Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13831
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1441
    Týden:
    17
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 11:45 Doubravka - Tachov 2:7 (2:3)
    So 24.08. 11:45 Luby - Klatovy 0:5 (0:3)
    So 24.08. 11:45 Stříbro - Vejprnice 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 11:45 Domažlice - Nepomuk 9:0 (4:0)
    Ne 25.08. 11:45 Bolevec - Přeštice 0:12 (0:7)
    Ne 25.08. 11:45 Horažďovice - Sušice 1:18 (0:10)
    Ne 25.08. 11:45 Horšovský Týn - Rokycany 0:16 (0:8)
    Ne 25.08. 11:45 Košutka - Rapid Plzeň 8:4 (4:3)

    1.kolo

    Út 27.08. 17:45 Horšovský Týn - Rapid Plzeň 0:15 (0:8)
    St 28.08. 17:45 Klatovy - Tachov 1:0 np (0:0)
    St 28.08. 17:45 Doubravka - Nepomuk 3:1 (1:1)
    St 28.08. 17:45 Luby - Přeštice 2:8 (2:3)
    St 28.08. 17:45 Horažďovice - Vejprnice 15:2 (6:0)
    St 28.08. 17:45 Stříbro - Košutka 0:6 (0:1)
    St 28.08. 18:45 Bolevec - Rokycany 2:7 (1:3)
    Út 17.09. 17:45 Domažlice - Sušice 3:2 (0:2)

    4.kolo

    So 31.08. 11:45 Vejprnice - Košutka 0:8 (0:5)
    So 31.08. 11:45 Rokycany - Stříbro 9:0 (3:0)
    So 31.08. 11:45 Sušice - Horšovský Týn 20:1 (11:1)
    So 31.08. 11:45 Klatovy - Domažlice 4:2 (1:1)
    So 31.08. 11:45 Doubravka - Luby 1:3 (1:1)
    Ne 01.09. 11:45 Tachov - Rapid Plzeň 11:2 (3:2)
    Ne 01.09. 11:45 Přeštice - Horažďovice 10:1 (2:0)
    Ne 01.09. 11:45 Nepomuk - Bolevec 1:0 np (0:0)

    2.kolo

    St 04.09. 17:45 Tachov - Košutka 5:3 (4:2)
    St 04.09. 17:45 Rapid Plzeň - Stříbro 9:0 (4:0)
    St 04.09. 17:45 Vejprnice - Horšovský Týn 12:0 (4:0)
    St 04.09. 17:45 Rokycany - Horažďovice 12:0 (8:0)
    St 04.09. 17:45 Sušice - Bolevec 16:0 (6:0)
    St 04.09. 17:45 Přeštice - Domažlice 5:0 (0:0)
    St 04.09. 17:45 Nepomuk - Luby 3:2 np (1:0)
    St 04.09. 17:45 Klatovy - Doubravka 6:0 (4:0)

    5.kolo

    So 07.09. 11:45 Luby - Tachov 1:2 (0:0)
    Ne 08.09. 11:45 Domažlice - Doubravka 5:0 (3:0)
    Ne 08.09. 11:45 Bolevec - Klatovy 0:8 (0:3)
    Ne 08.09. 11:45 Horažďovice - Nepomuk 3:1 (1:0)
    Ne 08.09. 11:45 Horšovský Týn - Přeštice 0:17 (0:8)
    Ne 08.09. 11:45 Stříbro - Sušice 0:6 (0:4)
    Ne 08.09. 11:45 Košutka - Rokycany 1:4 (1:3)
    Ne 08.09. 17:00 Rapid Plzeň - Vejprnice 8:2 (5:1)

    6.kolo

    So 14.09. 11:45 Rokycany - Rapid Plzeň 5:1 (2:1)
    So 14.09. 11:45 Sušice - Košutka 6:4 (5:3)
    So 14.09. 11:45 Klatovy - Horažďovice 1:0 (0:0)
    So 14.09. 11:45 Doubravka - Bolevec 15:1 (6:1)
    So 14.09. 11:45 Luby - Domažlice 3:7 (1:4)
    Ne 15.09. 11:45 Tachov - Vejprnice 15:0 (7:0)
    Ne 15.09. 11:45 Přeštice - Stříbro 4:2 (0:0)
    Ne 15.09. 11:45 Nepomuk - Horšovský Týn 24:0 (14:0)

