Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13812
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4835
    Týden:
    50
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 11:45 Jablonec - Teplice 2:3 (0:2)
    So 24.08. 12:00 CU Bohemians - Meteor 7:1 (3:1)
    So 24.08. 12:00 Sparta Praha - H. Králové 8:0 (4:0)
    So 24.08. 12:15 1.FK Příbram FA - FC Liberec-mládež 3:6 (1:2)
    So 24.08. 12:45 Viktoria Plzeň - Ml. Boleslav 1:2 (0:1)
    So 24.08. 12:45 Pardubice - Č.Budějovice Ak 5:1 (3:1)
    Ne 25.08. 11:45 Vyšehrad - Slavia Praha 0:21 (0:5)

    4.kolo

    Čt 29.08. 13:00 Meteor - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
    So 31.08. 12:00 H. Králové - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 31.08. 12:00 Ml. Boleslav - Sparta Praha 0:9 (0:6)
    So 31.08. 12:00 FC Liberec-mládež - Jablonec 10:2 (3:1)
    So 31.08. 12:15 Teplice - CU Bohemians 1:5 (0:2)
    Ne 01.09. 11:45 Vyšehrad - 1.FK Příbram FA 0:8 (0:5)
    Ne 01.09. 16:00 Slavia Praha - Č.Budějovice Ak 4:1 (1:1)

    5.kolo

    St 04.09. 17:45 1.FK Příbram FA - Slavia Praha 0:11 (0:6)
    St 04.09. 18:00 Jablonec - Vyšehrad 4:1 (1:1)
    So 07.09. 12:00 Sparta Praha - Meteor 5:2 (1:0)
    So 07.09. 12:00 Pardubice - Ml. Boleslav 1:2 np (1:0)
    So 07.09. 12:45 Viktoria Plzeň - Teplice 5:1 (5:0)
    So 07.09. 13:00 CU Bohemians - FC Liberec-mládež 7:1 (4:1)
    Ne 08.09. 15:00 Č.Budějovice Ak - H. Králové 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 14.09. 12:00 FC Liberec-mládež - Viktoria Plzeň 0:4 (0:0)
    So 14.09. 12:15 Teplice - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 14.09. 14:00 Ml. Boleslav - Č.Budějovice Ak 1:3 (0:3)
    Ne 15.09. 11:45 Vyšehrad - CU Bohemians 0:9 (0:5)
    Ne 15.09. 12:45 1.FK Příbram FA - Jablonec 3:2 np (1:2)
    Ne 15.09. 16:00 Slavia Praha - H. Králové 10:1 (3:1)
    Ne 15.09. 16:30 Meteor - Pardubice 3:4 (0:2)

    7.kolo

    So 21.09. 11:45 Jablonec - Slavia Praha 0:14 (0:6)
    So 21.09. 12:00 Sparta Praha - FC Liberec-mládež 12:1 (10:0)
    So 21.09. 12:00 H. Králové - Ml. Boleslav 3:1 (2:0)
    So 21.09. 12:15 Pardubice - Teplice 5:1 (2:0)
    So 21.09. 13:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram FA 8:0 (4:0)
    Ne 22.09. 12:45 Viktoria Plzeň - Vyšehrad 8:1 (3:1)
    Ne 22.09. 16:00 Č.Budějovice Ak - Meteor 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 28.09. 11:45 Jablonec - CU Bohemians 1:10 (1:2)
    So 28.09. 12:00 FC Liberec-mládež - Pardubice 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 11:45 Vyšehrad - Sparta Praha 0:20 (0:9)
    Ne 29.09. 11:45 1.FK Příbram FA - Viktoria Plzeň 1:4 (1:2)
    Ne 29.09. 12:00 Meteor - H. Králové 2:3 (1:2)
    Ne 29.09. 15:30 Teplice - Č.Budějovice Ak 1:2 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Slavia Praha - Ml. Boleslav 7:5 (4:2)

    9.kolo

    04.10. 12:00 CU Bohemians - Slavia Praha 1:0 np (0:0)
    04.10. 14:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram FA 9:0 (7:0)
    So 05.10. 12:00 Pardubice - Vyšehrad 2:0 (0:0)
    So 05.10. 12:00 Ml. Boleslav - Meteor 2:0 (2:0)
    Ne 06.10. 12:15 Viktoria Plzeň - Jablonec 6:0 (4:0)
    Ne 06.10. 15:00 Č.Budějovice Ak - FC Liberec-mládež 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 H. Králové - Teplice 3:0 (2:0)

    10.kolo

    11.10. 13:45 Teplice - Ml. Boleslav 4:1 (2:0)
    So 12.10. 11:45 Jablonec - Sparta Praha 1:6 (0:4)
    So 12.10. 12:00 FC Liberec-mládež - H. Králové 1:5 (0:2)
    So 12.10. 13:00 CU Bohemians - Viktoria Plzeň 3:1 (2:1)
    Ne 13.10. 11:45 Vyšehrad - Č.Budějovice Ak 1:10 (0:4)
    Ne 13.10. 12:45 1.FK Příbram FA - Pardubice 2:5 (1:2)
    Ne 13.10. 16:00 Slavia Praha - Meteor 8:0 (3:0)

