Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13834
  • Návštěvy: 99/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7016
    Týden:
    99
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 11.08. 10:00 Motorlet Praha - Č.Budějovice Ak B 1:0 np (0:0)
    Ne 11.08. 10:00 CU Bohemians - Sokolov 6:2 (2:1)
    Ne 11.08. 10:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 2:4 (2:1)
    Ne 11.08. 10:00 Písek - Rokycany 5:1 (4:1)
    Ne 11.08. 10:00 Vyšehrad - SK Kladno 2:3 (2:2)
    Ne 11.08. 10:15 Táborsko - Benešov 4:3 (3:2)
    Ne 11.08. 10:15 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram FA B 5:4 np (1:4)
    Ne 11.08. 14:45 Slavia Praha B - Mostecký FK 3:0 (1:0)

    2.kolo

    16.08. 15:45 SK Kladno - Slavia Praha B 1:3 (1:2)
    Ne 18.08. 10:00 Rokycany - Vyšehrad 0:2 (0:2)
    Ne 18.08. 10:00 Benešov - Viktoria Žižkov 4:2 (4:2)
    Ne 18.08. 10:00 Motorlet Praha - CU Bohemians 1:5 (1:2)
    Ne 18.08. 11:00 Č.Budějovice Ak B - 1.FK Příbram FA B 4:0 (1:0)
    Ne 18.08. 11:00 Mostecký FK - Petřín Plzeň 1:3 (1:2)
    Ne 18.08. 11:00 Sokolov - Táborsko 3:2 (0:0)
    Ne 18.08. 16:45 Viktoria Plzeň B - Písek 3:0 (1:0)

    3.kolo

    23.08. 17:30 Petřín Plzeň - SK Kladno 0:1 (0:1)
    Ne 25.08. 10:00 CU Bohemians - Č.Budějovice Ak B 4:0 (1:0)
    Ne 25.08. 10:00 Viktoria Žižkov - Sokolov 1:3 (1:2)
    Ne 25.08. 10:00 Písek - Benešov 2:1 (0:1)
    Ne 25.08. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 2:5 (1:2)
    Ne 25.08. 10:15 Táborsko - Motorlet Praha 1:2 np (1:0)
    Ne 25.08. 13:00 1.FK Příbram FA B - Mostecký FK 2:1 np (1:1)
    St 04.09. 13:00 Slavia Praha B - Rokycany 4:2 (3:1)

    4.kolo

    So 31.08. 15:00 Rokycany - Petřín Plzeň 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 10:00 Benešov - Vyšehrad 4:0 (4:0)
    Ne 01.09. 10:00 CU Bohemians - Táborsko 6:2 (2:2)
    Ne 01.09. 10:15 SK Kladno - 1.FK Příbram FA B 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 12:00 Č.Budějovice Ak B - Mostecký FK 0:3 (0:3)
    Ne 01.09. 14:00 Sokolov - Písek 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:45 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 1:2 np (0:0)
    St 04.09. 13:00 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 5:0 (1:0)

    5.kolo

    Ne 08.09. 10:00 Viktoria Žižkov - CU Bohemians 0:15 (0:8)
    Ne 08.09. 10:00 Písek - Motorlet Praha 1:2 (0:2)
    Ne 08.09. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 0:1 (0:1)
    Ne 08.09. 10:00 Mostecký FK - SK Kladno 3:2 np (0:1)
    Ne 08.09. 10:15 Táborsko - Č.Budějovice Ak B 3:2 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň B 3:2 (2:1)
    Ne 08.09. 14:00 1.FK Příbram FA B - Rokycany 9:2 (4:0)
    Ne 08.09. 14:45 Slavia Praha B - Benešov 1:3 (1:2)

    6.kolo

    Ne 15.09. 09:00 Rokycany - Mostecký FK 4:2 (2:1)
    Ne 15.09. 10:00 Benešov - Petřín Plzeň 3:2 (2:1)
    Ne 15.09. 10:00 Sokolov - Slavia Praha B 1:4 (1:3)
    Ne 15.09. 10:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 9:0 (6:0)
    Ne 15.09. 10:00 CU Bohemians - Písek 6:1 (2:0)
    Ne 15.09. 10:15 Č.Budějovice Ak B - SK Kladno 4:1 (1:0)
    Ne 15.09. 10:15 Táborsko - Viktoria Žižkov 7:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram FA B 3:4 (2:1)

