Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13180
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8852
    Týden:
    49
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:00 CU Bohemians - Chrudim 6:1 (3:0)
    So 11.08. 10:00 Slovan Liberec - Jablonec 8:0 (4:0)
    So 11.08. 12:15 H. Králové - Čáslav 3:1 (1:0)
    Ne 12.08. 10:00 Sparta Praha B - Admira Praha 7:1 (2:1)
    Ne 12.08. 12:15 Náchod - Teplice 0:12 (0:8)
    Ne 12.08. 12:30 Neratovice - Kratonohy 6:0 (2:0)
    Ne 12.08. 13:15 Ústí n/L - Pardubice B 2:0 (2:0)
    Ne 12.08. 15:15 Ml. Boleslav B - Dukla Praha B 4:0 (3:0)

    3.kolo

    St 22.08. 00:00 CU Bohemians - Jablonec 5:0 (3:0)
    St 22.08. 16:45 H. Králové - Kratonohy 13:0 (8:0)
    24.08. 12:15 Ústí n/L - Teplice 1:3 (1:2)
    So 25.08. 13:15 Ml. Boleslav B - Čáslav 5:2 (2:2)
    Ne 26.08. 10:00 Sparta Praha B - Chrudim 2:1 (2:1)
    Ne 26.08. 12:15 Náchod - Dukla Praha B 2:3 (0:2)
    Ne 26.08. 12:30 Pardubice B - Admira Praha 2:3 (1:2)
    Ne 26.08. 14:30 Slovan Liberec - Neratovice 7:0 (4:0)

    2.kolo

    Ne 19.08. 12:15 Kratonohy - Pardubice B 0:9 (0:4)
    Ne 19.08. 12:15 Admira Praha - Ústí n/L 2:3 (1:0)
    Ne 19.08. 12:15 Čáslav - Slovan Liberec 0:5 (0:3)
    Ne 19.08. 12:30 Chrudim - Náchod 6:1 (3:1)
    Ne 19.08. 12:30 Neratovice - H. Králové 0:12 (0:4)
    Út 28.08. 00:00 Dukla Praha B - CU Bohemians 1:4 (0:2)
    Út 28.08. 00:00 Jablonec - Ml. Boleslav B 2:3 np (0:2)
    Út 28.08. 12:45 Teplice - Sparta Praha B 2:0 (2:0)

    4.kolo

    Ne 02.09. 00:00 Jablonec - Náchod 10:1 (3:0)
    Ne 02.09. 00:00 Čáslav - CU Bohemians 3:4 (1:1)
    Ne 02.09. 12:15 Kratonohy - Admira Praha 2:8 (0:6)
    Ne 02.09. 12:15 H. Králové - Slovan Liberec 1:6 (0:3)
    Ne 02.09. 12:30 Dukla Praha B - Sparta Praha B 5:2 (2:2)
    Ne 02.09. 12:30 Neratovice - Ml. Boleslav B 1:3 (1:2)
    Ne 02.09. 12:45 Teplice - Pardubice B 4:1 (2:0)
    Ne 02.09. 13:30 Chrudim - Ústí n/L 1:4 (0:2)

    5.kolo

    St 05.09. 00:00 CU Bohemians - Neratovice 6:0 (3:0)
    St 05.09. 00:00 Sparta Praha B - Jablonec 8:1 (5:1)
    St 05.09. 17:45 Ústí n/L - Dukla Praha B 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 12:15 Náchod - Čáslav 0:4 (0:1)
    Ne 09.09. 12:15 Admira Praha - Teplice 1:6 (1:1)
    Ne 09.09. 12:30 Pardubice B - Chrudim 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 13:15 Ml. Boleslav B - H. Králové 0:4 (0:2)
    Ne 09.09. 14:30 Slovan Liberec - Kratonohy 13:0 (8:0)

