Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13600
  • Návštěvy: 98/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2927
    Týden:
    98
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 16:00 Kazaň - Petrohrad 1:6

    2.kolo

    Ne 02.09. 14:00 Jekatěrinburg - Dinamo Riga 4:2
    Ne 02.09. 14:00 Magnitogorsk - Slovan Bratislava 5:1
    Ne 02.09. 14:00 Čeljabinsk - CSKA Moskva 0:3
    Ne 02.09. 16:00 Čerepovec - Novosibirsk 3:2
    Ne 02.09. 16:00 Dynamo Moskva - Ufa 2:3 pp
    Ne 02.09. 16:00 Spartak Moskva - Chabarovsk 6:3
    Ne 02.09. 16:30 Jaroslavl - Omsk 0:4

    3.kolo

    Po 03.09. 17:30 Jokerit - Kunlun 6:3
    Po 03.09. 18:00 Kazaň - Dinamo Minsk 2:0
    Po 03.09. 18:00 Nižněkamsk - Podolsk 0:1
    Po 03.09. 18:00 Nižnij Novgorod - Petrohrad 4:3
    Po 03.09. 18:30 Soči - Vladivostok 4:5 np

    4.kolo

    Út 04.09. 16:00 Jekatěrinburg - CSKA Moskva 3:1
    Út 04.09. 16:00 Magnitogorsk - Dinamo Riga 1:2
    Út 04.09. 16:00 Čeljabinsk - Slovan Bratislava 3:0
    Út 04.09. 18:00 Jaroslavl - Novosibirsk 5:0
    Út 04.09. 18:30 Čerepovec - Ufa 4:5 pp
    Út 04.09. 18:30 Dynamo Moskva - Omsk 1:5

    5.kolo

    St 05.09. 17:30 Jokerit - Chabarovsk 3:1
    St 05.09. 18:00 Kazaň - Podolsk 3:5
    St 05.09. 18:00 Nižněkamsk - Nur-Sultan 1:6
    St 05.09. 18:00 Nižnij Novgorod - Dinamo Minsk 3:2
    St 05.09. 18:30 Spartak Moskva - Vladivostok 3:1
    St 05.09. 18:30 Soči - Kunlun 2:1 pp

    6.kolo

    Čt 06.09. 16:00 Jekatěrinburg - Slovan Bratislava 3:2 pp
    Čt 06.09. 16:00 Magnitogorsk - CSKA Moskva 1:2
    Čt 06.09. 18:30 Jaroslavl - Ufa 4:2
    Čt 06.09. 18:30 Čerepovec - Omsk 1:4
    Čt 06.09. 18:30 Dynamo Moskva - Novosibirsk 6:3

    7.kolo

    07.09. 17:30 Jokerit - Vladivostok 4:1
    07.09. 18:00 Kazaň - Nur-Sultan 4:3
    07.09. 18:00 Nižněkamsk - Dinamo Minsk 2:1
    07.09. 18:00 Nižnij Novgorod - Podolsk 4:1
    07.09. 18:30 Spartak Moskva - Kunlun 1:2
    07.09. 18:30 Soči - Chabarovsk 4:1

    8.kolo

    So 08.09. 16:00 Petrohrad - Ufa 1:4
    So 08.09. 16:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 1:3
    So 08.09. 16:00 Dinamo Riga - Novosibirsk 3:0

    9.kolo

    Ne 09.09. 14:00 Jekatěrinburg - Vladivostok 2:1
    Ne 09.09. 14:00 Magnitogorsk - Kunlun 3:1
    Ne 09.09. 15:00 Dinamo Riga - Čerepovec 2:3 pp
    Ne 09.09. 16:30 Nižnij Novgorod - Nur-Sultan 6:5 pp
    Ne 09.09. 17:00 Slovan Bratislava - Jaroslavl 1:4

    10.kolo

    Po 10.09. 18:00 Omsk - Nižněkamsk 4:2
    Po 10.09. 18:30 Podolsk - Spartak Moskva 2:3
    Po 10.09. 18:30 Petrohrad - Soči 3:1
    Po 10.09. 18:30 Dinamo Minsk - Jokerit 1:4

    11.kolo

    Út 11.09. 14:30 Novosibirsk - Jekatěrinburg 1:4
    Út 11.09. 16:00 Čeljabinsk - Magnitogorsk 1:2 pp
    Út 11.09. 18:30 CSKA Moskva - Jaroslavl 1:3
    Út 11.09. 18:30 Dinamo Riga - Dynamo Moskva 4:2
    Út 11.09. 18:30 Slovan Bratislava - Čerepovec 2:1

    12.kolo

    St 12.09. 11:30 Chabarovsk - Vladivostok 3:1
    St 12.09. 15:30 Nur-Sultan - Nižněkamsk 4:5 pp
    St 12.09. 16:00 Ufa - Nižnij Novgorod 4:3
    St 12.09. 18:30 Omsk - Kazaň 2:1 np
    St 12.09. 18:30 Podolsk - Soči 3:1
    St 12.09. 18:30 Petrohrad - Jokerit 4:3 pp
    St 12.09. 18:30 Dinamo Minsk - Spartak Moskva 3:1

    13.kolo

    Čt 13.09. 16:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg 1:4
    Čt 13.09. 18:30 Omsk - Magnitogorsk 0:1
    Čt 13.09. 18:30 CSKA Moskva - Čerepovec 1:2
    Čt 13.09. 18:30 Slovan Bratislava - Dynamo Moskva 3:2

    14.kolo

    14.09. 11:30 Chabarovsk - Vladivostok 0:2
    14.09. 14:30 Novosibirsk - Nižněkamsk 3:4
    14.09. 15:30 Nur-Sultan - Nižnij Novgorod 4:1
    14.09. 16:00 Ufa - Kazaň 4:5 np
    14.09. 18:30 Podolsk - Jokerit 1:4
    14.09. 18:30 Petrohrad - Spartak Moskva 2:1
    14.09. 18:30 Dinamo Minsk - Soči 1:3

    15.kolo

    So 15.09. 14:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk 5:6
    So 15.09. 16:30 Podolsk - Slovan Bratislava 6:4
    So 15.09. 16:30 Jaroslavl - Čerepovec 4:1

    16.kolo

    Ne 16.09. 09:00 Kunlun - Dinamo Riga 2:4
    Ne 16.09. 12:30 Novosibirsk - Nižnij Novgorod 2:3
    Ne 16.09. 13:00 Nur-Sultan - Kazaň 4:3 np
    Ne 16.09. 13:30 Ufa - Nižněkamsk 1:3

    17.kolo

    Po 17.09. 11:30 Chabarovsk - Dinamo Riga 2:1
    Po 17.09. 11:30 Vladivostok - CSKA Moskva 3:4 pp
    Po 17.09. 13:30 Kunlun - Slovan Bratislava 4:3 np
    Po 17.09. 17:30 Jokerit - Čeljabinsk 8:0
    Po 17.09. 18:30 Soči - Magnitogorsk 1:2
    Po 17.09. 18:30 Spartak Moskva - Jekatěrinburg 2:4

