Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13840
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3141
    Týden:
    30
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 12:15 Karlovy Vary - Motorlet Praha B 1:3 (1:2)
    So 17.08. 12:15 Mostecký FK B - SK Rakovník 15:1 (6:1)
    So 17.08. 12:15 Ervěnice - Jablonec B 0:15 (0:5)
    So 17.08. 12:15 Slovan Liberec B - Česká Lípa 8:3 (4:1)
    So 17.08. 12:15 FF Roudnice - Louny 3:5 (2:3)
    So 17.08. 12:15 Ústí n/L B - Varnsdorf 7:1 (2:0)
    Ne 18.08. 12:45 Teplice B - Chomutov 12:1 (3:1)
    St 21.08. 12:30 Dukla Praha B - Sokolov 7:3 (2:1)

    3.kolo

    So 24.08. 12:15 Louny - Ústí n/L B 3:4 np (2:1)
    So 24.08. 12:15 Chomutov - FF Roudnice 3:6 (2:1)
    So 24.08. 12:15 Sokolov - Teplice B 0:7 (0:2)
    So 24.08. 12:15 Česká Lípa - Dukla Praha B 1:4 (1:1)
    So 24.08. 12:15 SK Rakovník - Ervěnice 3:1 (2:0)
    So 24.08. 12:15 Motorlet Praha B - Mostecký FK B 1:5 (1:2)
    So 24.08. 12:30 Jablonec B - Slovan Liberec B 2:1 (0:0)
    So 24.08. 13:15 Varnsdorf - Karlovy Vary 0:1 (0:1)

    1.kolo

    St 28.08. 12:15 SK Rakovník - Motorlet Praha B 3:8 (0:5)
    St 28.08. 12:30 Jablonec B - Mostecký FK B 6:1 (2:1)
    St 28.08. 13:15 Sokolov - Slovan Liberec B 0:5 (0:2)
    St 28.08. 14:45 Chomutov - Dukla Praha B 1:9 (0:7)
    St 28.08. 16:00 Louny - Teplice B 1:8 (1:3)
    St 28.08. 17:15 Varnsdorf - FF Roudnice 1:10 (0:5)
    St 28.08. 17:30 Česká Lípa - Ervěnice 20:0 (8:0)
    St 28.08. 18:15 Ústí n/L B - Karlovy Vary 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 12:15 Karlovy Vary - Mostecký FK B 1:0 (1:0)
    So 31.08. 12:15 Ervěnice - Motorlet Praha B 1:9 (0:7)
    So 31.08. 12:15 Slovan Liberec B - SK Rakovník 5:0 (3:0)
    So 31.08. 12:15 FF Roudnice - Sokolov 0:7 (0:4)
    So 31.08. 12:15 Ústí n/L B - Chomutov 2:1 (1:0)
    So 31.08. 12:15 Varnsdorf - Louny 1:5 (1:3)
    So 31.08. 12:30 Dukla Praha B - Jablonec B 3:4 np (2:1)
    Ne 01.09. 12:45 Teplice B - Česká Lípa 10:1 (5:0)

    5.kolo

    So 07.09. 12:15 Louny - Karlovy Vary 3:0 (2:0)
    So 07.09. 12:15 Chomutov - Varnsdorf 3:0 (0:0)
    So 07.09. 12:15 Sokolov - Ústí n/L B 3:1 (2:1)
    So 07.09. 12:15 SK Rakovník - Dukla Praha B 3:2 (2:1)
    So 07.09. 12:15 Motorlet Praha B - Slovan Liberec B 1:4 (1:2)
    So 07.09. 12:15 Mostecký FK B - Ervěnice 8:0 (3:0)
    So 07.09. 12:30 Jablonec B - Teplice B 1:4 (1:2)
    Ne 08.09. 12:15 Česká Lípa - FF Roudnice 1:2 (1:0)

    6.kolo

    St 11.09. 13:15 Slovan Liberec B - Mostecký FK B 10:0 (4:0)
    13.09. 17:00 FF Roudnice - Jablonec B 2:8 (2:3)
    So 14.09. 12:15 Ústí n/L B - Česká Lípa 0:2 (0:0)
    So 14.09. 12:15 Louny - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 14.09. 12:30 Dukla Praha B - Motorlet Praha B 7:2 (3:2)
    So 14.09. 13:15 Varnsdorf - Sokolov 0:4 (0:3)
    Ne 15.09. 12:15 Karlovy Vary - Ervěnice 11:1 (9:0)
    Ne 15.09. 16:15 Teplice B - SK Rakovník 15:0 (7:0)

