Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13717
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    861
    Týden:
    56
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.09. 19:00 Česká Lípa - Chodov 4:6
    Ne 13.09. 17:00 Hattrick Brno - Vítkovice 3:5
    Ne 13.09. 18:00 Liberec - Ostrava 3:7
    Ne 13.09. 19:00 Střešovice - Kr. Vinohrady 5:4
    Po 14.09. 17:00 Bohemians - Black Angels 9:3
    St 30.12. 00:00 Sparta - Otrokovice
    St 30.12. 00:00 Pardubice - Mladá Boleslav

    2.kolo

    18.09. 18:30 Chodov - Vítkovice 3:9
    18.09. 19:00 Hattrick Brno - Liberec 2:7
    18.09. 19:00 Black Angels - Česká Lípa 9:6
    18.09. 19:00 Sparta - Pardubice 6:7
    18.09. 20:00 Kr. Vinohrady - Ostrava 4:10
    St 30.12. 00:00 Mladá Boleslav - Bohemians
    St 30.12. 00:00 Střešovice - Otrokovice

    4.kolo

    So 26.09. 16:30 Chodov - Ostrava 5:9
    So 26.09. 17:00 Sparta - Česká Lípa 8:7
    So 26.09. 18:00 Otrokovice - Pardubice 3:6
    So 26.09. 19:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 5:8
    So 26.09. 19:00 Střešovice - Bohemians 8:4
    So 26.09. 20:00 Kr. Vinohrady - Hattrick Brno 5:7
    So 19.12. 17:00 Liberec - Black Angels

    5.kolo

    Po 28.09. 14:30 Bohemians - Otrokovice 8:4
    Po 28.09. 17:00 Vítkovice - Sparta 5:3
    Po 28.09. 17:00 Hattrick Brno - Chodov 6:7
    Po 28.09. 18:00 Kr. Vinohrady - Pardubice 7:5
    Po 28.09. 18:00 Ostrava - Black Angels 5:10
    St 30.09. 19:00 Česká Lípa - Střešovice 7:12
    Čt 08.10. 19:00 Mladá Boleslav - Liberec 11:4

    6.kolo

    So 03.10. 18:00 Otrokovice - Česká Lípa 4:5
    Ne 04.10. 17:00 Pardubice - Bohemians 6:11
    Ne 04.10. 18:00 Black Angels - Hattrick Brno 5:2
    Ne 04.10. 18:00 Mladá Boleslav - Ostrava 12:4
    Po 05.10. 17:00 Střešovice - Vítkovice 5:10
    St 30.12. 00:00 Kr. Vinohrady - Chodov
    St 30.12. 00:00 Liberec - Sparta

    13.kolo

    Po 16.11. 17:00 Ostrava - Vítkovice 3:9
    Po 16.11. 18:00 Liberec - Kr. Vinohrady výsledek
    Po 16.11. 18:00 Hattrick Brno - Česká Lípa výsledek
    Po 16.11. 18:00 Bohemians - Chodov výsledek
    Po 16.11. 18:00 Black Angels - Pardubice výsledek
    Po 16.11. 18:00 Mladá Boleslav - Otrokovice výsledek
    Po 16.11. 18:00 Sparta - Střešovice výsledek

    7.kolo

    So 10.10. 17:00 Vítkovice - Otrokovice 12:10
    So 10.10. 17:00 Liberec - Střešovice 4:10
    So 10.10. 17:00 Ostrava - Sparta 4:3
    Ne 22.11. 16:00 Chodov - Black Angels 8:6
    St 30.12. 00:00 Bohemians - Kr. Vinohrady
    St 30.12. 00:00 Česká Lípa - Pardubice
    St 30.12. 00:00 Hattrick Brno - Mladá Boleslav

    3.kolo

    Ne 20.09. 17:00 Sparta - Bohemians 8:5
    Ne 20.09. 17:00 Ostrava - Hattrick Brno 3:2 pp
    Ne 20.09. 18:00 Vítkovice - Black Angels 12:2
    Ne 20.09. 18:00 Liberec - Chodov 2:5
    Čt 08.10. 18:30 Pardubice - Střešovice 3:15
    Po 23.11. 19:30 Česká Lípa - Mladá Boleslav 2:10
    So 19.12. 16:00 Otrokovice - Kr. Vinohrady

    9.kolo

    Ne 29.11. 15:00 Hattrick Brno - Střešovice 3:4 pp
    Ne 29.11. 16:00 Česká Lípa - Kr. Vinohrady 11:5
    Ne 29.11. 16:00 Vítkovice - Bohemians 8:7
    Ne 29.11. 16:00 Chodov - Sparta 6:4
    Ne 29.11. 16:00 Black Angels - Mladá Boleslav 8:9
    Ne 29.11. 18:00 Ostrava - Otrokovice 6:7
    St 30.12. 00:00 Pardubice - Liberec