    18.kolo

    Út 18.09. 15:30 Nur-Sultan - Omsk 3:4 np
    Út 18.09. 16:00 Ufa - Novosibirsk 3:1
    Út 18.09. 18:00 Nižnij Novgorod - Kazaň 2:4
    Út 18.09. 18:00 Čerepovec - Petrohrad 0:5
    Út 18.09. 18:00 Jaroslavl - Dinamo Minsk 1:2
    Út 18.09. 18:30 Dynamo Moskva - Podolsk 4:2

    19.kolo

    St 19.09. 11:30 Chabarovsk - Slovan Bratislava 3:2
    St 19.09. 11:30 Vladivostok - Dinamo Riga 2:3 np
    St 19.09. 13:30 Kunlun - CSKA Moskva 0:3
    St 19.09. 17:30 Jokerit - Magnitogorsk 5:3
    St 19.09. 18:30 Soči - Jekatěrinburg 1:5
    St 19.09. 18:30 Spartak Moskva - Čeljabinsk 6:1

    20.kolo

    Čt 20.09. 14:30 Novosibirsk - Omsk 1:3
    Čt 20.09. 18:00 Čerepovec - Dinamo Minsk 1:4
    Čt 20.09. 18:00 Jaroslavl - Podolsk 4:3
    Čt 20.09. 18:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 0:4

    21.kolo

    21.09. 11:30 Chabarovsk - CSKA Moskva 0:4
    21.09. 11:30 Vladivostok - Slovan Bratislava 4:5
    21.09. 17:30 Jokerit - Jekatěrinburg 0:3
    21.09. 18:00 Nižnij Novgorod - Magnitogorsk 3:2
    21.09. 18:00 Nižněkamsk - Kazaň 1:2
    21.09. 18:30 Soči - Čeljabinsk 3:4 pp

    22.kolo

    So 22.09. 13:30 Ufa - Nur-Sultan 7:3
    So 22.09. 16:00 Dynamo Moskva - Dinamo Minsk 5:2
    So 22.09. 16:00 Čerepovec - Podolsk 2:1
    So 22.09. 16:00 Jaroslavl - Petrohrad 0:2
    So 22.09. 16:00 Omsk - Kunlun 4:2

    23.kolo

    Ne 23.09. 16:00 Dinamo Riga - Spartak Moskva 1:3

    24.kolo

    Po 24.09. 16:00 Čeljabinsk - Ufa 0:5
    Po 24.09. 18:00 Nižněkamsk - Kunlun 0:2
    Po 24.09. 18:30 Dynamo Moskva - Nur-Sultan 2:3 pp
    Po 24.09. 18:30 Kazaň - Novosibirsk 3:2
    Po 24.09. 18:30 Omsk - Chabarovsk 4:3 pp

    25.kolo

    Út 25.09. 16:00 Magnitogorsk - Čerepovec 2:1
    Út 25.09. 16:00 Jekatěrinburg - Jaroslavl 5:4 pp
    Út 25.09. 18:30 Slovan Bratislava - Spartak Moskva 1:4
    Út 25.09. 18:30 Dinamo Riga - Jokerit 2:1 pp
    Út 25.09. 18:30 CSKA Moskva - Soči 2:1 np

    26.kolo

    St 26.09. 18:00 Nižnij Novgorod - Vladivostok 5:1
    St 26.09. 18:00 Nižněkamsk - Chabarovsk 2:1
    St 26.09. 18:00 Kazaň - Kunlun 3:4
    St 26.09. 18:30 Dinamo Minsk - Ufa 1:3
    St 26.09. 18:30 Petrohrad - Novosibirsk 5:0
    St 26.09. 18:30 Podolsk - Nur-Sultan 3:4 np

    27.kolo

    Čt 27.09. 16:00 Čeljabinsk - Jaroslavl 1:2
    Čt 27.09. 16:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskva 6:5 pp
    Čt 27.09. 16:00 Jekatěrinburg - Čerepovec 4:0
    Čt 27.09. 18:30 Slovan Bratislava - Jokerit 3:5
    Čt 27.09. 18:30 Dinamo Riga - Soči 1:4
    Čt 27.09. 18:30 CSKA Moskva - Spartak Moskva 2:1

    28.kolo

    28.09. 18:00 Nižnij Novgorod - Kunlun 3:2 pp
    28.09. 18:00 Nižněkamsk - Vladivostok 1:2 np
    28.09. 18:00 Kazaň - Chabarovsk 3:1
    28.09. 18:30 Dinamo Minsk - Novosibirsk 5:1
    28.09. 18:30 Petrohrad - Omsk 2:3 np
    28.09. 18:30 Podolsk - Ufa 3:2

    29.kolo

    So 29.09. 13:30 Jekatěrinburg - Dynamo Moskva 1:0
    So 29.09. 14:00 Magnitogorsk - Jaroslavl 3:2
    So 29.09. 14:00 Čeljabinsk - Čerepovec 2:1
    So 29.09. 16:00 Dinamo Riga - Nur-Sultan 3:7
    So 29.09. 17:00 Slovan Bratislava - Soči 1:4

    30.kolo

    Ne 30.09. 16:00 Kazaň - Vladivostok 4:2
    Ne 30.09. 16:00 Nižnij Novgorod - Chabarovsk 4:3
    Ne 30.09. 16:00 Podolsk - Novosibirsk 3:4
    Ne 30.09. 16:00 Dinamo Minsk - Omsk 1:2

    31.kolo

    Po 01.10. 16:00 Čeljabinsk - Dynamo Moskva 1:0
    Po 01.10. 16:00 Ufa - CSKA Moskva 1:2
    Po 01.10. 17:30 Jokerit - Soči 4:2

    32.kolo

    Út 02.10. 18:00 Jaroslavl - Nižněkamsk 2:4
    Út 02.10. 18:30 Podolsk - Omsk 0:6
    Út 02.10. 18:30 Spartak Moskva - Petrohrad 0:6

    33.kolo

    St 03.10. 09:00 Kunlun - Magnitogorsk 1:3
    St 03.10. 11:30 Vladivostok - Jekatěrinburg 3:5
    St 03.10. 15:30 Nur-Sultan - CSKA Moskva 2:3 pp

    34.kolo

    Čt 04.10. 18:00 Jaroslavl - Nižnij Novgorod 4:3 np
    Čt 04.10. 18:00 Čerepovec - Nižněkamsk 3:4 pp
    Čt 04.10. 18:30 Soči - Petrohrad 1:3
    Čt 04.10. 18:30 Spartak Moskva - Dinamo Minsk 4:3 pp
    Čt 04.10. 18:30 Dynamo Moskva - Kazaň 1:2

