Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13811
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6035
    Týden:
    39
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Jablonec - Teplice 2:3 (0:2)
    So 24.08. 10:00 CU Bohemians - Meteor 3:4 np (2:3)
    So 24.08. 10:00 Sparta Praha - H. Králové 7:0 (2:0)
    So 24.08. 10:30 1.FK Příbram FA - FC Liberec-mládež 5:0 (0:0)
    So 24.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Ml. Boleslav 1:2 (1:0)
    So 24.08. 11:00 Pardubice - Č.Budějovice Ak 4:2 (1:1)
    Ne 25.08. 10:00 Vyšehrad - Slavia Praha 0:9 (0:4)

    4.kolo

    Čt 29.08. 15:00 Meteor - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
    So 31.08. 10:00 Ml. Boleslav - Sparta Praha 2:3 (0:1)
    So 31.08. 10:00 FC Liberec-mládež - Jablonec 3:7 (3:4)
    So 31.08. 10:15 H. Králové - Pardubice 3:1 (1:0)
    So 31.08. 10:30 Teplice - CU Bohemians 3:1 (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Vyšehrad - 1.FK Příbram FA 0:3 (0:2)
    Ne 01.09. 14:00 Slavia Praha - Č.Budějovice Ak 6:0

    5.kolo

    St 04.09. 16:00 1.FK Příbram FA - Slavia Praha 0:9 (0:3)
    St 04.09. 16:00 Jablonec - Vyšehrad 4:2 (2:1)
    So 07.09. 10:00 Sparta Praha - Meteor 2:1 (0:1)
    So 07.09. 10:15 Pardubice - Ml. Boleslav 2:3 np (2:2)
    So 07.09. 11:00 CU Bohemians - FC Liberec-mládež 3:1 (1:1)
    So 07.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Teplice 5:0 (3:0)
    Ne 08.09. 13:00 Č.Budějovice Ak - H. Králové 1:2 np (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 FC Liberec-mládež - Viktoria Plzeň 3:10 (0:6)
    So 14.09. 10:30 Teplice - Sparta Praha 2:5 (1:1)
    So 14.09. 12:00 Ml. Boleslav - Č.Budějovice Ak 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 10:00 Vyšehrad - CU Bohemians 0:4 (0:0)
    Ne 15.09. 11:00 1.FK Příbram FA - Jablonec 3:4 np (2:2)
    Ne 15.09. 14:00 Slavia Praha - H. Králové 6:0 (3:0)
    Ne 15.09. 14:30 Meteor - Pardubice 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Jablonec - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    So 21.09. 10:00 Sparta Praha - FC Liberec-mládež 4:0 (1:0)
    So 21.09. 10:15 H. Králové - Ml. Boleslav 1:2 np (0:1)
    So 21.09. 10:30 Pardubice - Teplice 6:2 (1:1)
    So 21.09. 11:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram FA 3:2 np (0:2)
    Ne 22.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Vyšehrad 9:0 (5:0)
    Ne 22.09. 14:00 Č.Budějovice Ak - Meteor 1:3 (0:2)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 FC Liberec-mládež - Pardubice 2:3 (0:3)
    So 28.09. 10:00 Jablonec - CU Bohemians 4:2 (1:0)
    Ne 29.09. 10:00 Meteor - H. Králové 4:3 np (0:1)
    Ne 29.09. 10:00 Vyšehrad - Sparta Praha 0:7 (0:4)
    Ne 29.09. 10:00 1.FK Příbram FA - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 13:45 Teplice - Č.Budějovice Ak 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 14:00 Slavia Praha - Ml. Boleslav 4:0 (0:0)

    9.kolo

    04.10. 10:00 CU Bohemians - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    04.10. 12:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram FA 4:0 (0:0)
    So 05.10. 10:00 Ml. Boleslav - Meteor 2:1 (0:0)
    So 05.10. 10:15 Pardubice - Vyšehrad 7:0 (2:0)
    Ne 06.10. 10:30 Viktoria Plzeň - Jablonec 5:1 (3:0)
    Ne 06.10. 13:00 Č.Budějovice Ak - FC Liberec-mládež 4:2 (0:1)
    Ne 06.10. 13:00 H. Králové - Teplice 3:0 (1:0)

