Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13825
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2573
    Týden:
    23
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Chrudim - Viktoria Žižkov 15:1 (8:0)
    So 24.08. 10:00 Hlinsko - H. Králové 8:7 (4:6)
    So 24.08. 15:00 Čáslav - Náchod 3:8 (2:4)
    So 24.08. 16:00 Trutnov - Pardubice 1:6 (1:3)
    Ne 25.08. 10:00 Svitavy - RMSK Cidlina 4:7 (2:1)
    Ne 25.08. 10:00 Sparta Kolín - Vlašim 16:0 (6:0)
    St 28.08. 16:30 Ml. Boleslav - Vysoké Mýto 15:1 (7:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Vlašim - Hlinsko 1:9 (0:4)
    So 31.08. 10:00 RMSK Cidlina - Čáslav 15:6 (6:4)
    So 31.08. 10:00 Pardubice - Ml. Boleslav 10:1 (6:0)
    Ne 01.09. 10:00 Náchod - Sparta Kolín 7:8 (4:5)
    Ne 01.09. 10:00 Vysoké Mýto - Svitavy 9:5 (5:1)
    Ne 01.09. 16:00 Chrudim - Trutnov 10:3 (7:2)
    Ne 01.09. 17:00 Viktoria Žižkov - H. Králové 2:13 (0:6)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Ml. Boleslav - Chrudim 4:2 (2:1)
    So 07.09. 10:00 Svitavy - Pardubice 2:10 (2:5)
    So 07.09. 16:00 Trutnov - Viktoria Žižkov 5:2 (3:1)
    Ne 08.09. 10:00 Čáslav - Vysoké Mýto 4:9
    Ne 08.09. 10:00 Sparta Kolín - RMSK Cidlina 3:5
    Ne 08.09. 10:00 Hlinsko - Náchod 9:1
    Ne 08.09. 10:00 H. Králové - Vlašim 16:2

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Pardubice - Čáslav 3:9 (2:4)
    So 14.09. 15:00 Viktoria Žižkov - Vlašim 6:3 (1:2)
    So 14.09. 15:00 Chrudim - Svitavy 11:2 (4:2)
    Ne 15.09. 10:00 Náchod - H. Králové 1:10 (1:7)
    Ne 15.09. 10:00 RMSK Cidlina - Hlinsko 6:4 (3:2)
    Ne 15.09. 10:00 Vysoké Mýto - Sparta Kolín 12:1 (6:0)
    Ne 15.09. 11:00 Trutnov - Ml. Boleslav 1:9 (1:4)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Ml. Boleslav - Viktoria Žižkov 7:1 (5:0)
    Ne 22.09. 10:00 Svitavy - Trutnov 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 10:00 Čáslav - Chrudim 0:17 (0:10)
    Ne 22.09. 10:00 Sparta Kolín - Pardubice 4:16 (1:7)
    Ne 22.09. 10:00 Hlinsko - Vysoké Mýto 4:2 (1:2)
    Ne 22.09. 10:00 H. Králové - RMSK Cidlina 12:4 (5:3)
    Ne 22.09. 10:00 Vlašim - Náchod 2:2 (1:1)

