Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13781
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3693
    Týden:
    25
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    12.07. 19:00 Tula - Dinamo M. 1:1 (0:1)
    So 13.07. 15:30 Ural - Ufa 3:2 (1:0)
    So 13.07. 18:00 Spartak M. - Soči 1:0 (0:0)
    So 13.07. 20:30 Rostov - Orenburg 2:1 (2:0)
    Ne 14.07. 15:30 Samara - CSKA M. 2:0 (0:0)
    Ne 14.07. 18:00 Zenit - Tambov 2:1 (0:0)
    Ne 14.07. 20:30 Achmat - Krasnodar 1:0 (1:0)
    Po 15.07. 19:00 Lokomotiv M. - Kazaň 1:1 (0:0)

    2.kolo

    So 20.07. 13:00 Ufa - Krasnodar 2:3 (2:0)
    So 20.07. 15:30 Samara - Tula 2:3 (1:2)
    So 20.07. 18:00 CSKA M. - Orenburg 2:1 (2:1)
    So 20.07. 20:30 Rostov - Spartak M. 2:2 (1:1)
    Ne 21.07. 13:00 Ural - Achmat 3:0 (1:0)
    Ne 21.07. 15:30 Lokomotiv M. - Tambov 2:1 (2:1)
    Ne 21.07. 18:00 Dinamo M. - Kazaň 0:1 (0:0)
    Ne 21.07. 20:30 Soči - Zenit 0:2 (0:1)

    3.kolo

    26.07. 19:00 Dinamo M. - Ural 2:0 (2:0)
    So 27.07. 13:00 Ufa - Samara 2:1 (2:1)
    So 27.07. 15:30 Tambov - Spartak M. 2:0 (1:0)
    So 27.07. 18:00 Krasnodar - Soči 3:0 (2:0)
    Ne 28.07. 13:00 Orenburg - Zenit 0:2 (0:1)
    Ne 28.07. 15:30 Tula - Rostov 2:3 (0:1)
    Ne 28.07. 18:00 CSKA M. - Lokomotiv M. 1:0 (1:0)
    Po 29.07. 19:00 Kazaň - Achmat 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 03.08. 13:00 Ural - Rostov 2:2 (1:0)
    So 03.08. 15:30 Samara - Lokomotiv M. 1:2 (0:1)
    So 03.08. 18:00 Spartak M. - Dinamo M. 0:0 (0:0)
    So 03.08. 20:30 Zenit - Krasnodar 1:1 (0:0)
    Ne 04.08. 15:30 Tambov - Tula 0:1 (0:1)
    Ne 04.08. 18:00 Kazaň - CSKA M. 0:1 (0:1)
    Ne 04.08. 20:30 Soči - Ufa 0:0 (0:0)
    Po 05.08. 19:00 Achmat - Orenburg 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 10.08. 13:00 Orenburg - Tambov 2:2 (0:1)
    So 10.08. 18:00 Dinamo M. - Zenit 0:2 (0:1)
    So 10.08. 18:00 Krasnodar - Kazaň 1:0 (1:0)
    Ne 11.08. 13:00 Tula - Ufa 1:0 (1:0)
    Ne 11.08. 15:30 Lokomotiv M. - Ural 4:0 (2:0)
    Ne 11.08. 18:00 CSKA M. - Soči 0:0 (0:0)
    Ne 11.08. 20:30 Achmat - Spartak M. 1:3 (0:2)
    Po 12.08. 19:00 Rostov - Samara 1:0 (1:0)

    6.kolo

    16.08. 17:00 Orenburg - Soči 1:1 (0:0)
    So 17.08. 13:00 Ural - Samara 1:3 (0:1)
    So 17.08. 15:30 Tambov - Krasnodar 0:2 (0:1)
    So 17.08. 18:00 Zenit - Achmat 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 13:00 Kazaň - Tula 1:0 (1:0)
    Ne 18.08. 15:30 Ufa - Rostov 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 18:00 Dinamo M. - Lokomotiv M. 1:2 (1:1)
    Po 19.08. 19:00 Spartak M. - CSKA M. 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 24.08. 13:00 Tambov - Dinamo M. 0:2 (0:1)
    So 24.08. 15:30 Ufa - Zenit 1:0 (0:0)
    So 24.08. 18:00 Krasnodar - Lokomotiv M. 1:1 (1:1)
    Ne 25.08. 15:30 CSKA M. - Achmat 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 18:00 Rostov - Kazaň 2:1 (1:1)
    Ne 25.08. 18:00 Samara - Spartak M. 1:2 (1:0)
    Ne 25.08. 20:30 Tula - Orenburg 2:1 (1:0)
    Po 26.08. 17:00 Ural - Soči 3:1 (1:1)