    8.kolo

    So 28.11. 15:00 Sparta - Hattrick Brno 5:4
    So 28.11. 16:00 Kr. Vinohrady - Black Angels 5:6
    So 28.11. 17:00 Střešovice - Ostrava 11:3
    So 28.11. 17:00 Otrokovice - Liberec 5:6 pp
    So 28.11. 19:30 Bohemians - Česká Lípa 15:6
    Po 30.11. 19:30 Mladá Boleslav - Chodov 4:3 np
    St 30.12. 00:00 Pardubice - Vítkovice

    14.kolo

    So 05.12. 16:00 Vítkovice - Hattrick Brno
    So 05.12. 17:00 Otrokovice - Sparta
    So 05.12. 17:00 Mladá Boleslav - Pardubice
    So 05.12. 18:00 Chodov - Česká Lípa
    So 05.12. 18:00 Ostrava - Liberec
    Po 07.12. 15:30 Kr. Vinohrady - Střešovice
    Ne 05.12. 17:00 Black Angels - Bohemians

    12.kolo

    Ne 06.12. 18:00 Sparta - Kr. Vinohrady
    Ne 06.12. 18:00 Střešovice - Mladá Boleslav
    Ne 06.12. 18:00 Otrokovice - Black Angels
    Ne 06.12. 18:00 Pardubice - Chodov
    Ne 06.12. 18:00 Bohemians - Hattrick Brno
    Ne 06.12. 18:00 Česká Lípa - Ostrava
    Ne 06.12. 18:00 Vítkovice - Liberec

    10.kolo

    So 12.12. 18:00 Kr. Vinohrady - Mladá Boleslav
    So 12.12. 18:00 Sparta - Black Angels
    So 12.12. 18:00 Střešovice - Chodov
    So 12.12. 18:00 Otrokovice - Hattrick Brno
    So 12.12. 18:00 Pardubice - Ostrava
    So 12.12. 18:00 Bohemians - Liberec
    So 12.12. 18:00 Česká Lípa - Vítkovice

    11.kolo

    Ne 13.12. 18:00 Vítkovice - Kr. Vinohrady
    Ne 13.12. 18:00 Liberec - Česká Lípa
    Ne 13.12. 18:00 Ostrava - Bohemians
    Ne 13.12. 18:00 Hattrick Brno - Pardubice
    Ne 13.12. 18:00 Chodov - Otrokovice
    Ne 13.12. 18:00 Black Angels - Střešovice
    Ne 13.12. 18:00 Mladá Boleslav - Sparta

    15.kolo

    18.12. 18:00 Ostrava - Kr. Vinohrady
    18.12. 18:00 Liberec - Hattrick Brno
    18.12. 18:00 Vítkovice - Chodov
    18.12. 18:00 Česká Lípa - Black Angels
    18.12. 18:00 Bohemians - Mladá Boleslav
    18.12. 18:00 Pardubice - Sparta
    18.12. 18:00 Otrokovice - Střešovice

    16.kolo

    Ne 20.12. 18:00 Kr. Vinohrady - Otrokovice
    Ne 20.12. 18:00 Střešovice - Pardubice
    Ne 20.12. 18:00 Bohemians - Sparta
    Ne 20.12. 18:00 Mladá Boleslav - Česká Lípa
    Ne 20.12. 18:00 Black Angels - Vítkovice
    Ne 20.12. 18:00 Chodov - Liberec
    Ne 20.12. 18:00 Hattrick Brno - Ostrava

    17.kolo

    So 02.01. 18:00 Česká Lípa - Kr. Vinohrady
    So 02.01. 18:00 Bohemians - Vítkovice
    So 02.01. 18:00 Liberec - Pardubice
    So 02.01. 18:00 Otrokovice - Ostrava
    So 02.01. 18:00 Hattrick Brno - Střešovice
    So 02.01. 18:00 Sparta - Chodov
    So 02.01. 18:00 Mladá Boleslav - Black Angels

    18.kolo

    So 09.01. 18:00 Mladá Boleslav - Kr. Vinohrady
    So 09.01. 18:00 Black Angels - Sparta
    So 09.01. 18:00 Chodov - Střešovice
    So 09.01. 18:00 Hattrick Brno - Otrokovice
    So 09.01. 18:00 Ostrava - Pardubice
    So 09.01. 18:00 Liberec - Bohemians
    So 09.01. 18:00 Vítkovice - Česká Lípa

