Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12978
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3986
    Týden:
    23
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 11:45 Karlovy Vary - Viktoria Žižkov 3:0 (2:0)
    So 01.09. 12:00 Mostecký FK - Roudnice 2:4 (0:0)
    So 01.09. 12:00 Litvínov - Ústí n/L 3:2 np (0:2)
    Ne 02.09. 11:45 Varnsdorf - Junior Chomutov 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 13:30 FC Háje - Neratovice 10:1 (5:0)
    St 12.09. 17:00 Junior Děčín - Sokolov 1:4 (1:3)

    6.kolo

    So 15.09. 11:45 Varnsdorf - Ústí n/L 3:2 np (1:1)
    So 15.09. 11:45 Karlovy Vary - Sokolov 1:3 (0:2)
    So 15.09. 11:45 Viktoria Žižkov - Junior Chomutov 4:2 (2:0)
    So 15.09. 12:00 Mostecký FK - FC Háje 3:4 (2:2)
    So 15.09. 12:00 Litvínov - Roudnice 4:2 (3:1)
    So 15.09. 12:00 Junior Děčín - Neratovice 3:2 np (0:1)

    5.kolo

    So 08.09. 11:15 Neratovice - Litvínov 0:8 (0:4)
    So 08.09. 11:45 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 4:2 (3:1)
    So 08.09. 11:45 Ústí n/L - Junior Děčín 8:0 (4:0)
    So 08.09. 12:45 Sokolov - Varnsdorf 7:0 (6:0)
    Ne 09.09. 12:00 Roudnice - FC Háje 2:0 (1:0)
    St 19.09. 15:00 Junior Chomutov - Karlovy Vary 4:0 (3:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:30 FC Háje - Litvínov 3:5 (2:1)
    So 22.09. 11:15 Neratovice - Varnsdorf 2:1 np (0:0)
    So 22.09. 11:45 Ústí n/L - Karlovy Vary 2:3 (1:2)
    So 22.09. 12:00 Junior Chomutov - Mostecký FK 3:1 (1:0)
    So 22.09. 14:45 Sokolov - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 12:00 Roudnice - Junior Děčín 6:0 (2:0)

    8.kolo

    28.09. 11:15 Karlovy Vary - Neratovice 4:2 (3:0)
    28.09. 11:45 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 0:1 np (0:0)
    28.09. 12:00 Junior Chomutov - Sokolov 2:1 np (1:0)
    So 29.09. 11:45 Varnsdorf - Roudnice 1:0 (1:0)
    So 29.09. 12:00 Mostecký FK - Litvínov 2:1 (2:1)
    Ne 30.09. 12:00 Junior Děčín - FC Háje 5:7 (2:4)

    10.kolo

    So 13.10. 11:45 Karlovy Vary - FC Háje 1:0 (1:0)
    So 13.10. 11:45 Viktoria Žižkov - Roudnice 6:0 (6:0)
    So 13.10. 12:00 Mostecký FK - Junior Děčín 4:1 (2:1)
    So 13.10. 12:00 Junior Chomutov - Neratovice 2:4 (1:2)
    Ne 14.10. 11:45 Varnsdorf - Litvínov 1:5 (0:3)
    Ne 14.10. 11:45 Sokolov - Ústí n/L 5:1 (2:0)

    11.kolo

    St 17.10. 16:45 Ústí n/L - Mostecký FK 7:2 (4:1)
    So 20.10. 10:30 FC Háje - Viktoria Žižkov 5:6 (4:2)
    So 20.10. 11:15 Neratovice - Sokolov 0:2 (0:2)
    So 20.10. 12:00 Litvínov - Karlovy Vary 2:0 (2:0)
    Ne 21.10. 12:00 Roudnice - Junior Chomutov 3:5 (1:4)
    Ne 21.10. 12:00 Junior Děčín - Varnsdorf 2:3 np (1:1)

    1.kolo

    So 27.10. 11:45 Varnsdorf - Mostecký FK 2:3 np (0:1)
    So 27.10. 11:45 Karlovy Vary - Junior Děčín 9:1 (4:0)
    So 27.10. 11:45 Viktoria Žižkov - Litvínov 4:0 (1:0)
    So 27.10. 11:45 Ústí n/L - Neratovice 6:2 (2:2)
    So 27.10. 12:00 Junior Chomutov - FC Háje 6:0 (3:0)
    Ne 28.10. 11:45 Sokolov - Roudnice 4:0 (3:0)