    6.kolo

    Čt 13.09. 00:00 H. Králové - CU Bohemians 1:3 (0:2)
    Čt 13.09. 00:00 Jablonec - Ústí n/L 2:3 (1:0)
    Ne 16.09. 12:15 Kratonohy - Teplice 1:7 (0:4)
    Ne 16.09. 12:15 Čáslav - Sparta Praha B 1:6 (0:2)
    Ne 16.09. 12:30 Dukla Praha B - Pardubice B 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 12:30 Neratovice - Náchod 5:0 (1:0)
    Ne 16.09. 14:30 Slovan Liberec - Ml. Boleslav B 4:0 (3:0)
    Ne 16.09. 17:00 Chrudim - Admira Praha 1:2 (1:1)

    7.kolo

    21.09. 00:00 CU Bohemians - Slovan Liberec 1:4 (1:1)
    21.09. 00:00 Pardubice B - Jablonec 2:0 (1:0)
    21.09. 12:45 Teplice - Chrudim 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 10:00 Sparta Praha B - Neratovice 10:0 (3:0)
    Ne 23.09. 12:15 Náchod - H. Králové 0:6 (0:1)
    Ne 23.09. 12:15 Ústí n/L - Čáslav 3:2 (2:1)
    Ne 23.09. 12:15 Admira Praha - Dukla Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 23.09. 13:15 Ml. Boleslav B - Kratonohy 14:0 (10:0)

    8.kolo

    St 26.09. 12:15 H. Králové - Sparta Praha B 2:1 (0:1)
    28.09. 12:30 Dukla Praha B - Teplice 0:3 (0:2)
    Ne 30.09. 00:00 Jablonec - Admira Praha 1:3 (1:0)
    Ne 30.09. 00:00 Ml. Boleslav B - CU Bohemians 1:7 (0:4)
    Ne 30.09. 12:15 Kratonohy - Chrudim 2:1 np (0:0)
    Ne 30.09. 12:15 Čáslav - Pardubice B 2:1 np (1:0)
    Ne 30.09. 12:30 Neratovice - Ústí n/L 0:3 (0:3)
    Ne 30.09. 14:30 Slovan Liberec - Náchod 14:0 (10:0)

    10.kolo

    Čt 11.10. 13:15 Slovan Liberec - Ústí n/L 6:1 (3:0)
    Ne 14.10. 00:00 CU Bohemians - Náchod 15:0 (5:0)
    Ne 14.10. 00:00 Jablonec - Chrudim 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 12:15 Kratonohy - Dukla Praha B 0:2 (0:0)
    Ne 14.10. 12:15 Čáslav - Teplice 1:2 (1:2)
    Ne 14.10. 12:15 H. Králové - Pardubice B 7:2 (3:0)
    Ne 14.10. 12:30 Neratovice - Admira Praha 2:1 np (0:1)
    Ne 14.10. 13:15 Ml. Boleslav B - Sparta Praha B 2:4 (1:2)

    9.kolo

    Ne 07.10. 10:00 Sparta Praha B - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 12:15 Admira Praha - Čáslav 3:2 (1:0)
    Ne 07.10. 12:30 Pardubice B - Neratovice 5:2 (2:1)
    Ne 07.10. 12:30 Chrudim - Dukla Praha B 2:0 (2:0)
    Ne 07.10. 13:15 Ústí n/L - H. Králové 1:2 (1:2)
    St 17.10. 00:00 CU Bohemians - Kratonohy 10:1 (3:1)
    St 17.10. 00:00 Teplice - Jablonec 3:1 (3:0)
    St 17.10. 12:45 Náchod - Ml. Boleslav B 1:6 (0:3)