    7.kolo

    Ne 22.09. 10:00 Písek - Táborsko 1:2 (0:1)
    Ne 22.09. 10:00 Vyšehrad - CU Bohemians 1:4 (0:3)
    Ne 22.09. 10:15 Petřín Plzeň - Sokolov 5:1 (1:1)
    Ne 22.09. 10:15 SK Kladno - Rokycany 3:2 np (1:2)
    Ne 22.09. 11:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň B 1:4 (1:1)
    Ne 22.09. 12:00 Viktoria Žižkov - Č.Budějovice Ak B 4:3 (2:0)
    Ne 22.09. 13:00 1.FK Příbram FA B - Benešov 3:5 (2:2)
    Ne 22.09. 13:30 Slavia Praha B - Motorlet Praha 3:2 np (0:0)

    8.kolo

    St 28.08. 17:00 Viktoria Plzeň B - SK Kladno 3:2 (2:0)
    St 25.09. 10:00 CU Bohemians - Slavia Praha B 5:1 (0:1)
    Ne 29.09. 10:00 Benešov - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:00 Sokolov - 1.FK Příbram FA B 1:2 (0:2)
    Ne 29.09. 10:00 Motorlet Praha - Petřín Plzeň 0:6 (0:2)
    Ne 29.09. 10:15 Táborsko - Vyšehrad 5:0 (2:0)
    Ne 29.09. 11:00 Č.Budějovice Ak B - Rokycany 6:1 (1:1)
    Ne 29.09. 12:00 Viktoria Žižkov - Písek 6:4 (3:1)

    9.kolo

    Ne 06.10. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)
    Ne 06.10. 10:00 Rokycany - Viktoria Plzeň B 2:1 np (1:0)
    Ne 06.10. 10:15 Petřín Plzeň - CU Bohemians 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 10:15 SK Kladno - Benešov 0:1 np (0:0)
    Ne 06.10. 11:00 Mostecký FK - Sokolov 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 13:00 Písek - Č.Budějovice Ak B 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 13:00 1.FK Příbram FA B - Motorlet Praha 2:3 np (1:1)
    Ne 06.10. 13:45 Slavia Praha B - Táborsko 0:1 (0:0)

    10.kolo

    Ne 13.10. 10:00 Benešov - Rokycany 6:0 (4:0)
    Ne 13.10. 10:00 Sokolov - SK Kladno 1:2 (0:2)
    Ne 13.10. 10:00 Motorlet Praha - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 10:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram FA B 6:2 (4:2)
    Ne 13.10. 10:00 Písek - Vyšehrad 4:2 (3:1)
    Ne 13.10. 10:15 Táborsko - Petřín Plzeň 5:2 (2:0)
    Ne 13.10. 11:00 Č.Budějovice Ak B - Viktoria Plzeň B 1:4 (0:2)
    St 06.11. 12:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 1:8 (0:3)

    11.kolo

    Ne 20.10. 10:00 Vyšehrad - Č.Budějovice Ak B 5:0 (4:0)
    Ne 20.10. 10:00 1.FK Příbram FA B - Táborsko 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 10:00 Mostecký FK - CU Bohemians 2:3 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Rokycany - Sokolov 4:2 (2:2)
    Ne 20.10. 10:15 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
    Ne 20.10. 10:15 SK Kladno - Motorlet Praha 3:1 (1:1)
    Ne 20.10. 13:15 Slavia Praha B - Písek 8:2 (6:0)
    Ne 20.10. 15:30 Viktoria Plzeň B - Benešov 2:6 (0:4)