    7.kolo

    St 18.09. 12:15 Mostecký FK B - Dukla Praha B 1:5 (1:0)
    So 21.09. 10:00 Ervěnice - Slovan Liberec B 0:15 (0:7)
    So 21.09. 12:15 Chomutov - Karlovy Vary 7:1 (5:1)
    So 21.09. 12:15 Sokolov - Louny 13:0 (5:0)
    So 21.09. 12:15 SK Rakovník - FF Roudnice 1:7 (1:2)
    So 21.09. 12:15 Motorlet Praha B - Teplice B 0:5 (0:2)
    So 21.09. 12:30 Jablonec B - Ústí n/L B 4:1 (3:0)
    Ne 22.09. 12:15 Česká Lípa - Varnsdorf 4:5 (3:0)

    8.kolo

    St 11.09. 13:15 Ústí n/L B - SK Rakovník 14:2 (6:1)
    27.09. 12:15 Chomutov - Sokolov 4:1 (0:1)
    So 28.09. 12:15 FF Roudnice - Motorlet Praha B 2:5 (1:2)
    So 28.09. 12:15 Varnsdorf - Jablonec B 0:5 (0:4)
    So 28.09. 12:15 Louny - Česká Lípa 2:5 (1:4)
    So 28.09. 12:30 Dukla Praha B - Ervěnice 13:2 (2:1)
    St 02.10. 12:00 Karlovy Vary - Slovan Liberec B 1:7 (1:5)
    St 09.10. 15:45 Teplice B - Mostecký FK B 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 12:15 Sokolov - Karlovy Vary 3:1 (1:1)
    So 05.10. 12:15 SK Rakovník - Varnsdorf 1:7 (1:2)
    So 05.10. 12:15 Motorlet Praha B - Ústí n/L B 0:5 (0:0)
    So 05.10. 12:15 Ervěnice - Teplice B 0:14 (0:5)
    So 05.10. 12:15 Slovan Liberec B - Dukla Praha B 3:6 (1:5)
    So 05.10. 12:30 Jablonec B - Louny 8:0 (7:0)
    Ne 06.10. 12:15 Česká Lípa - Chomutov 3:1 (1:1)
    Út 22.10. 14:30 Mostecký FK B - FF Roudnice 4:5 (1:2)

    10.kolo

    So 12.10. 12:15 FF Roudnice - Ervěnice 16:1 (6:0)
    So 12.10. 12:15 Ústí n/L B - Mostecký FK B 2:1 np (0:0)
    So 12.10. 12:15 Varnsdorf - Motorlet Praha B 1:3 (0:0)
    So 12.10. 12:15 Chomutov - Jablonec B 0:3 (0:3)
    So 12.10. 12:45 Teplice B - Slovan Liberec B 4:1 (1:1)
    So 12.10. 13:15 Sokolov - Česká Lípa 5:1 (2:0)
    Ne 13.10. 12:15 Louny - SK Rakovník 8:3 (5:1)
    Út 15.10. 16:15 Karlovy Vary - Dukla Praha B 2:4 (1:3)

    11.kolo

    So 19.10. 12:15 SK Rakovník - Chomutov 0:3 (0:0)
    So 19.10. 12:15 Motorlet Praha B - Louny 1:2 np (0:0)
    So 19.10. 12:15 Ervěnice - Ústí n/L B 0:10 (0:5)
    So 19.10. 12:15 Slovan Liberec B - FF Roudnice 12:0 (6:0)
    So 19.10. 12:30 Jablonec B - Sokolov 5:0 (1:0)
    So 19.10. 12:30 Dukla Praha B - Teplice B 1:3 (1:1)
    So 19.10. 13:15 Mostecký FK B - Varnsdorf 2:3 np (2:1)
    Ne 20.10. 13:15 Česká Lípa - Karlovy Vary 2:0 (1:0)

