Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12992
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hradec Králové  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2050
    Týden:
    26
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 17:00 Nové Město - Lužec 4:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Myštěves B - Nepolisy B 10:2 (4:1)
    Ne 19.08. 17:00 Lovčice B - Kobylice B 3:0k
    Ne 19.08. 17:00 Červeněves B - Starý Bydžov 4:1 (1:1)

    3.kolo

    So 25.08. 14:30 Převýšov B - Myštěves B 4:1 (3:1)
    So 25.08. 17:00 Lužec - Lovčice B 5:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Kobylice B - Červeněves B 0:2 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Nepolisy B - Nové Město 4:2 (3:1)

    4.kolo

    So 01.09. 17:00 Starý Bydžov - Kobylice B 6:1 (2:1)
    Ne 02.09. 17:00 Nové Město - Převýšov B 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Lovčice B - Nepolisy B 2:5 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Červeněves B - Lužec 6:1 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 14:30 Převýšov B - Lovčice B 10:4 (2:2)
    So 08.09. 17:00 Myštěves B - Nové Město 2:7 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Lužec - Starý Bydžov 1:3 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Nepolisy B - Červeněves B 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 17:00 Starý Bydžov - Nepolisy B 7:2 (3:2)
    Ne 16.09. 17:00 Lovčice B - Myštěves B 12:3 (6:1)
    Ne 16.09. 17:00 Červeněves B - Převýšov B 6:1 (5:0)
    Ne 16.09. 17:00 Kobylice B - Lužec 2:2 (1:2)

    7.kolo

    So 22.09. 13:30 Převýšov B - Starý Bydžov 1:9 (1:4)
    So 22.09. 16:30 Nové Město - Lovčice B 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Nepolisy B - Kobylice B 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Myštěves B - Červeněves B 0:4 (0:4)

    8.kolo

    So 29.09. 16:30 Starý Bydžov - Myštěves B 7:1 (1:1)
    So 29.09. 16:30 Lužec - Nepolisy B 7:2 (4:1)
    Ne 30.09. 16:30 Červeněves B - Nové Město 3:3 (3:1)
    Ne 30.09. 16:30 Kobylice B - Převýšov B 4:2 (2:1)

    9.kolo

    So 06.10. 14:30 Převýšov B - Lužec 3:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Nové Město - Starý Bydžov 3:2 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Lovčice B - Červeněves B 1:3 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Myštěves B - Kobylice B 4:4 (2:1)

    1.kolo

    So 13.10. 15:30 Starý Bydžov - Lovčice B 2:1 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Lužec - Myštěves B 0:2 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Nepolisy B - Převýšov B 10:5 (6:1)
    Ne 14.10. 15:30 Kobylice B - Nové Město 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 06.04. 14:30 Převýšov B - Nepolisy B 2:1 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Nové Město - Kobylice B 1:2 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Lovčice B - Starý Bydžov 0:6 (0:5)
    Ne 07.04. 16:30 Myštěves B - Lužec 1:5 (0:4)

    11.kolo

    So 13.04. 17:00 Lužec - Nové Město 0:2 (0:1)
    So 13.04. 17:00 Starý Bydžov - Červeněves B 1:1 (1:1)
    Ne 14.04. 17:00 Nepolisy B - Myštěves B 3:1 (1:0)
    Ne 14.04. 17:00 Kobylice B - Lovčice B 11:0 (7:0)

    12.kolo

    So 20.04. 17:00 Nové Město - Nepolisy B 4:1 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Červeněves B - Kobylice B 1:1 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Lovčice B - Lužec 0:1 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Myštěves B - Převýšov B 3:3 (2:0)

    13.kolo

    So 27.04. 14:30 Převýšov B - Nové Město 2:2 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Lužec - Červeněves B 0:8 (0:4)
    Ne 28.04. 17:00 Nepolisy B - Lovčice B 6:2 (4:1)
    Ne 28.04. 17:00 Kobylice B - Starý Bydžov 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 04.05. 17:00 Starý Bydžov - Lužec 4:2 (3:1)
    So 04.05. 17:00 Nové Město - Myštěves B 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Červeněves B - Nepolisy B 3:1 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Lovčice B - Převýšov B 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 11.05. 14:30 Převýšov B - Červeněves B 3:2 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Lužec - Kobylice B 0:2 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Myštěves B - Lovčice B 6:1 (3:0)
    Ne 12.05. 17:00 Nepolisy B - Starý Bydžov 2:5 (0:2)

    16.kolo

    So 18.05. 17:00 Starý Bydžov - Převýšov B 7:1 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Kobylice B - Nepolisy B 7:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Červeněves B - Myštěves B 6:2 (5:1)
    Ne 19.05. 17:00 Lovčice B - Nové Město 1:3 (0:2)

    17.kolo

    So 25.05. 14:30 Převýšov B - Kobylice B 4:4 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Nové Město - Červeněves B 1:2 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Myštěves B - Starý Bydžov 2:6 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Nepolisy B - Lužec 7:0 (3:0)

    18.kolo

    So 01.06. 17:00 Lužec - Převýšov B 7:4 (3:1)
    So 01.06. 17:00 Starý Bydžov - Nové Město 1:3 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Kobylice B - Myštěves B 7:0 (5:0)
    Ne 02.06. 17:00 Červeněves B - Lovčice B 3:0k
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 11 3 2 54:17 36
    2. 16 11 1 4 67:26 34
    3. 16 9 4 3 51:26 31
    4. 16 8 4 4 39:24 28
    5. 16 7 0 9 48:59 21
    6. 16 5 5 6 46:62 20
    7. 16 5 1 10 33:50 16
    8. 16 3 2 11 38:75 11
    9. 16 2 2 12 28:65 8

    Nejčtenější ze sportu