    8.kolo

    30.08. 19:00 Samara - Dinamo M. 0:0 (0:0)
    So 31.08. 10:30 Ufa - Orenburg 1:2 (0:1)
    So 31.08. 13:00 Kazaň - Soči 0:3 (0:1)
    So 31.08. 15:30 Lokomotiv M. - Rostov 1:2 (0:1)
    So 31.08. 18:00 Achmat - Tambov 1:1 (0:1)
    Ne 01.09. 13:00 Ural - Krasnodar 2:4 (1:2)
    Ne 01.09. 15:30 Tula - CSKA M. 1:2 (1:1)
    Ne 01.09. 18:00 Spartak M. - Zenit 0:1 (0:1)

    9.kolo

    13.09. 19:00 Zenit - Tula 3:1 (1:0)
    So 14.09. 15:30 Spartak M. - Ural 1:2 (1:0)
    So 14.09. 18:00 Soči - Lokomotiv M. 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 13:00 Orenburg - Kazaň 2:1 (0:0)
    Ne 15.09. 15:30 Tambov - CSKA M. 0:2 (0:0)
    Ne 15.09. 18:00 Krasnodar - Samara 4:2 (1:1)
    Po 16.09. 19:00 Dinamo M. - Ufa 0:0 (0:0)
    Po 16.09. 19:30 Rostov - Achmat 2:1 (0:1)

    10.kolo

    20.09. 16:30 Ufa - Spartak M. 1:0 (1:0)
    So 21.09. 13:00 Achmat - Samara 1:1 (1:0)
    So 21.09. 18:00 Tambov - Rostov 2:1 (1:1)
    So 21.09. 18:00 Zenit - Kazaň 5:0 (0:0)
    Ne 22.09. 10:30 Orenburg - Lokomotiv M. 2:3 (0:1)
    Ne 22.09. 13:00 Dinamo M. - Soči 2:3 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Tula - Ural 1:1 (1:0)
    Ne 22.09. 18:00 CSKA M. - Krasnodar 3:2 (3:0)

    11.kolo

    So 28.09. 13:00 Samara - Tambov 2:0 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Rostov - Dinamo M. 3:0 (2:0)
    So 28.09. 18:00 Lokomotiv M. - Zenit 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:30 Ural - CSKA M. 0:3 (0:1)
    Ne 29.09. 13:00 Kazaň - Ufa 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Spartak M. - Orenburg 1:2 (0:1)
    Ne 29.09. 18:00 Krasnodar - Tula 2:0 (1:0)
    Po 30.09. 18:30 Soči - Achmat 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 05.10. 10:30 Ufa - Achmat 0:1 (0:1)
    So 05.10. 13:00 Orenburg - Dinamo M. 2:0 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Kazaň - Tambov 2:1 (2:0)
    So 05.10. 18:00 Soči - Samara 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 10:30 Ural - Zenit 1:3 (0:2)
    Ne 06.10. 13:00 Lokomotiv M. - Tula 2:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:30 CSKA M. - Rostov 1:3 (0:2)
    Ne 06.10. 18:00 Krasnodar - Spartak M. 2:1 (2:1)

    13.kolo

    18.10. 18:30 Achmat - Lokomotiv M. 0:2 (0:1)
    So 19.10. 13:00 Tambov - Ural 1:2 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Spartak M. - Kazaň 0:0 (0:0)
    So 19.10. 18:00 Zenit - Rostov 6:1 (3:0)
    Ne 20.10. 10:30 Orenburg - Samara 0:1 (0:1)
    Ne 20.10. 13:00 Ufa - CSKA M. 1:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Tula - Soči 1:1 (1:1)
    Ne 20.10. 18:00 Dinamo M. - Krasnodar 1:1 (1:1)