    12.kolo

    25.10. 12:00 Karlovy Vary - Teplice B 1:9 (0:4)
    So 26.10. 12:15 FF Roudnice - Dukla Praha B 4:3 np (2:3)
    So 26.10. 12:15 Ústí n/L B - Slovan Liberec B 0:1 (0:0)
    So 26.10. 12:15 Varnsdorf - Ervěnice 11:2 (3:1)
    So 26.10. 12:15 Louny - Mostecký FK B 5:3 (2:2)
    So 26.10. 12:15 Chomutov - Motorlet Praha B 3:2 (2:2)
    So 26.10. 12:15 Sokolov - SK Rakovník 14:0 (6:0)
    So 26.10. 12:15 Česká Lípa - Jablonec B 2:3 (1:0)

    13.kolo

    01.11. 12:45 Teplice B - FF Roudnice 7:0 (3:0)
    So 02.11. 12:15 SK Rakovník - Česká Lípa 0:5 (0:3)
    So 02.11. 12:15 Motorlet Praha B - Sokolov 1:2 (0:2)
    So 02.11. 12:15 Mostecký FK B - Chomutov 2:4 (1:2)
    So 02.11. 12:15 Ervěnice - Louny 2:4 (1:1)
    So 02.11. 12:15 Slovan Liberec B - Varnsdorf 7:0 (4:0)
    So 02.11. 13:45 Jablonec B - Karlovy Vary 11:0 (4:0)
    So 02.11. 16:15 Dukla Praha B - Ústí n/L B 5:0 (3:0)

    14.kolo

    08.11. 12:15 Ústí n/L B - Teplice B 0:2 (0:0)
    So 09.11. 12:15 Varnsdorf - Dukla Praha B 0:8 (0:2)
    So 09.11. 12:15 Louny - Slovan Liberec B 0:7 (0:4)
    So 09.11. 12:15 Sokolov - Mostecký FK B 4:2 (1:1)
    So 09.11. 12:15 Česká Lípa - Motorlet Praha B 3:2 (2:2)
    So 09.11. 12:30 Jablonec B - SK Rakovník 13:0 (7:0)
    Ne 10.11. 12:15 Karlovy Vary - FF Roudnice 1:6 (1:3)
    Ne 10.11. 12:15 Chomutov - Ervěnice 10:1 (8:0)

    15.kolo

    So 16.11. 12:15 SK Rakovník - Karlovy Vary 3:4 np (0:0)
    So 16.11. 12:15 Mostecký FK B - Česká Lípa 2:3 (2:1)
    So 16.11. 12:15 Ervěnice - Sokolov 1:20 (0:6)
    So 16.11. 12:15 Slovan Liberec B - Chomutov 3:2 (1:2)
    So 16.11. 12:30 Dukla Praha B - Louny 1:0 (1:0)
    So 16.11. 12:45 Teplice B - Varnsdorf 6:0 (3:0)
    So 16.11. 14:45 Motorlet Praha B - Jablonec B 0:4 (0:0)
    Ne 17.11. 14:30 FF Roudnice - Ústí n/L B 5:3 (3:2)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 12:15 FF Roudnice - Varnsdorf 12:2 (6:1)
    So 07.03. 12:15 Ervěnice - Česká Lípa 0:7 (0:3)
    So 07.03. 12:30 Dukla Praha B - Chomutov 4:2 (3:2)
    So 07.03. 14:15 Mostecký FK B - Jablonec B 3:6 (2:2)
    So 07.03. 14:45 Slovan Liberec B - Sokolov 2:3 np (2:1)
    So 07.03. 14:45 Motorlet Praha B - SK Rakovník 3:1 (2:1)
    St 11.03. 17:15 Karlovy Vary - Ústí n/L B 2:4 (1:3)
    St 18.03. 16:45 Teplice B - Louny výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 15 0 0 0 108:8 45
    2. 16 14 1 0 1 97:17 44
    3. 16 12 0 2 2 82:29 38
    4. 16 12 0 1 3 91:21 37
    5. 16 10 1 0 5 81:37 32
    6. 16 9 1 0 6 79:64 29
    7. 16 9 0 0 7 63:44 27
    8. 16 7 2 0 7 54:32 25
    9. 15 7 1 1 6 39:58 24
    10. 16 7 0 0 9 45:51 21
    11. 16 6 0 1 9 41:48 19
    12. 16 3 0 2 11 50:56 11
    13. 16 3 1 0 12 26:66 11
    14. 16 3 1 0 12 31:80 11
    15. 16 2 0 1 13 21:123 7
    16. 16 0 0 0 16 12:186 0

    Nejčtenější ze sportu