Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13285
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Žďár nad Sázavou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4892
    Týden:
    41
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 12.08. 16:30 Jívoví - Bobrová 6:0 (3:0)
    Ne 12.08. 16:30 Bory - Křižanov 2:2 (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 Bystřice n. P. B - Rozsochy 2:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Křoví - Jimramov 5:3 (3:2)
    Ne 12.08. 16:30 Radostín n. O. - Dolní Rožínka 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Ujčov - Hamry n.S. 0:4 (0:3)
    Ne 12.08. 16:30 Svratka - Nová Ves B 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Nová Ves B - Jívoví 2:2 (2:2)
    Ne 19.08. 14:00 Hamry n.S. - Svratka 1:0 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Dolní Rožínka - Ujčov 6:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Radostín n. O. - Jimramov 4:2 (2:1)
    Ne 19.08. 16:30 Rozsochy - Křoví 4:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Křižanov - Bystřice n. P. B 1:1 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Bobrová - Bory 5:4 (2:1)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Radostín n. O. - Rozsochy 1:4 (0:2)
    So 25.08. 16:30 Svratka - Dolní Rožínka 2:2 (1:1)
    Ne 26.08. 13:00 Křoví - Křižanov 3:4 (2:2)
    Ne 26.08. 16:30 Jívoví - Bory 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Bystřice n. P. B - Bobrová 6:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Ujčov - Jimramov 5:2 (2:2)
    Ne 26.08. 16:30 Nová Ves B - Hamry n.S. 2:2 (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Hamry n.S. - Jívoví 5:0 (4:0)
    Ne 02.09. 16:00 Dolní Rožínka - Nová Ves B 2:4 (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Jimramov - Svratka 1:4 (0:1)
    Ne 02.09. 16:00 Rozsochy - Ujčov 5:2 (1:2)
    Ne 02.09. 16:00 Křižanov - Radostín n. O. 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Bobrová - Křoví 9:0 (5:0)
    Ne 02.09. 16:00 Bory - Bystřice n. P. B 2:4 (1:2)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Radostín n. O. - Bobrová 0:1 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Svratka - Rozsochy 2:3 (2:1)
    Ne 09.09. 13:00 Hamry n.S. - Dolní Rožínka 3:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Jívoví - Bystřice n. P. B 3:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Křoví - Bory 1:9 (0:4)
    Ne 09.09. 16:00 Ujčov - Křižanov 0:4 (0:2)
    Ne 09.09. 16:00 Nová Ves B - Jimramov 3:2 (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Křižanov - Svratka 1:3 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Dolní Rožínka - Jívoví 4:2 (4:0)
    Ne 16.09. 16:00 Jimramov - Hamry n.S. 1:3 (1:2)
    Ne 16.09. 16:00 Rozsochy - Nová Ves B 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Bobrová - Ujčov 3:1 (3:0)
    Ne 16.09. 16:00 Bory - Radostín n. O. 1:3 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Bystřice n. P. B - Křoví 4:2 (3:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Radostín n. O. - Bystřice n. P. B 0:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Svratka - Bobrová 2:1 (2:1)
    So 22.09. 15:30 Nová Ves B - Křižanov 2:1 (1:1)
    So 22.09. 15:30 Hamry n.S. - Rozsochy 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Jívoví - Křoví 2:7 (2:4)
    Ne 23.09. 15:30 Ujčov - Bory 1:9 (1:2)
    Ne 23.09. 15:30 Dolní Rožínka - Jimramov 3:2 (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 13:30 Křižanov - Hamry n.S. 0:2 (0:1)
    So 29.09. 15:30 Rozsochy - Dolní Rožínka 1:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Bystřice n. P. B - Ujčov 7:1 (4:0)
    So 29.09. 15:30 Křoví - Radostín n. O. 0:2 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Jimramov - Jívoví 6:3 (4:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bobrová - Nová Ves B 4:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bory - Svratka 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Svratka - Bystřice n. P. B 6:0 (4:0)
    So 06.10. 15:00 Nová Ves B - Bory 0:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Hamry n.S. - Bobrová 2:1 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 Jívoví - Radostín n. O. 1:3 (1:2)
    Ne 07.10. 15:00 Ujčov - Křoví 2:7 (2:3)
    Ne 07.10. 15:00 Dolní Rožínka - Křižanov 4:4 (1:4)
    Ne 07.10. 15:00 Jimramov - Rozsochy 0:4 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Rozsochy - Jívoví 3:0k
    So 13.10. 15:00 Křižanov - Jimramov 6:0 (4:0)
    So 13.10. 15:00 Bystřice n. P. B - Nová Ves B 6:1 (3:0)
    So 13.10. 15:00 Křoví - Svratka 0:3 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Radostín n. O. - Ujčov 3:2 (1:2)
    Ne 14.10. 15:00 Bobrová - Dolní Rožínka 4:0 (3:0)
    Ne 14.10. 15:00 Bory - Hamry n.S. 2:1 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Jívoví - Ujčov 5:1 (4:0)
    So 20.10. 14:30 Svratka - Radostín n. O. 2:1 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Hamry n.S. - Bystřice n. P. B 4:0 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Rozsochy - Křižanov 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Nová Ves B - Křoví 6:3 (2:2)
    Ne 21.10. 14:30 Dolní Rožínka - Bory 3:2 (1:2)
    Ne 21.10. 14:30 Jimramov - Bobrová 1:5 (1:4)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Křoví - Hamry n.S. 4:3 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Radostín n. O. - Nová Ves B 5:2 (3:1)
    So 27.10. 14:30 Ujčov - Svratka 1:5 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Křižanov - Jívoví 0:2 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Bobrová - Rozsochy 5:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Bory - Jimramov 2:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Bystřice n. P. B - Dolní Rožínka 4:1 (3:0)

