Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13783
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2464
    Týden:
    22
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    12.07. 17:45 Botev Vratsa - Beroe St.Zagora 1:3 (0:1)
    12.07. 20:00 CSKA Sofia - Etar Tarnovo 2:2 (1:0)
    So 13.07. 20:00 Ludogorets - Tsarsko Selo 2:0 (1:0)
    Ne 14.07. 17:30 Arda - Botev Plovdiv 0:0 (0:0)
    Ne 14.07. 17:45 Slavia Sofia - Bistritsa 3:2 (1:2)
    Ne 14.07. 20:00 ČM Varna - Loko Plovdiv 3:1 (1:1)
    Po 15.07. 19:30 Dunav Ruse - Levski Sofia 1:4 (0:2)

    2.kolo

    19.07. 17:45 Tsarsko Selo - Arda 0:0 (0:0)
    19.07. 20:00 Loko Plovdiv - Slavia Sofia 3:2 (3:1)
    So 20.07. 17:45 CSKA Sofia - ČM Varna 1:3 (0:2)
    So 20.07. 20:00 Beroe St.Zagora - Ludogorets 2:4 (1:2)
    Ne 21.07. 17:45 Botev Plovdiv - Dunav Ruse 3:1 (1:1)
    Ne 21.07. 20:00 Etar Tarnovo - Levski Sofia 0:0 (0:0)
    Po 22.07. 20:00 Bistritsa - Botev Vratsa 0:2 (0:1)

    3.kolo

    26.07. 17:30 Dunav Ruse - Tsarsko Selo 3:1 (2:0)
    So 27.07. 17:45 ČM Varna - Etar Tarnovo 1:1 (1:0)
    So 27.07. 20:00 Arda - Beroe St.Zagora 3:1 (1:1)
    Ne 28.07. 17:45 Botev Vratsa - Loko Plovdiv 1:4 (0:2)
    Ne 28.07. 20:00 Slavia Sofia - CSKA Sofia 1:2 (0:0)
    Po 29.07. 17:45 Levski Sofia - Botev Plovdiv 3:1 (1:1)
    Po 29.07. 20:00 Ludogorets - Bistritsa 2:0 (0:0)

    4.kolo

    02.08. 17:45 Bistritsa - Arda 1:3 (1:1)
    02.08. 20:00 ČM Varna - Slavia Sofia 0:0 (0:0)
    So 03.08. 17:45 Etar Tarnovo - Botev Plovdiv 2:2 (1:2)
    So 03.08. 20:00 Beroe St.Zagora - Dunav Ruse 2:0 (2:0)
    Ne 04.08. 17:45 CSKA Sofia - Botev Vratsa 1:0 (0:0)
    Ne 04.08. 20:00 Loko Plovdiv - Ludogorets 1:1 (0:0)
    Po 05.08. 20:00 Tsarsko Selo - Levski Sofia 0:2 (0:0)

    5.kolo

    09.08. 17:00 Botev Vratsa - ČM Varna 1:1 (0:1)
    09.08. 19:30 Slavia Sofia - Etar Tarnovo 2:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Botev Plovdiv - Tsarsko Selo 0:2 (0:0)
    So 10.08. 19:30 Levski Sofia - Beroe St.Zagora 1:3 (0:1)
    Ne 11.08. 16:45 Arda - Loko Plovdiv 2:5 (0:3)
    Ne 11.08. 19:30 Ludogorets - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
    Po 12.08. 17:00 Dunav Ruse - Bistritsa 2:0 (1:0)

    6.kolo

    16.08. 17:00 Slavia Sofia - Botev Vratsa 2:2 (1:0)
    16.08. 19:30 Etar Tarnovo - Tsarsko Selo 1:1 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Beroe St.Zagora - Botev Plovdiv 2:0 (0:0)
    So 17.08. 19:30 Bistritsa - Levski Sofia 0:4 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 CSKA Sofia - Arda 3:2 (1:1)
    Ne 18.08. 19:30 ČM Varna - Ludogorets 1:2 (1:1)
    Po 19.08. 19:30 Loko Plovdiv - Dunav Ruse 3:1 (2:1)