    35.kolo

    05.10. 09:00 Kunlun - Čeljabinsk 2:0
    05.10. 11:30 Chabarovsk - Jekatěrinburg 2:5
    05.10. 11:30 Vladivostok - Magnitogorsk 3:4
    05.10. 14:30 Novosibirsk - CSKA Moskva 0:2
    05.10. 16:00 Ufa - Slovan Bratislava 4:1
    05.10. 18:30 Omsk - Dinamo Riga 5:2

    36.kolo

    So 06.10. 15:00 Jokerit - Petrohrad 2:6
    So 06.10. 15:00 Soči - Dinamo Minsk 4:3 pp
    So 06.10. 16:00 Jaroslavl - Kazaň 2:1
    So 06.10. 16:00 Čerepovec - Nižnij Novgorod 2:1
    So 06.10. 16:00 Spartak Moskva - Podolsk 2:3 pp
    So 06.10. 16:00 Dynamo Moskva - Nižněkamsk 3:0

    37.kolo

    Ne 07.10. 09:00 Vladivostok - Čeljabinsk 2:7
    Ne 07.10. 09:00 Chabarovsk - Magnitogorsk 3:4
    Ne 07.10. 11:30 Kunlun - Jekatěrinburg 2:5
    Ne 07.10. 12:30 Novosibirsk - Dinamo Riga 6:3
    Ne 07.10. 13:00 Nur-Sultan - Slovan Bratislava 3:0
    Ne 07.10. 15:00 Omsk - CSKA Moskva 2:4

    38.kolo

    Po 08.10. 17:30 Jokerit - Dinamo Minsk 5:3
    Po 08.10. 18:00 Čerepovec - Kazaň 0:2
    Po 08.10. 18:30 Dynamo Moskva - Nižnij Novgorod 4:3 np
    Po 08.10. 18:30 Soči - Podolsk 2:3 np

    39.kolo

    Út 09.10. 11:30 Chabarovsk - Čeljabinsk 3:1
    Út 09.10. 11:30 Vladivostok - Kunlun 2:3
    Út 09.10. 14:30 Novosibirsk - Slovan Bratislava 1:2 pp
    Út 09.10. 15:30 Nur-Sultan - Dinamo Riga 3:1
    Út 09.10. 16:00 Ufa - Omsk 3:2
    Út 09.10. 18:30 Nižněkamsk - Spartak Moskva 4:1

    40.kolo

    St 10.10. 16:00 Magnitogorsk - Jekatěrinburg 1:4
    St 10.10. 17:30 Jokerit - Podolsk 4:1
    St 10.10. 18:30 Petrohrad - Jaroslavl 0:1 pp
    St 10.10. 18:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 5:1

    41.kolo

    Čt 11.10. 13:30 Ufa - Čeljabinsk 5:0
    Čt 11.10. 18:00 Kazaň - Spartak Moskva 1:0
    Čt 11.10. 18:00 Nižnij Novgorod - Soči 2:3 pp
    Čt 11.10. 18:30 Omsk - Slovan Bratislava 2:3 pp

    42.kolo

    12.10. 16:00 Jekatěrinburg - Novosibirsk 4:1
    12.10. 18:30 Petrohrad - Čerepovec 2:0
    12.10. 18:30 CSKA Moskva - Vladivostok 2:1 np
    12.10. 18:30 Dinamo Minsk - Jaroslavl 2:5
    12.10. 18:30 Dinamo Riga - Kunlun 1:3

    43.kolo

    So 13.10. 16:00 Kazaň - Soči 5:1
    So 13.10. 16:00 Nižněkamsk - Jokerit 2:1 pp
    So 13.10. 16:00 Nižnij Novgorod - Spartak Moskva 1:3

    44.kolo

    Ne 14.10. 14:00 Jekatěrinburg - Ufa 1:0
    Ne 14.10. 14:00 Magnitogorsk - Novosibirsk 0:2
    Ne 14.10. 16:00 CSKA Moskva - Chabarovsk 5:0
    Ne 14.10. 16:00 Dinamo Minsk - Čerepovec 1:2 pp
    Ne 14.10. 16:00 Dinamo Riga - Vladivostok 2:0
    Ne 14.10. 16:30 Omsk - Nur-Sultan 5:3
    Ne 14.10. 16:30 Dynamo Moskva - Jaroslavl 0:3
    Ne 14.10. 17:00 Slovan Bratislava - Kunlun 4:3 pp

    45.kolo

    Po 15.10. 18:00 Nižněkamsk - Soči 2:4
    Po 15.10. 18:30 Petrohrad - Spartak Moskva 3:2 pp

    46.kolo

    Út 16.10. 16:00 Jekatěrinburg - Nur-Sultan 1:2
    Út 16.10. 16:00 Magnitogorsk - Ufa 1:2 pp
    Út 16.10. 16:00 Čeljabinsk - Novosibirsk 2:1 np
    Út 16.10. 18:00 Dinamo Riga - Chabarovsk 0:1
    Út 16.10. 18:30 Kazaň - Jokerit 2:3
    Út 16.10. 18:30 Podolsk - Čerepovec 4:1
    Út 16.10. 18:30 CSKA Moskva - Kunlun 3:4
    Út 16.10. 18:30 Dinamo Minsk - Dynamo Moskva 1:3
    Út 16.10. 18:30 Slovan Bratislava - Vladivostok 4:3

    47.kolo

    Čt 18.10. 16:00 Magnitogorsk - Omsk 4:1
    Čt 18.10. 16:00 Čeljabinsk - Nur-Sultan 4:5 pp
    Čt 18.10. 18:00 Jaroslavl - Vladivostok 4:0
    Čt 18.10. 18:00 Nižnij Novgorod - Jokerit 4:5 pp
    Čt 18.10. 18:30 Kazaň - Ufa 3:1
    Čt 18.10. 18:30 Podolsk - Nižněkamsk 3:1
    Čt 18.10. 18:30 Petrohrad - Dynamo Moskva 3:2
    Čt 18.10. 18:30 Spartak Moskva - Dinamo Riga 2:3
    Čt 18.10. 18:30 Slovan Bratislava - Chabarovsk 2:1

    48.kolo

    19.10. 18:00 Čerepovec - Jekatěrinburg 1:3
    19.10. 18:30 Soči - CSKA Moskva 1:2 np

    49.kolo

    So 20.10. 09:00 Kunlun - Nižněkamsk 2:4
    So 20.10. 12:30 Novosibirsk - Dinamo Minsk 6:0
    So 20.10. 13:30 Čeljabinsk - Omsk 2:1 pp
    So 20.10. 16:00 Podolsk - Dinamo Riga 1:2
    So 20.10. 16:00 Spartak Moskva - Slovan Bratislava 4:1

    50.kolo

    Ne 21.10. 16:00 Jaroslavl - Jekatěrinburg 1:2 pp
    Ne 21.10. 16:00 Čerepovec - Magnitogorsk 1:2 pp
    Ne 21.10. 16:00 Petrohrad - CSKA Moskva 1:2 np