    11.kolo

    So 19.10. 12:00 Sparta Praha - CU Bohemians 9:0 (5:0)
    So 19.10. 12:00 Pardubice - Jablonec 8:2 (3:1)
    So 19.10. 12:00 H. Králové - Vyšehrad 3:0 (2:0)
    So 19.10. 12:00 Ml. Boleslav - FC Liberec-mládež 1:5 (0:3)
    Ne 20.10. 12:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:4 (0:4)
    Ne 20.10. 15:00 Č.Budějovice Ak - 1.FK Příbram FA 3:1 (2:1)
    St 06.11. 14:00 Meteor - Teplice 1:2 (1:0)

    12.kolo

    25.10. 12:00 CU Bohemians - Pardubice 2:1 (1:1)
    So 26.10. 12:00 FC Liberec-mládež - Meteor 3:2 np (1:1)
    So 26.10. 12:45 Jablonec - Č.Budějovice Ak 0:4 (0:0)
    So 26.10. 12:45 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 11:45 Vyšehrad - Ml. Boleslav 0:8 (0:3)
    Ne 27.10. 12:45 1.FK Příbram FA - H. Králové 3:4 (1:3)
    St 13.11. 12:00 Slavia Praha - Teplice 5:0 (3:0)

    13.kolo

    St 30.10. 14:45 Teplice - FC Liberec-mládež 8:3 (4:1)
    So 02.11. 12:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:2 (1:0)
    So 02.11. 12:00 H. Králové - Jablonec 6:1 (5:0)
    So 02.11. 12:45 Pardubice - Viktoria Plzeň 4:2 (2:1)
    So 02.11. 13:00 Ml. Boleslav - 1.FK Příbram FA 2:3 (0:2)
    Ne 03.11. 15:00 Č.Budějovice Ak - CU Bohemians 2:4 (1:1)
    Ne 03.11. 16:30 Meteor - Vyšehrad 3:1 (2:1)

    2.kolo

    So 09.11. 12:00 Slavia Praha - Pardubice 1:0 (1:0)
    So 09.11. 12:00 Ml. Boleslav - CU Bohemians 13:2 (8:0)
    So 09.11. 12:00 FC Liberec-mládež - Vyšehrad 7:2 (2:1)
    So 09.11. 12:15 Teplice - 1.FK Příbram FA 5:1 (4:1)
    Ne 10.11. 12:00 Meteor - Jablonec 2:5 (2:2)
    Ne 10.11. 17:30 Č.Budějovice Ak - Sparta Praha 1:4 (0:1)
    Út 12.11. 15:00 H. Králové - Viktoria Plzeň 1:6 (1:3)

    1.kolo

    15.11. 18:15 Viktoria Plzeň - Č.Budějovice Ak 3:1 (2:1)
    So 16.11. 11:45 Jablonec - Ml. Boleslav 1:3 (0:0)
    So 16.11. 12:00 FC Liberec-mládež - Slavia Praha 1:7 (1:4)
    So 16.11. 12:00 Sparta Praha - Pardubice 5:3 (4:0)
    So 16.11. 14:45 1.FK Příbram FA - Meteor 3:2 np (1:1)
    Ne 17.11. 11:45 Vyšehrad - Teplice 2:8 (1:4)
    Ne 17.11. 17:00 CU Bohemians - H. Králové 5:1 (2:1)

    14. kolo - soutěž ukončena

    06.03. 13:00 Č.Budějovice Ak - Viktoria Plzeň 4:2 (4:2)
    So 07.03. 11:45 Teplice - Vyšehrad 8:0 (3:0)
    So 07.03. 12:00 Meteor - 1.FK Příbram FA 3:1 (3:0)
    So 07.03. 12:00 Ml. Boleslav - Jablonec 6:1 (3:1)
    So 07.03. 12:00 H. Králové - CU Bohemians 1:3 (1:2)
    So 07.03. 12:00 Pardubice - Sparta Praha 1:3 (1:2)
    St 25.03. 12:30 Slavia Praha - FC Liberec-mládež výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 13 0 0 1 95:12 39
    2. 13 12 0 1 0 94:9 37
    3. 14 11 1 0 2 65:32 35
    4. 14 9 0 0 5 40:27 27
    5. 14 8 0 1 5 41:25 25
    6. 14 8 0 0 6 45:25 24
    7. 14 7 0 0 7 42:37 21
    8. 14 7 0 0 7 32:44 21
    9. 14 6 1 0 7 46:40 20
    10. 13 5 1 0 7 39:58 17
    11. 14 2 2 0 10 27:64 10
    12. 14 2 0 2 10 22:45 8
    13. 14 2 0 1 11 22:81 7
    14. 14 0 0 0 14 8:119 0

    Nejčtenější ze sportu