    19.kolo

    So 16.01. 18:00 Chodov - Kr. Vinohrady
    So 16.01. 18:00 Hattrick Brno - Black Angels
    So 16.01. 18:00 Ostrava - Mladá Boleslav
    So 16.01. 18:00 Sparta - Liberec
    So 16.01. 18:00 Vítkovice - Střešovice
    So 16.01. 18:00 Česká Lípa - Otrokovice
    So 16.01. 18:00 Bohemians - Pardubice

    20.kolo

    So 23.01. 18:00 Kr. Vinohrady - Bohemians
    So 23.01. 18:00 Pardubice - Česká Lípa
    So 23.01. 18:00 Otrokovice - Vítkovice
    So 23.01. 18:00 Střešovice - Liberec
    So 23.01. 18:00 Sparta - Ostrava
    So 23.01. 18:00 Mladá Boleslav - Hattrick Brno
    So 23.01. 18:00 Black Angels - Chodov

    21.kolo

    So 30.01. 18:00 Black Angels - Kr. Vinohrady
    So 30.01. 18:00 Chodov - Mladá Boleslav
    So 30.01. 18:00 Hattrick Brno - Sparta
    So 30.01. 18:00 Ostrava - Střešovice
    So 30.01. 18:00 Liberec - Otrokovice
    So 30.01. 18:00 Vítkovice - Pardubice
    So 30.01. 18:00 Česká Lípa - Bohemians

    22.kolo

    So 06.02. 18:00 Hattrick Brno - Kr. Vinohrady
    So 06.02. 18:00 Ostrava - Chodov
    So 06.02. 18:00 Black Angels - Liberec
    So 06.02. 18:00 Vítkovice - Mladá Boleslav
    So 06.02. 18:00 Česká Lípa - Sparta
    So 06.02. 18:00 Bohemians - Střešovice
    So 06.02. 18:00 Pardubice - Otrokovice

    23.kolo

    So 13.02. 18:00 Kr. Vinohrady - Pardubice
    So 13.02. 18:00 Otrokovice - Bohemians
    So 13.02. 18:00 Střešovice - Česká Lípa
    So 13.02. 18:00 Sparta - Vítkovice
    So 13.02. 18:00 Liberec - Mladá Boleslav
    So 13.02. 18:00 Black Angels - Ostrava
    So 13.02. 18:00 Chodov - Hattrick Brno

    24.kolo

    So 20.02. 18:00 Kr. Vinohrady - Vítkovice
    So 20.02. 18:00 Česká Lípa - Liberec
    So 20.02. 18:00 Bohemians - Ostrava
    So 20.02. 18:00 Pardubice - Hattrick Brno
    So 20.02. 18:00 Otrokovice - Chodov
    So 20.02. 18:00 Střešovice - Black Angels
    So 20.02. 18:00 Sparta - Mladá Boleslav

    25.kolo

    Po 30.11. 18:00 Liberec - Vítkovice 3:15
    Ne 28.02. 18:00 Kr. Vinohrady - Sparta
    Ne 28.02. 18:00 Mladá Boleslav - Střešovice
    Ne 28.02. 18:00 Black Angels - Otrokovice
    Ne 28.02. 18:00 Chodov - Pardubice
    Ne 28.02. 18:00 Hattrick Brno - Bohemians
    Ne 28.02. 18:00 Ostrava - Česká Lípa

    26.kolo

    Ne 07.03. 18:00 Kr. Vinohrady - Liberec
    Ne 07.03. 18:00 Vítkovice - Ostrava
    Ne 07.03. 18:00 Česká Lípa - Hattrick Brno
    Ne 07.03. 18:00 Chodov - Bohemians
    Ne 07.03. 18:00 Pardubice - Black Angels
    Ne 07.03. 18:00 Otrokovice - Mladá Boleslav
    Ne 07.03. 18:00 Střešovice - Sparta
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 10 0 0 0 93:44 30
    2. 8 6 1 0 1 70:38 20
    3. 8 5 0 1 2 43:44 16
    4. 6 4 1 0 1 51:29 14
    5. 10 4 1 0 5 54:66 14
    6. 7 4 0 0 3 59:43 12
    7. 8 4 0 0 4 49:56 12
    8. 7 3 0 0 4 37:38 9
    9. 5 2 0 0 3 27:42 6
    10. 8 2 0 0 6 48:69 6
    11. 8 1 0 2 5 29:41 5
    12. 7 1 1 0 5 29:55 5
    13. 6 1 0 1 4 33:43 4
    14. 6 1 0 0 5 30:44 3

    Nejčtenější ze sportu