Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13325
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4063
    Týden:
    25
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 29.08. 17:00 Dřenice - L.Bohdaneč 1:5 (1:3)
    St 29.08. 17:00 Opatovice - Pardubičky B 0:2 (0:0)
    St 29.08. 17:00 Slatiňany B - Paramo Pce 0k:3
    St 29.08. 17:00 Třemošnice - Staré Hradiště 7:1 (2:0)
    St 29.08. 17:00 H. Městec - Mikulovice 3:2 (1:1)

    4.kolo

    Ne 02.09. 10:00 Opatovice - Slatiňany B 6:2 (2:0)
    Ne 02.09. 10:15 Pardubičky B - H. Městec 1:4 (1:2)
    Ne 02.09. 14:00 L.Bohdaneč - Staré Hradiště 9:0 (5:0)
    Ne 02.09. 14:30 Paramo Pce - Mikulovice 2:8 (0:3)
    St 19.09. 16:00 Dřenice - Třemošnice 3:5 (2:1)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 H. Městec - Dřenice 2:6 (1:3)
    Ne 09.09. 10:00 Slatiňany B - L.Bohdaneč 0:3 (0:2)
    Ne 09.09. 14:00 Mikulovice - Pardubičky B 1:2 (0:2)
    Ne 09.09. 15:00 Třemošnice - Opatovice 1:3 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Staré Hradiště - Paramo Pce 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 14:00 Slatiňany B - Třemošnice 4:2 (2:1)
    Ne 16.09. 10:00 Opatovice - H. Městec 7:1 (3:1)
    Ne 16.09. 10:15 Pardubičky B - Staré Hradiště 1:0 np (0:0)
    Ne 16.09. 14:00 L.Bohdaneč - Paramo Pce 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 14:00 Dřenice - Mikulovice 3:2 (1:2)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 H. Městec - Slatiňany B 3:1 (3:0)
    Ne 23.09. 10:00 Třemošnice - L.Bohdaneč 3:2 np (0:0)
    Ne 23.09. 10:00 Mikulovice - Opatovice 1:4 (0:2)
    Ne 23.09. 10:00 Paramo Pce - Pardubičky B 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Staré Hradiště - Dřenice 0:6 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 13:30 Slatiňany B - Mikulovice 4:0 (3:0)
    Ne 30.09. 10:00 Opatovice - Staré Hradiště 5:0k
    Ne 30.09. 10:00 Třemošnice - H. Městec 5:4 (4:0)
    Ne 30.09. 14:00 L.Bohdaneč - Pardubičky B 1:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Dřenice - Paramo Pce 3:4 (3:1)

    3.kolo

    So 25.08. 10:00 Třemošnice - Pardubičky B 4:3 (2:0)
    So 25.08. 10:00 Mikulovice - Staré Hradiště 6:0 (4:0)
    So 25.08. 17:00 H. Městec - Paramo Pce 4:6 (2:3)
    Ne 26.08. 10:00 Opatovice - L.Bohdaneč 4:2 (0:1)
    05.10. 15:30 Slatiňany B - Dřenice 1:6 (1:4)

    9.kolo

    So 06.10. 12:30 Mikulovice - Třemošnice 3:2 (2:1)
    So 06.10. 15:30 H. Městec - L.Bohdaneč 4:1 (4:0)
    Ne 07.10. 10:15 Pardubičky B - Dřenice 2:3 (1:1)
    Ne 07.10. 13:00 Paramo Pce - Opatovice 3:7 (2:4)
    Ne 07.10. 15:30 Staré Hradiště - Slatiňany B 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 13.10. 12:00 Mikulovice - H. Městec 0:3 (0:1)
    Ne 14.10. 10:15 Pardubičky B - Opatovice 1:3 (0:2)
    Ne 14.10. 12:30 Paramo Pce - Slatiňany B 5:1 (1:1)
    Ne 14.10. 14:00 L.Bohdaneč - Dřenice 5:3 (4:2)
    Ne 14.10. 15:00 Staré Hradiště - Třemošnice 1:4 (1:3)

