Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13803
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1212
    Týden:
    26
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:00 Nýrsko - Holýšov 9:5 (3:1)
    So 24.08. 14:30 Nýřany - Žákava 9:0 (4:0)
    So 24.08. 15:00 Košutka B - Mrákov 1:4 (0:3)
    Ne 25.08. 10:30 Chotěšov - Touškov 7:1 (3:1)
    Ne 25.08. 12:30 Stráž u Tachova - Křimice 4:6 (3:2)
    Ne 25.08. 14:30 Horní Bříza - Staňkov 1:2 (1:0)
    St 04.09. 17:30 Strašice - Smíchov Plzeň 2:3 np (1:0)

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 Touškov - Nýrsko 3:7 (2:5)
    So 31.08. 10:00 Smíchov Plzeň - Stráž u Tachova 1:7 (0:4)
    So 31.08. 10:00 Košutka B - Nýřany 2:4 (2:1)
    So 31.08. 13:00 Mrákov - Staňkov 4:0 (0:0)
    So 31.08. 14:00 Žákava - Strašice 1:5 (0:3)
    So 31.08. 15:00 Křimice - Chotěšov 3:2 (1:2)
    Ne 01.09. 14:30 Holýšov - Horní Bříza 3:7 (2:2)

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 Nýrsko - Křimice 2:5 (1:4)
    So 07.09. 10:30 Chotěšov - Smíchov Plzeň 2:0 (1:0)
    So 07.09. 14:30 Strašice - Košutka B 3:0 (3:0)
    Ne 08.09. 10:30 Nýřany - Mrákov 0:2 (0:1)
    Ne 08.09. 12:30 Stráž u Tachova - Žákava 6:2 (3:0)
    Ne 08.09. 13:15 Staňkov - Holýšov 9:2 (4:1)
    Ne 08.09. 14:30 Horní Bříza - Touškov 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Staňkov - Touškov 0:5 (0:1)
    So 14.09. 10:00 Křimice - Horní Bříza 2:3 np (1:1)
    So 14.09. 10:00 Smíchov Plzeň - Nýrsko 3:2 np (0:1)
    So 14.09. 10:00 Košutka B - Stráž u Tachova 3:4 (1:3)
    So 14.09. 13:30 Žákava - Chotěšov 0:10 (0:3)
    Ne 15.09. 10:00 Mrákov - Holýšov 8:0 (6:0)
    Ne 15.09. 10:30 Nýřany - Strašice 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 Nýrsko - Žákava 3:1 (1:1)
    So 21.09. 10:30 Chotěšov - Košutka B 5:0 (2:0)
    So 21.09. 14:00 Strašice - Mrákov 1:4 (0:2)
    Ne 22.09. 12:30 Stráž u Tachova - Nýřany 6:0 (3:0)
    Ne 22.09. 13:15 Staňkov - Křimice 2:6 (1:1)
    Ne 22.09. 14:00 Horní Bříza - Smíchov Plzeň 4:0 (3:0)
    Ne 22.09. 14:00 Holýšov - Touškov 6:4 (3:2)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Křimice - Holýšov 3:2 (2:1)
    So 28.09. 10:00 Smíchov Plzeň - Staňkov 0:2 (0:1)
    So 28.09. 10:00 Košutka B - Nýrsko 1:4 (1:2)
    So 28.09. 13:00 Žákava - Horní Bříza 0:5 (0:2)
    So 28.09. 13:30 Strašice - Stráž u Tachova 2:6 (0:4)
    Ne 29.09. 10:30 Nýřany - Chotěšov 1:9 (0:4)
    04.10. 16:45 Mrákov - Touškov 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 05.10. 10:00 Nýrsko - Nýřany 5:3 (3:1)
    So 05.10. 10:30 Chotěšov - Strašice 1:0 (0:0)
    So 05.10. 13:15 Staňkov - Žákava 6:0 (1:0)
    Ne 06.10. 10:00 Touškov - Křimice 0:4 (0:3)
    Ne 06.10. 12:30 Stráž u Tachova - Mrákov 1:3 (1:2)
    Ne 06.10. 13:30 Horní Bříza - Košutka B 7:0 (5:0)
    Ne 06.10. 13:30 Holýšov - Smíchov Plzeň 5:2 (2:0)

