Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13796
  • Návštěvy: 58/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    31565
    Týden:
    58
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    33.kolo

    34.kolo

    1.kolo

    02.08. 18:00 Znojmo - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Petřkovice - Rosice 1:0 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 3:1 (1:0)
    So 03.08. 17:00 Hlučín - Otrokovice 0:2 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Uherský Brod - Dolní Benešov 4:1 (1:0)
    So 03.08. 17:00 Vrchovina - Baník Ostrava B 1:1 (0:1)
    Ne 04.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Kroměříž 4:3 (2:1)
    Ne 04.08. 10:15 Uničov - Zlín B 4:2 (1:0)
    Ne 04.08. 10:15 Blansko - Vyškov 3:1 (2:0)

    2.kolo

    09.08. 17:00 Otrokovice - Vyškov 0:0 (0:0)
    09.08. 18:00 Velké Meziříčí - Uherský Brod 3:2 (1:1)
    09.08. 18:00 Kroměříž - Znojmo 4:0 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Dolní Benešov - Uničov 1:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Hlučín - Petřkovice 0:4 (0:2)
    Ne 11.08. 10:15 Baník Ostrava B - Blansko 1:1 (0:0)
    Ne 11.08. 10:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 8:0 (5:0)
    Ne 11.08. 10:30 Zlín B - Vrchovina 0:1 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Rosice - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)

    3.kolo

    16.08. 17:30 Vrchovina - Dolní Benešov 3:1 (1:1)
    So 17.08. 10:15 Petřkovice - Otrokovice 1:1 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Frýdek-Místek - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Znojmo - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Uherský Brod - Kroměříž 1:0 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Vyškov - Baník Ostrava B 1:1 (0:1)
    Ne 18.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Rosice 3:1 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Uničov - Velké Meziříčí 1:1 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Blansko - Zlín B 1:0 (1:0)

    4.kolo

    23.08. 16:30 Otrokovice - Baník Ostrava B 3:2 (1:0)
    23.08. 17:00 Velké Meziříčí - Vrchovina 3:3 (3:0)
    23.08. 17:30 Kroměříž - Uničov 1:2 (0:1)
    So 24.08. 10:15 Petřkovice - Frýdek-Místek 1:3 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Dolní Benešov - Blansko 1:1 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Rosice - Znojmo 1:1 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Hlučín - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Uherský Brod 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 10:30 Zlín B - Vyškov 1:1 (1:1)

    5.kolo

    30.08. 17:00 Frýdek-Místek - Otrokovice 1:1 (0:0)
    30.08. 18:00 Znojmo - Hlučín 0:0 (0:0)
    So 31.08. 16:00 Uherský Brod - Rosice 0:1 (0:1)
    So 31.08. 16:00 Vrchovina - Kroměříž 1:3 (0:2)
    So 31.08. 16:00 Vyškov - Dolní Benešov 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Petřkovice 1:1 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Uničov - Sigma Olomouc B 2:1 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Blansko - Velké Meziříčí 5:0 (3:0)
    Ne 01.09. 10:15 Baník Ostrava B - Zlín B 6:0 (1:0)

    17.kolo

    St 04.09. 16:30 Baník Ostrava B - Uničov 2:2 (2:0)
    St 04.09. 17:00 Blansko - Otrokovice 4:0 (0:0)
    St 04.09. 17:00 Vyškov - Vrchovina 0:2 (0:2)
    St 04.09. 17:00 Zlín B - Uherský Brod 2:0 (0:0)
    St 04.09. 17:00 Dolní Benešov - Znojmo 0:1 (0:0)
    St 04.09. 17:00 Velké Meziříčí - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
    St 04.09. 17:00 Kroměříž - Frýdek-Místek 4:2 (3:0)
    St 04.09. 17:00 Sigma Olomouc B - Petřkovice 3:0 (2:0)
    St 04.09. 17:00 Rosice - Hlučín 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 07.09. 10:15 Petřkovice - Znojmo 1:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Otrokovice - Zlín B 0:4 (0:2)
    So 07.09. 16:00 Dolní Benešov - Baník Ostrava B 0:4 (0:2)
    So 07.09. 16:00 Kroměříž - Blansko 0:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Sigma Olomouc B - Vrchovina 1:0 (1:0)
    So 07.09. 16:00 Rosice - Uničov 3:1 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Hlučín - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 1:1 (0:0)