    7.kolo

    23.08. 17:00 Tsarsko Selo - Beroe St.Zagora 2:1 (1:1)
    23.08. 19:30 Arda - ČM Varna 0:0 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Botev Plovdiv - Bistritsa 2:1 (1:1)
    So 24.08. 19:30 Levski Sofia - Loko Plovdiv 1:0 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Dunav Ruse - CSKA Sofia 1:1 (1:0)
    Ne 25.08. 19:30 Ludogorets - Slavia Sofia 0:0 (0:0)
    Po 26.08. 19:30 Botev Vratsa - Etar Tarnovo 2:1 (0:1)

    8.kolo

    30.08. 17:00 ČM Varna - Dunav Ruse 1:1 (0:1)
    30.08. 19:30 Slavia Sofia - Arda 2:3 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Loko Plovdiv - Botev Plovdiv 1:1 (0:1)
    So 31.08. 19:30 Etar Tarnovo - Beroe St.Zagora 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 14:00 Bistritsa - Tsarsko Selo 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 16:45 CSKA Sofia - Levski Sofia 2:2 (0:2)
    Ne 01.09. 19:30 Botev Vratsa - Ludogorets 0:1 (0:1)

    9.kolo

    13.09. 16:30 Tsarsko Selo - Loko Plovdiv 2:3 (0:1)
    13.09. 19:00 Arda - Botev Vratsa 2:1 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0:1 (0:0)
    So 14.09. 19:00 Ludogorets - Etar Tarnovo 2:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:45 Dunav Ruse - Slavia Sofia 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 19:15 Levski Sofia - ČM Varna 3:0 (3:0)
    Po 16.09. 19:00 Beroe St.Zagora - Bistritsa 1:0 (0:0)

    10.kolo

    20.09. 16:30 ČM Varna - Botev Plovdiv 2:0 (0:0)
    20.09. 19:00 CSKA Sofia - Tsarsko Selo 3:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Botev Vratsa - Dunav Ruse 0:0 (0:0)
    So 21.09. 19:00 Slavia Sofia - Levski Sofia 0:2 (0:0)
    Ne 22.09. 16:45 Loko Plovdiv - Beroe St.Zagora 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 19:15 Ludogorets - Arda 2:0 (1:0)
    Po 23.09. 16:30 Etar Tarnovo - Bistritsa 1:0 (1:0)

    11.kolo

    27.09. 19:00 Tsarsko Selo - ČM Varna 1:1 (0:0)
    So 28.09. 19:00 Levski Sofia - Botev Vratsa 3:1 (2:0)
    Ne 29.09. 15:00 Botev Plovdiv - Slavia Sofia 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 17:15 Dunav Ruse - Ludogorets 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 19:30 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 2:1 (1:0)
    Po 30.09. 16:30 Arda - Etar Tarnovo 2:1 (0:0)
    Po 30.09. 19:00 Bistritsa - Loko Plovdiv 2:3 (0:1)

    12.kolo

    04.10. 16:30 Slavia Sofia - Tsarsko Selo 1:0 (1:0)
    04.10. 19:00 ČM Varna - Beroe St.Zagora 2:0 (1:0)
    So 05.10. 14:00 Botev Vratsa - Botev Plovdiv 3:0 (0:0)
    So 05.10. 16:30 Etar Tarnovo - Loko Plovdiv 0:5 (0:3)
    So 05.10. 19:00 CSKA Sofia - Bistritsa 4:0 (3:0)
    Ne 06.10. 16:30 Arda - Dunav Ruse 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 19:15 Ludogorets - Levski Sofia 2:0 (1:0)

    13.kolo

    18.10. 16:30 Bistritsa - ČM Varna 0:2 (0:0)
    18.10. 19:00 Dunav Ruse - Etar Tarnovo 0:2 (0:0)
    So 19.10. 16:30 Botev Plovdiv - Ludogorets 0:1 (0:1)
    So 19.10. 19:00 Levski Sofia - Arda 2:1 (0:0)
    Ne 20.10. 16:45 Loko Plovdiv - CSKA Sofia 1:0 (1:0)
    Po 21.10. 16:30 Tsarsko Selo - Botev Vratsa 3:0 (1:0)
    Po 21.10. 19:00 Beroe St.Zagora - Slavia Sofia 1:2 (0:0)

