    St 10.04. 15:00 1.FC Slovácko - Sparta Brno 3:1 (2:0)
    St 01.05. 10:00 FŠ Třebíč - Vyškov 3:3 (2:3)
    St 08.05. 10:00 Hodonín - Sigma Olomouc 1:16 (0:9)
    St 08.05. 10:00 Zlín - Prostějov 12:4 (7:4)
    St 08.05. 13:00 Líšeň - Jihlava 6:5 (5:3)
    St 08.05. 14:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 15:1 (6:0)
    Čt 09.05. 15:30 Kroměříž - Znojmo 3:8 (0:5)

    22.kolo

    So 11.05. 10:00 Hodonín - FŠ Třebíč 16:0 (9:0)
    So 11.05. 10:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 5:4 (3:1)
    So 11.05. 13:45 Sparta Brno - Jihlava 4:3 (3:2)
    So 11.05. 15:00 Zlín - Kroměříž 7:3 (2:1)
    Ne 12.05. 10:00 Havlíčkův Brod - Sigma Olomouc 2:38 (2:13)
    Ne 12.05. 10:00 Vyškov - Znojmo 4:7 (1:4)
    St 29.05. 17:00 Žďár n.Sázavou - Líšeň 5:8 (4:5)

    29.kolo

    St 22.05. 15:00 Havlíčkův Brod - Hodonín 0:22 (0:5)
    St 22.05. 15:00 Znojmo - FŠ Třebíč 21:1 (9:0)
    St 22.05. 17:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:4 (1:1)
    Čt 30.05. 17:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 1:12 (0:6)
    St 05.06. 17:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 10:4 (3:3)
    Út 11.06. 16:00 Sigma Olomouc - Líšeň 24:0 (16:0)
    St 12.06. 15:00 Vyškov - Zlín 0:9 (0:3)

    24.kolo

    So 25.05. 10:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 3:9 (2:4)
    So 25.05. 13:45 Sparta Brno - Znojmo 3:4 (1:2)
    So 25.05. 15:00 Zlín - Líšeň 12:3 (5:3)
    Ne 26.05. 10:00 Hodonín - Kroměříž 21:1 (11:0)
    Ne 26.05. 10:00 FŠ Třebíč - Zbrojovka Brno 7:11 (1:4)
    Ne 26.05. 10:00 Žďár n.Sázavou - Jihlava 2:14 (1:6)
    Ne 26.05. 10:00 Prostějov - Vyškov 1:10 (1:7)

    23.kolo

    Út 14.05. 17:00 Líšeň - 1.FC Slovácko 6:3 (2:2)
    St 15.05. 17:00 Jihlava - Havlíčkův Brod 29:0 (13:0)
    So 18.05. 10:00 Znojmo - Prostějov 0:3 (0:0)
    So 18.05. 10:30 Sigma Olomouc - Žďár n.Sázavou 13:0 (7:0)
    So 18.05. 14:00 Kroměříž - FŠ Třebíč 17:1 (12:1)
    St 29.05. 15:00 Zbrojovka Brno - Zlín 3:2 (2:1)
    Čt 30.05. 17:00 Vyškov - Hodonín 3:8 (1:4)

    25.kolo

    St 10.04. 15:00 Zbrojovka Brno - Kroměříž 20:2 (8:1)
    So 01.06. 10:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 1:5 (0:1)
    So 01.06. 16:00 Sigma Olomouc - Zlín 7:2 (4:1)
    Ne 02.06. 10:00 Vyškov - Sparta Brno 3:4 (1:3)
    Ne 02.06. 10:00 Znojmo - Havlíčkův Brod 14:1 (6:1)
    Ne 02.06. 10:00 Líšeň - FŠ Třebíč 11:7 (4:3)
    Ne 02.06. 14:00 Prostějov - Hodonín 1:12 (1:5)

    26.kolo

    Út 04.06. 15:30 Zlín - Jihlava 9:4 (2:4)
    Ne 09.06. 10:00 FŠ Třebíč - Sigma Olomouc 1:30 (0:11)
    Ne 09.06. 14:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 7:8 (5:4)
    Ne 09.06. 14:30 Havlíčkův Brod - Vyškov 4:20 (2:11)
    Ne 09.06. 15:00 Kroměříž - Líšeň 7:2 (4:1)
    St 12.06. 15:00 Hodonín - Zbrojovka Brno 7:3 (5:1)
    St 12.06. 17:00 Sparta Brno - Prostějov 6:5 (2:2)

    27.kolo

    Út 16.04. 16:30 Sigma Olomouc - Kroměříž 16:1 (10:0)
    St 29.05. 16:00 Prostějov - Havlíčkův Brod 18:2 (4:2)
    Čt 06.06. 17:00 Líšeň - Zbrojovka Brno 3:14 (3:5)
    Út 11.06. 15:00 Znojmo - 1.FC Slovácko 4:6 (4:4)
    St 12.06. 17:00 Jihlava - FŠ Třebíč 17:0 (10:0)
    Čt 13.06. 17:00 Sparta Brno - Hodonín 2:11 (1:4)
    Ne 16.06. 10:00 Vyškov - Žďár n.Sázavou 11:5 (4:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 25 1 2 368:76 76
    2. 28 23 1 4 332:90 70
    3. 28 22 2 4 292:84 68
    4. 28 21 1 6 282:108 64
    5. 28 19 0 9 229:120 57
    6. 28 16 2 10 206:120 50
    7. 28 16 1 11 255:144 49
    8. 28 11 1 16 187:154 34
    9. 28 11 1 16 162:164 34
    10. 28 10 0 18 180:245 30
    11. 28 10 0 18 148:228 30
    12. 28 9 1 18 172:268 28
    13. 28 7 2 19 109:265 23
    14. 28 2 1 25 118:387 7
    15. 28 1 0 27 68:655 3

    Nejčtenější ze sportu