Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13838
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4675
    Týden:
    25
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:00 Karlovy Vary - Motorlet Praha B 1:2 np (0:0)
    So 17.08. 10:00 Mostecký FK B - SK Rakovník 1:2 (0:0)
    So 17.08. 10:00 Ervěnice - Jablonec B 0:6 (0:2)
    So 17.08. 10:00 Slovan Liberec B - Česká Lípa 14:0 (8:0)
    So 17.08. 10:00 FF Roudnice - Louny 6:0 (1:0)
    So 17.08. 10:00 Ústí n/L B - Varnsdorf 3:1 (0:0)
    Ne 18.08. 10:30 Teplice B - Chomutov 14:0 (5:0)
    St 21.08. 10:15 Dukla Praha B - Sokolov 5:1 (3:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Louny - Ústí n/L B 0:5 (0:4)
    So 24.08. 10:00 Chomutov - FF Roudnice 0:10 (0:5)
    So 24.08. 10:00 Sokolov - Teplice B 0:3 (0:0)
    So 24.08. 10:00 Česká Lípa - Dukla Praha B 1:3 (0:3)
    So 24.08. 10:00 SK Rakovník - Ervěnice 2:0 (2:0)
    So 24.08. 10:00 Motorlet Praha B - Mostecký FK B 0:1 np (0:0)
    So 24.08. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B 0:4 (0:1)
    So 24.08. 11:00 Varnsdorf - Karlovy Vary 0:1 (0:1)

    1.kolo

    St 28.08. 10:15 Jablonec B - Mostecký FK B 4:5 np (2:3)
    St 28.08. 11:00 Sokolov - Slovan Liberec B 0:3 (0:2)
    St 28.08. 15:00 Varnsdorf - FF Roudnice 3:1 (2:0)
    St 28.08. 15:00 SK Rakovník - Motorlet Praha B 0:4 (0:3)
    St 28.08. 15:15 Česká Lípa - Ervěnice 2:0 (1:0)
    St 28.08. 16:00 Ústí n/L B - Karlovy Vary 5:1 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Chomutov - Dukla Praha B 2:5 (1:3)
    St 28.08. 18:00 Louny - Teplice B 0:20 (0:7)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Karlovy Vary - Mostecký FK B 4:0 (1:0)
    So 31.08. 10:00 Ervěnice - Motorlet Praha B 1:2 (1:0)
    So 31.08. 10:00 Slovan Liberec B - SK Rakovník 11:0 (7:0)
    So 31.08. 10:00 Ústí n/L B - Chomutov 4:0 (1:0)
    So 31.08. 10:00 Varnsdorf - Louny 3:0 (1:0)
    So 31.08. 10:15 Dukla Praha B - Jablonec B 1:0 (1:0)
    So 31.08. 14:30 FF Roudnice - Sokolov 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:30 Teplice B - Česká Lípa 12:1 (8:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Louny - Karlovy Vary 0:1 (0:1)
    So 07.09. 10:00 Chomutov - Varnsdorf 3:1 (3:0)
    So 07.09. 10:00 Sokolov - Ústí n/L B 4:3 np (0:3)
    So 07.09. 10:00 SK Rakovník - Dukla Praha B 1:5 (0:1)
    So 07.09. 10:00 Motorlet Praha B - Slovan Liberec B 0:10 (0:4)
    So 07.09. 10:00 Mostecký FK B - Ervěnice 2:0 (0:0)
    So 07.09. 10:15 Jablonec B - Teplice B 2:1 (0:1)
    Ne 08.09. 10:00 Česká Lípa - FF Roudnice 0:5 (0:4)

    6.kolo

    St 11.09. 11:00 Slovan Liberec B - Mostecký FK B 10:0 (6:0)
    13.09. 14:45 FF Roudnice - Jablonec B 1:2 np (0:1)
    So 14.09. 10:00 Ústí n/L B - Česká Lípa 5:0 (3:0)
    So 14.09. 10:00 Louny - Chomutov 0:6 (0:1)
    So 14.09. 10:15 Dukla Praha B - Motorlet Praha B 9:2 (7:1)
    So 14.09. 11:00 Varnsdorf - Sokolov 3:2 np (2:0)
    Ne 15.09. 10:00 Karlovy Vary - Ervěnice 7:0 (2:0)
    Ne 15.09. 14:00 Teplice B - SK Rakovník 8:0 (3:0)