    14.kolo

    25.10. 18:30 Kazaň - Ural 0:0 (0:0)
    So 26.10. 13:00 Tambov - Ufa 3:0 (1:0)
    So 26.10. 15:30 Achmat - Tula 1:1 (1:0)
    So 26.10. 18:00 Rostov - Soči 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 12:00 Samara - Zenit 0:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 CSKA M. - Dinamo M. 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Lokomotiv M. - Spartak M. 0:3 (0:0)
    Ne 27.10. 17:00 Krasnodar - Orenburg 1:1 (1:1)

    15.kolo

    So 02.11. 12:00 Dinamo M. - Achmat 1:1 (0:1)
    So 02.11. 12:00 Ufa - Lokomotiv M. 1:1 (0:0)
    So 02.11. 14:30 Soči - Tambov 1:2 (1:1)
    So 02.11. 17:00 Zenit - CSKA M. 1:1 (0:1)
    Ne 03.11. 14:30 Krasnodar - Rostov 2:2 (0:2)
    Po 04.11. 12:00 Ural - Orenburg 1:2 (0:2)
    Po 04.11. 14:30 Samara - Kazaň 0:0 (0:0)
    Po 04.11. 17:00 Spartak M. - Tula 0:1 (0:1)

    16.kolo

    08.11. 17:30 Achmat - Ural 0:0 (0:0)
    So 09.11. 12:00 Kazaň - Dinamo M. 0:1 (0:1)
    So 09.11. 14:30 Rostov - Tambov 1:2 (1:0)
    So 09.11. 17:00 Spartak M. - Samara 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 09:30 Orenburg - Ufa 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 12:00 Tula - Zenit 0:1 (0:0)
    Ne 10.11. 14:30 Soči - CSKA M. 2:3 (2:1)
    Ne 10.11. 17:00 Lokomotiv M. - Krasnodar 1:1 (1:1)

    17.kolo

    22.11. 17:30 Tambov - Lokomotiv M. 2:3 (1:2)
    So 23.11. 09:30 Orenburg - Achmat 1:2 (0:1)
    So 23.11. 12:00 Kazaň - Zenit 1:2 (0:1)
    So 23.11. 14:30 Dinamo M. - Rostov 2:1 (1:1)
    Ne 24.11. 09:30 Ufa - Soči 1:1 (0:1)
    Ne 24.11. 12:00 Ural - Spartak M. 0:0 (0:0)
    Ne 24.11. 14:30 Tula - Krasnodar 1:2 (1:2)
    Ne 24.11. 17:00 CSKA M. - Samara 1:0 (0:0)

    19.kolo

    06.12. 17:30 Tula - Lokomotiv M. 4:0 (0:0)
    06.12. 17:30 Zenit - Dinamo M. 3:0 (3:0)
    So 07.12. 12:00 Tambov - Orenburg 3:0 (0:0)
    So 07.12. 14:30 Krasnodar - CSKA M. 1:1 (0:1)
    So 07.12. 17:00 Achmat - Ufa 0:1 (0:1)
    Ne 08.12. 12:00 Samara - Ural 2:3 (1:1)
    Ne 08.12. 14:30 Soči - Kazaň 1:1 (1:0)
    Ne 08.12. 17:00 Spartak M. - Rostov 1:4 (0:1)

