Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13823
  • Návštěvy: 60/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2779
    Týden:
    60
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 13:00 Střešovice 1911 - Jablonec 0:18 (0:8)
    Ne 25.08. 10:00 Motorlet Praha - Dukla Praha 0:17 (0:7)
    Ne 25.08. 10:00 Varnsdorf - Benešov 5:11 (3:7)
    Ne 25.08. 10:30 FC Háje - Admira Praha 4:2 (1:1)
    Út 27.08. 10:00 ABC Braník - Slovan Liberec 5:17 (3:4)
    St 04.09. 18:00 Junior Praha - Roudnice 1:24 (1:14)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Jablonec - Benešov 1:6 (0:1)
    So 31.08. 10:00 Roudnice - Varnsdorf 9:3 (5:1)
    So 31.08. 14:00 Admira Praha - Motorlet Praha 5:5 (0:1)
    So 31.08. 14:00 Střešovice 1911 - ABC Braník 3:18 (1:9)
    Ne 01.09. 10:00 Slovan Liberec - FC Háje 7:0 (4:0)
    Ne 01.09. 10:15 Dukla Praha - Junior Praha 48:0 (20:0)

    5.kolo

    So 07.09. 13:30 Junior Praha - Admira Praha 0:22 (0:10)
    So 07.09. 16:00 ABC Braník - Jablonec 3:4 (0:2)
    Ne 08.09. 10:00 Motorlet Praha - Slovan Liberec 1:7
    Ne 08.09. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha 3:13
    Ne 08.09. 10:00 Benešov - Roudnice 7:7
    Ne 08.09. 10:30 FC Háje - Střešovice 1911 14:0

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Jablonec - Roudnice 5:8 (3:4)
    So 14.09. 10:00 Admira Praha - Varnsdorf 5:3 (2:2)
    So 14.09. 10:15 Dukla Praha - Benešov 9:2 (4:1)
    So 14.09. 12:45 Střešovice 1911 - Motorlet Praha 0:11 (0:5)
    So 14.09. 12:45 ABC Braník - FC Háje 4:1 (1:1)
    Ne 15.09. 10:00 Slovan Liberec - Junior Praha 35:0 (15:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Roudnice - Dukla Praha 0:11 (0:6)
    Ne 22.09. 10:00 Motorlet Praha - ABC Braník 1:3 (0:1)
    Ne 22.09. 10:00 Varnsdorf - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    Ne 22.09. 10:00 Benešov - Admira Praha 3:2 (2:0)
    Ne 22.09. 10:30 FC Háje - Jablonec 2:2 (0:0)
    Ne 22.09. 14:00 Junior Praha - Střešovice 1911 1:7 (1:3)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Admira Praha - Roudnice 2:3 (1:1)
    So 28.09. 10:00 Střešovice 1911 - Varnsdorf 0:4 (0:3)
    So 28.09. 14:00 Jablonec - Dukla Praha 4:11 (2:9)
    Ne 29.09. 10:00 Slovan Liberec - Benešov 3:7 (1:4)
    Ne 29.09. 10:00 ABC Braník - Junior Praha 21:0 (14:0)
    Ne 29.09. 16:30 FC Háje - Motorlet Praha 6:2 (2:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Roudnice - Slovan Liberec 8:3 (2:1)
    So 05.10. 10:15 Dukla Praha - Admira Praha 9:2 (3:2)
    Ne 06.10. 10:00 Motorlet Praha - Jablonec 6:2 (5:2)
    Ne 06.10. 10:00 Varnsdorf - ABC Braník 9:3 (4:2)
    Ne 06.10. 10:00 Benešov - Střešovice 1911 14:2 (7:0)
    Ne 06.10. 14:00 Junior Praha - FC Háje 0:10 (0:4)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Střešovice 1911 - Roudnice 0:7 (0:4)
    So 12.10. 14:00 Jablonec - Admira Praha 0:6 (0:2)
    Ne 13.10. 10:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 1:8 (1:4)
    Ne 13.10. 10:00 ABC Braník - Benešov 3:5 (0:2)
    Ne 13.10. 10:00 Motorlet Praha - Junior Praha 15:1 (11:1)
    Ne 13.10. 10:30 FC Háje - Varnsdorf 3:3 (2:2)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Roudnice - ABC Braník 7:1 (5:0)
    So 19.10. 10:00 Admira Praha - Slovan Liberec 6:5 (5:2)
    So 19.10. 10:15 Dukla Praha - Střešovice 1911 13:0 (9:0)
    Ne 20.10. 10:00 Varnsdorf - Motorlet Praha 4:8 (2:7)
    Ne 20.10. 10:00 Benešov - FC Háje 6:0 (2:0)
    Ne 20.10. 12:00 Junior Praha - Jablonec 0:23 (0:11)

    2.kolo

    25.10. 16:30 Slovan Liberec - Střešovice 1911 16:0 (6:0)
    So 26.10. 10:00 Admira Praha - ABC Braník 3:3 (1:1)
    So 26.10. 10:15 Dukla Praha - FC Háje 7:2 (3:2)
    So 26.10. 14:30 Roudnice - Motorlet Praha 9:4 (5:2)
    Ne 27.10. 10:00 Benešov - Junior Praha 23:0 (10:0)
    Ne 10.11. 10:00 Jablonec - Varnsdorf 6:2 (3:1)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 12:45 Střešovice 1911 - Admira Praha 2:6 (2:2)
    Ne 03.11. 10:00 Slovan Liberec - Jablonec 7:3 (3:1)
    Ne 03.11. 10:00 ABC Braník - Dukla Praha 1:4 (1:0)
    Ne 03.11. 10:00 Motorlet Praha - Benešov 2:2 (1:1)
    Ne 03.11. 10:30 FC Háje - Roudnice 5:8 (3:3)
    Ne 03.11. 12:00 Junior Praha - Varnsdorf 3:30 (0:16)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 11 0 0 150:15 33
    2. 11 9 1 1 90:42 28
    3. 11 8 2 1 86:34 26
    4. 11 6 1 4 102:39 19
    5. 11 5 2 4 61:37 17
    6. 11 4 2 5 47:41 14
    7. 11 4 2 5 55:56 14
    8. 11 4 1 6 68:51 13
    9. 11 4 1 6 65:54 13
    10. 11 3 2 6 67:62 11
    11. 11 1 0 10 14:122 3
    12. 11 0 0 11 6:258 0

    Nejčtenější ze sportu