    9.kolo

    So 06.10. 11:15 Neratovice - Viktoria Žižkov 2:6 (0:1)
    So 06.10. 11:45 FC Háje - Varnsdorf 3:4 (2:2)
    So 06.10. 12:00 Litvínov - Junior Děčín 7:0 (6:0)
    So 06.10. 14:45 Sokolov - Mostecký FK 5:0 (2:0)
    Ne 07.10. 12:00 Roudnice - Karlovy Vary 3:2 (0:2)
    Út 30.10. 11:45 Ústí n/L - Junior Chomutov 3:0 (3:0)

    3.kolo

    So 03.11. 11:15 Neratovice - Roudnice 0:3 (0:2)
    So 03.11. 11:45 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 5:1 (1:1)
    So 03.11. 12:00 Junior Chomutov - Junior Děčín 9:0 (3:0)
    So 03.11. 12:45 Karlovy Vary - Mostecký FK 3:2 (2:0)
    So 03.11. 13:45 Sokolov - Litvínov 0:5 (0:3)
    So 03.11. 16:45 Ústí n/L - FC Háje 6:2 (4:2)

    2.kolo

    So 10.11. 10:15 Mostecký FK - Neratovice 5:0 (1:0)
    So 10.11. 12:45 Varnsdorf - Karlovy Vary 4:1 (1:1)
    Ne 11.11. 10:30 FC Háje - Sokolov 2:4 (0:1)
    Ne 11.11. 11:45 Litvínov - Junior Chomutov 3:2 (2:1)
    Ne 11.11. 12:00 Roudnice - Ústí n/L 0:1 (0:1)
    Ne 11.11. 12:00 Junior Děčín - Viktoria Žižkov 1:9 (0:5)

    16.kolo

    So 23.03. 12:00 Litvínov - Neratovice 1:2 np (0:1)
    So 23.03. 12:15 FC Háje - Roudnice 3:4 np (1:2)
    So 23.03. 12:45 Varnsdorf - Sokolov 1:2 (1:2)
    So 23.03. 15:15 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 1:8 (1:6)
    Ne 24.03. 12:00 Junior Děčín - Ústí n/L 0:17 (0:9)
    St 01.05. 11:45 Karlovy Vary - Junior Chomutov 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 30.03. 11:15 Neratovice - Mostecký FK 2:1 (2:1)
    So 30.03. 11:45 Viktoria Žižkov - Junior Děčín 13:0 (7:0)
    So 30.03. 12:00 Junior Chomutov - Litvínov 1:0 (0:0)
    So 30.03. 12:45 Karlovy Vary - Varnsdorf 2:0 (2:0)
    So 30.03. 13:00 Sokolov - FC Háje 2:1 (2:1)
    Ne 31.03. 17:15 Ústí n/L - Roudnice 2:0 (0:0)

    14.kolo

    So 06.04. 12:00 Junior Děčín - Junior Chomutov 1:13 (0:3)
    So 06.04. 12:00 Litvínov - Sokolov 1:0 (0:0)
    So 06.04. 12:00 Mostecký FK - Karlovy Vary 2:4 (0:1)
    So 06.04. 12:15 FC Háje - Ústí n/L 1:5 (1:2)
    Ne 07.04. 11:45 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 2:6 (1:2)
    Ne 07.04. 12:00 Roudnice - Neratovice 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 13.04. 11:15 Neratovice - FC Háje 7:1 (2:1)
    So 13.04. 11:45 Ústí n/L - Litvínov 2:3 (0:3)
    So 13.04. 11:45 Viktoria Žižkov - Karlovy Vary 3:1 (1:1)
    So 13.04. 12:00 Junior Chomutov - Varnsdorf 5:0 (2:0)
    So 13.04. 14:45 Sokolov - Junior Děčín 11:2 (4:1)
    Ne 14.04. 12:00 Roudnice - Mostecký FK 6:2 (5:1)