    11.kolo

    Ne 21.10. 00:00 Sparta Praha B - CU Bohemians 0:3 (0:2)
    Ne 21.10. 00:00 Dukla Praha B - Jablonec 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 12:15 Náchod - Kratonohy 5:2 (2:2)
    Ne 21.10. 12:15 Ústí n/L - Ml. Boleslav B 4:1 (0:1)
    Ne 21.10. 12:15 Admira Praha - H. Králové 2:3 (0:0)
    Ne 21.10. 12:30 Pardubice B - Slovan Liberec 0:6 (0:4)
    Ne 21.10. 12:30 Chrudim - Čáslav 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 12:45 Teplice - Neratovice 8:1 (3:0)

    12.kolo

    26.10. 00:00 CU Bohemians - Ústí n/L 3:0 (2:0)
    26.10. 00:00 Kratonohy - Jablonec 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 12:15 Čáslav - Dukla Praha B 0:6 (0:4)
    Ne 28.10. 12:15 Náchod - Sparta Praha B 0:13 (0:7)
    Ne 28.10. 12:30 Neratovice - Chrudim 4:2 (2:1)
    Ne 28.10. 13:15 H. Králové - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 13:15 Ml. Boleslav B - Pardubice B 6:4 (4:2)
    Ne 28.10. 14:30 Slovan Liberec - Admira Praha 4:1 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 00:00 Pardubice B - CU Bohemians 1:6 (1:3)
    So 03.11. 00:00 Jablonec - Čáslav 7:2 (2:0)
    So 03.11. 12:45 Teplice - Slovan Liberec 2:1 np (1:0)
    Ne 04.11. 10:00 Sparta Praha B - Kratonohy 10:1 (4:1)
    Ne 04.11. 11:45 Admira Praha - Ml. Boleslav B 2:1 (2:1)
    Ne 04.11. 12:30 Chrudim - H. Králové 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 12:30 Dukla Praha B - Neratovice 5:2 (3:0)
    Ne 04.11. 13:15 Ústí n/L - Náchod 3:2 (0:2)

    14.kolo

    09.11. 00:00 CU Bohemians - Admira Praha 4:1 (1:0)
    09.11. 00:00 Neratovice - Jablonec 5:3 (0:3)
    09.11. 12:15 H. Králové - Dukla Praha B 6:1 (3:1)
    Ne 11.11. 10:00 Sparta Praha B - Ústí n/L 6:2 (3:1)
    Ne 11.11. 12:15 Kratonohy - Čáslav 1:3 (0:2)
    Ne 11.11. 12:15 Náchod - Pardubice B 1:2 np (1:0)
    Ne 11.11. 12:45 Ml. Boleslav B - Teplice 1:3 (0:2)
    Ne 11.11. 14:30 Slovan Liberec - Chrudim 2:1 (2:0)

    15.kolo

    So 17.11. 00:00 Jablonec - H. Králové 1:8 (0:3)
    So 17.11. 00:00 Teplice - CU Bohemians 6:2 (1:2)
    So 17.11. 12:15 Čáslav - Neratovice 5:0 (4:0)
    Ne 18.11. 12:15 Admira Praha - Náchod 6:3 (2:2)
    Ne 18.11. 12:30 Pardubice B - Sparta Praha B 0:1 np (0:0)
    Ne 18.11. 12:30 Dukla Praha B - Slovan Liberec 1:3 (1:1)
    Ne 18.11. 13:15 Ústí n/L - Kratonohy 6:1 (2:0)
    Ne 18.11. 13:30 Chrudim - Ml. Boleslav B 1:4 (0:1)

    22.kolo

    01.03. 12:15 H. Králové - Náchod 11:0 (4:0)
    Ne 03.03. 12:15 Čáslav - Ústí n/L 2:5 (2:3)
    Ne 03.03. 12:30 Neratovice - Sparta Praha B 0:4 (0:2)
    Ne 03.03. 12:30 Jablonec - Pardubice B 1:3 (1:3)
    Ne 03.03. 13:30 Chrudim - Teplice 0:2 (0:0)
    Ne 03.03. 14:30 Kratonohy - Ml. Boleslav B 1:7 (0:3)
    Ne 03.03. 14:30 Slovan Liberec - CU Bohemians 3:1 (1:0)
    St 13.03. 18:00 Dukla Praha B - Admira Praha 3:1 (2:0)