    7.kolo

    So 21.09. 11:45 Bolevec - Luby 0:2 (0:1)
    So 21.09. 11:45 Horšovský Týn - Klatovy 0:14 (0:6)
    So 21.09. 11:45 Stříbro - Nepomuk 3:7 (2:3)
    So 21.09. 11:45 Vejprnice - Rokycany 1:11 (1:4)
    Ne 22.09. 11:45 Domažlice - Tachov 2:3 (1:2)
    Ne 22.09. 11:45 Horažďovice - Doubravka 0:7 (0:3)
    Ne 22.09. 11:45 Košutka - Přeštice 1:4 (0:4)
    Ne 22.09. 17:00 Rapid Plzeň - Sušice 1:7 (1:3)

    8.kolo

    So 28.09. 11:45 Sušice - Vejprnice 13:1 (7:0)
    So 28.09. 11:45 Klatovy - Stříbro 3:0 (1:0)
    So 28.09. 11:45 Doubravka - Horšovský Týn 32:0 (16:0)
    Ne 29.09. 11:45 Tachov - Rokycany 3:2 (1:0)
    Ne 29.09. 11:45 Přeštice - Rapid Plzeň 5:4 np (2:1)
    Ne 29.09. 11:45 Nepomuk - Košutka 1:3 (1:2)
    Ne 29.09. 11:45 Luby - Horažďovice 7:0 (4:0)
    Ne 29.09. 11:45 Domažlice - Bolevec 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 11:45 Bolevec - Tachov 0:5 (0:2)
    So 05.10. 11:45 Stříbro - Doubravka 3:2 np (1:1)
    So 05.10. 11:45 Vejprnice - Přeštice 0:12 (0:7)
    So 05.10. 11:45 Rokycany - Sušice 2:1 np (0:1)
    Ne 06.10. 11:45 Horažďovice - Domažlice 2:10 (2:5)
    Ne 06.10. 11:45 Horšovský Týn - Luby 2:13 (0:5)
    Ne 06.10. 11:45 Košutka - Klatovy 2:3 (2:2)
    Ne 06.10. 16:00 Rapid Plzeň - Nepomuk 3:1 (2:1)

    10.kolo

    So 12.10. 11:45 Nepomuk - Vejprnice 7:3 (3:2)
    So 12.10. 11:45 Klatovy - Rapid Plzeň 6:0 (4:0)
    So 12.10. 11:45 Doubravka - Košutka 3:2 (2:1)
    So 12.10. 11:45 Luby - Stříbro 2:0 (0:0)
    So 12.10. 11:45 Bolevec - Horažďovice 1:0 np (0:0)
    Ne 13.10. 11:45 Tachov - Sušice 4:3 np (2:3)
    Ne 13.10. 11:45 Přeštice - Rokycany 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 11:45 Domažlice - Horšovský Týn 23:0 (12:0)

    11.kolo

    So 19.10. 11:45 Horšovský Týn - Bolevec 0:15 (0:9)
    So 19.10. 11:45 Stříbro - Domažlice 0:6 (0:5)
    So 19.10. 11:45 Vejprnice - Klatovy 0:9 (0:2)
    So 19.10. 11:45 Rokycany - Nepomuk 7:0 (3:0)
    Ne 20.10. 11:45 Horažďovice - Tachov 1:11 (0:6)
    Ne 20.10. 11:45 Košutka - Luby 7:1 (4:1)
    Ne 20.10. 11:45 Sušice - Přeštice 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Rapid Plzeň - Doubravka 6:4 (2:1)

