Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12988
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4963
    Týden:
    41
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 17:00 Javornice - Třebechovice p.O. 1:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Předměřice - Albrechtice n/O. 3:2 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Opočno - České Meziříčí 2:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Malšovice - Doudleby n/O. 4:0 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Lípa n.Orl. - Meziměstí 3:2 (2:2)
    So 11.08. 17:00 Kosičky - Přepychy 0:3 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Solnice - Smiřice 1:2 np (1:1)

    2.kolo

    So 18.08. 17:00 Třebechovice p.O. - Přepychy 2:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Meziměstí - Kosičky 1:2 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Doudleby n/O. - Lípa n.Orl. 0:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 České Meziříčí - Malšovice 1:3 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Smiřice - Opočno 1:2 (1:2)
    So 18.08. 17:00 Javornice - Předměřice 6:1 (4:1)
    Ne 19.08. 17:00 Albrechtice n/O. - Solnice 1:5 (0:3)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Předměřice - Třebechovice p.O. 3:4 (0:3)
    So 25.08. 17:00 Kosičky - Doudleby n/O. 4:0 (1:0)
    Ne 26.08. 14:00 Lípa n.Orl. - České Meziříčí 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Solnice - Javornice 4:3 np (3:3)
    Ne 26.08. 17:00 Opočno - Albrechtice n/O. 4:0 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Přepychy - Meziměstí 2:0 (0:0)
    St 12.09. 17:30 Malšovice - Smiřice 3:1 (0:1)

    4.kolo

    So 01.09. 17:00 Třebechovice p.O. - Meziměstí 4:2 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Doudleby n/O. - Přepychy 1:2 (1:0)
    So 01.09. 17:00 České Meziříčí - Kosičky 3:4 np (3:3)
    So 01.09. 17:00 Javornice - Opočno 3:2 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Předměřice - Solnice 0:8 (0:3)
    Ne 02.09. 17:00 Smiřice - Lípa n.Orl. 2:3 np (2:2)
    Ne 02.09. 17:00 Albrechtice n/O. - Malšovice 4:1 (0:1)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 Opočno - Předměřice 3:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Lípa n.Orl. - Albrechtice n/O. 3:2 (3:1)
    So 08.09. 17:00 Kosičky - Smiřice 6:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Meziměstí - Doudleby n/O. 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Solnice - Třebechovice p.O. 2:3 np (2:2)
    Ne 09.09. 17:00 Malšovice - Javornice 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Přepychy - České Meziříčí 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 17:00 Třebechovice p.O. - Doudleby n/O. 2:3 np (2:2)
    So 15.09. 17:00 České Meziříčí - Meziměstí 4:1 (3:0)
    So 15.09. 17:00 Smiřice - Přepychy 5:4 np (4:4)
    So 15.09. 17:00 Javornice - Lípa n.Orl. 2:1 (1:0)
    So 15.09. 17:00 Předměřice - Malšovice 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 17:00 Albrechtice n/O. - Kosičky 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 17:00 Solnice - Opočno 1:2 (1:0)

    7.kolo

    So 22.09. 16:30 Opočno - Třebechovice p.O. 2:0 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Malšovice - Solnice 2:6 (1:4)
    So 22.09. 16:30 Kosičky - Javornice 3:1 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Meziměstí - Smiřice 0:1 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Doudleby n/O. - České Meziříčí 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 14:00 Lípa n.Orl. - Předměřice 4:3 np (3:3)
    Ne 23.09. 16:30 Přepychy - Albrechtice n/O. 2:0 (2:0)