    7.kolo

    Čt 12.09. 18:00 Znojmo - Frýdek-Místek 2:1 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Uherský Brod - Petřkovice 3:2 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Vrchovina - Rosice 0:1 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Vyškov - Kroměříž 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Otrokovice 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Uničov - Hlučín 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Blansko - Sigma Olomouc B 3:1 (2:0)
    Ne 15.09. 10:15 Baník Ostrava B - Velké Meziříčí 4:2 (3:1)
    Ne 15.09. 10:30 Zlín B - Dolní Benešov 6:3 (3:0)

    8.kolo

    20.09. 16:00 Otrokovice - Dolní Benešov 6:1 (2:0)
    20.09. 16:30 Kroměříž - Baník Ostrava B 0:2 (0:1)
    So 21.09. 10:15 Petřkovice - Uničov 3:0 (2:0)
    So 21.09. 15:30 Rosice - Blansko 1:0 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Hlučín - Vrchovina 0:2 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Frýdek-Místek - Uherský Brod 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 10:15 Velké Meziříčí - Zlín B 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Vyškov 1:1 (0:1)
    Ne 22.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Znojmo 2:3 (2:0)

    9.kolo

    27.09. 18:00 Znojmo - Otrokovice 3:1 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Uherský Brod - 1.FC Slovácko B 2:1 (0:1)
    So 28.09. 15:30 Vrchovina - Petřkovice 0:0 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Vyškov - Rosice 2:1 (0:1)
    So 28.09. 15:30 Dolní Benešov - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:15 Uničov - Frýdek-Místek 3:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:15 Blansko - Hlučín 5:1 (1:1)
    Ne 29.09. 10:15 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 1:2 (0:0)
    Ne 29.09. 10:30 Zlín B - Kroměříž 1:2 (1:1)

    10.kolo

    04.10. 18:00 Kroměříž - Dolní Benešov 3:2 (3:2)
    So 05.10. 10:15 Petřkovice - Blansko 1:0 (1:0)
    So 05.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Uničov 2:2 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Rosice - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Hlučín - Vyškov 1:3 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Frýdek-Místek - Vrchovina 2:0 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Uherský Brod - Znojmo 3:3 (1:0)
    Ne 06.10. 10:15 Otrokovice - Velké Meziříčí 3:1 (2:1)
    Ne 06.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Zlín B 3:1 (2:1)

    11.kolo

    So 12.10. 10:15 Blansko - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Uherský Brod - Otrokovice 5:0 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Vrchovina - 1.FC Slovácko B 2:0 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Vyškov - Petřkovice 2:2 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Dolní Benešov - Sigma Olomouc B 3:4 (0:4)
    Ne 13.10. 10:15 Uničov - Znojmo 3:1 (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Baník Ostrava B - Hlučín 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 10:15 Velké Meziříčí - Kroměříž 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 10:30 Zlín B - Rosice 0:2 (0:1)

    12.kolo

    18.10. 18:00 Znojmo - Vrchovina 0:0 (0:0)
    So 19.10. 10:15 Petřkovice - Baník Ostrava B 0:1 (0:1)
    So 19.10. 10:15 Frýdek-Místek - Vyškov 1:0 (1:0)
    So 19.10. 14:30 Rosice - Dolní Benešov 1:0 (1:0)
    So 19.10. 14:30 Hlučín - Zlín B 3:0 (2:0)
    So 19.10. 14:30 Uherský Brod - Uničov 2:2 (0:0)
    Ne 20.10. 10:15 Otrokovice - Kroměříž 2:3 (2:1)
    Ne 20.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Velké Meziříčí 0:1 (0:1)
    Ne 20.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Blansko 1:3 (0:2)

