Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13826
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2419
    Týden:
    20
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Chrudim - Viktoria Žižkov 13:4 (5:3)
    So 24.08. 10:00 Hlinsko - H. Králové 4:6 (2:2)
    So 24.08. 15:00 Čáslav - Náchod 4:7 (3:4)
    So 24.08. 16:00 Trutnov - Pardubice 3:11 (2:5)
    Ne 25.08. 10:00 Svitavy - RMSK Cidlina 4:13 (3:7)
    Ne 25.08. 10:00 Sparta Kolín - Vlašim 4:11 (3:6)
    St 28.08. 16:30 Ml. Boleslav - Vysoké Mýto 13:3 (8:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Vlašim - Hlinsko 2:3 (1:2)
    So 31.08. 10:00 RMSK Cidlina - Čáslav 8:3 (2:2)
    So 31.08. 10:00 Pardubice - Ml. Boleslav 7:5 (4:2)
    Ne 01.09. 10:00 Náchod - Sparta Kolín 14:4 (7:2)
    Ne 01.09. 10:00 Vysoké Mýto - Svitavy 7:2 (4:2)
    Ne 01.09. 16:00 Chrudim - Trutnov 2:6 (1:5)
    Ne 01.09. 17:00 Viktoria Žižkov - H. Králové 4:23 (1:10)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Ml. Boleslav - Chrudim 9:6 (1:1)
    So 07.09. 10:00 Svitavy - Pardubice 1:16 (1:6)
    So 07.09. 16:00 Trutnov - Viktoria Žižkov 3:7 (2:1)
    Ne 08.09. 10:00 Čáslav - Vysoké Mýto 2:9
    Ne 08.09. 10:00 Sparta Kolín - RMSK Cidlina 1:18
    Ne 08.09. 10:00 Hlinsko - Náchod 2:1
    Ne 08.09. 10:00 H. Králové - Vlašim 11:0

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Pardubice - Čáslav 8:6 (4:3)
    So 14.09. 15:00 Viktoria Žižkov - Vlašim 7:2 (4:1)
    So 14.09. 15:00 Chrudim - Svitavy 5:3 (1:1)
    Ne 15.09. 10:00 Náchod - H. Králové 1:18 (0:9)
    Ne 15.09. 10:00 RMSK Cidlina - Hlinsko 3:3 (2:2)
    Ne 15.09. 10:00 Vysoké Mýto - Sparta Kolín 7:2 (2:1)
    Ne 15.09. 11:00 Trutnov - Ml. Boleslav 4:5 (2:3)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Ml. Boleslav - Viktoria Žižkov 10:2 (2:2)
    Ne 22.09. 10:00 Svitavy - Trutnov 8:4 (4:3)
    Ne 22.09. 10:00 Čáslav - Chrudim 5:6 (2:3)
    Ne 22.09. 10:00 Sparta Kolín - Pardubice 2:20 (0:8)
    Ne 22.09. 10:00 Hlinsko - Vysoké Mýto 7:1 (1:1)
    Ne 22.09. 10:00 H. Králové - RMSK Cidlina 17:1 (6:1)
    Ne 22.09. 10:00 Vlašim - Náchod 5:2 (1:1)