    14.kolo

    Út 29.10. 12:30 Beroe St.Zagora - Botev Vratsa 4:0 (1:0)
    Út 29.10. 15:00 Loko Plovdiv - ČM Varna 1:0 (1:0)
    Út 29.10. 17:30 Tsarsko Selo - Ludogorets 0:2 (0:1)
    St 30.10. 15:00 Botev Plovdiv - Arda 1:1 (0:0)
    St 30.10. 17:30 Etar Tarnovo - CSKA Sofia 0:4 (0:0)
    Čt 31.10. 15:00 Bistritsa - Slavia Sofia 0:1 (0:0)
    Čt 31.10. 17:30 Levski Sofia - Dunav Ruse 2:0 (2:0)

    15.kolo

    So 02.11. 16:30 Ludogorets - Beroe St.Zagora 3:1 (1:1)
    Út 05.11. 11:30 Botev Vratsa - Bistritsa 1:1 (1:0)
    Út 05.11. 14:00 Slavia Sofia - Loko Plovdiv 1:1 (0:0)
    Út 05.11. 16:30 ČM Varna - CSKA Sofia 0:2 (0:0)
    St 06.11. 12:00 Dunav Ruse - Botev Plovdiv 1:2 (0:1)
    St 06.11. 14:30 Levski Sofia - Etar Tarnovo 3:0 (1:0)
    Čt 07.11. 14:30 Arda - Tsarsko Selo 0:2 (0:0)

    16.kolo

    08.11. 16:30 Loko Plovdiv - Botev Vratsa 2:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Etar Tarnovo - ČM Varna 1:0 (1:0)
    So 09.11. 16:30 CSKA Sofia - Slavia Sofia 1:0 (0:0)
    Ne 10.11. 11:45 Beroe St.Zagora - Arda 0:1 (0:1)
    Ne 10.11. 14:15 Botev Plovdiv - Levski Sofia 1:0 (0:0)
    Ne 10.11. 16:45 Bistritsa - Ludogorets 0:1 (0:0)
    Po 11.11. 16:30 Tsarsko Selo - Dunav Ruse 1:2 (1:1)

    17.kolo

    22.11. 16:30 Arda - Bistritsa 2:0 (1:0)
    So 23.11. 11:30 Slavia Sofia - ČM Varna 0:1 (0:0)
    So 23.11. 14:00 Botev Vratsa - CSKA Sofia 0:3 (0:2)
    So 23.11. 16:30 Ludogorets - Loko Plovdiv 2:1 (2:1)
    Ne 24.11. 14:15 Dunav Ruse - Beroe St.Zagora 0:3 (0:0)
    Ne 24.11. 16:45 Levski Sofia - Tsarsko Selo 2:0 (2:0)
    Po 25.11. 16:30 Botev Plovdiv - Etar Tarnovo 2:0 (0:0)

    18.kolo

    29.11. 15:30 Etar Tarnovo - Slavia Sofia 0:2 (0:2)
    So 30.11. 11:30 ČM Varna - Botev Vratsa 4:1 (2:0)
    So 30.11. 14:00 Tsarsko Selo - Botev Plovdiv 0:3 (0:2)
    So 30.11. 16:30 Beroe St.Zagora - Levski Sofia 1:1 (1:0)
    Ne 01.12. 11:00 Loko Plovdiv - Arda 0:0 (0:0)
    Ne 01.12. 13:30 Bistritsa - Dunav Ruse 1:1 (0:0)
    Ne 01.12. 17:00 CSKA Sofia - Ludogorets 0:0 (0:0)

    19.kolo

    06.12. 16:00 Tsarsko Selo - Etar Tarnovo 2:2 (0:0)
    So 07.12. 13:15 Botev Plovdiv - Beroe St.Zagora 3:1 (1:1)
    So 07.12. 15:30 Ludogorets - ČM Varna 1:1 (0:1)
    Ne 08.12. 11:00 Botev Vratsa - Slavia Sofia 0:2 (0:1)
    Ne 08.12. 13:15 Arda - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
    Ne 08.12. 15:30 Levski Sofia - Bistritsa 2:0 (1:0)
    Po 09.12. 16:00 Dunav Ruse - Loko Plovdiv 0:3 (0:2)