    8.kolo

    Čt 05.09. 16:30 Pardubice - Hlinsko 7:1 (2:1)
    So 28.09. 10:00 Ml. Boleslav - Svitavy 4:5 (3:3)
    So 28.09. 15:00 Viktoria Žižkov - Náchod 8:5 (2:3)
    So 28.09. 15:00 Chrudim - Sparta Kolín 14:3 (11:3)
    Ne 29.09. 10:00 RMSK Cidlina - Vlašim 6:3 (4:2)
    Ne 29.09. 13:30 Trutnov - Čáslav 4:1 (1:0)
    St 16.10. 16:00 Vysoké Mýto - H. Králové 2:6 (2:3)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Svitavy - Viktoria Žižkov 5:3 (3:0)
    So 05.10. 10:00 Vlašim - Vysoké Mýto 1:8 (1:2)
    Ne 06.10. 10:00 Čáslav - Ml. Boleslav 1:14 (0:7)
    Ne 06.10. 10:00 Sparta Kolín - Trutnov 4:7 (3:3)
    Ne 06.10. 10:00 H. Králové - Pardubice 6:2 (2:1)
    Ne 06.10. 10:00 Náchod - RMSK Cidlina 4:5 (2:2)
    St 16.10. 15:30 Hlinsko - Chrudim 4:6 (1:4)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Pardubice - Vlašim 22:2 (10:1)
    So 12.10. 10:00 Trutnov - Hlinsko 3:5 (2:2)
    So 12.10. 10:00 Ml. Boleslav - Sparta Kolín 6:2 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Viktoria Žižkov - RMSK Cidlina 2:8 (2:4)
    So 12.10. 15:00 Chrudim - H. Králové 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 10:00 Vysoké Mýto - Náchod 3:5 (3:1)
    Ne 13.10. 10:00 Svitavy - Čáslav 7:4 (4:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Vlašim - Chrudim 0:17 (0:4)
    Ne 20.10. 10:00 Čáslav - Viktoria Žižkov 2:9 (1:4)
    Ne 20.10. 10:00 Sparta Kolín - Svitavy 3:1 (0:1)
    Ne 20.10. 10:00 Hlinsko - Ml. Boleslav 3:10 (1:5)
    Ne 20.10. 10:00 H. Králové - Trutnov 7:2 (3:2)
    Ne 20.10. 10:00 Náchod - Pardubice 3:10 (3:6)
    Ne 20.10. 10:00 RMSK Cidlina - Vysoké Mýto 2:2 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 Pardubice - RMSK Cidlina 13:3 (9:1)
    So 26.10. 10:00 Chrudim - Náchod 6:1 (3:1)
    So 26.10. 10:00 Ml. Boleslav - H. Králové 5:6 (3:3)
    So 26.10. 14:15 Svitavy - Hlinsko 7:2 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Trutnov - Vlašim 8:3 (5:2)
    Ne 27.10. 10:00 Čáslav - Sparta Kolín 2:8 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Viktoria Žižkov - Vysoké Mýto 3:5 (1:3)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 RMSK Cidlina - Chrudim 4:5 (2:2)
    So 02.11. 10:00 Vysoké Mýto - Pardubice 2:12 (0:8)
    Ne 03.11. 10:00 Sparta Kolín - Viktoria Žižkov 4:4 (4:2)
    Ne 03.11. 10:00 Hlinsko - Čáslav 10:2 (7:1)
    Ne 03.11. 10:00 H. Králové - Svitavy 8:0 (7:0)
    Ne 03.11. 10:00 Vlašim - Ml. Boleslav 1:23 (0:11)
    Ne 03.11. 10:00 Náchod - Trutnov 3:0 (1:0)

    2.kolo

    St 30.10. 10:00 H. Králové - Sparta Kolín 15:3 (4:2)
    So 09.11. 10:00 Viktoria Žižkov - Hlinsko 2:4 (1:2)
    Ne 10.11. 09:30 Pardubice - Chrudim 5:2
    Ne 10.11. 10:00 Vlašim - Čáslav 3:7
    Ne 10.11. 10:00 Náchod - Svitavy 2:5
    Ne 10.11. 10:00 RMSK Cidlina - Ml. Boleslav 8:6
    Ne 10.11. 10:00 Vysoké Mýto - Trutnov 10:2

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 10:00 Pardubice - Viktoria Žižkov 15:1 (8:1)
    So 16.11. 10:00 Chrudim - Vysoké Mýto 8:3 (4:1)
    So 16.11. 10:00 Trutnov - RMSK Cidlina 2:4 (1:1)
    So 16.11. 10:00 Ml. Boleslav - Náchod 8:1 (7:1)
    So 16.11. 15:00 Čáslav - H. Králové 0:9 (0:4)
    Ne 17.11. 10:00 Svitavy - Vlašim 18:1 (10:1)
    Ne 17.11. 10:00 Sparta Kolín - Hlinsko 4:6 (2:4)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 0 1 118:32 36
    2. 13 11 0 2 131:37 33
    3. 13 10 0 3 114:33 30
    4. 13 9 1 3 77:66 28
    5. 13 9 0 4 112:42 27
    6. 13 8 0 5 69:58 24
    7. 13 6 1 6 68:68 19
    8. 13 6 1 6 62:65 19
    9. 13 4 1 8 39:65 13
    10. 13 4 1 8 63:95 13
    11. 13 3 1 9 43:77 10
    12. 13 3 1 9 44:91 10
    13. 13 2 0 11 41:116 6
    14. 13 0 1 12 22:158 1

    Nejčtenější ze sportu