    12.kolo

    So 26.10. 11:45 Nepomuk - Sušice 1:4 (0:2)
    So 26.10. 11:45 Klatovy - Rokycany 8:0 (5:0)
    So 26.10. 11:45 Doubravka - Vejprnice 2:1 (1:1)
    So 26.10. 11:45 Luby - Rapid Plzeň 1:5 (0:4)
    So 26.10. 11:45 Bolevec - Stříbro 2:5 (0:2)
    Ne 27.10. 11:45 Tachov - Přeštice 1:5 (1:3)
    Ne 27.10. 11:45 Domažlice - Košutka 2:1 (1:0)
    Ne 27.10. 11:45 Horažďovice - Horšovský Týn 11:2 (6:0)

    13.kolo

    So 02.11. 11:45 Horšovský Týn - Tachov 0:21 (0:10)
    So 02.11. 11:45 Stříbro - Horažďovice 4:5 np (3:3)
    So 02.11. 11:45 Vejprnice - Luby 2:1 np (0:1)
    Ne 03.11. 11:45 Košutka - Bolevec 15:1 (5:1)
    Ne 03.11. 11:45 Rokycany - Doubravka 8:2 (3:0)
    Ne 03.11. 11:45 Sušice - Klatovy 1:3 (1:2)
    Ne 03.11. 11:45 Přeštice - Nepomuk 4:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Rapid Plzeň - Domažlice 1:2 np (1:0)

    14.kolo

    So 09.11. 11:45 Klatovy - Přeštice 3:1 (0:12)
    So 09.11. 11:45 Doubravka - Sušice 0:4 (0:1)
    So 09.11. 11:45 Luby - Rokycany 2:6 (0:4)
    So 09.11. 11:45 Bolevec - Rapid Plzeň 2:4 (2:3)
    Ne 10.11. 11:45 Tachov - Nepomuk 11:2 (7:1)
    Ne 10.11. 11:45 Domažlice - Vejprnice 8:1 (3:1)
    Ne 10.11. 11:45 Horažďovice - Košutka 3:7 (1:3)
    Ne 10.11. 11:45 Horšovský Týn - Stříbro 0:13 (0:5)

    15.kolo

    So 16.11. 11:45 Stříbro - Tachov 1:8 (0:4)
    So 16.11. 11:45 Vejprnice - Bolevec 4:10 (1:3)
    So 16.11. 11:45 Rokycany - Domažlice 1:3 (1:1)
    Ne 17.11. 11:15 Sušice - Luby 5:1 (2:1)
    Ne 17.11. 11:45 Přeštice - Doubravka 7:2 (3:1)
    Ne 17.11. 11:45 Nepomuk - Klatovy 0:2 (0:1)
    Ne 17.11. 14:30 Rapid Plzeň - Horažďovice 3:4 (1:3)
    Ne 17.11. 14:45 Košutka - Horšovský Týn 22:0 (10:0)

    16. kolo - soutěž ukončena

    Ne 08.03. 11:45 Tachov - Klatovy 2:3 np (0:2)
    Ne 08.03. 11:45 Nepomuk - Doubravka 0:2 (0:2)
    Ne 08.03. 14:30 Rapid Plzeň - Horšovský Týn 12:1 (6:0)
    Ne 08.03. 14:45 Rokycany - Bolevec 10:0 (2:0)
    Ne 08.03. 15:45 Sušice - Domažlice 2:1 (0:1)
    Ne 08.03. 15:45 Vejprnice - Horažďovice 3:7 (2:5)
    Ne 08.03. 18:00 Košutka - Stříbro 2:1 (1:1)
    Út 21.04. 17:45 Přeštice - Luby výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 14 2 0 0 77:8 46
    2. 16 12 1 2 1 108:26 40
    3. 16 12 0 2 2 110:22 38
    4. 15 12 1 0 2 96:20 38
    5. 16 11 1 0 4 100:26 35
    6. 16 11 1 0 4 85:25 35
    7. 16 9 0 0 7 92:38 27
    8. 16 8 0 2 6 78:57 26
    9. 16 7 0 1 8 77:53 22
    10. 16 5 1 1 9 52:98 18
    11. 15 5 0 2 8 41:51 17
    12. 16 3 2 0 11 48:59 13
    13. 16 3 1 1 11 33:71 12
    14. 16 2 1 1 12 33:106 9
    15. 16 1 1 0 14 32:128 5
    16. 16 0 0 0 16 6:280 0

    Nejčtenější ze sportu