    51.kolo

    Po 22.10. 11:30 Vladivostok - Nižněkamsk 4:1
    Po 22.10. 11:30 Chabarovsk - Nižnij Novgorod 3:4 pp
    Po 22.10. 14:30 Novosibirsk - Kazaň 0:1
    Po 22.10. 15:30 Nur-Sultan - Dinamo Minsk 3:1
    Po 22.10. 16:00 Ufa - Omsk 0:1 pp
    Po 22.10. 17:30 Jokerit - Dinamo Riga 7:3
    Po 22.10. 18:30 Spartak Moskva - Dynamo Moskva 4:2
    Po 22.10. 18:30 Soči - Slovan Bratislava 4:2

    52.kolo

    Út 23.10. 18:00 Jaroslavl - Magnitogorsk 3:2
    Út 23.10. 18:00 Čerepovec - Čeljabinsk 4:0

    53.kolo

    St 24.10. 11:00 Chabarovsk - Nižněkamsk 5:3
    St 24.10. 11:30 Vladivostok - Nižnij Novgorod 3:2
    St 24.10. 13:30 Kunlun - Kazaň 3:0
    St 24.10. 14:30 Novosibirsk - Podolsk 4:2
    St 24.10. 16:00 Ufa - Petrohrad 2:1
    St 24.10. 18:30 Omsk - Dinamo Minsk 4:3 pp

    54.kolo

    Čt 25.10. 16:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk 5:3
    Čt 25.10. 18:30 Jaroslavl - Čeljabinsk 1:0 pp
    Čt 25.10. 18:30 Soči - Dynamo Moskva 1:5

    55.kolo

    26.10. 11:30 Chabarovsk - Kazaň 2:4
    26.10. 13:30 Kunlun - Nižnij Novgorod 1:2 np
    26.10. 15:30 Nur-Sultan - Podolsk 3:1
    26.10. 17:30 Jokerit - Spartak Moskva 4:3 pp
    26.10. 18:30 Dinamo Riga - Petrohrad 1:2
    26.10. 18:30 Slovan Bratislava - CSKA Moskva 0:9

    56.kolo

    So 27.10. 14:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskva 2:1
    So 27.10. 16:30 Nižněkamsk - Čeljabinsk 4:1

    57.kolo

    Ne 28.10. 08:00 Vladivostok - Kazaň 1:5
    Ne 28.10. 12:00 Nur-Sultan - Novosibirsk 5:2
    Ne 28.10. 12:30 Ufa - Podolsk 2:1
    Ne 28.10. 13:00 Jekatěrinburg - Spartak Moskva 2:1 pp
    Ne 28.10. 14:00 Jokerit - Čerepovec 3:2
    Ne 28.10. 14:30 Omsk - Nižnij Novgorod 1:3
    Ne 28.10. 17:00 Slovan Bratislava - Petrohrad 0:7

    58.kolo

    Po 29.10. 15:00 Ufa - Dynamo Moskva 2:3 pp
    Po 29.10. 17:30 Jaroslavl - Soči 1:2
    Po 29.10. 17:30 Dinamo Minsk - Chabarovsk 3:6

    59.kolo

    Út 30.10. 14:30 Nur-Sultan - Vladivostok 2:0
    Út 30.10. 15:00 Čeljabinsk - Spartak Moskva 4:1
    Út 30.10. 17:30 Petrohrad - Kunlun 5:1
    Út 30.10. 17:30 CSKA Moskva - Novosibirsk 4:2
    Út 30.10. 18:30 Dinamo Riga - Čerepovec 3:0

    60.kolo

    St 31.10. 15:00 Jekatěrinburg - Jokerit 3:1
    St 31.10. 15:00 Magnitogorsk - Soči 4:1
    St 31.10. 17:30 Podolsk - Chabarovsk 4:1
    St 31.10. 17:30 Nižněkamsk - Dynamo Moskva 3:4 pp

    61.kolo

    Čt 01.11. 14:30 Nur-Sultan - Čeljabinsk 3:4 pp
    Čt 01.11. 15:00 Ufa - Spartak Moskva 3:4
    Čt 01.11. 17:00 Nižnij Novgorod - Čerepovec 7:2
    Čt 01.11. 17:00 Slovan Bratislava - Novosibirsk 3:2
    Čt 01.11. 17:30 Omsk - Vladivostok 4:3
    Čt 01.11. 17:30 Dinamo Minsk - Kunlun 4:1
    Čt 01.11. 18:30 Dinamo Riga - Jaroslavl 3:2

    62.kolo

    02.11. 15:00 Jekatěrinburg - Soči 4:1
    02.11. 15:00 Magnitogorsk - Jokerit 3:2
    02.11. 17:30 Petrohrad - Chabarovsk 3:2

    63.kolo

    So 03.11. 15:00 Omsk - Vladivostok 3:1
    So 03.11. 15:00 Nižněkamsk - Kazaň 3:2 np
    So 03.11. 15:00 Nižnij Novgorod - Ufa 3:1
    So 03.11. 15:00 Podolsk - Kunlun 1:2
    So 03.11. 15:00 Dinamo Minsk - Nur-Sultan 2:3
    So 03.11. 17:30 Slovan Bratislava - Jaroslavl 0:3

    64.kolo

    Ne 04.11. 13:00 Jekatěrinburg - Novosibirsk 4:2
    Ne 04.11. 13:00 Magnitogorsk - Chabarovsk 3:0
    Ne 04.11. 13:00 Čeljabinsk - Soči 2:4
    Ne 04.11. 15:30 CSKA Moskva - Jokerit 5:0

    65.kolo

    Po 05.11. 15:00 Nižněkamsk - Ufa 2:3
    Po 05.11. 15:00 Nižnij Novgorod - Kazaň 3:4 pp
    Po 05.11. 15:00 Podolsk - Jaroslavl 4:3
    Po 05.11. 15:00 Dynamo Moskva - Spartak Moskva 1:2
    Po 05.11. 15:00 CSKA Moskva - Petrohrad 3:1
    Po 05.11. 15:00 Omsk - Kunlun 5:1
    Po 05.11. 18:30 Slovan Bratislava - Nur-Sultan 1:2

    66.kolo

    Út 06.11. 17:00 Čerepovec - Jokerit 0:4
    Út 06.11. 17:30 Soči - Dinamo Minsk 1:2

    67.kolo

    Po 12.11. 13:30 Novosibirsk - Nur-Sultan 1:2 pp
    Po 12.11. 17:00 Čerepovec - Vladivostok 2:1 np
    Po 12.11. 17:30 Omsk - Chabarovsk 3:0
    Po 12.11. 17:30 Podolsk - Jaroslavl 2:4
    Po 12.11. 17:30 Petrohrad - Jekatěrinburg 5:2
    Po 12.11. 17:30 Spartak Moskva - Magnitogorsk 4:5 np
    Po 12.11. 17:30 Dinamo Minsk - Čeljabinsk 3:1

