Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13809
  • Návštěvy: 88/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5481
    Týden:
    88
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Letohrad - Litomyšl 2:0 (2:0)
    So 10.08. 10:15 Pardubičky - Hlinsko 3:2 (2:1)
    So 10.08. 12:15 Ústí n.O. - Polička 7:0 (3:0)
    So 10.08. 14:00 Holice/Sezemice - Choceň 2:3 (0:3)
    So 10.08. 14:30 Mor. Třebová - Přelouč 2:3 np (1:2)
    So 10.08. 17:00 Reggiana - Česká Třebová 4:10 (2:3)
    Ne 11.08. 10:15 Chrudim B - Slatiňany 2:0 (1:0)
    Ne 11.08. 13:30 Jablonné n/O - Pros./Holet. 4:3 (2:1)
    Ne 11.08. 14:00 Lanškroun - Libchavy 2:3 (1:3)

    16.kolo

    St 14.08. 17:00 Ústí n.O. - Přelouč 1:4 (1:0)
    St 14.08. 17:30 Jablonné n/O - Choceň 5:3 (3:2)
    St 14.08. 18:00 Libchavy - Pros./Holet. 5:0 (4:0)
    St 14.08. 18:00 Lanškroun - Česká Třebová 1:0 (0:0)
    St 14.08. 18:00 Reggiana - Slatiňany 1:5 (1:2)
    St 14.08. 18:00 Holice/Sezemice - Litomyšl 4:2 (1:1)
    St 14.08. 18:00 Chrudim B - Polička 14:0 (7:0)
    St 14.08. 18:00 Pardubičky - Mor. Třebová 3:2 (3:1)
    St 21.08. 18:00 Letohrad - Hlinsko 1:2 (1:1)

    2.kolo

    So 17.08. 14:00 Litomyšl - Ústí n.O. 3:1 (2:0)
    So 17.08. 14:30 Libchavy - Přelouč 0:2 (0:1)
    So 17.08. 14:30 Slatiňany - Letohrad 2:5 (0:3)
    So 17.08. 14:30 Choceň - Chrudim B 1:2 (1:1)
    So 17.08. 14:30 Česká Třebová - Holice/Sezemice 4:2 (1:2)
    Ne 18.08. 10:30 Hlinsko - Mor. Třebová 3:0 (1:0)
    Ne 18.08. 14:00 Lanškroun - Jablonné n/O 4:3 (2:2)
    Ne 18.08. 14:30 Polička - Pardubičky 1:6 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Pros./Holet. - Reggiana 5:0 (1:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Chrudim B - Česká Třebová 2:1 (1:1)
    So 24.08. 10:15 Pardubičky - Litomyšl 1:0 (0:0)
    So 24.08. 12:15 Ústí n.O. - Slatiňany 2:1 np (0:1)
    So 24.08. 12:45 Přelouč - Hlinsko 4:1 (4:1)
    So 24.08. 14:00 Holice/Sezemice - Pros./Holet. 4:2 (3:2)
    So 24.08. 14:00 Letohrad - Choceň 3:4 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Reggiana - Lanškroun 0:4 (0:2)
    Ne 25.08. 13:30 Jablonné n/O - Libchavy 0:5 (0:1)
    Ne 25.08. 14:30 Mor. Třebová - Polička 3:2 (2:2)