    16.kolo

    St 06.03. 12:00 Chrudim - CU Bohemians 3:2 (2:0)
    St 06.03. 12:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:5 (1:2)
    St 06.03. 12:45 Pardubice B - Ústí n/L 8:1 (5:0)
    Ne 10.03. 12:15 Admira Praha - Sparta Praha B 1:3 (1:2)
    Ne 10.03. 12:30 Dukla Praha B - Ml. Boleslav B 3:1 (2:1)
    Ne 10.03. 14:30 Kratonohy - Neratovice 0:8 (0:7)
    Ne 10.03. 15:00 Teplice - Náchod 4:1 (1:1)
    St 13.03. 14:15 Čáslav - H. Králové 1:2 np (1:1)

    17.kolo

    So 16.03. 12:15 H. Králové - Neratovice 7:0 (6:0)
    Ne 17.03. 10:00 Sparta Praha B - Teplice 7:4 (4:3)
    Ne 17.03. 12:15 Ústí n/L - Admira Praha 4:3 (4:2)
    Ne 17.03. 12:15 Náchod - Chrudim 0:2 (0:1)
    Ne 17.03. 12:15 CU Bohemians - Dukla Praha B 5:3 (5:1)
    Ne 17.03. 12:15 Ml. Boleslav B - Jablonec 5:3 (4:1)
    Ne 17.03. 12:30 Pardubice B - Kratonohy 8:0 (4:0)
    Ne 17.03. 14:30 Slovan Liberec - Čáslav 12:0 (5:0)

    18.kolo

    22.03. 12:45 Teplice - Ústí n/L 2:1 (0:1)
    Ne 24.03. 10:15 Chrudim - Sparta Praha B 2:3 np (1:0)
    Ne 24.03. 12:15 Čáslav - Ml. Boleslav B 1:4 (1:2)
    Ne 24.03. 12:15 Admira Praha - Pardubice B 0:5 (0:3)
    Ne 24.03. 12:30 Neratovice - Slovan Liberec 0:7 (0:3)
    Ne 24.03. 12:30 Dukla Praha B - Náchod 8:0 (1:0)
    Ne 24.03. 12:30 Jablonec - CU Bohemians 0:1 np (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Kratonohy - H. Králové 0:9 (0:1)

    19.kolo

    Ne 31.03. 10:00 Sparta Praha B - Dukla Praha B 1:2 np (0:1)
    Ne 31.03. 12:15 Admira Praha - Kratonohy 3:1 (1:1)
    Ne 31.03. 12:15 Náchod - Jablonec 1:6 (1:1)
    Ne 31.03. 12:15 CU Bohemians - Čáslav 9:1 (4:1)
    Ne 31.03. 12:30 Pardubice B - Teplice 6:1 (1:0)
    Ne 31.03. 13:15 Ústí n/L - Chrudim 2:3 np (1:0)
    Ne 31.03. 13:15 Ml. Boleslav B - Neratovice 15:0 (9:0)
    Ne 31.03. 14:30 Slovan Liberec - H. Králové 3:2 np (2:0)

    20.kolo

    So 06.04. 12:45 Teplice - Admira Praha 9:0 (4:0)
    Ne 07.04. 12:15 H. Králové - Ml. Boleslav B 3:2 (0:1)
    Ne 07.04. 12:15 Čáslav - Náchod 4:1 (2:0)
    Ne 07.04. 12:30 Dukla Praha B - Ústí n/L 10:1 (3:1)
    Ne 07.04. 12:30 Chrudim - Pardubice B 1:3 (1:1)
    Ne 07.04. 12:30 Jablonec - Sparta Praha B 0:5 (0:3)
    Ne 07.04. 12:30 Neratovice - CU Bohemians 0:4 (0:3)
    Ne 07.04. 16:30 Kratonohy - Slovan Liberec 1:6 (0:1)