    68.kolo

    Út 13.11. 17:00 Kazaň - Slovan Bratislava 2:1
    Út 13.11. 17:00 Nižněkamsk - Dinamo Riga 3:4
    Út 13.11. 17:00 Nižnij Novgorod - CSKA Moskva 0:3

    69.kolo

    St 14.11. 13:30 Novosibirsk - Kunlun 2:4
    St 14.11. 14:30 Nur-Sultan - Chabarovsk 5:6
    St 14.11. 17:30 Omsk - Dynamo Moskva 0:4
    St 14.11. 17:30 Podolsk - Čeljabinsk 3:4 pp
    St 14.11. 17:30 Petrohrad - Vladivostok 8:2
    St 14.11. 17:30 Spartak Moskva - Jekatěrinburg 4:3 pp
    St 14.11. 17:30 Soči - Jaroslavl 3:2 pp
    St 14.11. 17:30 Jokerit - Čerepovec 4:0
    St 14.11. 17:30 Dinamo Minsk - Magnitogorsk 0:2

    70.kolo

    Čt 15.11. 17:00 Kazaň - CSKA Moskva 0:5
    Čt 15.11. 17:00 Nižněkamsk - Slovan Bratislava 2:3
    Čt 15.11. 17:00 Nižnij Novgorod - Dinamo Riga 2:3 pp

    71.kolo

    16.11. 13:30 Novosibirsk - Chabarovsk 2:1 np
    16.11. 14:30 Nur-Sultan - Dynamo Moskva 2:3 pp
    16.11. 15:00 Ufa - Vladivostok 3:1
    16.11. 17:30 Podolsk - Magnitogorsk 1:4
    16.11. 17:30 Petrohrad - Čeljabinsk 1:0
    16.11. 17:30 Spartak Moskva - Jaroslavl 1:3
    16.11. 17:30 Soči - Čerepovec 2:0
    16.11. 17:30 Dinamo Minsk - Jekatěrinburg 0:4

    72.kolo

    So 17.11. 15:00 Kazaň - Dinamo Riga 2:1 np
    So 17.11. 15:00 Nižněkamsk - CSKA Moskva 1:2
    So 17.11. 15:00 Nižnij Novgorod - Slovan Bratislava 4:1

    73.kolo

    Ne 18.11. 11:30 Novosibirsk - Dynamo Moskva 6:4
    Ne 18.11. 12:00 Nur-Sultan - Ufa 0:3
    Ne 18.11. 15:00 Petrohrad - Magnitogorsk 2:1
    Ne 18.11. 15:00 Jokerit - Jaroslavl 4:3

    74.kolo

    Po 19.11. 10:30 Vladivostok - Spartak Moskva 2:4
    Po 19.11. 10:30 Chabarovsk - Dinamo Minsk 3:4 np
    Po 19.11. 17:00 Čerepovec - Soči 4:5 np
    Po 19.11. 17:00 Nižnij Novgorod - Omsk 2:4
    Po 19.11. 17:30 CSKA Moskva - Slovan Bratislava 4:0

    75.kolo

    Út 20.11. 13:30 Novosibirsk - Ufa 1:0
    Út 20.11. 15:00 Jekatěrinburg - Nižněkamsk 2:6
    Út 20.11. 15:00 Čeljabinsk - Kazaň 0:3

    76.kolo

    St 21.11. 10:00 Chabarovsk - Spartak Moskva 1:0 np
    St 21.11. 12:30 Kunlun - Dinamo Minsk 4:1
    St 21.11. 17:30 CSKA Moskva - Soči 2:0
    St 21.11. 17:30 Jokerit - Omsk 7:4
    St 21.11. 18:30 Dinamo Riga - Podolsk 1:2

    77.kolo

    Čt 22.11. 15:00 Jekatěrinburg - Nižnij Novgorod 1:3
    Čt 22.11. 15:00 Magnitogorsk - Kazaň 2:3
    Čt 22.11. 15:00 Čeljabinsk - Nižněkamsk 3:2
    Čt 22.11. 17:30 Jaroslavl - Dynamo Moskva 2:0
    Čt 22.11. 17:30 Čerepovec - Petrohrad 1:6

    78.kolo

    23.11. 10:00 Vladivostok - Dinamo Minsk 5:1
    23.11. 12:30 Kunlun - Spartak Moskva 0:2
    23.11. 17:30 Jokerit - Nur-Sultan 1:2 np
    23.11. 18:30 Dinamo Riga - Omsk 3:0
    23.11. 18:30 Slovan Bratislava - Podolsk 2:3

    79.kolo

    So 24.11. 13:00 Jekatěrinburg - Kazaň 3:4
    So 24.11. 13:00 Magnitogorsk - Nižněkamsk 4:3 pp
    So 24.11. 13:00 Čeljabinsk - Nižnij Novgorod 3:5
    So 24.11. 15:30 Čerepovec - Dynamo Moskva 1:2
    So 24.11. 15:30 CSKA Moskva - Petrohrad 3:1

    80.kolo

    Ne 25.11. 08:00 Kunlun - Soči 3:0
    Ne 25.11. 12:30 Ufa - Dinamo Minsk 6:1
    Ne 25.11. 15:00 Jaroslavl - Nur-Sultan 5:3
    Ne 25.11. 17:30 Slovan Bratislava - Omsk 1:4

    81.kolo

    Po 26.11. 10:30 Chabarovsk - Novosibirsk 2:3
    Po 26.11. 15:00 Magnitogorsk - Nižnij Novgorod 5:4
    Po 26.11. 17:00 Kazaň - Nižněkamsk 3:1
    Po 26.11. 17:30 Dynamo Moskva - Jokerit 2:0
    Po 26.11. 17:30 CSKA Moskva - Podolsk 3:1
    Po 26.11. 19:30 Dinamo Riga - Petrohrad 1:3

    82.kolo

    Út 27.11. 10:30 Vladivostok - Soči 4:2
    Út 27.11. 15:00 Ufa - Jekatěrinburg 0:2
    Út 27.11. 17:30 Čerepovec - Nur-Sultan 3:5

    83.kolo

    St 28.11. 12:30 Kunlun - Novosibirsk 5:6 np
    St 28.11. 17:00 Kazaň - Nižnij Novgorod 5:1
    St 28.11. 17:00 Nižněkamsk - Jaroslavl 3:4 np
    St 28.11. 17:30 Podolsk - Petrohrad 0:6
    St 28.11. 17:30 Dynamo Moskva - Slovan Bratislava 3:0
    St 28.11. 17:30 Dinamo Minsk - Jokerit 1:4
    St 28.11. 19:30 Dinamo Riga - CSKA Moskva 0:5