    20.kolo

    13.12. 16:00 Etar Tarnovo - Botev Vratsa 1:1 (1:0)
    So 14.12. 11:00 Beroe St.Zagora - Tsarsko Selo 2:0 (0:0)
    So 14.12. 13:15 ČM Varna - Arda 1:1 (0:1)
    So 14.12. 15:30 CSKA Sofia - Dunav Ruse 4:0 (1:0)
    Ne 15.12. 11:00 Bistritsa - Botev Plovdiv 0:2 (0:0)
    Ne 15.12. 13:15 Loko Plovdiv - Levski Sofia 0:0 (0:0)
    Ne 15.12. 15:30 Slavia Sofia - Ludogorets 1:1 (0:1)

    21.kolo

    14.02. 16:00 Tsarsko Selo - Bistritsa 1:0 (0:0)
    So 15.02. 13:45 Levski Sofia - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
    So 15.02. 16:30 Ludogorets - Botev Vratsa 6:0 (2:0)
    Ne 16.02. 11:00 Beroe St.Zagora - Etar Tarnovo 2:0 (0:0)
    Ne 16.02. 13:30 Botev Plovdiv - Loko Plovdiv 0:0 (0:0)
    Ne 16.02. 16:00 Dunav Ruse - ČM Varna 0:2 (0:1)
    Po 17.02. 16:00 Arda - Slavia Sofia 0:1 (0:1)

    22.kolo

    So 22.02. 11:00 Botev Vratsa - Arda 3:1 (2:1)
    So 22.02. 13:15 ČM Varna - Levski Sofia 2:2 (1:1)
    So 22.02. 15:30 CSKA Sofia - Botev Plovdiv 1:0 (1:0)
    Ne 23.02. 11:00 Bistritsa - Beroe St.Zagora 1:2 (1:1)
    Ne 23.02. 13:15 Loko Plovdiv - Tsarsko Selo 4:0 (1:0)
    Ne 23.02. 15:30 Etar Tarnovo - Ludogorets 1:1 (0:0)
    Po 24.02. 16:00 Slavia Sofia - Dunav Ruse 3:1 (2:1)

    24.kolo

    06.03. 16:30 ČM Varna - Tsarsko Selo 1:0 (1:0)
    So 07.03. 11:30 Etar Tarnovo - Arda 1:1 (0:0)
    So 07.03. 14:00 Loko Plovdiv - Bistritsa 1:1 (1:0)
    So 07.03. 16:30 CSKA Sofia - Beroe St.Zagora 2:0 (0:0)
    Ne 08.03. 11:30 Slavia Sofia - Botev Plovdiv 2:1 (0:0)
    Ne 08.03. 14:00 Botev Vratsa - Levski Sofia 0:0 (0:0)
    Ne 08.03. 16:30 Ludogorets - Dunav Ruse 5:1 (4:1)

    25.kolo

    05.06. 17:45 Loko Plovdiv - Etar Tarnovo 2:0 (0:0)
    05.06. 20:00 Levski Sofia - Ludogorets 0:1 (0:0)
    So 06.06. 16:00 Dunav Ruse - Arda 0:0 (0:0)
    So 06.06. 17:45 Botev Plovdiv - Botev Vratsa 0:1 (0:1)
    So 06.06. 20:00 Bistritsa - CSKA Sofia 0:1 (0:0)
    Ne 07.06. 19:30 Beroe St.Zagora - ČM Varna 3:0 (2:0)
    Po 08.06. 19:30 Tsarsko Selo - Slavia Sofia 1:3 (0:1)

    23.kolo

    28.02. 16:30 Beroe St.Zagora - Loko Plovdiv 2:0 (2:0)
    So 29.02. 11:30 Dunav Ruse - Botev Vratsa 0:0 (0:0)
    So 29.02. 14:00 Botev Plovdiv - ČM Varna 1:1 (0:0)
    So 29.02. 16:30 Tsarsko Selo - CSKA Sofia 2:1 (2:1)
    Ne 01.03. 13:15 Levski Sofia - Slavia Sofia 1:2 (1:1)
    Po 02.03. 16:30 Bistritsa - Etar Tarnovo 2:6 (1:4)
    St 10.06. 17:45 Arda - Ludogorets 1:1 (1:1)