    10.kolo

    11.10. 12:00 Teplice - Ml. Boleslav 2:3 np (0:0)
    So 12.10. 10:00 FC Liberec-mládež - H. Králové 0:4 (0:2)
    So 12.10. 10:00 Jablonec - Sparta Praha 3:4 (1:1)
    So 12.10. 11:00 CU Bohemians - Viktoria Plzeň 1:2 np (0:0)
    Ne 13.10. 10:00 Vyšehrad - Č.Budějovice Ak 0:3 (0:0)
    Ne 13.10. 11:00 1.FK Příbram FA - Pardubice 2:4 (1:3)
    Ne 13.10. 14:00 Slavia Praha - Meteor 7:0 (3:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Sparta Praha - CU Bohemians 8:1 (2:1)
    So 19.10. 10:00 Ml. Boleslav - FC Liberec-mládež 3:1 (1:1)
    So 19.10. 10:15 Pardubice - Jablonec 6:0 (2:0)
    So 19.10. 10:15 H. Králové - Vyšehrad 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 10:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 13:00 Č.Budějovice Ak - 1.FK Příbram FA 5:0 (2:0)
    St 06.11. 12:00 Meteor - Teplice 3:4 np (1:0)

    12.kolo

    25.10. 10:00 CU Bohemians - Pardubice 3:1 (1:0)
    So 26.10. 10:00 FC Liberec-mládež - Meteor 5:4 np (0:3)
    So 26.10. 11:00 Jablonec - Č.Budějovice Ak 1:5 (0:4)
    So 26.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:3 (1:1)
    Ne 27.10. 10:00 Vyšehrad - Ml. Boleslav 0:4 (0:1)
    Ne 27.10. 11:00 1.FK Příbram FA - H. Králové 2:0 (1:0)
    St 13.11. 10:00 Slavia Praha - Teplice 2:0 (0:0)

    13.kolo

    St 30.10. 13:00 Teplice - FC Liberec-mládež 3:0 (2:0)
    So 02.11. 10:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:0 (0:0)
    So 02.11. 10:15 H. Králové - Jablonec 4:2 (1:0)
    So 02.11. 11:00 Pardubice - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    So 02.11. 11:00 Ml. Boleslav - 1.FK Příbram FA 7:1 (2:0)
    Ne 03.11. 13:00 Č.Budějovice Ak - CU Bohemians 2:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:30 Meteor - Vyšehrad 5:0 (3:0)

    2.kolo

    So 09.11. 10:00 Slavia Praha - Pardubice 1:2 np (1:1)
    So 09.11. 10:00 Ml. Boleslav - CU Bohemians 2:1 (1:1)
    So 09.11. 10:00 FC Liberec-mládež - Vyšehrad 5:2 (2:0)
    So 09.11. 10:30 Teplice - 1.FK Příbram FA 7:0 (1:0)
    Ne 10.11. 10:00 Meteor - Jablonec 4:1 (1:1)
    Ne 10.11. 15:30 Č.Budějovice Ak - Sparta Praha 1:2 np (1:0)
    Út 12.11. 13:00 H. Králové - Viktoria Plzeň 2:3 np (1:1)

    1.kolo

    15.11. 16:15 Viktoria Plzeň - Č.Budějovice Ak 2:1 (1:0)
    So 16.11. 10:00 FC Liberec-mládež - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    So 16.11. 10:00 Jablonec - Ml. Boleslav 1:2 (0:2)
    So 16.11. 10:00 Sparta Praha - Pardubice 3:1 (1:0)
    So 16.11. 13:00 1.FK Příbram FA - Meteor 0:3 (0:1)
    Ne 17.11. 10:00 Vyšehrad - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 17.11. 15:00 CU Bohemians - H. Králové 4:1 (2:0)

    14. kolo - soutěž ukončena

    06.03. 11:00 Č.Budějovice Ak - Viktoria Plzeň 1:2 np (1:0)
    So 07.03. 10:00 Teplice - Vyšehrad 5:2 (4:2)
    So 07.03. 10:00 Meteor - 1.FK Příbram FA 4:0 (1:0)
    So 07.03. 10:00 Ml. Boleslav - Jablonec 9:0 (4:0)
    So 07.03. 10:00 H. Králové - CU Bohemians 0:5 (0:4)
    So 07.03. 10:00 Pardubice - Sparta Praha 2:1 (2:1)
    St 25.03. 10:30 Slavia Praha - FC Liberec-mládež výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 12 1 0 1 54:14 38
    2. 13 11 0 1 1 54:4 34
    3. 14 8 3 0 3 45:16 30
    4. 14 8 3 0 3 38:19 30
    5. 14 8 1 1 4 39:23 27
    6. 14 5 2 2 5 34:30 21
    7. 14 6 0 3 5 28:24 21
    8. 14 6 1 1 6 32:34 21
    9. 14 5 1 3 5 24:34 20
    10. 14 5 1 2 6 31:30 19
    11. 14 3 1 0 10 29:55 11
    12. 14 3 0 2 9 18:50 11
    13. 13 1 1 0 11 21:55 5
    14. 14 1 0 0 13 8:67 3

    Nejčtenější ze sportu