    84.kolo

    Čt 29.11. 10:00 Chabarovsk - Soči 2:3 np
    Čt 29.11. 12:30 Kunlun - Novosibirsk 4:2
    Čt 29.11. 15:00 Ufa - Magnitogorsk 0:4
    Čt 29.11. 15:00 Čeljabinsk - Vladivostok 2:1
    Čt 29.11. 17:30 Omsk - Jekatěrinburg 3:0
    Čt 29.11. 17:30 Spartak Moskva - Čerepovec 3:0

    85.kolo

    30.11. 17:00 Kazaň - Jaroslavl 5:3
    30.11. 17:30 Podolsk - Slovan Bratislava 3:2 pp

    86.kolo

    So 01.12. 12:00 Nur-Sultan - Jekatěrinburg 2:7
    So 01.12. 12:30 Ufa - Vladivostok 1:2 np
    So 01.12. 13:00 Čeljabinsk - Dinamo Riga 1:0
    So 01.12. 14:30 Nižnij Novgorod - Dynamo Moskva 2:3
    So 01.12. 15:00 Omsk - Magnitogorsk 1:2
    So 01.12. 15:00 Nižněkamsk - Čerepovec 2:3
    So 01.12. 15:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 3:4

    87.kolo

    Ne 02.12. 15:00 Podolsk - Dinamo Minsk 3:4 np
    Ne 02.12. 15:00 Jokerit - Slovan Bratislava 3:0

    88.kolo

    Po 03.12. 12:00 Nur-Sultan - Magnitogorsk 3:2
    Po 03.12. 13:30 Novosibirsk - Vladivostok 3:1
    Po 03.12. 17:00 Kazaň - Čerepovec 4:2
    Po 03.12. 17:00 Jaroslavl - Kunlun 2:1 np
    Po 03.12. 17:30 Omsk - Ufa 1:0
    Po 03.12. 17:30 Dynamo Moskva - Chabarovsk 3:2 pp
    Po 03.12. 17:30 Soči - CSKA Moskva 1:3
    Po 03.12. 18:00 Spartak Moskva - Dinamo Riga 3:2 np

    89.kolo

    Út 04.12. 17:30 Omsk - Čeljabinsk 2:3 pp
    Út 04.12. 17:30 Petrohrad - Nižnij Novgorod 6:0
    Út 04.12. 17:30 Dinamo Minsk - Nižněkamsk 1:2

    90.kolo

    St 05.12. 13:30 Novosibirsk - Magnitogorsk 1:0 np
    St 05.12. 17:00 Jaroslavl - Chabarovsk 3:0
    St 05.12. 17:30 Dynamo Moskva - Kunlun 4:3
    St 05.12. 17:30 Soči - Dinamo Riga 3:2 np
    St 05.12. 18:00 Spartak Moskva - Jokerit 5:1
    St 05.12. 18:30 Slovan Bratislava - Ufa 2:5

    91.kolo

    Čt 06.12. 14:30 Nur-Sultan - Čeljabinsk 3:1
    Čt 06.12. 17:30 Podolsk - Nižněkamsk 3:1
    Čt 06.12. 17:30 Petrohrad - Kazaň 5:1
    Čt 06.12. 17:30 CSKA Moskva - Omsk 3:2
    Čt 06.12. 17:30 Dinamo Minsk - Nižnij Novgorod 3:6

    92.kolo

    07.12. 15:00 Jekatěrinburg - Chabarovsk 5:4 pp
    07.12. 17:30 Jaroslavl - Jokerit 0:3
    07.12. 17:30 Čerepovec - Kunlun 2:1 pp
    07.12. 18:30 Dinamo Riga - Ufa 2:4

    93.kolo

    So 08.12. 08:00 Vladivostok - Nur-Sultan 1:3
    So 08.12. 11:30 Novosibirsk - Čeljabinsk 1:2 pp
    So 08.12. 12:30 Magnitogorsk - Spartak Moskva 7:3
    So 08.12. 15:00 Nižnij Novgorod - Nižněkamsk 5:3
    So 08.12. 15:00 Podolsk - Dynamo Moskva 2:1
    So 08.12. 15:00 Soči - Omsk 3:2
    So 08.12. 17:30 Slovan Bratislava - Kazaň 1:2

    94.kolo

    Ne 09.12. 13:00 Jekatěrinburg - Kunlun 5:3
    Ne 09.12. 15:30 Čerepovec - Jokerit 3:4
    Ne 09.12. 15:30 CSKA Moskva - Ufa 3:0

    95.kolo

    Po 10.12. 10:30 Chabarovsk - Nur-Sultan 2:1
    Po 10.12. 15:00 Jekatěrinburg - Spartak Moskva 4:1
    Po 10.12. 15:00 Magnitogorsk - Omsk 2:3
    Po 10.12. 17:30 Nižnij Novgorod - Jaroslavl 4:2
    Po 10.12. 17:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 0:2
    Po 10.12. 17:30 Soči - Nižněkamsk 2:3
    Po 10.12. 17:30 Dinamo Minsk - Podolsk 0:1
    Po 10.12. 18:30 Dinamo Riga - Kazaň 1:3

    96.kolo

    Út 11.12. 17:30 Jokerit - Ufa 2:3
    Út 11.12. 17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 3:1

    97.kolo

    St 12.12. 12:30 Kunlun - Nur-Sultan 1:4
    St 12.12. 18:30 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 3:4

    98.kolo

    Po 17.12. 12:30 Kunlun - Chabarovsk 3:1
    Po 17.12. 17:00 Kazaň - Jekatěrinburg 3:1
    Po 17.12. 17:00 Nižněkamsk - Čeljabinsk 0:1
    Po 17.12. 17:00 Nižnij Novgorod - Magnitogorsk 2:3
    Po 17.12. 17:30 Omsk - Jokerit 3:2 pp

    99.kolo

    Út 18.12. 10:30 Vladivostok - Dynamo Moskva 1:2
    Út 18.12. 12:00 Nur-Sultan - Čerepovec 3:0
    Út 18.12. 12:30 Kunlun - Chabarovsk 2:3
    Út 18.12. 13:30 Novosibirsk - Jaroslavl 4:2
    Út 18.12. 17:30 Podolsk - CSKA Moskva 2:0
    Út 18.12. 17:30 Petrohrad - Slovan Bratislava 4:1
    Út 18.12. 17:30 Spartak Moskva - Jokerit 5:0
    Út 18.12. 17:30 Soči - Ufa 5:2
    Út 18.12. 17:30 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 2:1

    100.kolo

    St 19.12. 17:00 Kazaň - Magnitogorsk 3:4 np
    St 19.12. 17:00 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 1:2
    St 19.12. 17:00 Nižnij Novgorod - Čeljabinsk 2:3 pp