    1.kolo

    So 03.11. 10:15 Hamry n.S. - Radostín n. O. 6:1 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Svratka - Jívoví 7:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Nová Ves B - Ujčov 3:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Dolní Rožínka - Křoví 3:5 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Jimramov - Bystřice n. P. B 3:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Rozsochy - Bory 1:4 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Křižanov - Bobrová 4:4 (2:1)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Rozsochy - Bystřice n. P. B 0:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Nová Ves B - Svratka 5:2 (2:1)
    So 23.03. 18:00 Hamry n.S. - Ujčov 6:3 (2:2)
    Ne 24.03. 15:00 Bobrová - Jívoví 5:3 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Křižanov - Bory 1:1 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Jimramov - Křoví 2:7 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Dolní Rožínka - Radostín n. O. 3:2 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Svratka - Hamry n.S. 0:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Bystřice n. P. B - Křižanov 0:4 (0:3)
    Ne 31.03. 15:00 Jívoví - Nová Ves B 0:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Ujčov - Dolní Rožínka 1:5 (1:3)
    Ne 31.03. 15:00 Jimramov - Radostín n. O. 3:2 (3:1)
    Ne 31.03. 15:00 Křoví - Rozsochy 5:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Bory - Bobrová 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Rozsochy - Radostín n. O. 3:1 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Hamry n.S. - Nová Ves B 1:2 (1:2)
    Ne 07.04. 15:30 Bory - Jívoví 1:2 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Bobrová - Bystřice n. P. B 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Křižanov - Křoví 4:1 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Jimramov - Ujčov 4:2 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Dolní Rožínka - Svratka 4:1 (2:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Svratka - Jimramov 8:0 (3:0)
    So 13.04. 15:30 Radostín n. O. - Křižanov 0:1 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Bystřice n. P. B - Bory 2:4 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Jívoví - Hamry n.S. 0:9 (0:3)
    Ne 14.04. 15:30 Nová Ves B - Dolní Rožínka 1:1 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Ujčov - Rozsochy 0:4 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Křoví - Bobrová 3:2 (1:0)