    13.kolo

    25.10. 18:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Vrchovina - Uherský Brod 2:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Vyškov - 1.FC Slovácko B 5:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Dolní Benešov - Hlučín 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 10:15 Uničov - Otrokovice 3:1 (1:0)
    Ne 27.10. 10:15 Blansko - Znojmo 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 10:15 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek 0:4 (0:1)
    Ne 27.10. 10:15 Velké Meziříčí - Rosice 2:2 (1:1)
    Ne 27.10. 10:30 Zlín B - Petřkovice 0:3 (0:1)

    14.kolo

    01.11. 18:00 Znojmo - Vyškov 1:1 (0:1)
    So 02.11. 10:15 Petřkovice - Dolní Benešov 2:1 (1:1)
    So 02.11. 10:15 Frýdek-Místek - Zlín B 0:0 (0:0)
    So 02.11. 13:30 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 0:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Rosice - Kroměříž 0:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Hlučín - Velké Meziříčí 2:3 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Uherský Brod - Blansko 0:1 (0:1)
    Ne 03.11. 10:15 Otrokovice - Sigma Olomouc B 1:6 (0:2)
    Ne 03.11. 10:15 Uničov - Vrchovina 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 09.11. 10:15 Baník Ostrava B - Znojmo 4:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Vrchovina - Otrokovice 1:4 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Blansko - Uničov 2:1 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Vyškov - Uherský Brod 3:2 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Dolní Benešov - Frýdek-Místek 1:1 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Kroměříž - Hlučín 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 10:15 Velké Meziříčí - Petřkovice 0:6 (0:1)
    Ne 10.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Rosice 0:1 (0:1)
    Ne 10.11. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 16.11. 10:15 Otrokovice - Rosice 1:0 (1:0)
    So 16.11. 10:15 Frýdek-Místek - Velké Meziříčí 3:0 (2:0)
    So 16.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Dolní Benešov 1:0 (1:0)
    So 16.11. 10:15 Uničov - Vyškov 2:2 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Petřkovice - Kroměříž 3:2 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Znojmo - Zlín B 2:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Uherský Brod - Baník Ostrava B 1:4 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Vrchovina - Blansko 2:1 (2:1)

    32.kolo

    So 07.03. 09:45 Petřkovice - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 07.03. 10:15 Otrokovice - Vrchovina 1:2 (0:0)
    So 07.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 1:0 (0:0)
    So 07.03. 14:30 Uherský Brod - Vyškov 2:2 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Znojmo - Baník Ostrava B 0:5 (0:3)
    So 07.03. 14:30 Hlučín - Kroměříž 0:1 (0:0)
    So 07.03. 14:30 Rosice - Sigma Olomouc B 3:1 (1:0)
    Ne 08.03. 10:15 Uničov - Blansko 1:0 (0:0)
    Ne 08.03. 10:30 Frýdek-Místek - Dolní Benešov 3:1 (1:0)

    18.kolo

    19.kolo

    20.kolo

    21.kolo

    22.kolo

    23.kolo

    24.kolo

    25.kolo

    26.kolo

    27.kolo

    28.kolo

    29.kolo

    30.kolo

    31.kolo

    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 11 3 4 33:12 36
    2. 18 10 4 4 32:17 34
    3. 18 10 4 4 29:16 34
    4. 18 9 6 3 32:24 33
    5. 18 9 5 4 19:12 32
    6. 18 9 4 5 39:19 31
    7. 18 9 3 6 31:23 30
    8. 18 9 2 7 36:22 29
    9. 18 8 4 6 22:19 28
    10. 18 5 9 4 27:24 24
    11. 18 6 5 7 22:35 23
    12. 18 6 4 8 27:37 22
    13. 18 5 5 8 17:32 20
    14. 18 5 3 10 28:31 18
    15. 18 5 3 10 11:25 18
    16. 18 5 3 10 19:36 18
    17. 18 4 2 12 20:34 14
    18. 18 1 3 14 18:44 6

    Nejčtenější ze sportu