Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13263
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4524
    Týden:
    23
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Jesenice - Dobříš 5:1 (3:0)
    So 25.08. 10:15 Votice - Dolní Břežany 5:1 (4:0)
    So 25.08. 10:15 Milín - Bohutín 4:6 (1:2)
    Ne 26.08. 10:00 Sedlec-Prčice - Teplýšovice 6:1 (4:0)
    Ne 26.08. 10:00 Týnec - Jince 2:5 (2:3)
    Ne 26.08. 10:15 Jílové - H. Neumětely 5:3 (1:2)

    2.kolo

    So 01.09. 10:15 H. Neumětely - Týnec 5:3 (2:1)
    So 01.09. 10:15 Dobříš - Sedlec-Prčice 4:3 (3:0)
    So 01.09. 11:00 Teplýšovice - Votice 1:5 (0:2)
    Ne 02.09. 10:15 Rožmitál - Bohutín 3:1 (2:0)
    Ne 02.09. 11:00 Jince - Milín 5:2 (2:0)
    Út 04.09. 17:30 Dolní Břežany - Jílové 4:0 (2:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Jesenice - Rožmitál 4:2 (1:1)
    So 08.09. 10:15 Votice - Dobříš 4:1 (3:0)
    So 08.09. 10:15 Milín - H. Neumětely 5:1 (3:0)
    Ne 09.09. 10:00 Týnec - Dolní Břežany 5:7 (1:4)
    Ne 09.09. 10:15 Jílové - Teplýšovice 5:1 (3:0)
    Ne 09.09. 10:15 Bohutín - Jince 4:3 (3:1)

    4.kolo

    So 15.09. 10:15 H. Neumětely - Bohutín 1:2 (1:1)
    So 15.09. 10:15 Dobříš - Jílové 1:1 (0:1)
    So 15.09. 10:15 Jesenice - Sedlec-Prčice 9:0 (3:0)
    So 15.09. 11:00 Teplýšovice - Týnec 0:2 (0:1)
    Ne 16.09. 10:15 Rožmitál - Jince 3:1 (0:0)
    Ne 16.09. 10:15 Dolní Břežany - Milín 2:5 (1:1)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Votice - Jesenice 1:7 (0:3)
    So 22.09. 10:15 Milín - Teplýšovice 2:1 (2:1)
    Ne 23.09. 10:00 Sedlec-Prčice - Rožmitál 2:1 (1:1)
    Ne 23.09. 10:00 Týnec - Dobříš 1:6 (0:4)
    Ne 23.09. 10:15 Bohutín - Dolní Břežany 0:3 (0:0)
    Ne 23.09. 11:00 Jince - H. Neumětely 2:3 (1:2)

    6.kolo

    So 29.09. 10:15 Dobříš - Milín 1:4 (1:2)
    So 29.09. 10:15 Jesenice - Jílové 3:1 (2:1)
    So 29.09. 11:00 Teplýšovice - Bohutín 1:4 (0:2)
    Ne 30.09. 10:15 Rožmitál - H. Neumětely 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 10:15 Dolní Břežany - Jince 6:5 (4:1)
    So 03.11. 10:15 Sedlec-Prčice - Votice 7:4 (6:1)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Votice - Rožmitál 0:2 (0:0)
    So 06.10. 10:15 H. Neumětely - Dolní Břežany 5:2 (1:1)
    Ne 07.10. 10:00 Týnec - Jesenice 2:7 (1:4)
    Ne 07.10. 10:15 Jílové - Sedlec-Prčice 4:1 (3:1)
    Ne 07.10. 10:15 Bohutín - Dobříš 4:2 (2:1)
    Ne 07.10. 11:00 Jince - Teplýšovice 10:1 (2:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:15 Dobříš - Jince 1:2 (0:0)
    So 13.10. 10:15 Jesenice - Milín 3:1 (1:0)
    So 13.10. 10:15 Votice - Jílové 3:1 (1:0)
    So 13.10. 11:00 Teplýšovice - H. Neumětely 0:6 (0:2)
    Ne 14.10. 10:00 Sedlec-Prčice - Týnec 5:2 (2:0)
    Ne 14.10. 13:00 Rožmitál - Dolní Břežany 2:0 (2:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Milín - Sedlec-Prčice 6:0 (4:0)
    So 20.10. 10:15 H. Neumětely - Dobříš 2:2 (0:2)
    Ne 21.10. 10:00 Týnec - Votice 2:3 (0:2)
    Ne 21.10. 10:15 Bohutín - Jesenice 1:4 (0:1)
    Ne 21.10. 10:15 Dolní Břežany - Teplýšovice 9:0 (4:0)
    Ne 21.10. 14:00 Jílové - Rožmitál 5:0 (0:0)

