Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13828
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    852
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:00 Černice - Mirošov 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 10:00 Mýto - Švihov 11:0 (3:0)
    Ne 25.08. 10:00 Dobřany - Chlumčany 6:0 (3:0)
    Ne 25.08. 10:00 Nepomuk - Strašice 4:2 (3:2)
    Ne 25.08. 14:00 Žákava - Spálené Poříčí 13:0 (6:0)

    2.kolo

    Ne 01.09. 10:00 Švihov - Spálené Poříčí 1:4 (1:2)
    Ne 01.09. 10:00 Mýto - Černice 7:0 (3:0)
    Ne 01.09. 10:15 Blovice - Žákava 0:18 (0:8)
    Ne 01.09. 14:00 Chlumčany - Nepomuk 0:7 (0:4)
    Ne 01.09. 14:00 Mirošov - Dobřany 1:6 (1:3)

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 Černice - Švihov 5:0 (3:0)
    So 07.09. 14:00 Spálené Poříčí - Blovice 13:1 (7:0)
    Ne 08.09. 10:00 Dobřany - Mýto 1:4 (1:2)
    Ne 08.09. 10:00 Nepomuk - Mirošov 13:2 (7:2)
    Ne 08.09. 14:00 Žákava - Strašice 8:2 (4:1)

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Mýto - Nepomuk 3:2 np (0:2)
    So 14.09. 10:00 Černice - Dobřany 3:8 (3:4)
    Ne 15.09. 10:00 Švihov - Blovice 10:1 (5:1)
    Ne 15.09. 13:30 Chlumčany - Žákava 1:10 (0:3)
    Ne 15.09. 14:00 Strašice - Spálené Poříčí 8:1 (5:0)

    5.kolo

    So 21.09. 13:30 Spálené Poříčí - Chlumčany 4:1 (2:0)
    Ne 22.09. 10:00 Dobřany - Švihov 10:0 (6:0)
    Ne 22.09. 10:00 Nepomuk - Černice 9:2 (6:1)
    Ne 22.09. 10:15 Blovice - Strašice 2:7 (1:2)
    Ne 22.09. 13:30 Žákava - Mirošov 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Mýto - Žákava 5:4 (1:3)
    Ne 29.09. 10:00 Švihov - Strašice 3:6 (2:4)
    Ne 29.09. 10:00 Dobřany - Nepomuk 1:4 (1:2)
    Ne 29.09. 13:00 Chlumčany - Blovice 8:1 (3:1)
    Ne 29.09. 14:00 Mirošov - Spálené Poříčí 6:0 (2:0)

    7.kolo

    So 05.10. 13:00 Spálené Poříčí - Mýto 0:6 (0:4)
    Ne 06.10. 10:00 Nepomuk - Švihov 14:0 (9:0)
    Ne 06.10. 10:00 Strašice - Chlumčany 7:0 (2:0)
    Ne 06.10. 10:15 Blovice - Mirošov 1:14 (0:6)
    Ne 06.10. 13:00 Žákava - Černice 3:2 (1:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:00 Černice - Spálené Poříčí 5:6 np (0:1)
    Ne 13.10. 10:00 Švihov - Chlumčany 1:2 (1:0)
    Ne 13.10. 10:00 Mýto - Blovice 17:0 (10:0)
    Ne 13.10. 10:00 Dobřany - Žákava 2:4 (2:3)
    Ne 13.10. 14:00 Mirošov - Strašice 2:3 np (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 Strašice - Mýto 1:5 (0:3)
    So 19.10. 12:30 Spálené Poříčí - Dobřany 1:6 (0:5)
    Ne 20.10. 10:15 Blovice - Černice 0:10 (0:5)
    Ne 20.10. 12:30 Žákava - Nepomuk 1:3 (1:2)
    Ne 20.10. 12:30 Chlumčany - Mirošov 1:4 (0:2)

    10.kolo

    So 26.10. 10:00 Mýto - Chlumčany 11:0 (5:0)
    So 26.10. 10:00 Černice - Strašice 1:2 (0:1)
    Ne 27.10. 10:00 Švihov - Mirošov 2:1 (2:0)
    Ne 27.10. 10:00 Dobřany - Blovice 12:0 (7:0)
    Ne 27.10. 10:00 Nepomuk - Spálené Poříčí 12:1 (6:1)

    11. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 10:15 Blovice - Nepomuk 0:25 (0:13)
    Ne 03.11. 10:00 Mirošov - Mýto 3:4 np (1:1)
    Ne 03.11. 11:00 Žákava - Švihov 3:1 (3:0)
    Ne 03.11. 11:00 Chlumčany - Černice 5:4 (2:3)
    Ne 03.11. 14:00 Strašice - Dobřany 4:3 np (2:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 9 0 1 0 93:11 28
    2. 10 8 2 0 0 71:11 28
    3. 10 8 0 0 2 66:17 24
    4. 10 6 0 1 3 55:20 19
    5. 10 5 2 0 3 40:29 19
    6. 10 4 0 2 4 35:30 14
    7. 10 3 1 0 6 29:59 11
    8. 10 3 0 0 7 18:55 9
    9. 10 2 0 1 7 32:40 7
    10. 10 2 0 0 8 18:57 6
    11. 10 0 0 0 10 6:134 0

    Nejčtenější ze sportu