    11.kolo

    So 20.10. 12:00 Mikulovice - L.Bohdaneč 1:2 np (0:1)
    So 20.10. 12:30 Slatiňany B - Pardubičky B 0:1 (0:0)
    So 20.10. 15:00 H. Městec - Staré Hradiště 7:3 (2:1)
    Ne 21.10. 10:00 Třemošnice - Paramo Pce 6:2 (3:2)
    Ne 21.10. 10:00 Opatovice - Dřenice 6:2 (2:1)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 H. Městec - Pardubičky B 3:4 (2:1)
    So 03.11. 10:30 Mikulovice - Paramo Pce 3:4 (1:4)
    So 03.11. 11:00 Slatiňany B - Opatovice 1:5 (0:2)
    Ne 04.11. 10:00 Třemošnice - Dřenice 7:1 (5:0)
    Ne 04.11. 13:30 Staré Hradiště - L.Bohdaneč 0:4 (0:2)

    14.kolo

    So 10.11. 10:00 Opatovice - Třemošnice 5:1 (2:1)
    Ne 11.11. 10:00 Paramo Pce - Staré Hradiště 3:0 (1:0)
    Ne 11.11. 10:15 Pardubičky B - Mikulovice 2:1 np (1:1)
    Ne 11.11. 11:00 Dřenice - H. Městec 3:1 (2:0)
    Ne 11.11. 13:30 L.Bohdaneč - Slatiňany B 0:3 (0:2)

    12.kolo

    So 27.10. 10:30 Paramo Pce - H. Městec 1:9 (1:3)
    Ne 28.10. 10:15 Pardubičky B - Třemošnice 4:3 (1:0)
    Ne 28.10. 11:30 Dřenice - Slatiňany B 1:4 (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Staré Hradiště - Mikulovice 0:5 (0:1)
    So 17.11. 10:30 L.Bohdaneč - Opatovice 2:3 np (1:0)

    2.kolo

    Ne 19.08. 10:15 Pardubičky B - Slatiňany B 8:0 (4:0)
    Ne 19.08. 14:00 L.Bohdaneč - Mikulovice 2:3 np (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Staré Hradiště - H. Městec 1:2 (0:0)
    St 05.09. 17:30 Dřenice - Opatovice 5:3 (1:2)
    Ne 18.11. 10:00 Paramo Pce - Třemošnice 2:6 (0:3)

    15.kolo

    So 23.03. 14:30 Mikulovice - Dřenice 1:5 (1:2)
    So 23.03. 14:30 H. Městec - Opatovice 2:1 np (1:1)
    Ne 24.03. 10:00 Paramo Pce - L.Bohdaneč 1:7 (1:5)
    Ne 24.03. 10:00 Třemošnice - Slatiňany B 1:2 np (1:0)
    Ne 24.03. 14:30 Staré Hradiště - Pardubičky B 1:3 (0:2)

    16.kolo

    So 30.03. 10:00 Opatovice - Mikulovice 6:1 (3:1)
    So 30.03. 13:00 Slatiňany B - H. Městec 1:2 np (1:0)
    Ne 31.03. 10:15 Pardubičky B - Paramo Pce 9:0 (2:0)
    Ne 31.03. 11:00 L.Bohdaneč - Třemošnice 3:1 (1:0)
    Ne 31.03. 13:30 Dřenice - Staré Hradiště 8:4 (3:3)

    17.kolo

    So 06.04. 13:00 H. Městec - Třemošnice 2:3 (1:2)
    So 06.04. 15:30 Mikulovice - Slatiňany B 2:0 (2:0)
    Ne 07.04. 09:30 Paramo Pce - Dřenice 2:17 (0:11)
    Ne 07.04. 10:15 Pardubičky B - L.Bohdaneč 5:0 (3:0)
    Ne 07.04. 16:00 Staré Hradiště - Opatovice 3:2 (2:0)

    18.kolo

    So 13.04. 10:00 Opatovice - Paramo Pce 16:1 (8:0)
    So 13.04. 13:30 Slatiňany B - Staré Hradiště 3:0 (0:0)
    Ne 14.04. 10:00 Třemošnice - Mikulovice 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 11:00 L.Bohdaneč - H. Městec 2:1 (2:1)
    Ne 14.04. 14:00 Dřenice - Pardubičky B 1:2 (0:1)

    19.kolo

    So 20.04. 10:00 Opatovice - Pardubičky B 3:0 (1:0)
    So 20.04. 13:30 Slatiňany B - Paramo Pce 7:1 (3:1)
    So 20.04. 16:30 H. Městec - Mikulovice 4:2 (4:0)
    Ne 21.04. 10:00 Třemošnice - Staré Hradiště 5:1 (3:0)
    Ne 21.04. 14:00 Dřenice - L.Bohdaneč 7:1 (6:1)