    10.kolo

    So 27.10. 10:15 Dobříš - Dolní Břežany 0:2 (0:2)
    So 27.10. 10:15 Jesenice - Jince 7:2 (3:1)
    So 27.10. 10:15 Votice - Milín 2:2 (1:1)
    Ne 28.10. 10:00 Sedlec-Prčice - Bohutín 3:1 (2:0)
    Ne 28.10. 10:15 Rožmitál - Teplýšovice 9:0 (6:0)
    Ne 28.10. 10:15 Jílové - Týnec 3:3 (2:1)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Milín - Jílové 5:2 (3:1)
    So 03.11. 10:15 H. Neumětely - Jesenice 1:3 (1:2)
    So 03.11. 11:00 Teplýšovice - Dobříš 0:2 (0:0)
    Ne 04.11. 10:15 Bohutín - Votice 2:4 (1:2)
    Ne 04.11. 11:00 Jince - Sedlec-Prčice 9:0 (6:0)
    So 24.11. 10:15 Týnec - Rožmitál 5:3 (3:0)

    12.kolo

    So 10.11. 10:15 Jesenice - Dolní Břežany 6:1 (3:0)
    So 10.11. 10:15 Votice - Jince 6:4 (3:2)
    Ne 11.11. 10:00 Sedlec-Prčice - H. Neumětely 1:3 (1:1)
    Ne 11.11. 10:00 Týnec - Milín 1:4 (1:4)
    Ne 11.11. 10:15 Jílové - Bohutín 8:0 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Rožmitál - Dobříš 0:2 (0:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Milín - Rožmitál 2:1 (1:0)
    So 17.11. 10:15 H. Neumětely - Votice 7:2 (3:0)
    So 17.11. 10:15 Teplýšovice - Jesenice 1:11 (1:6)
    Ne 18.11. 10:15 Bohutín - Týnec 4:3 (2:2)
    Ne 18.11. 10:15 Dolní Břežany - Sedlec-Prčice 3:1 (2:1)
    Ne 18.11. 11:00 Jince - Jílové 4:4 (3:1)

    14.kolo

    So 23.03. 10:15 H. Neumětely - Jílové 5:3 (1:2)
    So 23.03. 10:15 Dobříš - Jesenice 2:4 (1:4)
    So 23.03. 11:00 Teplýšovice - Sedlec-Prčice 0:2 (0:1)
    Ne 24.03. 10:15 Dolní Břežany - Votice 3:2 (3:1)
    Ne 24.03. 10:15 Bohutín - Milín 1:1 (1:1)
    Ne 24.03. 11:00 Jince - Týnec 3:1 (2:0)

    15.kolo

    So 30.03. 10:15 Votice - Teplýšovice 2:1 (1:0)
    So 30.03. 10:15 Milín - Jince 4:3 (3:1)
    Ne 31.03. 10:00 Týnec - H. Neumětely 4:3 (3:1)
    Ne 31.03. 10:00 Sedlec-Prčice - Dobříš 2:2 (2:0)
    Ne 31.03. 10:15 Jílové - Dolní Břežany 4:2 (2:1)
    Ne 31.03. 10:15 Bohutín - Rožmitál 1:6 (0:3)

    16.kolo

    So 06.04. 10:15 Dobříš - Votice 1:3 (0:2)
    So 06.04. 10:15 H. Neumětely - Milín 1:0 (1:0)
    Ne 07.04. 10:15 Rožmitál - Jesenice 1:2 (0:2)
    Ne 07.04. 10:15 Dolní Břežany - Týnec 6:3 (3:1)
    Ne 07.04. 11:00 Jince - Bohutín 8:1 (4:1)
    Ne 07.04. 13:00 Teplýšovice - Jílové 1:3 (1:1)

    17.kolo

    So 13.04. 10:15 Milín - Dolní Břežany 4:1 (3:1)
    Ne 14.04. 10:00 Týnec - Teplýšovice 3:0 (2:0)
    Ne 14.04. 10:00 Sedlec-Prčice - Jesenice 0:9 (0:4)
    Ne 14.04. 10:15 Bohutín - H. Neumětely 1:3 (0:0)
    Ne 14.04. 10:15 Jílové - Dobříš 2:3 (1:2)
    Ne 14.04. 11:00 Jince - Rožmitál 2:5 (1:3)

    18.kolo

    19.04. 10:15 Dobříš - Týnec 12:0 (7:0)
    So 20.04. 10:15 Jesenice - Votice 5:2 (2:0)
    So 20.04. 10:15 H. Neumětely - Jince 3:2 (0:2)
    So 20.04. 11:00 Teplýšovice - Milín 2:2 (1:1)
    Ne 21.04. 10:15 Dolní Břežany - Bohutín 4:0 (3:0)
    Ne 21.04. 13:00 Rožmitál - Sedlec-Prčice 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 H. Neumětely - Rožmitál 3:1 (3:0)
    So 27.04. 10:15 Milín - Dobříš 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:15 Bohutín - Teplýšovice 5:1 (2:0)
    Ne 28.04. 10:15 Jílové - Jesenice 2:3 (1:2)
    Ne 28.04. 10:15 Votice - Sedlec-Prčice 4:0 (2:0)
    Ne 28.04. 11:00 Jince - Dolní Břežany 5:4 (3:0)