    21.kolo

    So 13.04. 12:45 Teplice - Kratonohy 14:0 (4:0)
    Ne 14.04. 10:00 Sparta Praha B - Čáslav 7:1 (3:0)
    Ne 14.04. 12:15 Admira Praha - Chrudim 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 12:15 Náchod - Neratovice 2:1 np (1:1)
    Ne 14.04. 12:15 CU Bohemians - H. Králové 3:2 np (1:1)
    Ne 14.04. 12:15 Ústí n/L - Jablonec 2:3 np (1:1)
    Ne 14.04. 12:30 Pardubice B - Dukla Praha B 2:1 (2:0)
    Ne 14.04. 13:15 Ml. Boleslav B - Slovan Liberec 4:2 (2:0)

    23.kolo

    Čt 18.04. 11:00 Sparta Praha B - H. Králové 2:1 np (1:1)
    26.04. 12:45 Teplice - Dukla Praha B 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 12:15 Ústí n/L - Neratovice 4:3 np (1:1)
    Ne 28.04. 12:15 Náchod - Slovan Liberec 0:20 (0:7)
    Ne 28.04. 12:15 Admira Praha - Jablonec 0:3 (0:0)
    Ne 28.04. 12:15 CU Bohemians - Ml. Boleslav B 3:1 (0:1)
    Ne 28.04. 12:30 Chrudim - Kratonohy 5:1 (3:0)
    Ne 28.04. 12:30 Pardubice B - Čáslav 5:1 (4:0)

    30.kolo

    St 20.03. 11:00 Sparta Praha B - Pardubice B 6:1 (1:0)
    St 01.05. 12:15 Náchod - Admira Praha 3:6 (2:2)
    St 01.05. 12:15 CU Bohemians - Teplice 2:3 (2:2)
    St 01.05. 12:15 H. Králové - Jablonec 6:2 (5:1)
    St 01.05. 12:30 Neratovice - Čáslav 2:1 np (0:1)
    St 01.05. 13:15 Ml. Boleslav B - Chrudim 6:3 (3:1)
    St 01.05. 14:30 Slovan Liberec - Dukla Praha B 0:5 (0:2)
    St 01.05. 17:00 Kratonohy - Ústí n/L 1:5 (0:1)

    24.kolo

    Čt 04.04. 14:15 Slovan Liberec - Sparta Praha B 5:0 (3:0)
    Ne 05.05. 12:15 Čáslav - Admira Praha 2:4 (2:3)
    Ne 05.05. 12:30 Neratovice - Pardubice B 2:5 (1:1)
    Ne 05.05. 12:30 Dukla Praha B - Chrudim 2:1 np (1:1)
    Ne 05.05. 12:30 Kratonohy - CU Bohemians 2:10 (2:4)
    Ne 05.05. 12:30 Jablonec - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 13:15 Ml. Boleslav B - Náchod 17:0 (6:0)
    Ne 05.05. 13:15 H. Králové - Ústí n/L 9:2

    25.kolo

    10.05. 12:15 Ústí n/L - Slovan Liberec 2:3 np (2:1)
    So 11.05. 12:45 Teplice - Čáslav 4:0 (2:0)
    Ne 12.05. 10:00 Sparta Praha B - Ml. Boleslav B 1:4 (1:2)
    Ne 12.05. 12:15 Admira Praha - Neratovice 5:4 np (2:2)
    Ne 12.05. 12:15 Náchod - CU Bohemians 0:25 (0:7)
    Ne 12.05. 12:30 Dukla Praha B - Kratonohy 9:0 (6:0)
    Ne 12.05. 12:30 Pardubice B - H. Králové 1:3 (1:1)
    Ne 12.05. 13:30 Chrudim - Jablonec 5:0 (2:0)