    20.kolo

    Ne 28.04. 10:00 Paramo Pce - Třemošnice 0:23 (0:9)
    Ne 28.04. 10:15 Pardubičky B - Slatiňany B 3:2 (0:1)
    Ne 28.04. 13:00 L.Bohdaneč - Mikulovice 4:1 (2:1)
    Ne 28.04. 14:00 Dřenice - Opatovice 5:2 (2:2)
    Ne 28.04. 16:30 Staré Hradiště - H. Městec 1:2 np (1:0)

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Třemošnice - Pardubičky B 4:1 (2:0)
    So 04.05. 14:30 Mikulovice - Staré Hradiště 1:0 (0:0)
    Ne 05.05. 10:00 Opatovice - L.Bohdaneč 4:1 (1:1)
    Ne 05.05. 14:00 H. Městec - Paramo Pce 17:1 (8:0)
    St 22.05. 17:00 Slatiňany B - Dřenice 2:5 (1:4)

    22.kolo

    Ne 12.05. 10:00 Paramo Pce - Mikulovice 2:17 (1:6)
    Ne 12.05. 10:00 Opatovice - Slatiňany B 6:1 (2:1)
    Ne 12.05. 10:15 Pardubičky B - H. Městec 2:4 (0:2)
    Ne 12.05. 13:00 L.Bohdaneč - Staré Hradiště 2:1 (2:1)
    Ne 12.05. 14:30 Dřenice - Třemošnice 4:5 (1:4)

    23.kolo

    So 18.05. 14:00 Slatiňany B - L.Bohdaneč 0:1 (0:1)
    So 18.05. 14:00 Mikulovice - Pardubičky B 2:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 H. Městec - Dřenice 5:2 (2:0)
    Ne 19.05. 10:00 Třemošnice - Opatovice 4:3 np (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Staré Hradiště - Paramo Pce 1:0 (0:0)

    24.kolo

    So 25.05. 10:00 Opatovice - H. Městec 3:2 (1:1)
    So 25.05. 14:00 Slatiňany B - Třemošnice 2:3 (1:1)
    Ne 26.05. 10:15 Pardubičky B - Staré Hradiště 3:0 (1:0)
    Ne 26.05. 13:00 L.Bohdaneč - Paramo Pce 12:1 (4:1)
    Ne 26.05. 14:30 Dřenice - Mikulovice 6:1 (3:1)

    25.kolo

    Čt 30.05. 18:00 Třemošnice - L.Bohdaneč 10:1 (8:0)
    So 01.06. 14:30 Mikulovice - Opatovice 1:7 (1:4)
    Ne 02.06. 10:00 Paramo Pce - Pardubičky B 0:7 (0:4)
    Ne 02.06. 14:00 H. Městec - Slatiňany B 8:0 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Staré Hradiště - Dřenice 0:2 (0:1)

    26.kolo

    So 08.06. 14:00 Slatiňany B - Mikulovice 4:2 (2:0)
    Ne 09.06. 10:00 Opatovice - Staré Hradiště 14:0 (4:0)
    Ne 09.06. 10:00 Třemošnice - H. Městec 3:2 (2:1)
    Ne 09.06. 14:30 Dřenice - Paramo Pce 13:3 (9:1)
    Ne 09.06. 15:00 L.Bohdaneč - Pardubičky B 0:1 (0:0)

    27.kolo

    St 08.05. 10:00 Paramo Pce - Opatovice 0:13 (0:4)
    10.05. 17:00 Mikulovice - Třemošnice 0:6 (0:5)
    So 15.06. 14:30 H. Městec - L.Bohdaneč 2:5 (1:1)
    Ne 16.06. 10:15 Pardubičky B - Dřenice 0:1 (0:0)
    Ne 16.06. 17:00 Staré Hradiště - Slatiňany B 2:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 27 20 1 2 4 140:43 64
    2. 27 18 2 1 6 123:58 59
    3. 27 16 2 0 9 71:41 52
    4. 27 17 0 0 10 122:75 51
    5. 27 14 1 3 9 80:62 47
    6. 27 13 3 0 11 103:67 45
    7. 27 8 1 2 16 66:77 28
    8. 27 8 1 1 17 46:79 27
    9. 27 7 0 0 20 48:210 21
    10. 27 3 0 2 22 20:106 11

    Nejčtenější ze sportu