    20.kolo

    So 04.05. 10:15 Jesenice - Týnec 6:1 (3:0)
    So 04.05. 10:15 Dobříš - Bohutín 11:1 (4:0)
    So 04.05. 11:00 Teplýšovice - Jince 0:10 (0:6)
    Ne 05.05. 10:15 Rožmitál - Votice 7:2 (3:0)
    Ne 05.05. 10:15 Dolní Břežany - H. Neumětely 2:2 (0:1)
    10.05. 18:30 Sedlec-Prčice - Jílové 8:7 (3:2)

    21.kolo

    So 11.05. 10:15 H. Neumětely - Teplýšovice 1:0 (1:0)
    So 11.05. 10:15 Milín - Jesenice 1:3 (1:2)
    Ne 12.05. 10:15 Dolní Břežany - Rožmitál 2:1 (2:1)
    Ne 12.05. 10:15 Jílové - Votice 3:5 (2:1)
    Ne 12.05. 11:00 Jince - Dobříš 4:2 (3:1)
    17.05. 18:00 Týnec - Sedlec-Prčice 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 18.05. 10:15 Votice - Týnec 5:0 (3:0)
    So 18.05. 10:15 Jesenice - Bohutín 3:0k
    So 18.05. 10:15 Dobříš - H. Neumětely 5:0 (4:0)
    So 18.05. 11:00 Teplýšovice - Dolní Břežany 3:5 (0:4)
    Ne 19.05. 10:00 Sedlec-Prčice - Milín 0:5 (0:4)
    Ne 19.05. 10:15 Rožmitál - Jílové 1:5 (0:4)

    23.kolo

    So 25.05. 10:15 Milín - Votice 1:2 (0:1)
    Ne 26.05. 10:00 Týnec - Jílové 1:8 (0:4)
    Ne 26.05. 10:15 Dolní Břežany - Dobříš 2:2 (1:2)
    Ne 26.05. 10:15 Bohutín - Sedlec-Prčice 7:1 (3:1)
    Ne 26.05. 11:00 Jince - Jesenice 3:5 (1:1)
    Ne 26.05. 13:00 Teplýšovice - Rožmitál 1:2 (1:0)

    24.kolo

    So 01.06. 10:15 Votice - Bohutín 2:9 (1:5)
    So 01.06. 10:15 Jesenice - H. Neumětely 14:0 (10:0)
    So 01.06. 10:15 Dobříš - Teplýšovice 2:2 (1:0)
    Ne 02.06. 10:00 Sedlec-Prčice - Jince 0:9 (0:5)
    Ne 02.06. 10:15 Rožmitál - Týnec 2:9 (0:5)
    Ne 02.06. 10:15 Jílové - Milín 8:1 (6:0)

    25.kolo

    So 08.06. 10:15 Dobříš - Rožmitál 5:3 (5:2)
    So 08.06. 10:15 H. Neumětely - Sedlec-Prčice 6:1 (4:0)
    So 08.06. 10:15 Milín - Týnec 2:0 (0:0)
    Ne 09.06. 10:15 Dolní Břežany - Jesenice 0:8 (0:5)
    Ne 09.06. 10:15 Bohutín - Jílové 5:8 (0:4)
    Ne 09.06. 11:00 Jince - Votice 7:0 (4:0)

    26.kolo

    14.06. 17:30 Rožmitál - Milín 3:0 (1:0)
    So 15.06. 10:00 Sedlec-Prčice - Dolní Břežany 0:1 (0:1)
    So 15.06. 10:15 Votice - H. Neumětely 2:3 (1:2)
    So 15.06. 10:15 Jesenice - Teplýšovice 5:0 (3:0)
    Ne 16.06. 10:00 Týnec - Bohutín 2:6 (1:3)
    Ne 16.06. 10:15 Jílové - Jince 9:1 (5:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 24 0 0 136:26 72
    2. 24 14 2 8 67:63 44
    3. 24 13 3 8 65:49 42
    4. 24 13 2 9 72:68 41
    5. 24 13 1 10 70:77 40
    6. 24 12 3 9 101:64 39
    7. 24 12 1 11 109:73 37
    8. 24 12 0 12 61:54 36
    9. 24 9 5 10 70:53 32
    10. 24 10 1 13 66:89 31
    11. 24 7 1 16 44:101 22
    12. 24 6 1 17 57:106 19
    13. 24 0 2 22 18:113 2

    Nejčtenější ze sportu