    26.kolo

    Ne 19.05. 12:15 Slovan Liberec - Pardubice B 4:1 (2:0)
    Ne 19.05. 12:15 H. Králové - Admira Praha 0:1 np (0:0)
    Ne 19.05. 12:15 Čáslav - Chrudim 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 12:15 CU Bohemians - Sparta Praha B 1:3 (0:2)
    Ne 19.05. 12:30 Kratonohy - Náchod 1:3 (0:2)
    Ne 19.05. 12:30 Neratovice - Teplice 1:4 (0:1)
    Ne 19.05. 12:30 Jablonec - Dukla Praha B 2:1 np (1:1)
    Ne 19.05. 13:15 Ml. Boleslav B - Ústí n/L 4:3 (2:3)

    27.kolo

    St 15.05. 13:15 Teplice - H. Králové 2:3 (2:2)
    Ne 26.05. 10:00 Sparta Praha B - Náchod 5:0 (2:0)
    Ne 26.05. 12:15 Admira Praha - Slovan Liberec 1:5 (1:5)
    Ne 26.05. 12:15 Ústí n/L - CU Bohemians 3:5 (1:2)
    Ne 26.05. 12:30 Dukla Praha B - Čáslav 8:1 (4:0)
    Ne 26.05. 12:30 Chrudim - Neratovice 5:2 (3:1)
    Ne 26.05. 12:30 Pardubice B - Ml. Boleslav B 3:4 np (1:1)
    Ne 26.05. 12:30 Jablonec - Kratonohy 7:0 (4:0)

    28.kolo

    Ne 02.06. 12:15 Náchod - Ústí n/L 2:9 (1:3)
    Ne 02.06. 12:15 H. Králové - Chrudim 8:0 (3:0)
    Ne 02.06. 12:15 Čáslav - Jablonec 0:3 (0:0)
    Ne 02.06. 12:15 CU Bohemians - Pardubice B 1:3 (0:0)
    Ne 02.06. 12:30 Kratonohy - Sparta Praha B 0:14 (0:6)
    Ne 02.06. 12:30 Neratovice - Dukla Praha B 0:4 (0:4)
    Ne 02.06. 13:15 Ml. Boleslav B - Admira Praha 7:1 (4:1)
    Ne 02.06. 14:30 Slovan Liberec - Teplice 3:1 (0:1)

    29.kolo

    19.04. 12:30 Jablonec - Neratovice 0:1 np (0:0)
    St 08.05. 12:15 Čáslav - Kratonohy 5:2 (3:0)
    St 05.06. 12:15 Ústí n/L - Sparta Praha B 2:5 (0:2)
    07.06. 17:15 Teplice - Ml. Boleslav B 2:1 (1:1)
    Ne 09.06. 12:15 Admira Praha - CU Bohemians 0:4 (0:0)
    Ne 09.06. 12:30 Dukla Praha B - H. Králové 0:3 (0:3)
    Ne 09.06. 12:30 Pardubice B - Náchod 10:0 (6:0)
    Ne 09.06. 13:30 Chrudim - Slovan Liberec 2:7 (1:2)
    Správce soutěže: Milan Másílko

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 25 2 1 2 169:28 80
    2. 30 23 1 4 2 138:33 75
    3. 30 23 1 0 6 117:40 71
    4. 30 21 2 0 7 153:47 67
    5. 30 19 3 1 7 133:47 64
    6. 30 17 2 0 11 131:68 55
    7. 30 15 2 1 12 91:51 50
    8. 30 15 1 3 11 95:69 50
    9. 30 14 1 3 12 84:91 47
    10. 30 12 2 1 15 62:93 41
    11. 30 9 1 3 17 55:72 32
    12. 30 7 2 3 18 58:90 28
    13. 30 5 3 3 19 49:134 24
    14. 30 6 1 2 21 49:115 22
    15. 30 2 1 1 26 28:235 9
    16. 30 1 1 0 28 21:220 5

    Nejčtenější ze sportu