    101.kolo

    Čt 20.12. 12:30 Kunlun - Dynamo Moskva 2:3
    Čt 20.12. 13:30 Novosibirsk - Chabarovsk 4:3
    Čt 20.12. 15:00 Nur-Sultan - Jaroslavl 1:2
    Čt 20.12. 17:30 Omsk - Čerepovec 7:3
    Čt 20.12. 17:30 Podolsk - Soči 3:2
    Čt 20.12. 17:30 Petrohrad - Dinamo Riga 2:3 pp
    Čt 20.12. 17:30 Spartak Moskva - Ufa 2:1 np
    Čt 20.12. 17:30 Jokerit - CSKA Moskva 4:1
    Čt 20.12. 17:30 Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 2:1

    102.kolo

    21.12. 17:00 Kazaň - Čeljabinsk 5:3
    21.12. 17:00 Nižněkamsk - Magnitogorsk 2:4
    21.12. 17:00 Nižnij Novgorod - Jekatěrinburg 1:5

    103.kolo

    So 22.12. 08:00 Chabarovsk - Dynamo Moskva 0:2
    So 22.12. 11:30 Novosibirsk - Vladivostok 1:4
    So 22.12. 12:30 Ufa - Čerepovec 3:2
    So 22.12. 15:00 Omsk - Jaroslavl 0:2
    So 22.12. 15:00 Petrohrad - CSKA Moskva 1:4
    So 22.12. 15:00 Spartak Moskva - Soči 3:2 pp
    So 22.12. 15:00 Jokerit - Dinamo Riga 3:2 pp

    104.kolo

    Ne 23.12. 08:00 Kunlun - Podolsk 1:3
    Ne 23.12. 13:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk 3:2
    Ne 23.12. 17:00 Slovan Bratislava - Magnitogorsk 1:4

    105.kolo

    Po 24.12. 14:30 Nur-Sultan - Vladivostok 4:3
    Po 24.12. 15:00 Ufa - Jaroslavl 3:4 pp
    Po 24.12. 15:00 Dinamo Minsk - Kazaň 3:2
    Po 24.12. 17:30 Omsk - Novosibirsk 3:1
    Po 24.12. 17:30 Soči - Nižnij Novgorod 5:2
    Po 24.12. 17:30 CSKA Moskva - Nižněkamsk 4:3 pp

    106.kolo

    Út 25.12. 10:00 Chabarovsk - Podolsk 2:1
    Út 25.12. 12:30 Kunlun - Petrohrad 3:5

    107.kolo

    St 26.12. 15:00 Jekatěrinburg - Omsk 3:2
    St 26.12. 15:00 Ufa - Novosibirsk 1:2
    St 26.12. 15:00 Čeljabinsk - Dinamo Minsk 2:1
    St 26.12. 16:00 Dinamo Riga - Nižněkamsk 2:0
    St 26.12. 17:00 Slovan Bratislava - Nižnij Novgorod 5:4 np
    St 26.12. 17:30 Jokerit - Dynamo Moskva 3:4 pp
    St 26.12. 17:30 Čerepovec - Spartak Moskva 4:2
    St 26.12. 17:30 Soči - Kazaň 3:1

    108.kolo

    Čt 27.12. 10:30 Vladivostok - Podolsk 4:2
    Čt 27.12. 10:30 Chabarovsk - Petrohrad 0:2

    109.kolo

    28.12. 13:30 Novosibirsk - Omsk 3:0
    28.12. 15:00 Jekatěrinburg - Dinamo Minsk 2:1
    28.12. 15:00 Ufa - Kunlun 5:0
    28.12. 15:00 Čeljabinsk - Nur-Sultan 0:3
    28.12. 17:00 Jaroslavl - Spartak Moskva 3:1
    28.12. 17:30 CSKA Moskva - Kazaň 4:2
    28.12. 17:30 Soči - Jokerit 3:4
    28.12. 17:30 Čerepovec - Dynamo Moskva 3:5
    28.12. 18:30 Dinamo Riga - Nižnij Novgorod 2:3 np
    28.12. 18:30 Slovan Bratislava - Nižněkamsk 3:1

    110.kolo

    So 29.12. 10:30 Vladivostok - Petrohrad 2:3 pp

    111.kolo

    Ne 30.12. 13:00 Čeljabinsk - Kunlun 0:2
    Ne 30.12. 13:00 Kazaň - Nižněkamsk 1:0
    Ne 30.12. 14:00 Soči - Spartak Moskva 1:2 np
    Ne 30.12. 15:00 Jaroslavl - Dinamo Minsk 0:3
    Ne 30.12. 15:30 Omsk - Nur-Sultan 4:3 np
    Ne 30.12. 15:30 CSKA Moskva - Nižnij Novgorod 2:1
    Ne 30.12. 16:00 Dinamo Riga - Dynamo Moskva 5:4
    Ne 30.12. 17:00 Slovan Bratislava - Jokerit 1:3

    112.kolo

    Čt 03.01. 12:30 Kunlun - Vladivostok 2:3
    Čt 03.01. 15:00 Kazaň - Omsk 4:3 pp
    Čt 03.01. 15:00 Spartak Moskva - Nur-Sultan 2:3
    Čt 03.01. 17:30 Jokerit - Novosibirsk 4:1

    113.kolo

    04.01. 12:30 Čeljabinsk - Chabarovsk 3:0
    04.01. 15:00 Kazaň - Ufa 3:1
    04.01. 15:00 Jaroslavl - Dinamo Riga 2:1
    04.01. 15:00 Čerepovec - Slovan Bratislava 2:0
    04.01. 15:00 Podolsk - CSKA Moskva 1:2 pp
    04.01. 15:00 Dynamo Moskva - Jekatěrinburg 2:0
    04.01. 17:30 Dinamo Minsk - Petrohrad 0:2

    114.kolo

    So 05.01. 08:00 Kunlun - Vladivostok 4:3
    So 05.01. 13:00 Magnitogorsk - Nižnij Novgorod 7:3
    So 05.01. 15:00 Soči - Nur-Sultan 0:3
    So 05.01. 15:30 Nižněkamsk - Omsk 1:2
    So 05.01. 15:30 Spartak Moskva - Novosibirsk 7:0

    115.kolo

    Ne 06.01. 12:30 Ufa - Chabarovsk 6:1
    Ne 06.01. 13:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg 0:2
    Ne 06.01. 15:00 Jaroslavl - Slovan Bratislava 1:0
    Ne 06.01. 15:00 Dynamo Moskva - Dinamo Riga 1:2 pp
    Ne 06.01. 15:00 Dinamo Minsk - CSKA Moskva 1:2
    Ne 06.01. 15:30 Jokerit - Petrohrad 1:4

    116.kolo

    Po 07.01. 13:00 Magnitogorsk - Vladivostok 3:1
    Po 07.01. 15:00 Nižněkamsk - Nižnij Novgorod 4:3 pp
    Po 07.01. 15:00 Soči - Novosibirsk 5:3
    Po 07.01. 15:30 Podolsk - Kazaň 2:1
    Po 07.01. 15:30 Spartak Moskva - Omsk 0:4