    20.kolo

    28.02. 16:30 Samara - Orenburg 1:1 (1:0)
    So 29.02. 12:00 CSKA M. - Ural 1:1 (0:0)
    So 29.02. 14:30 Dinamo M. - Spartak M. 0:2 (0:1)
    So 29.02. 17:00 Achmat - Rostov 1:1 (0:1)
    So 29.02. 17:00 Zenit - Lokomotiv M. 0:0 (0:0)
    Ne 01.03. 12:00 Tambov - Kazaň 0:0 (0:0)
    Ne 01.03. 14:30 Krasnodar - Ufa 2:0 (0:0)
    Ne 01.03. 17:00 Soči - Tula 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 07.03. 12:00 Orenburg - Tula 2:0 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Dinamo M. - Tambov 1:0 (1:0)
    Ne 08.03. 12:00 Kazaň - Samara 0:1 (0:1)
    Ne 08.03. 14:30 Soči - Ural 2:0 (1:0)
    Ne 08.03. 17:00 Lokomotiv M. - Achmat 1:0 (1:0)
    Po 09.03. 12:00 Rostov - CSKA M. 3:2 (1:1)
    Po 09.03. 14:30 Spartak M. - Krasnodar 0:1 (0:0)
    Po 09.03. 17:00 Zenit - Ufa 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 30.11. 12:00 Samara - Ufa 0:1 (0:1)
    So 30.11. 14:30 Rostov - Ural 0:0 (0:0)
    So 30.11. 17:00 Achmat - Kazaň 1:1 (1:0)
    Ne 01.12. 14:30 Lokomotiv M. - Dinamo M. 1:2 (1:1)
    Ne 01.12. 17:00 Zenit - Spartak M. 1:0 (1:0)
    Po 02.12. 17:30 CSKA M. - Tula 0:1 (0:0)
    Po 02.12. 17:30 Krasnodar - Tambov 0:0 (0:0)
    St 11.03. 17:30 Soči - Orenburg 5:1 (2:0)

    22.kolo

    13.03. 17:30 Achmat - Dinamo M. 2:3 (1:1)
    So 14.03. 12:00 Orenburg - Spartak M. 1:3 (1:1)
    So 14.03. 14:30 Zenit - Ural 7:1 (4:0)
    So 14.03. 17:00 Tula - Kazaň 0:1 (0:1)
    Ne 15.03. 12:00 Soči - Krasnodar 2:0 (0:0)
    Ne 15.03. 14:30 CSKA M. - Ufa 0:0 (0:0)
    Ne 15.03. 17:00 Rostov - Lokomotiv M. 1:3 (0:3)
    Po 16.03. 17:30 Tambov - Samara 3:0 (1:0)

    23.kolo

    19.06. 17:00 Samara - Achmat 2:4 (1:0)
    19.06. 19:00 Soči - Rostov 10:1 (4:1)
    So 20.06. 13:00 Ural - Kazaň 1:2 (1:1)
    So 20.06. 15:30 Tula - Spartak M. 2:3 (0:1)
    So 20.06. 18:00 CSKA M. - Zenit 0:4 (0:3)
    Ne 21.06. 14:00 Ufa - Tambov 2:1 (1:0)
    Ne 21.06. 16:30 Lokomotiv M. - Orenburg 1:0 (1:0)
    Ne 19.07. 19:30 Krasnodar - Dinamo M. 0:2 (0:1)

    24.kolo

    26.06. 17:00 Achmat - Soči 1:1 (1:1)
    26.06. 19:30 Zenit - Samara 2:1 (0:1)
    So 27.06. 00:00 Orenburg - Krasnodar 0k:3
    So 27.06. 15:30 Spartak M. - Ufa 0:0 (0:0)
    So 27.06. 16:30 Kazaň - Lokomotiv M. 0:2 (0:2)
    So 27.06. 18:00 Dinamo M. - CSKA M. 0:0 (0:0)
    So 27.06. 19:00 Rostov - Tula 2:1 (2:0)
    Ne 28.06. 15:30 Ural - Tambov 2:1 (1:0)

    25.kolo

    Út 30.06. 17:00 Lokomotiv M. - Samara 1:1 (0:1)
    Út 30.06. 19:30 CSKA M. - Spartak M. 2:0 (1:0)
    St 01.07. 14:00 Ufa - Kazaň 0:0 (0:0)
    St 01.07. 16:30 Tula - Achmat 1:3 (0:2)
    St 01.07. 16:30 Tambov - Zenit 1:2 (0:1)
    St 01.07. 19:00 Rostov - Krasnodar 1:1 (0:1)
    St 01.07. 19:00 Soči - Dinamo M. 1:1 (0:0)
    31.07. 00:00 Orenburg - Ural 0k:3