    8.kolo

    Čt 05.09. 16:30 Pardubice - Hlinsko 9:2 (5:0)
    So 28.09. 10:00 Ml. Boleslav - Svitavy 14:6 (7:3)
    So 28.09. 15:00 Viktoria Žižkov - Náchod 5:6 (3:3)
    So 28.09. 15:00 Chrudim - Sparta Kolín 9:1 (4:1)
    Ne 29.09. 10:00 RMSK Cidlina - Vlašim 7:2 (4:1)
    Ne 29.09. 13:30 Trutnov - Čáslav 9:2 (5:1)
    St 16.10. 16:00 Vysoké Mýto - H. Králové 2:15 (0:4)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Svitavy - Viktoria Žižkov 10:9 (5:2)
    So 05.10. 10:00 Vlašim - Vysoké Mýto 1:5 (1:3)
    Ne 06.10. 10:00 Čáslav - Ml. Boleslav 6:4 (3:3)
    Ne 06.10. 10:00 Sparta Kolín - Trutnov 3:10 (1:3)
    Ne 06.10. 10:00 H. Králové - Pardubice 19:5 (6:0)
    Ne 06.10. 10:00 Náchod - RMSK Cidlina 2:7 (1:5)
    St 16.10. 15:30 Hlinsko - Chrudim 9:0 (5:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Pardubice - Vlašim 4:3 (3:0)
    So 12.10. 10:00 Trutnov - Hlinsko 0:7 (0:3)
    So 12.10. 10:00 Ml. Boleslav - Sparta Kolín 21:1 (13:1)
    So 12.10. 15:00 Viktoria Žižkov - RMSK Cidlina 3:7 (2:5)
    So 12.10. 15:00 Chrudim - H. Králové 0:22 (0:13)
    Ne 13.10. 10:00 Vysoké Mýto - Náchod 5:6 (2:4)
    Ne 13.10. 10:00 Svitavy - Čáslav 5:6 (2:2)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Vlašim - Chrudim 3:5 (2:3)
    Ne 20.10. 10:00 Čáslav - Viktoria Žižkov 6:2 (3:0)
    Ne 20.10. 10:00 Sparta Kolín - Svitavy 2:29 (1:18)
    Ne 20.10. 10:00 Hlinsko - Ml. Boleslav 3:7 (2:6)
    Ne 20.10. 10:00 H. Králové - Trutnov 9:0 (5:0)
    Ne 20.10. 10:00 Náchod - Pardubice 5:13 (1:6)
    Ne 20.10. 10:00 RMSK Cidlina - Vysoké Mýto 5:4 (3:2)

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 Pardubice - RMSK Cidlina 8:4 (3:3)
    So 26.10. 10:00 Chrudim - Náchod 4:6 (3:4)
    So 26.10. 10:00 Ml. Boleslav - H. Králové 8:5 (3:2)
    So 26.10. 14:15 Svitavy - Hlinsko 5:1 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Trutnov - Vlašim 2:3 (1:3)
    Ne 27.10. 10:00 Čáslav - Sparta Kolín 6:2 (3:0)
    Ne 27.10. 14:30 Viktoria Žižkov - Vysoké Mýto 6:2 (4:1)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Vysoké Mýto - Pardubice 4:13 (2:10)
    So 02.11. 14:30 RMSK Cidlina - Chrudim 10:3 (7:1)
    Ne 03.11. 10:00 Sparta Kolín - Viktoria Žižkov 1:10 (0:2)
    Ne 03.11. 10:00 Hlinsko - Čáslav 3:7 (3:6)
    Ne 03.11. 10:00 H. Králové - Svitavy 18:3 (12:3)
    Ne 03.11. 10:00 Vlašim - Ml. Boleslav 3:6 (2:1)
    Ne 03.11. 10:00 Náchod - Trutnov 3:1 (3:1)

    2.kolo

    St 30.10. 10:00 H. Králové - Sparta Kolín 30:0 (14:0)
    So 09.11. 10:00 Viktoria Žižkov - Hlinsko 6:2 (2:0)
    Ne 10.11. 09:30 Pardubice - Chrudim 6:5
    Ne 10.11. 10:00 Vlašim - Čáslav 6:8
    Ne 10.11. 10:00 Náchod - Svitavy 4:4
    Ne 10.11. 10:00 RMSK Cidlina - Ml. Boleslav 3:13
    Ne 10.11. 10:00 Vysoké Mýto - Trutnov 8:2

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 10:00 Pardubice - Viktoria Žižkov 9:6 (4:2)
    So 16.11. 10:00 Chrudim - Vysoké Mýto 4:4 (1:0)
    So 16.11. 10:00 Trutnov - RMSK Cidlina 3:12 (1:7)
    So 16.11. 10:00 Ml. Boleslav - Náchod 3:2 (1:1)
    So 16.11. 15:00 Čáslav - H. Králové 2:16 (0:6)
    Ne 17.11. 10:00 Svitavy - Vlašim 9:6 (2:2)
    Ne 17.11. 10:00 Sparta Kolín - Hlinsko 1:16 (1:7)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 0 1 209:30 36
    2. 13 12 0 1 129:65 36
    3. 13 11 0 2 118:51 33
    4. 13 9 1 3 98:66 28
    5. 13 6 1 6 62:48 19
    6. 13 6 1 6 59:75 19
    7. 13 6 0 7 63:85 18
    8. 13 5 1 7 89:105 16
    9. 13 5 1 7 61:78 16
    10. 13 5 1 7 62:88 16
    11. 13 5 0 8 71:94 15
    12. 13 3 0 10 47:73 9
    13. 13 3 0 10 47:80 9
    14. 13 0 0 13 24:201 0

    Nejčtenější ze sportu