    8.kolo

    So 29.09. 16:30 Třebechovice p.O. - České Meziříčí 4:0 (2:0)
    So 29.09. 16:30 Smiřice - Doudleby n/O. 1:0 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Javornice - Přepychy 2:1 (2:1)
    So 29.09. 16:30 Předměřice - Kosičky 3:5 (2:1)
    So 29.09. 16:30 Opočno - Malšovice 0:1 np (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Albrechtice n/O. - Meziměstí 3:4 (2:2)
    Ne 30.09. 16:30 Solnice - Lípa n.Orl. 3:1 (0:1)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 Malšovice - Třebechovice p.O. 0:4 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Lípa n.Orl. - Opočno 1:4 (1:3)
    So 06.10. 16:00 Kosičky - Solnice 2:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Meziměstí - Javornice 4:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Doudleby n/O. - Albrechtice n/O. 0:3 (0:1)
    So 06.10. 16:00 České Meziříčí - Smiřice 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Přepychy - Předměřice 2:1 np (1:1)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Třebechovice p.O. - Smiřice 6:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Javornice - Doudleby n/O. 2:1 np (1:1)
    So 13.10. 15:30 Předměřice - Meziměstí 3:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Opočno - Kosičky 0:1 np (0:0)
    So 13.10. 15:30 Malšovice - Lípa n.Orl. 0:5 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Albrechtice n/O. - České Meziříčí 3:2 (2:1)
    Ne 14.10. 15:30 Solnice - Přepychy 6:0 (3:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:30 Lípa n.Orl. - Třebechovice p.O. 1:3 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Kosičky - Malšovice 0:3 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Meziměstí - Solnice 0:5 (0:3)
    So 20.10. 15:30 Doudleby n/O. - Předměřice 1:2 (1:0)
    So 20.10. 15:30 České Meziříčí - Javornice 1:3 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Smiřice - Albrechtice n/O. 3:1 (2:1)
    Ne 21.10. 15:30 Přepychy - Opočno 1:3 (1:1)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Třebechovice p.O. - Albrechtice n/O. 4:1 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Javornice - Smiřice 2:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Předměřice - České Meziříčí 9:2 (4:1)
    So 27.10. 14:30 Opočno - Meziměstí 3:2 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Malšovice - Přepychy 5:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Lípa n.Orl. - Kosičky 3:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Solnice - Doudleby n/O. 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 12:00 Přepychy - Lípa n.Orl. 3:2 np (1:1)
    So 03.11. 14:00 Kosičky - Třebechovice p.O. 2:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Meziměstí - Malšovice 3:4 np (2:0)
    So 03.11. 14:00 Doudleby n/O. - Opočno 0:1 np (0:0)
    So 03.11. 14:00 České Meziříčí - Solnice 0:8 (0:4)
    So 03.11. 14:00 Smiřice - Předměřice 2:3 np (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Albrechtice n/O. - Javornice 2:1 np (1:1)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Třebechovice p.O. - Javornice 2:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Smiřice - Solnice 2:3 (0:1)
    So 23.03. 15:00 České Meziříčí - Opočno 0:4 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Doudleby n/O. - Malšovice 1:3 (1:2)
    So 23.03. 15:00 Meziměstí - Lípa n.Orl. 0:1 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Albrechtice n/O. - Předměřice 3:4 np (3:3)
    Ne 24.03. 15:00 Přepychy - Kosičky 1:3 (0:1)

    15.kolo

    So 30.03. 12:00 Opočno - Smiřice 3:2 np (2:2)
    So 30.03. 16:30 Kosičky - Meziměstí 1:0 np (0:0)
    So 30.03. 16:30 Lípa n.Orl. - Doudleby n/O. 3:1 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Malšovice - České Meziříčí 1:2 np (1:1)
    So 30.03. 16:30 Předměřice - Javornice 3:2 np (2:2)
    Ne 31.03. 16:30 Přepychy - Třebechovice p.O. 0:5 (0:2)
    Ne 31.03. 16:30 Solnice - Albrechtice n/O. 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Třebechovice p.O. - Předměřice 3:1 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Javornice - Solnice 2:5 (1:3)
    So 06.04. 16:30 Smiřice - Malšovice 0:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 České Meziříčí - Lípa n.Orl. 3:4 (2:2)
    So 06.04. 16:30 Doudleby n/O. - Kosičky 0:3 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Meziměstí - Přepychy 1:2 np (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Albrechtice n/O. - Opočno 2:1 np (1:1)