    8.kolo

    So 12.10. 10:00 Smíchov Plzeň - Touškov 3:1 (0:1)
    So 12.10. 10:00 Košutka B - Staňkov 4:3 (3:2)
    So 12.10. 11:30 Žákava - Holýšov 4:11 (3:4)
    So 12.10. 13:00 Nýřany - Horní Bříza 1:6 (1:2)
    So 12.10. 13:00 Strašice - Nýrsko 4:2 (4:2)
    Ne 13.10. 12:30 Stráž u Tachova - Chotěšov 3:1 (2:1)
    Ne 13.10. 13:00 Mrákov - Křimice 1:4 (0:1)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 Nýrsko - Stráž u Tachova 2:3 np (1:0)
    So 19.10. 10:00 Touškov - Žákava 7:1 (3:0)
    So 19.10. 10:00 Křimice - Smíchov Plzeň 9:1 (4:1)
    So 19.10. 10:30 Chotěšov - Mrákov 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 13:00 Horní Bříza - Strašice 2:1 np (1:1)
    Ne 20.10. 13:00 Staňkov - Nýřany 3:2 (1:0)
    Ne 20.10. 13:00 Holýšov - Košutka B 3:2 (0:0)

    10.kolo

    So 26.10. 10:00 Košutka B - Touškov 0:2 (0:2)
    So 26.10. 10:30 Chotěšov - Nýrsko 2:3 np (1:1)
    So 26.10. 11:30 Žákava - Křimice 0:3 (0:2)
    So 26.10. 12:00 Nýřany - Holýšov 7:4 (5:0)
    Ne 27.10. 12:00 Mrákov - Smíchov Plzeň 5:1 (1:0)
    Ne 27.10. 12:00 Strašice - Staňkov 2:7 (1:5)
    Ne 27.10. 12:30 Stráž u Tachova - Horní Bříza 1:5 (1:2)

    11.kolo

    So 02.11. 10:00 Nýrsko - Mrákov 3:0 (2:0)
    So 02.11. 10:00 Touškov - Nýřany 4:0 (3:0)
    So 02.11. 10:00 Křimice - Košutka B 5:1 (2:1)
    So 02.11. 10:00 Smíchov Plzeň - Žákava 5:2 (4:0)
    So 02.11. 11:30 Holýšov - Strašice 2:8 (1:3)
    Ne 03.11. 10:30 Staňkov - Stráž u Tachova 3:1 (1:0)
    Ne 03.11. 11:30 Horní Bříza - Chotěšov 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 09.11. 10:30 Chotěšov - Staňkov 3:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Strašice - Touškov 3:2 (2:1)
    So 09.11. 15:00 Košutka B - Smíchov Plzeň 0:1 np (0:0)
    Ne 10.11. 10:00 Stráž u Tachova - Holýšov 11:2 (8:0)
    Ne 10.11. 10:30 Nýřany - Křimice 1:3 (0:0)
    Ne 10.11. 11:30 Mrákov - Žákava 10:0 (4:0)
    Ne 10.11. 13:00 Horní Bříza - Nýrsko 5:4 (4:2)

    13. kolo - jarní část zrušena

    So 16.11. 10:00 Staňkov - Nýrsko 1:3 (1:1)
    So 16.11. 10:00 Touškov - Stráž u Tachova 1:2 (1:0)
    So 16.11. 10:00 Křimice - Strašice 2:3 (1:2)
    So 16.11. 10:00 Smíchov Plzeň - Nýřany 1:0 (0:0)
    So 16.11. 10:30 Žákava - Košutka B 3:1 (1:0)
    Ne 17.11. 11:00 Horní Bříza - Mrákov 1:2 (0:1)
    Ne 17.11. 11:00 Holýšov - Chotěšov 1:6 (0:4)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 0 1 1 55:21 34
    2. 13 9 2 0 2 49:17 31
    3. 13 10 0 0 3 44:13 30
    4. 13 9 0 1 3 50:14 28
    5. 13 8 1 0 4 54:31 26
    6. 13 7 1 2 3 48:34 25
    7. 13 7 0 2 4 35:30 23
    8. 13 7 0 0 6 39:33 21
    9. 13 3 3 0 7 18:41 15
    10. 13 4 0 0 9 30:37 12
    11. 13 4 0 0 9 46:80 12
    12. 13 3 0 0 10 28:46 9
    13. 13 1 0 1 11 15:47 4
    14. 13 1 0 0 12 14:81 3

    Nejčtenější ze sportu