    26.kolo

    Čt 11.06. 19:30 Etar Tarnovo - Dunav Ruse 5:3 (2:1)
    12.06. 19:30 Botev Vratsa - Tsarsko Selo 0:1 (0:0)
    So 13.06. 17:45 ČM Varna - Bistritsa 2:0 (1:0)
    So 13.06. 20:00 Slavia Sofia - Beroe St.Zagora 2:4 (2:2)
    Ne 14.06. 15:30 Arda - Levski Sofia 1:3 (1:1)
    Ne 14.06. 17:45 Ludogorets - Botev Plovdiv 2:1 (0:1)
    Ne 14.06. 20:00 CSKA Sofia - Loko Plovdiv 1:1 (0:1)

    27.kolo

    19.06. 17:15 ČM Varna - Bistritsa 1:0 (1:0)
    So 20.06. 15:15 CSKA Sofia - Levski Sofia 3:3 (1:2)
    So 20.06. 17:45 Loko Plovdiv - Slavia Sofia 0:1 (0:0)
    So 20.06. 20:00 Botev Plovdiv - Botev Vratsa 3:2 (0:1)
    Ne 21.06. 15:30 Ludogorets - Beroe St.Zagora 2:1 (0:1)
    Ne 21.06. 18:00 Arda - Dunav Ruse 0:2 (0:2)
    Po 22.06. 19:30 Etar Tarnovo - Tsarsko Selo 0:1 (0:1)

    28.kolo

    26.06. 17:45 ČM Varna - Etar Tarnovo 2:2 (1:0)
    So 27.06. 15:30 Bistritsa - Tsarsko Selo 0:1 (0:0)
    So 27.06. 17:45 Slavia Sofia - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
    So 27.06. 20:00 Ludogorets - Loko Plovdiv 6:1 (4:0)
    Ne 28.06. 20:00 Beroe St.Zagora - Levski Sofia 1:2 (1:1)
    Po 29.06. 17:45 Dunav Ruse - Botev Vratsa 1:3 (0:1)
    Po 29.06. 20:00 Arda - Botev Plovdiv 1:0 (0:0)

    29.kolo

    Čt 02.07. 17:30 Etar Tarnovo - Bistritsa 1:0 (1:0)
    Čt 02.07. 19:45 Tsarsko Selo - ČM Varna 1:4 (1:2)
    03.07. 17:45 Botev Vratsa - Arda 0:0 (0:0)
    03.07. 20:00 Botev Plovdiv - Dunav Ruse 3:1 (1:1)
    So 04.07. 17:00 Levski Sofia - Slavia Sofia 1:2 (1:0)
    Ne 05.07. 17:45 Loko Plovdiv - Beroe St.Zagora 0:2 (0:0)
    Ne 05.07. 20:00 CSKA Sofia - Ludogorets 1:1 (0:0)

    30.kolo

    St 08.07. 17:30 Ludogorets - Levski Sofia 3:0 (1:0)
    St 08.07. 20:15 Beroe St.Zagora - Slavia Sofia 2:0 (1:0)
    Čt 09.07. 19:30 Loko Plovdiv - CSKA Sofia 1:2 (0:0)

    31.kolo

    Ne 12.07. 20:00 CSKA Sofia - Beroe St.Zagora 5:0 (2:0)
    Ne 12.07. 20:00 Levski Sofia - Loko Plovdiv 1:2 (1:1)
    Ne 12.07. 20:00 Slavia Sofia - Ludogorets 3:1 (3:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 31 21 9 1 59:18 72
    2. 31 16 11 4 52:22 59
    3. 31 16 7 8 42:32 55
    4. 31 15 8 8 50:30 53
    5. 31 15 8 8 53:35 53
    6. 31 16 1 14 50:43 49
    7. 29 12 11 6 39:27 47
    8. 29 10 6 13 32:34 36
    9. 29 8 11 10 28:35 35
    10. 29 7 10 12 34:48 31
    11. 29 9 4 16 27:46 31
    12. 29 6 8 15 26:50 26
    13. 29 5 7 17 25:55 22
    14. 29 1 3 25 15:57 6

    Nejčtenější ze sportu