    17.kolo

    St 28.08. 17:00 Mor. Třebová - Libchavy 3:1 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Přelouč - Pardubičky 4:0 (2:0)
    St 28.08. 17:00 Polička - Letohrad 4:5 np (1:1)
    St 28.08. 17:00 Litomyšl - Chrudim B 2:5 (0:3)
    St 28.08. 17:00 Slatiňany - Holice/Sezemice 1:5 (0:1)
    St 28.08. 17:00 Choceň - Reggiana 10:0 (5:0)
    St 28.08. 17:00 Česká Třebová - Jablonné n/O 9:6 (3:1)
    St 28.08. 17:00 Pros./Holet. - Lanškroun 2:1 (1:0)
    Čt 29.08. 17:00 Hlinsko - Ústí n.O. 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 31.08. 13:30 Pros./Holet. - Chrudim B 2:4 (1:1)
    So 31.08. 14:30 Libchavy - Hlinsko 5:4 np (2:1)
    So 31.08. 14:30 Litomyšl - Mor. Třebová 1:3 (1:1)
    So 31.08. 14:30 Slatiňany - Pardubičky 0:4 (0:1)
    So 31.08. 14:30 Česká Třebová - Letohrad 5:2 (2:1)
    Ne 01.09. 13:30 Jablonné n/O - Reggiana 5:0 (4:0)
    Ne 01.09. 14:00 Lanškroun - Holice/Sezemice 6:0 (2:0)
    Ne 01.09. 14:30 Polička - Přelouč 0:1 (0:0)
    Ne 01.09. 14:30 Choceň - Ústí n.O. 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Chrudim B - Lanškroun 0:2 (0:0)
    So 07.09. 10:15 Letohrad - Pros./Holet. 2:0 (0:0)
    So 07.09. 10:15 Pardubičky - Choceň 2:1 (1:1)
    So 07.09. 10:30 Hlinsko - Polička 2:0 (1:0)
    So 07.09. 12:15 Ústí n.O. - Česká Třebová 1:4 (0:2)
    So 07.09. 12:45 Přelouč - Litomyšl 5:2 (1:1)
    So 07.09. 14:00 Holice/Sezemice - Jablonné n/O 7:0 (4:0)
    So 07.09. 14:30 Mor. Třebová - Slatiňany 2:3 np (0:0)
    So 07.09. 17:00 Reggiana - Libchavy 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 14.09. 13:30 Reggiana - Holice/Sezemice 1:9 (0:3)
    So 14.09. 14:00 Libchavy - Polička 2:1 (1:1)
    So 14.09. 14:00 Litomyšl - Hlinsko 1:0 (1:0)
    So 14.09. 14:00 Choceň - Mor. Třebová 2:3 np (1:1)
    So 14.09. 14:00 Česká Třebová - Pardubičky 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 13:30 Lanškroun - Letohrad 2:4 (1:2)
    Ne 15.09. 13:30 Jablonné n/O - Chrudim B 4:3 (1:3)
    Ne 15.09. 14:00 Slatiňany - Přelouč 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 14:00 Pros./Holet. - Ústí n.O. 4:2 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Letohrad - Jablonné n/O 1:3 (0:2)
    So 21.09. 10:15 Pardubičky - Pros./Holet. 4:1 (1:0)
    So 21.09. 10:30 Hlinsko - Slatiňany 3:1 (0:1)
    So 21.09. 11:45 Ústí n.O. - Lanškroun 0:1 (0:0)
    So 21.09. 12:45 Přelouč - Choceň 4:1 (1:0)
    So 21.09. 13:00 Holice/Sezemice - Libchavy 7:0 (4:0)
    Ne 22.09. 10:15 Chrudim B - Reggiana 9:0 (5:0)
    Ne 22.09. 13:30 Mor. Třebová - Česká Třebová 2:3 np (1:1)
    Ne 22.09. 13:30 Polička - Litomyšl 4:5 np (1:2)