    17.kolo

    So 27.04. 11:15 Neratovice - Junior Děčín 2:4 (2:0)
    So 27.04. 11:45 Ústí n/L - Varnsdorf 6:5 np (3:3)
    So 27.04. 11:45 Sokolov - Karlovy Vary 3:0 (3:0)
    So 27.04. 12:00 Junior Chomutov - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 27.04. 12:15 FC Háje - Mostecký FK 7:4 (6:2)
    Ne 28.04. 12:00 Roudnice - Litvínov 3:0 (2:0)

    18.kolo

    So 04.05. 11:45 Viktoria Žižkov - Sokolov 2:1 (1:1)
    So 04.05. 11:45 Karlovy Vary - Ústí n/L 1:2 (0:0)
    Ne 05.05. 11:45 Varnsdorf - Neratovice 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 12:00 Litvínov - FC Háje 4:0 (4:0)
    Čt 09.05. 17:30 Junior Děčín - Roudnice 1:4 (1:2)
    Čt 23.05. 17:00 Mostecký FK - Junior Chomutov 0:4 (0:3)

    20.kolo

    So 18.05. 11:45 Viktoria Žižkov - Neratovice 3:1 (1:1)
    So 18.05. 11:45 Karlovy Vary - Roudnice 4:1 (1:0)
    So 18.05. 12:00 Junior Chomutov - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    So 18.05. 12:00 Junior Děčín - Litvínov 0:5 (0:2)
    So 18.05. 16:45 Mostecký FK - Sokolov 1:7 (0:2)
    Ne 19.05. 11:45 Varnsdorf - FC Háje 3:2 (2:1)

    19.kolo

    So 11.05. 11:15 Neratovice - Karlovy Vary 3:1 (3:1)
    So 11.05. 11:45 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 5:4 np (3:2)
    So 11.05. 12:15 FC Háje - Junior Děčín 6:1 (2:0)
    So 11.05. 14:45 Sokolov - Junior Chomutov 5:1 (2:1)
    Ne 12.05. 12:00 Roudnice - Varnsdorf 1:5 (0:2)
    St 22.05. 16:00 Litvínov - Mostecký FK 4:3 (2:2)

    21.kolo

    So 25.05. 12:00 Litvínov - Varnsdorf 3:0 (2:0)
    So 25.05. 12:15 FC Háje - Karlovy Vary 2:4 (1:2)
    So 25.05. 16:15 Ústí n/L - Sokolov 2:3 (0:1)
    Ne 26.05. 11:15 Neratovice - Junior Chomutov 5:1 (4:1)
    Ne 26.05. 12:00 Junior Děčín - Mostecký FK 0:10 (0:8)
    Ne 26.05. 12:00 Roudnice - Viktoria Žižkov 2:5 (2:3)

    22.kolo

    Čt 30.05. 17:45 Mostecký FK - Ústí n/L 2:0 (1:0)
    So 01.06. 11:45 Viktoria Žižkov - FC Háje 9:4 (4:1)
    So 01.06. 11:45 Karlovy Vary - Litvínov 4:0 (3:0)
    So 01.06. 12:00 Junior Chomutov - Roudnice 1:0 (1:0)
    Ne 02.06. 11:45 Sokolov - Neratovice 6:0 (4:0)
    Ne 02.06. 11:45 Varnsdorf - Junior Děčín 11:1 (3:1)

    12.kolo

    St 17.04. 16:45 Neratovice - Ústí n/L 2:5 (1:3)
    St 08.05. 13:00 FC Háje - Junior Chomutov 6:3 (4:0)
    So 08.06. 12:00 Litvínov - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 08.06. 12:00 Roudnice - Sokolov 2:6 (1:6)
    So 08.06. 12:45 Mostecký FK - Varnsdorf 2:3 (1:1)
    Ne 09.06. 12:00 Junior Děčín - Karlovy Vary 1:5 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 18 0 1 3 83:24 55
    2. 22 17 0 2 3 98:35 53
    3. 22 15 1 1 5 64:30 48
    4. 22 12 3 2 5 84:39 44
    5. 22 13 0 0 9 56:40 39
    6. 22 11 1 0 10 65:43 35
    7. 22 8 2 3 9 51:59 31
    8. 22 9 1 0 12 46:54 29
    9. 22 5 2 1 14 37:75 20
    10. 22 6 0 1 15 69:88 19
    11. 22 5 1 0 16 53:79 17
    12. 22 1 1 1 19 24:164 6

    Nejčtenější ze sportu