Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13724
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    548
    Týden:
    49
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.09. 17:00 Ml. Boleslav - Start98 2:3 np
    So 12.09. 17:00 Ostrava - Panthers 10:3
    So 12.09. 18:00 Bulldogs Brno - Vítkovice 0:9
    So 12.09. 19:00 Bohemians - Židenice 3:4
    Ne 13.09. 17:00 Jičín - Střešovice 0:4
    Ne 13.09. 18:30 Chodov - Olomouc 6:3

    2.kolo

    So 19.09. 16:30 Start98 - Ostrava 3:8
    So 19.09. 19:00 Bohemians - Ml. Boleslav 5:7
    Ne 20.09. 15:00 Židenice - Střešovice 5:10
    Ne 20.09. 15:00 Olomouc - Jičín 8:6
    Ne 20.09. 15:00 Vítkovice - Chodov 7:4
    Ne 20.09. 15:45 Panthers - Bulldogs Brno 6:3

    3.kolo

    So 26.09. 17:00 Ostrava - Bohemians 12:3
    So 26.09. 17:30 Jičín - Vítkovice 2:11
    So 26.09. 18:30 Ml. Boleslav - Židenice 1:6
    So 26.09. 19:15 Chodov - Panthers 6:1
    Ne 27.09. 16:00 Střešovice - Olomouc 9:6
    Ne 27.09. 17:00 Bulldogs Brno - Start98 3:6

    4.kolo

    So 03.10. 15:00 Start98 - Chodov 1:8
    So 03.10. 16:00 Vítkovice - Střešovice 7:5
    So 03.10. 17:00 Ml. Boleslav - Ostrava 5:11
    So 03.10. 19:00 Bohemians - Bulldogs Brno 9:2
    Ne 04.10. 15:00 Židenice - Olomouc 2:5
    Ne 04.10. 15:15 Panthers - Jičín 7:4

    5.kolo

    So 10.10. 16:00 Olomouc - Vítkovice 4:15
    So 10.10. 20:00 Ostrava - Židenice 8:4
    Ne 11.10. 16:00 Jičín - Start98 8:7 pp
    Ne 11.10. 17:00 Bulldogs Brno - Ml. Boleslav 5:6 pp
    Ne 11.10. 18:00 Chodov - Bohemians 6:0
    Ne 11.10. 18:00 Střešovice - Panthers 3:5

    6.kolo

    St 30.12. 18:00 Židenice - Vítkovice
    St 30.12. 18:00 Panthers - Olomouc
    St 30.12. 18:00 Start98 - Střešovice
    St 30.12. 18:00 Bohemians - Jičín
    St 30.12. 18:00 Ml. Boleslav - Chodov
    St 30.12. 18:00 Ostrava - Bulldogs Brno

    7.kolo

    St 30.12. 18:00 Bulldogs Brno - Židenice
    St 30.12. 18:00 Chodov - Ostrava
    St 30.12. 18:00 Jičín - Ml. Boleslav
    St 30.12. 18:00 Střešovice - Bohemians
    St 30.12. 18:00 Olomouc - Start98
    St 30.12. 18:00 Vítkovice - Panthers

    8.kolo

    So 31.10. 18:00 Židenice - Panthers
    So 31.10. 18:00 Start98 - Vítkovice
    So 31.10. 18:00 Bohemians - Olomouc
    So 31.10. 18:00 Ml. Boleslav - Střešovice
    So 31.10. 18:00 Ostrava - Jičín
    So 31.10. 18:00 Bulldogs Brno - Chodov

    9.kolo

    So 07.11. 18:00 Chodov - Židenice
    So 07.11. 18:00 Jičín - Bulldogs Brno
    So 07.11. 18:00 Střešovice - Ostrava
    So 07.11. 18:00 Olomouc - Ml. Boleslav
    So 07.11. 18:00 Vítkovice - Bohemians
    So 07.11. 18:00 Panthers - Start98

    10.kolo

    So 21.11. 18:00 Židenice - Start98
    So 21.11. 18:00 Bohemians - Panthers
    So 21.11. 18:00 Ml. Boleslav - Vítkovice
    So 21.11. 18:00 Ostrava - Olomouc
    So 21.11. 18:00 Bulldogs Brno - Střešovice
    So 21.11. 18:00 Chodov - Jičín

    11.kolo

    So 28.11. 18:00 Židenice - Jičín
    So 28.11. 18:00 Střešovice - Chodov
    So 28.11. 18:00 Olomouc - Bulldogs Brno
    So 28.11. 18:00 Vítkovice - Ostrava
    So 28.11. 18:00 Panthers - Ml. Boleslav
    So 28.11. 18:00 Start98 - Bohemians