    26.kolo

    So 04.07. 15:30 Dinamo M. - Tula 0:1 (0:1)
    So 04.07. 17:30 Samara - Rostov 0:0 (0:0)
    So 04.07. 17:30 Spartak M. - Tambov 2:3 (1:0)
    So 04.07. 19:30 Achmat - CSKA M. 0:4 (0:0)
    So 04.07. 19:30 Lokomotiv M. - Soči 0:0 (0:0)
    Ne 05.07. 15:30 Ufa - Ural 1:1 (0:0)
    Ne 05.07. 17:30 Kazaň - Orenburg 1:0 (0:0)
    Ne 05.07. 19:30 Krasnodar - Zenit 2:4 (1:2)

    27.kolo

    Út 07.07. 17:30 Tambov - Achmat 1:2 (1:1)
    Út 07.07. 19:30 Tula - Samara 2:4 (1:1)
    St 08.07. 17:00 Orenburg - CSKA M. 0:4 (0:1)
    St 08.07. 17:00 Zenit - Soči 2:1 (1:1)
    St 08.07. 19:30 Rostov - Ufa 1:2 (1:0)
    St 08.07. 19:30 Spartak M. - Lokomotiv M. 1:1 (1:1)
    Čt 09.07. 16:00 Ural - Dinamo M. 2:1 (1:1)
    Čt 09.07. 19:30 Kazaň - Krasnodar 1:0 (0:0)

    28.kolo

    So 11.07. 15:00 Tula - Tambov 2:1 (1:0)
    So 11.07. 17:30 Achmat - Zenit 1:1 (1:1)
    So 11.07. 19:30 Soči - Spartak M. 1:0 (1:0)
    Ne 12.07. 15:30 Lokomotiv M. - Ufa 1:1 (0:1)
    Ne 12.07. 17:30 CSKA M. - Kazaň 1:1 (0:0)
    Ne 12.07. 17:30 Orenburg - Rostov 0:0 (0:0)
    Ne 12.07. 17:35 Dinamo M. - Samara 2:0 (2:0)
    Ne 12.07. 19:30 Krasnodar - Ural 3:0 (1:0)

    29.kolo

    St 15.07. 15:00 Ural - Tula 1:3 (1:1)
    St 15.07. 17:00 Samara - Krasnodar 0:0 (0:0)
    St 15.07. 17:00 Spartak M. - Achmat 3:0 (0:0)
    St 15.07. 19:30 Zenit - Orenburg 4:1 (1:1)
    Čt 16.07. 00:00 Tambov - Soči 3:0k
    Čt 16.07. 17:00 Kazaň - Rostov 0:0 (0:0)
    Čt 16.07. 17:00 Ufa - Dinamo M. 0:1 (0:0)
    Čt 16.07. 19:30 Lokomotiv M. - CSKA M. 2:1 (1:0)

    30.kolo

    St 22.07. 18:00 CSKA M. - Tambov 2:0 (1:0)
    St 22.07. 18:00 Dinamo M. - Orenburg 0:1 (0:1)
    St 22.07. 18:00 Rostov - Zenit 1:2 (1:0)
    St 22.07. 18:00 Kazaň - Spartak M. 1:2 (1:1)
    St 22.07. 18:00 Krasnodar - Achmat 4:0 (1:0)
    St 22.07. 18:00 Samara - Soči 3:0k
    St 22.07. 18:00 Ufa - Tula 0:0 (0:0)
    St 22.07. 18:00 Ural - Lokomotiv M. 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 22 6 2 65:18 72
    2. 30 16 9 5 41:29 57
    3. 30 14 10 6 49:30 52
    4. 30 14 8 8 43:29 50
    5. 30 12 9 9 45:50 45
    6. 30 11 8 11 27:30 41
    7. 30 11 6 13 35:33 39
    8. 30 11 5 14 37:41 38
    9.
     Ufa
    30 8 14 8 22:24 38
    10. 30 9 8 13 36:53 35
    11. 30 8 11 11 18:28 35
    12. 30 8 9 13 40:39 33
    13. 30 7 10 13 27:46 31
    14. 30 9 4 17 37:41 31
    15. 30 8 7 15 33:40 31
    16. 30 7 6 17 28:52 27

    Nejčtenější ze sportu