    8.kolo

    So 28.09. 12:30 Lanškroun - Pardubičky 4:3 np (3:2)
    So 28.09. 12:30 Holice/Sezemice - Chrudim B 1:2 (1:0)
    So 28.09. 13:00 Libchavy - Litomyšl 5:2 (0:1)
    So 28.09. 13:00 Choceň - Hlinsko 2:3 (1:2)
    So 28.09. 13:00 Česká Třebová - Přelouč 3:0 (2:0)
    So 28.09. 15:30 Pros./Holet. - Mor. Třebová 3:2 np (0:1)
    So 28.09. 15:30 Reggiana - Letohrad 1:3 (1:0)
    Ne 29.09. 13:00 Slatiňany - Polička 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 13:00 Jablonné n/O - Ústí n.O. 3:4 np (0:2)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Chrudim B - Letohrad 2:5 (1:2)
    So 12.10. 12:00 Holice/Sezemice - Ústí n.O. 12:0 (9:0)
    So 12.10. 12:30 Libchavy - Slatiňany 1:0 np (0:0)
    So 12.10. 12:30 Choceň - Litomyšl 4:1 (3:0)
    So 12.10. 12:30 Česká Třebová - Polička 5:2 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Pros./Holet. - Hlinsko 1:2 np (1:0)
    So 12.10. 15:00 Reggiana - Pardubičky 1:6 (1:5)
    Ne 13.10. 12:00 Lanškroun - Přelouč 3:1 (1:0)
    Ne 13.10. 12:30 Jablonné n/O - Mor. Třebová 5:6 np (2:2)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Letohrad - Libchavy 3:1 (2:0)
    So 19.10. 10:15 Pardubičky - Holice/Sezemice 2:1 (0:1)
    So 19.10. 10:30 Hlinsko - Lanškroun 2:3 (1:1)
    So 19.10. 10:45 Ústí n.O. - Chrudim B 1:0 (0:0)
    So 19.10. 12:30 Polička - Pros./Holet. 3:0 (1:0)
    So 19.10. 12:30 Litomyšl - Česká Třebová 2:1 np (1:0)
    So 19.10. 12:30 Slatiňany - Choceň 2:1 np (0:1)
    So 19.10. 12:45 Přelouč - Jablonné n/O 5:0 (1:0)
    Ne 20.10. 12:30 Mor. Třebová - Reggiana 5:1 (3:1)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Letohrad - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 26.10. 11:00 Pros./Holet. - Litomyšl 0:1 (0:1)
    So 26.10. 11:00 Lanškroun - Polička 5:0 (4:0)
    So 26.10. 11:00 Holice/Sezemice - Mor. Třebová 3:2 np (2:1)
    So 26.10. 11:30 Libchavy - Choceň 3:1 (3:1)
    So 26.10. 11:30 Česká Třebová - Slatiňany 2:0 (1:0)
    So 26.10. 14:00 Reggiana - Přelouč 1:9 (0:4)
    Ne 27.10. 10:15 Chrudim B - Pardubičky 1:5 (1:2)
    Ne 27.10. 11:30 Jablonné n/O - Hlinsko 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Ústí n.O. - Libchavy 2:1 np (1:1)
    So 02.11. 10:15 Pardubičky - Letohrad 6:2 (2:2)
    So 02.11. 10:30 Hlinsko - Reggiana 4:0 (2:0)
    So 02.11. 11:00 Choceň - Česká Třebová 4:2 (2:0)
    So 02.11. 12:45 Přelouč - Holice/Sezemice 2:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Litomyšl - Lanškroun 1:4 (1:1)
    Ne 03.11. 11:00 Mor. Třebová - Chrudim B 4:3 (3:2)
    Ne 03.11. 11:00 Polička - Jablonné n/O 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 11:00 Slatiňany - Pros./Holet. 3:2 (1:1)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Letohrad - Mor. Třebová 4:1 (0:0)
    So 09.11. 10:15 Ústí n.O. - Pardubičky 2:6 (1:4)
    So 09.11. 11:00 Libchavy - Česká Třebová 0:8 (0:3)
    So 09.11. 13:00 Pros./Holet. - Choceň 2:3 np (0:1)
    So 09.11. 13:00 Jablonné n/O - Litomyšl 2:1 (2:0)
    So 09.11. 13:30 Reggiana - Polička 2:1 (0:1)
    So 09.11. 13:30 Holice/Sezemice - Hlinsko 2:0 (0:0)
    Ne 10.11. 10:15 Chrudim B - Přelouč 3:2 (0:2)
    Ne 10.11. 10:30 Lanškroun - Slatiňany 1:2 np (1:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Pardubičky - Libchavy 3:1 (1:0)
    So 16.11. 10:30 Slatiňany - Jablonné n/O 2:1 np (0:1)
    So 16.11. 10:30 Choceň - Lanškroun 4:2 (2:0)
    So 16.11. 10:30 Česká Třebová - Pros./Holet. 2:1 np (1:1)
    So 16.11. 12:45 Přelouč - Letohrad 0:6 (0:2)
    So 16.11. 13:00 Mor. Třebová - Ústí n.O. 1:4 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Litomyšl - Reggiana 3:0 (1:0)
    Ne 17.11. 10:30 Hlinsko - Chrudim B 2:3 np (1:1)
    Ne 17.11. 10:30 Polička - Holice/Sezemice 1:5 (1:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Pardubičky - Jablonné n/O 3:0 (0:0)
    So 05.10. 11:15 Ústí n.O. - Reggiana 11:0 (3:0)
    So 05.10. 12:45 Přelouč - Pros./Holet. 1:4 (1:2)
    So 05.10. 14:00 Letohrad - Holice/Sezemice 4:2 (3:1)
    So 05.10. 14:00 Litomyšl - Slatiňany 2:1 np (1:0)
    Ne 06.10. 10:30 Hlinsko - Česká Třebová 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 13:00 Mor. Třebová - Lanškroun 2:1 np (1:1)
    Ne 06.10. 13:00 Polička - Choceň 1:3 (1:0)
    So 23.11. 10:10 Chrudim B - Libchavy 5:0 (2:0)

    18. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 10:30 Hlinsko - Pardubičky výsledek
    So 07.03. 11:30 Česká Třebová - Reggiana 4:0 (3:0)
    So 07.03. 11:30 Slatiňany - Chrudim B 1:3 (0:1)
    So 07.03. 11:30 Polička - Ústí n.O. 0:4 (0:2)
    So 07.03. 12:45 Přelouč - Mor. Třebová výsledek
    So 07.03. 13:00 Litomyšl - Letohrad 2:3 (1:0)
    So 07.03. 14:00 Pros./Holet. - Jablonné n/O 4:1 (2:0)
    Ne 08.03. 15:00 Choceň - Holice/Sezemice 1:4 (1:2)
    St 27.05. 17:00 Libchavy - Lanškroun výsledek
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 17 14 0 1 2 58:25 43
    2. 18 11 2 1 4 65:32 38
    3. 18 12 1 0 5 56:37 38
    4. 18 11 1 0 6 62:33 35
    5. 17 10 1 2 4 45:25 34
    6. 18 10 1 0 7 69:33 32
    7. 17 10 1 0 6 47:29 32
    8. 17 9 1 2 5 36:27 31
    9. 18 8 1 2 7 49:40 28
    10. 17 5 3 5 4 40:40 26
    11. 17 7 2 1 7 34:42 26
    12. 18 7 0 3 8 45:60 24
    13. 18 4 4 3 7 25:35 23
    14. 18 5 3 0 10 41:46 21
    15. 18 5 1 3 9 35:41 20
    16. 18 4 3 0 11 28:45 18
    17. 18 1 0 2 15 21:72 5
    18. 18 1 0 0 17 12:106 3

    Nejčtenější ze sportu