    17.kolo

    So 13.04. 17:00 Meziměstí - Třebechovice p.O. 3:0 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Kosičky - České Meziříčí 3:1 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Lípa n.Orl. - Smiřice 4:1 (3:1)
    So 13.04. 17:00 Malšovice - Albrechtice n/O. 2:1 (1:0)
    Ne 14.04. 17:00 Přepychy - Doudleby n/O. 3:2 np (2:2)
    Ne 14.04. 17:00 Opočno - Javornice 1:4 (0:1)
    Ne 14.04. 17:00 Solnice - Předměřice 5:2 (2:0)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Třebechovice p.O. - Solnice 1:0 np (0:0)
    So 20.04. 17:00 Předměřice - Opočno 7:2 (4:1)
    So 20.04. 17:00 Javornice - Malšovice 3:2 np (2:2)
    So 20.04. 17:00 Smiřice - Kosičky 1:6 (1:4)
    So 20.04. 17:00 České Meziříčí - Přepychy 3:0 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Doudleby n/O. - Meziměstí 0:1 np (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Albrechtice n/O. - Lípa n.Orl. 1:2 (0:2)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Doudleby n/O. - Třebechovice p.O. 1:9 (0:5)
    So 27.04. 17:00 Meziměstí - České Meziříčí 2:3 np (2:2)
    So 27.04. 17:00 Kosičky - Albrechtice n/O. 2:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Lípa n.Orl. - Javornice 4:5 (1:4)
    So 27.04. 17:00 Malšovice - Předměřice 2:3 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Opočno - Solnice 2:3 np (2:2)
    Ne 28.04. 17:00 Přepychy - Smiřice 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Třebechovice p.O. - Opočno 7:0 (4:0)
    So 04.05. 17:00 Předměřice - Lípa n.Orl. 6:2 (3:1)
    So 04.05. 17:00 Smiřice - Meziměstí 1:4 (1:1)
    So 04.05. 17:00 České Meziříčí - Doudleby n/O. 2:0 (2:0)
    Ne 05.05. 10:15 Javornice - Kosičky 2:3 (2:3)
    Ne 05.05. 17:00 Solnice - Malšovice 5:1 (3:0)
    Ne 05.05. 17:00 Albrechtice n/O. - Přepychy 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Doudleby n/O. - Smiřice 3:2 np (2:2)
    So 11.05. 17:00 Meziměstí - Albrechtice n/O. 3:2 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Kosičky - Předměřice 7:1 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Lípa n.Orl. - Solnice 2:3 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Malšovice - Opočno 3:1 (0:1)
    Ne 12.05. 14:00 Přepychy - Javornice 1:4 (0:4)
    Ne 12.05. 16:00 České Meziříčí - Třebechovice p.O. 1:5 (1:1)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Opočno - Lípa n.Orl. 1:7 (0:3)
    So 18.05. 17:00 Předměřice - Přepychy 6:1 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Javornice - Meziměstí 4:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Smiřice - České Meziříčí 0:2 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Třebechovice p.O. - Malšovice 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Solnice - Kosičky 1:2 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Albrechtice n/O. - Doudleby n/O. 1:4 (0:1)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Smiřice - Třebechovice p.O. 1:2 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Doudleby n/O. - Javornice 3:2 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Meziměstí - Předměřice 1:3 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Kosičky - Opočno 9:2 (3:0)
    Ne 26.05. 14:00 Lípa n.Orl. - Malšovice 4:3 np (3:3)
    Ne 26.05. 16:00 České Meziříčí - Albrechtice n/O. 4:3 (3:2)
    Ne 26.05. 17:00 Přepychy - Solnice 0:4 (0:2)

    24.kolo

    So 01.06. 10:00 Opočno - Přepychy 1:2 (0:2)
    So 01.06. 14:00 Třebechovice p.O. - Lípa n.Orl. 12:1 (6:1)
    So 01.06. 17:00 Malšovice - Kosičky 4:2 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Předměřice - Doudleby n/O. 3:5 (1:1)
    Ne 02.06. 15:00 Albrechtice n/O. - Smiřice 3:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Solnice - Meziměstí 5:0 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Javornice - České Meziříčí 1:5 (1:2)

    25.kolo

    So 08.06. 13:00 Smiřice - Javornice 1:6 (1:3)
    So 08.06. 17:00 Doudleby n/O. - Solnice 0:2 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Meziměstí - Opočno 5:1 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Kosičky - Lípa n.Orl. 7:1 (2:1)
    Ne 09.06. 16:00 České Meziříčí - Předměřice 8:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Albrechtice n/O. - Třebechovice p.O. 0:4 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Přepychy - Malšovice 1:3 (0:1)

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Javornice - Albrechtice n/O. 1:2 np (1:1)
    So 15.06. 14:00 Lípa n.Orl. - Přepychy 5:1
    So 15.06. 17:00 Třebechovice p.O. - Kosičky 3:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Malšovice - Meziměstí 4:3 (3:1)
    So 15.06. 17:00 Opočno - Doudleby n/O. 2:0 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Solnice - České Meziříčí 7:2 (3:1)
    So 15.06. 17:00 Předměřice - Smiřice 6:4 (2:3)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 19 2 1 4 90:27 62
    2. 26 18 2 3 3 94:30 61
    3. 26 17 3 0 6 75:39 57
    4. 26 13 2 3 8 55:53 46
    5. 26 13 3 1 9 66:67 46
    6. 26 12 2 4 8 61:51 44
    7. 26 11 3 2 10 78:82 41
    8. 26 11 2 4 9 47:59 41
    9. 26 9 2 1 14 52:72 32
    10. 26 7 4 1 14 34:66 30
    11. 26 7 1 4 14 43:57 27
    12. 26 5 3 1 17 43:63 22
    13. 26 4 2 4 16 35:73 20
    14. 26 3 2 4 17 24:58 17

    Nejčtenější ze sportu