    12.kolo

    So 05.12. 00:00 Střešovice - Židenice
    So 05.12. 00:00 Jičín - Olomouc
    So 05.12. 00:00 Chodov - Vítkovice
    So 05.12. 00:00 Bulldogs Brno - Panthers
    So 05.12. 00:00 Ostrava - Start98
    So 05.12. 00:00 Ml. Boleslav - Bohemians

    13.kolo

    So 12.12. 18:00 Židenice - Ml. Boleslav
    So 12.12. 18:00 Bohemians - Ostrava
    So 12.12. 18:00 Start98 - Bulldogs Brno
    So 12.12. 18:00 Panthers - Chodov
    So 12.12. 18:00 Vítkovice - Jičín
    So 12.12. 18:00 Olomouc - Střešovice

    14.kolo

    So 19.12. 18:00 Olomouc - Židenice
    So 19.12. 18:00 Střešovice - Vítkovice
    So 19.12. 18:00 Jičín - Panthers
    So 19.12. 18:00 Chodov - Start98
    So 19.12. 18:00 Bulldogs Brno - Bohemians
    So 19.12. 18:00 Ostrava - Ml. Boleslav

    15.kolo

    So 09.01. 18:00 Židenice - Ostrava
    So 09.01. 18:00 Ml. Boleslav - Bulldogs Brno
    So 09.01. 18:00 Bohemians - Chodov
    So 09.01. 18:00 Start98 - Jičín
    So 09.01. 18:00 Panthers - Střešovice
    So 09.01. 18:00 Vítkovice - Olomouc

    16.kolo

    So 16.01. 18:00 Vítkovice - Židenice
    So 16.01. 18:00 Olomouc - Panthers
    So 16.01. 18:00 Střešovice - Start98
    So 16.01. 18:00 Jičín - Bohemians
    So 16.01. 18:00 Chodov - Ml. Boleslav
    So 16.01. 18:00 Bulldogs Brno - Ostrava

    17.kolo

    So 23.01. 18:00 Židenice - Bulldogs Brno
    So 23.01. 18:00 Ostrava - Chodov
    So 23.01. 18:00 Ml. Boleslav - Jičín
    So 23.01. 18:00 Bohemians - Střešovice
    So 23.01. 18:00 Start98 - Olomouc
    So 23.01. 18:00 Panthers - Vítkovice

    18.kolo

    So 30.01. 18:00 Panthers - Židenice
    So 30.01. 18:00 Vítkovice - Start98
    So 30.01. 18:00 Olomouc - Bohemians
    So 30.01. 18:00 Střešovice - Ml. Boleslav
    So 30.01. 18:00 Jičín - Ostrava
    So 30.01. 18:00 Chodov - Bulldogs Brno

    19.kolo

    So 13.02. 18:00 Židenice - Chodov
    So 13.02. 18:00 Bulldogs Brno - Jičín
    So 13.02. 18:00 Ostrava - Střešovice
    So 13.02. 18:00 Ml. Boleslav - Olomouc
    So 13.02. 18:00 Bohemians - Vítkovice
    So 13.02. 18:00 Start98 - Panthers

    20.kolo

    So 20.02. 18:00 Start98 - Židenice
    So 20.02. 18:00 Panthers - Bohemians
    So 20.02. 18:00 Vítkovice - Ml. Boleslav
    So 20.02. 18:00 Olomouc - Ostrava
    So 20.02. 18:00 Střešovice - Bulldogs Brno
    So 20.02. 18:00 Jičín - Chodov

    21.kolo

    So 27.02. 18:00 Jičín - Židenice
    So 27.02. 18:00 Chodov - Střešovice
    So 27.02. 18:00 Bulldogs Brno - Olomouc
    So 27.02. 18:00 Ostrava - Vítkovice
    So 27.02. 18:00 Ml. Boleslav - Panthers
    So 27.02. 18:00 Bohemians - Start98

    22.kolo

    So 06.03. 18:00 Židenice - Bohemians
    So 06.03. 18:00 Start98 - Ml. Boleslav
    So 06.03. 18:00 Panthers - Ostrava
    So 06.03. 18:00 Vítkovice - Bulldogs Brno
    So 06.03. 18:00 Olomouc - Chodov
    So 06.03. 18:00 Střešovice - Jičín
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 5 5 0 0 0 49:15 15
    2. 5 5 0 0 0 49:18 15
    3. 5 4 0 0 1 30:12 12
    4. 5 3 0 0 2 31:23 9
    5. 5 3 0 0 2 22:26 9
    6. 5 2 0 0 3 21:27 6
    7. 5 1 1 1 2 20:29 6
    8. 5 1 1 1 2 21:30 6
    9. 5 2 0 0 3 26:38 6
    10. 5 1 0 0 4 20:31 3
    11. 5 0 1 0 4 20:37 2
    12. 5 0 0 1 4 13:36 1

    Nejčtenější ze sportu