    19.kolo

    So 20.04. 14:00 Rozsochy - Svratka 0:2 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Bystřice n. P. B - Jívoví 1:2 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Bory - Křoví 10:2 (6:1)
    Ne 21.04. 16:00 Bobrová - Radostín n. O. 2:2 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Křižanov - Ujčov 5:0 (3:0)
    Ne 21.04. 16:00 Jimramov - Nová Ves B 2:2 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Dolní Rožínka - Hamry n.S. 1:3 (0:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Nová Ves B - Rozsochy 1:2 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Svratka - Křižanov 4:1 (2:1)
    So 27.04. 16:00 Radostín n. O. - Bory 1:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Jívoví - Dolní Rožínka 1:1 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Hamry n.S. - Jimramov 9:0 (5:0)
    Ne 28.04. 16:00 Ujčov - Bobrová 2:11 (2:5)
    Ne 28.04. 16:00 Křoví - Bystřice n. P. B 5:2 (3:1)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Křoví - Jívoví 3:3 (2:2)
    Ne 05.05. 16:30 Bystřice n. P. B - Radostín n. O. 6:1 (5:0)
    Ne 05.05. 16:30 Bory - Ujčov 4:1 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Bobrová - Svratka 3:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Křižanov - Nová Ves B 5:1 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Rozsochy - Hamry n.S. 2:3 (2:2)
    Ne 05.05. 16:30 Jimramov - Dolní Rožínka 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Hamry n.S. - Křižanov 3:1 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Nová Ves B - Bobrová 0:4 (0:2)
    So 11.05. 16:30 Svratka - Bory 4:0 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Radostín n. O. - Křoví 6:6 (3:3)
    Ne 12.05. 16:30 Jívoví - Jimramov 3:3 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Dolní Rožínka - Rozsochy 6:0 (3:0)
    Ne 12.05. 16:30 Ujčov - Bystřice n. P. B 3:3 (0:1)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Bystřice n. P. B - Svratka 1:6 (0:4)
    So 18.05. 16:30 Rozsochy - Jimramov 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 16:30 Radostín n. O. - Jívoví 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 Křoví - Ujčov 10:5 (5:3)
    Ne 19.05. 16:30 Bory - Nová Ves B 0:1 (0:1)
    Ne 19.05. 16:30 Bobrová - Hamry n.S. 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 Křižanov - Dolní Rožínka 0:3 (0:2)

    24.kolo

    So 25.05. 16:30 Hamry n.S. - Bory 0:0 (0:0)
    So 25.05. 16:30 Nová Ves B - Bystřice n. P. B 4:2 (4:0)
    So 25.05. 16:30 Svratka - Křoví 10:2 (6:0)
    Ne 26.05. 16:30 Jívoví - Rozsochy 1:2 (0:0)
    Ne 26.05. 16:30 Jimramov - Křižanov 1:5 (0:0)
    Ne 26.05. 16:30 Dolní Rožínka - Bobrová 5:1 (2:0)
    Ne 26.05. 16:30 Ujčov - Radostín n. O. 2:5 (0:3)

    25.kolo

    So 01.06. 13:30 Křižanov - Rozsochy 1:1 (1:0)
    So 01.06. 16:30 Radostín n. O. - Svratka 1:4 (1:0)
    So 01.06. 16:30 Křoví - Nová Ves B 0:6 (0:2)
    Ne 02.06. 16:30 Ujčov - Jívoví 4:7 (2:3)
    Ne 02.06. 16:30 Bystřice n. P. B - Hamry n.S. 0:6 (0:2)
    Ne 02.06. 16:30 Bory - Dolní Rožínka 1:0 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Bobrová - Jimramov 8:3 (4:2)

    26.kolo

    So 08.06. 16:30 Rozsochy - Bobrová 2:1 (0:0)
    So 08.06. 16:30 Svratka - Ujčov 1:0 (1:0)
    Ne 09.06. 16:30 Jívoví - Křižanov 1:2 (1:1)
    Ne 09.06. 16:30 Jimramov - Bory 0:1 (0:1)
    Ne 09.06. 16:30 Dolní Rožínka - Bystřice n. P. B 2:3 (0:1)
    Ne 09.06. 16:30 Hamry n.S. - Křoví 8:4 (4:1)
    Ne 09.06. 16:30 Nová Ves B - Radostín n. O. 2:4 (2:1)

    14.kolo

    14.06. 18:00 Radostín n. O. - Hamry n.S. 1:2 (0:1)
    14.06. 18:00 Bystřice n. P. B - Jimramov 1:3 (0:1)
    So 15.06. 14:00 Ujčov - Nová Ves B 1:4 (0:3)
    So 15.06. 14:30 Bory - Rozsochy 2:2 (1:2)
    So 15.06. 16:30 Jívoví - Svratka 2:3 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Křoví - Dolní Rožínka 5:5 (3:1)
    So 15.06. 16:30 Bobrová - Křižanov 10:3 (5:1)
    Správce soutěže: Vojtyla Vojtyla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 89:25 63
    2. 26 18 2 6 83:33 56
    3. 26 16 2 8 93:51 50
    4. 26 13 3 10 49:45 42
    5. 26 12 5 9 56:55 41
    6. 26 11 6 9 62:51 39
    7. 26 10 7 9 65:41 37
    8. 26 10 6 10 65:54 36
    9. 26 10 3 13 57:67 33
    10. 26 10 3 13 90:118 33
    11. 26 9 5 12 50:57 32
    12. 26 9 4 13 53:74 31
    13. 26 6 4 16 49:98 22
    14. 26 1 1 24 40:132 4

    Nejčtenější ze sportu