    12.kolo

    25.10. 12:15 Vyšehrad - Slavia Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 27.10. 10:00 Sokolov - Viktoria Plzeň B 2:1 np (1:1)
    Ne 27.10. 10:00 Motorlet Praha - Rokycany 0:2 (0:0)
    Ne 27.10. 10:00 CU Bohemians - SK Kladno 6:1 (3:0)
    Ne 27.10. 10:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram FA B 4:6 (1:4)
    Ne 27.10. 10:15 Č.Budějovice Ak B - Benešov 1:2 np (1:0)
    Ne 27.10. 10:15 Táborsko - Mostecký FK 1:2 (0:1)
    Ne 27.10. 13:00 Písek - Petřín Plzeň 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Rokycany - CU Bohemians 0:6 (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 2:3 np (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Benešov - Sokolov 3:1 (1:0)
    Ne 03.11. 10:15 Petřín Plzeň - Vyšehrad 6:0 (4:0)
    Ne 03.11. 10:15 SK Kladno - Táborsko 1:2 np (0:0)
    Ne 03.11. 11:45 Slavia Praha B - Č.Budějovice Ak B 2:1 np (1:1)
    Ne 03.11. 13:00 1.FK Příbram FA B - Písek 2:3 (1:0)
    Ne 03.11. 16:45 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 2:0 (1:0)

    14.kolo

    Ne 10.11. 10:00 Motorlet Praha - Benešov 1:5 (1:5)
    Ne 10.11. 10:00 CU Bohemians - Viktoria Plzeň B 7:1 (3:1)
    Ne 10.11. 10:00 Viktoria Žižkov - SK Kladno 2:5 (1:5)
    Ne 10.11. 10:00 Vyšehrad - 1.FK Příbram FA B 3:2 np (1:2)
    Ne 10.11. 10:15 Táborsko - Rokycany 9:0 (3:0)
    Ne 10.11. 11:00 Č.Budějovice Ak B - Sokolov 1:0 (1:0)
    Ne 10.11. 11:00 Písek - Mostecký FK 6:0 (3:0)
    Ne 10.11. 11:45 Slavia Praha B - Petřín Plzeň 4:1 (3:1)

    15.kolo

    Ne 17.11. 10:00 1.FK Příbram FA B - Slavia Praha B 0:1 np (0:1)
    Ne 17.11. 10:00 Mostecký FK - Vyšehrad 3:1 (3:0)
    Ne 17.11. 10:00 Rokycany - Viktoria Žižkov 2:3 np (2:0)
    Ne 17.11. 10:00 Benešov - CU Bohemians 1:3 (0:2)
    Ne 17.11. 10:00 Sokolov - Motorlet Praha 1:4 (1:1)
    Ne 17.11. 10:15 Petřín Plzeň - Č.Budějovice Ak B 0:1 (0:1)
    Ne 17.11. 10:15 SK Kladno - Písek 2:0 (1:0)
    Ne 17.11. 16:45 Viktoria Plzeň B - Táborsko 2:1 (1:1)

    16. kolo - soutěž ukončena

    Ne 08.03. 10:00 Č.Budějovice Ak B - Motorlet Praha 3:1 (1:1)
    Ne 08.03. 10:00 Rokycany - Písek 1:2 np (0:0)
    Ne 08.03. 10:00 Mostecký FK - Slavia Praha B 0:5 (0:1)
    Ne 08.03. 10:00 1.FK Příbram FA B - Petřín Plzeň 3:2 np (1:1)
    Ne 08.03. 10:15 Sokolov - CU Bohemians 1:3 (1:2)
    Ne 08.03. 10:15 SK Kladno - Vyšehrad 2:0 (0:0)
    Ne 08.03. 11:30 Benešov - Táborsko 4:2 (2:1)
    Ne 08.03. 16:45 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov 2:3 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 16 0 0 0 87:17 48
    2. 16 11 2 0 3 50:24 37
    3. 16 9 4 0 3 47:22 35
    4. 16 8 1 3 4 32:27 29
    5. 16 8 1 1 6 47:30 27
    6. 16 8 1 1 6 41:28 27
    7. 16 8 0 3 5 40:35 27
    8. 16 7 0 3 6 29:29 24
    9. 16 5 2 4 5 41:44 23
    10. 16 5 3 1 7 31:34 22
    11. 16 5 1 0 10 32:42 17
    12. 16 4 1 2 9 22:38 16
    13. 16 4 1 0 11 21:40 14
    14. 16 3 1 3 9 23:59 14
    15. 16 3 2 0 11 30:75 13
    16. 16 3 1 0 12 21:50 11

    Nejčtenější ze sportu