    117.kolo

    Út 08.01. 12:30 Ufa - Kunlun 7:4
    Út 08.01. 12:30 Jekatěrinburg - Petrohrad 0:6
    Út 08.01. 14:30 Nur-Sultan - Chabarovsk 4:2
    Út 08.01. 15:00 Jaroslavl - CSKA Moskva 1:0
    Út 08.01. 15:00 Čerepovec - Dinamo Riga 3:2 pp
    Út 08.01. 17:30 Jokerit - Dynamo Moskva 2:3
    Út 08.01. 17:30 Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 5:3

    118.kolo

    St 09.01. 15:00 Čeljabinsk - Kazaň 1:0
    St 09.01. 17:30 Omsk - Podolsk 2:3 pp
    St 09.01. 17:30 Spartak Moskva - Nižněkamsk 3:2 np

    119.kolo

    Čt 10.01. 10:30 Vladivostok - Chabarovsk 3:1
    Čt 10.01. 14:30 Nur-Sultan - Kunlun 1:3
    Čt 10.01. 15:00 Ufa - Dinamo Riga 3:2 pp
    Čt 10.01. 17:00 Jaroslavl - Petrohrad 0:4

    120.kolo

    11.01. 13:30 Novosibirsk - Čerepovec 4:5
    11.01. 15:00 Magnitogorsk - Dinamo Minsk 4:3
    11.01. 15:00 Ufa - Soči 5:4 pp
    11.01. 17:00 Nižnij Novgorod - Jekatěrinburg 3:2
    11.01. 17:30 Kazaň - Dynamo Moskva 2:3
    11.01. 17:30 CSKA Moskva - Čeljabinsk 6:0
    11.01. 18:30 Slovan Bratislava - Podolsk 1:3

    121.kolo

    Ne 13.01. 08:00 Vladivostok - Jaroslavl 2:4
    Ne 13.01. 08:00 Chabarovsk - Čerepovec 2:3 np
    Ne 13.01. 08:00 Kunlun - Jokerit 3:5
    Ne 13.01. 11:30 Novosibirsk - Ufa 4:2
    Ne 13.01. 12:00 Nur-Sultan - Soči 3:2 np
    Ne 13.01. 13:00 Magnitogorsk - Nižněkamsk 5:2
    Ne 13.01. 15:00 Omsk - Spartak Moskva 3:1
    Ne 13.01. 15:00 Nižnij Novgorod - Dynamo Moskva 1:3
    Ne 13.01. 15:00 Petrohrad - Podolsk 3:1
    Ne 13.01. 15:00 CSKA Moskva - Dinamo Minsk 3:0
    Ne 13.01. 16:00 Dinamo Riga - Čeljabinsk 1:2 pp
    Ne 13.01. 17:30 Slovan Bratislava - Jekatěrinburg 3:6

    122.kolo

    Út 15.01. 10:00 Vladivostok - Jokerit 4:1
    Út 15.01. 10:30 Chabarovsk - Jaroslavl 0:2
    Út 15.01. 12:30 Kunlun - Čerepovec 1:4
    Út 15.01. 13:30 Novosibirsk - Soči 5:4
    Út 15.01. 14:30 Nur-Sultan - Spartak Moskva 4:5
    Út 15.01. 17:30 Dinamo Minsk - Podolsk 2:3 pp
    Út 15.01. 17:30 CSKA Moskva - Magnitogorsk 3:0
    Út 15.01. 17:30 Petrohrad - Nižněkamsk 2:3 pp
    Út 15.01. 17:30 Omsk - Ufa 5:4 np
    Út 15.01. 18:30 Dinamo Riga - Jekatěrinburg 1:2 pp
    Út 15.01. 18:30 Slovan Bratislava - Čeljabinsk 0:2

    123.kolo

    Čt 17.01. 10:00 Vladivostok - Čerepovec 2:4
    Čt 17.01. 10:30 Chabarovsk - Jokerit 4:5 np
    Čt 17.01. 12:30 Kunlun - Jaroslavl 1:5
    Čt 17.01. 13:30 Novosibirsk - Spartak Moskva 4:3 pp
    Čt 17.01. 14:30 Nur-Sultan - Ufa 1:0 pp
    Čt 17.01. 15:00 Čeljabinsk - Nižnij Novgorod 3:2
    Čt 17.01. 17:00 Nižněkamsk - Podolsk 1:2
    Čt 17.01. 17:30 Omsk - Soči 2:4
    Čt 17.01. 17:30 Petrohrad - Dynamo Moskva 3:1
    Čt 17.01. 17:30 CSKA Moskva - Jekatěrinburg 3:0
    Čt 17.01. 18:30 Dinamo Riga - Magnitogorsk 0:2

    124.kolo

    Po 21.01. 17:30 Spartak Moskva - Nižnij Novgorod 6:1
    Po 21.01. 17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 1:2 pp
    Po 21.01. 17:30 Jokerit - Nižněkamsk 1:2

    125.kolo

    Út 22.01. 10:00 Vladivostok - Omsk 4:1
    Út 22.01. 10:00 Chabarovsk - Novosibirsk 2:4
    Út 22.01. 12:30 Kunlun - Ufa 2:3 np
    Út 22.01. 15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk 3:0
    Út 22.01. 15:00 Magnitogorsk - Nur-Sultan 1:3
    Út 22.01. 17:30 Jaroslavl - CSKA Moskva 2:1
    Út 22.01. 17:30 Petrohrad - Dinamo Minsk 5:1
    Út 22.01. 18:30 Dinamo Riga - Slovan Bratislava 3:2

    126.kolo

    St 23.01. 17:30 Podolsk - Nižnij Novgorod 0:6
    St 23.01. 17:30 Spartak Moskva - Čerepovec 4:3
    St 23.01. 17:30 Soči - Nižněkamsk 0:1
    St 23.01. 17:30 Jokerit - Kazaň 2:3

    127.kolo

    Čt 24.01. 10:00 Vladivostok - Novosibirsk 4:2
    Čt 24.01. 10:00 Chabarovsk - Omsk 0:3
    Čt 24.01. 12:30 Kunlun - Ufa 1:2
    Čt 24.01. 15:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk 2:0
    Čt 24.01. 17:30 Jaroslavl - Slovan Bratislava 7:0
    Čt 24.01. 17:30 Petrohrad - Nur-Sultan 3:2 np
    Čt 24.01. 18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 3:2 np

    128.kolo

    25.01. 17:00 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 0:3
    25.01. 17:30 Podolsk - Čerepovec 5:3
    25.01. 17:30 Dynamo Moskva - Spartak Moskva 3:1
    25.01. 17:30 Jokerit - Nižnij Novgorod 4:2

    129.kolo

    So 26.01. 08:00 Vladivostok - Novosibirsk 3:5
    So 26.01. 08:00 Chabarovsk - Ufa 3:0
    So 26.01. 08:00 Kunlun - Omsk 3:6