    7.kolo

    St 18.09. 10:00 Mostecký FK B - Dukla Praha B 0:1 (0:0)
    So 21.09. 10:00 Chomutov - Karlovy Vary 1:5 (0:1)
    So 21.09. 10:00 Sokolov - Louny 5:1 (1:1)
    So 21.09. 10:00 SK Rakovník - FF Roudnice 1:3 (0:1)
    So 21.09. 10:00 Motorlet Praha B - Teplice B 2:1 (1:0)
    So 21.09. 10:15 Jablonec B - Ústí n/L B 2:3 np (0:0)
    So 21.09. 12:15 Ervěnice - Slovan Liberec B 2:3 np (2:0)
    Ne 22.09. 10:00 Česká Lípa - Varnsdorf 3:2 np (1:1)

    8.kolo

    St 11.09. 11:00 Ústí n/L B - SK Rakovník 5:3 (3:2)
    27.09. 10:00 Chomutov - Sokolov 2:1 np (1:0)
    So 28.09. 10:00 FF Roudnice - Motorlet Praha B 1:3 (0:0)
    So 28.09. 10:00 Varnsdorf - Jablonec B 4:2 (2:2)
    So 28.09. 10:15 Dukla Praha B - Ervěnice 10:0 (5:0)
    So 28.09. 13:15 Louny - Česká Lípa 0:2 (0:1)
    St 02.10. 14:15 Karlovy Vary - Slovan Liberec B 0:11 (0:3)
    St 09.10. 13:30 Teplice B - Mostecký FK B 7:0 (4:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Sokolov - Karlovy Vary 2:5 (2:2)
    So 05.10. 10:00 SK Rakovník - Varnsdorf 4:0 (2:0)
    So 05.10. 10:00 Motorlet Praha B - Ústí n/L B 1:2 (0:0)
    So 05.10. 10:00 Ervěnice - Teplice B 0:8 (0:3)
    So 05.10. 10:00 Slovan Liberec B - Dukla Praha B 2:1 np (0:0)
    So 05.10. 10:15 Jablonec B - Louny 5:1 (3:0)
    Ne 06.10. 10:00 Česká Lípa - Chomutov 2:3 np (1:2)
    Út 22.10. 12:15 Mostecký FK B - FF Roudnice 0:8 (0:3)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 FF Roudnice - Ervěnice 11:0 (6:0)
    So 12.10. 10:00 Ústí n/L B - Mostecký FK B 3:2 np (1:2)
    So 12.10. 10:00 Varnsdorf - Motorlet Praha B 1:2 np (1:1)
    So 12.10. 10:00 Chomutov - Jablonec B 0:5 (0:2)
    So 12.10. 10:30 Teplice B - Slovan Liberec B 2:3 np (2:1)
    So 12.10. 11:00 Sokolov - Česká Lípa 5:2 (3:0)
    Ne 13.10. 10:00 Louny - SK Rakovník 3:2 (1:1)
    Út 15.10. 14:00 Karlovy Vary - Dukla Praha B 1:5 (0:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 SK Rakovník - Chomutov 3:0 (3:0)
    So 19.10. 10:00 Motorlet Praha B - Louny 3:0 (1:0)
    So 19.10. 10:00 Ervěnice - Ústí n/L B 2:6 (0:2)
    So 19.10. 10:00 Slovan Liberec B - FF Roudnice 8:0 (6:0)
    So 19.10. 10:15 Dukla Praha B - Teplice B 3:2 (2:1)
    So 19.10. 11:00 Mostecký FK B - Varnsdorf 3:2 np (1:1)
    So 19.10. 11:30 Jablonec B - Sokolov 9:1 (3:0)
    Ne 20.10. 11:00 Česká Lípa - Karlovy Vary 2:0 (1:0)

    12.kolo

    25.10. 14:15 Karlovy Vary - Teplice B 0:2 (0:1)
    So 26.10. 10:00 FF Roudnice - Dukla Praha B 2:1 (2:1)
    So 26.10. 10:00 Ústí n/L B - Slovan Liberec B 0:1 (0:1)
    So 26.10. 10:00 Varnsdorf - Ervěnice 0:2 (0:2)
    So 26.10. 10:00 Louny - Mostecký FK B 0:3 (0:1)
    So 26.10. 10:00 Chomutov - Motorlet Praha B 2:0 (1:0)
    So 26.10. 10:00 Sokolov - SK Rakovník 1:2 (1:2)
    So 26.10. 10:00 Česká Lípa - Jablonec B 1:5 (0:1)

    13.kolo

    01.11. 10:30 Teplice B - FF Roudnice 2:0 (2:0)
    So 02.11. 10:00 SK Rakovník - Česká Lípa 3:2 (1:1)
    So 02.11. 10:00 Motorlet Praha B - Sokolov 2:3 (2:1)
    So 02.11. 10:00 Mostecký FK B - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 02.11. 10:00 Ervěnice - Louny 5:0 (1:0)
    So 02.11. 10:00 Slovan Liberec B - Varnsdorf 4:3 (3:1)
    So 02.11. 11:30 Jablonec B - Karlovy Vary 9:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Dukla Praha B - Ústí n/L B 2:1 np (0:0)

    14.kolo

    08.11. 14:30 Ústí n/L B - Teplice B 1:3 (0:2)
    So 09.11. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha B 0:6 (0:3)
    So 09.11. 10:00 Louny - Slovan Liberec B 1:9 (0:5)
    So 09.11. 10:00 Sokolov - Mostecký FK B 2:4 (1:1)
    So 09.11. 10:00 Česká Lípa - Motorlet Praha B 1:2 (0:1)
    So 09.11. 10:15 Jablonec B - SK Rakovník 3:2 (1:1)
    Ne 10.11. 10:00 Karlovy Vary - FF Roudnice 2:0 (2:0)
    Ne 10.11. 10:00 Chomutov - Ervěnice 2:0 (2:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:00 SK Rakovník - Karlovy Vary 4:3 (3:3)
    So 16.11. 10:00 Mostecký FK B - Česká Lípa 2:1 (0:0)
    So 16.11. 10:00 Ervěnice - Sokolov 1:4 (1:2)
    So 16.11. 10:00 Slovan Liberec B - Chomutov 14:1 (8:0)
    So 16.11. 10:15 Dukla Praha B - Louny 14:0 (6:0)
    So 16.11. 10:30 Teplice B - Varnsdorf 15:1 (10:0)
    So 16.11. 12:30 Motorlet Praha B - Jablonec B 4:3 (2:2)
    Ne 17.11. 12:15 FF Roudnice - Ústí n/L B 3:0 (2:0)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 10:00 FF Roudnice - Varnsdorf 2:0 (2:0)
    So 07.03. 10:00 Ervěnice - Česká Lípa 2:3 (1:1)
    So 07.03. 10:15 Dukla Praha B - Chomutov 5:0 (2:0)
    So 07.03. 12:00 Mostecký FK B - Jablonec B 1:6 (0:5)
    So 07.03. 12:30 Slovan Liberec B - Sokolov 12:2 (6:1)
    So 07.03. 12:30 Motorlet Praha B - SK Rakovník 3:0 (0:0)
    St 11.03. 15:00 Karlovy Vary - Ústí n/L B 2:1 np (1:1)
    St 18.03. 19:00 Teplice B - Louny výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 13 3 0 0 116:12 45
    2. 16 13 1 1 1 75:14 42
    3. 15 11 0 1 3 100:12 34
    4. 16 9 1 2 4 62:27 31
    5. 16 8 2 3 3 45:24 31
    6. 16 8 2 1 5 30:35 29
    7. 16 9 0 1 6 53:22 28
    8. 16 7 1 1 7 32:43 24
    9. 16 5 3 1 7 23:49 22
    10. 16 7 0 0 9 29:52 21
    11. 16 5 1 2 8 33:55 19
    12. 16 4 2 0 10 20:71 16
    13. 16 4 1 1 10 22:62 15
    14. 16 3 1 3 9 23:50 14
    15. 16 2 0 1 13 15:67 7
    16. 15 1 0 0 14 6:89 3

    Nejčtenější ze sportu